GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

auchan polska !

29.02.2008
16:59
[1]

Circles [ Konsul ]

auchan polska !

hej jestem pracownikiem auchana rumia juz jakis czas i jest strasznie.Ciekaw jestem jak wam sie uklada z tym wariactwem.
Na dodatek nie moge sie dogadac z tymi obsrańcami z działu jak połowa znajomych w pracy , narzekania o pieniadze ze za małe pensji itd ....................iihihihihhhhh

29.02.2008
17:01
[2]

HumanGhost [ Generaďż˝ ]

Właśnie obaliłeś mój ideał wiecznie uśmiechniętego i usłużnego pracownika działu sprzedaży.

29.02.2008
17:01
smile
[3]

barcio321 [ Konsul ]

gdzie chodzisz na imie??

29.02.2008
17:10
[4]

Boroova [ Jožin z bažin ]

Circles --> po jaka cholere ten watek? Chwalisz sie, czy zalisz? Z jakim wariactwem ma nam sie ukladac? Z hipermarketem? pracownikami?

Nic dziwnego, ze nie mozesz sie z nimi dogadac, skoro nie potrafisz sie normalnie wyslowic.

29.02.2008
17:19
smile
[5]

cioruss [ oko cyklopa ]

Boroova -> widac, ze w pracy sie jeszcze meczysz, do takich watkow zaglac to tylko dla zabicia czasu mozna.. ;)

29.02.2008
17:22
smile
[6]

Boroova [ Jožin z bažin ]

Cioruss --> jeszcze 40 minut i fajrant. ;)

Ja z moimi wspolpracownikami tez nie mogiem sie dogadac. Muwiom jakims dziwnym jenzykiem, ze ich nie rozumiem czasem.

29.02.2008
17:23
[7]

mirencjum [ operator kursora ]

Czytałem nie dawno ogłoszenie tego marketu w poszukiwaniu niewolników. Pięknie zachwalali warunki pracy, nawet od stycznia wszyscy pracownicy dostali podwyżkę. Zapomnieli tylko dodać, że to podwyżka z ustawy o najniższym wynagrodzeniu minimalnym.

29.02.2008
18:05
[8]

Mikami [ Konsul ]

Ja robiłem w Carrefour. Wytrzymałem jeden dzień... Dawno też nie było słychać nic o Biedronce, ktoś wie w jaki sposób tam zamykają usta pracownikom?:-)

29.02.2008
20:54
smile
[9]

Circles [ Konsul ]

Boroova ---> nie ten wątek jest po to zeby pokazac np. młodym ludziom ze nie ma łatwych miejsc pracy . Że to tylko fikcja takie ogłoszenia itd :)

mirencjum ---> n owłasnie ja mam 1400 zł brutto :P) hehe masakra ! dajcie spokój

29.02.2008
21:00
smile
[10]

Dayton [ Senator ]

jak Ci sie nie podoba to pierd***** auchanem i tyle, co za problem ? ja z lepszych, i wiele lepiej platnych prac rezygnowalem, bo cos mi sie nie podobalo, bo chcialem miec wolne wakacje itp o mnie za mnie to zaden problem

29.02.2008
21:04
[11]

www222 [ Good Morning Revival ]

Kurczę, kiedyś jechałem na wakacje do Wawy i był ten sklep. Moja mama mówi: "Co to za sklep?", a ja: "Jakiś ruchan". No to gratuluje temu, który wymyślił nazwę dla tego sklepu.

Pierwszy obrazek, spójrzcie z daleka. Jakby R :/

29.02.2008
21:19
[12]

Vaerin [ Konsul ]

www222-> Sieć jest francuska więc jej nazwa była dobrana tak aby Francuzi na nią krzywo nie patrzyli

Auchan - po francusku nie znaczy nic, a powstało jako fonetyczny zapis nazwy Hauts Champs, czyli "wysokie łąki" - peryferyjnej dzielnicy Lille, w której założyciel Auchan postanowił otworzyć swój sklep

01.03.2008
01:18
smile
[13]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Auchon śmierdzi, nigdy tam zakupów nie robie bo burdel mają...

02.03.2008
10:22
[14]

Circles [ Konsul ]

zwolnilem sie jednak . Manager chcial zebym został od 6 rano do 20 hehe masakra ! za 900 zł miesiecznie praktycznie .

02.03.2008
10:37
[15]

Chudy The Barbarian [ Generaďż˝ ]

Ja tam na Auchana mówię Oszołom, chociaż jako hipermarket jest wystarczający, rodzice mówią że taniej niż w Carrefourze no i mniej bydła tam teraz chodzi po wybudowaniu paru galerii ;p

02.03.2008
10:38
[16]

Toikodo [ Pretorianin ]

Paliwo na stacjach Auchana jest dośc tanie :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.