
szuru-buru [ Jacuś ]
"Sprzedam piękny stolik..."
Zdjęcie z aukcji, Pan jak widać zapomniał o wiszącym lustrze i samobója zaliczył :P

mycha921 [ Invisible ]
xD
eLJot [ a.k.a. księgowa ]
Bardzo fajne
Volk [ Legend ]
Idz w lato na plaze. Zobaczysz duzo takich samobojow.

CHESTER80 [ I love games ]
Śliczny czajnik bardziej mi się podobał, ale to jest równie mocne.
kamil1153 [ Generaďż˝ ]
Stolik sliczny, ale odbicie w lustrze :| :P
DJ Pinata [ in rainbows ]
Coś jak "śliczny czajniczek" ;)
Hehe, niezłe.

Swink [ CrafterCJR-600FM ]

ribik [ Generaďż˝ ]
Stoliczku nakryj się ... ale on już jest nakryty

lhmjkojkm [ Rainbow Six ]
OWNED! Na maxa.

Tirane [ Magic Level: 69 ]
Zonk
kayler01 [ Generaďż˝ ]
zajebiste buahha
Germeran [ Pretorianin ]
yło Chyba :)

Hugunumana [ Konsul ]
ahahahahhahaahha

viesiek [ Legend ]
powerful XD

Kozi89 [ Legend ]
Od razu skojarzyłem z czajniczkiem :D

.:Jj:. [ The Force ]
To ma na celu jakieś bliższe uchwycenie poetyckiej głębi otoczenia? Dlaczego nie można pstrykać fotek w ubraniu?

kiewiczi [ Centurion ]
Hah to sie uśmiałem

Azerko [ bleee ]
hahah ale koles, moze on tak specjalnie...? ;>

speedy24 [ F.I.S.H ]
<------------------------------------ Dobre

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
<<

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
:) żadna aukcja allegro mnie tak jeszcze nie rozbawiła ;)

Lilus [ Feline da Housecat ]
Dobre :))
Gdyby ktoś jeszcze nie znał, poza kultowym czajnikiem:
mój faworyt z ebaya
jeszcze jedno
Był jeszcze fajny motyw z gitarą, ale nie chce mi się plików przekopywać, też sławne
Jeśli ktoś nie zna (ale strona jest popularna), tu jest więcej kwiatków, prosto z allegro

psiuniek [ Konsul ]
świetne !!!