GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Click! 4/08 - zapowiedź i oficjalny wątek

29.02.2008
16:14
[1]

martin.ss-ng [ Pretorianin ]

Click! 4/08 - zapowiedź i oficjalny wątek

Najnowszy Click! w sprzedaży od 5 marca. W tym miesiącu na naszej płycie DVD mamy dla ciebie PEŁNE WERSJE przepełnionej akcją zręcznościówki ATAK NA PEARL HARBOUR oraz kowbojskiej strategii NO MAN’S LAND. Wewnątrz numeru znajdziesz gorącą relację z branżowej imprezy GAMES DEVELOPERS CONFERENCE 08 w San Francisco. W dziale zapowiedzi jako pierwszy magazyn w Polsce opisujemy RED ALERT 3, po raz kolejny przyglądamy się SPORE a poprzez takie tytuły jak ALIENS: COLONIAL MARINES, fascynujący DEMIGOD, czy polskie THEY udowadniamy, że gracze PeCetowi wcale nie są gorsi od tych konsolowych. Ciekawie jest także w dziale recenzji, gdzie jako temat numeru znajdziesz test CONFLICT: DENIED OPS. Z pozostałych tekstów twoją uwagę bez wątpienia przykuje – oby nie dosłownie – THE CLUB oraz nietypowa przygodówka EXPERIENCE112. W dziale poradnikowym opisujemy wszystkie epizody SAM & MAX: SEZON 1, natomiast nasi spece od sprzętu przybliżą ci SLI DLA KOWALSKIEGO. Do numeru jak zwykle dołączamy książeczkę – tym razem o serii UNREAL. To oczywiście nie wszystkie atrakcje nowego Clicka. Zobacz pełny spis treści.


ZAPOWIEDZI:
MEGA Red Alert 3
Heroes of Might & Magic: Kingdoms
Fallen Empire: Legions
Battlefield: Heroes
Highlander
Aliens: Colonial Marines
Demigod
They
Far Cry 2
Tiberium
Spore
Faith and a .45
Newsy

EXTRA:
Games Developers Conference 08

TEMAT NUMERU:
Conflict: Denied Ops

RECENZJE:
eXperience112
Spaceforce: Captains
Cobra 11: Oddział specjalny. Pościg
Sudden Strike 3: Arms for Victory
The Club
The Sims: Historie z bezludnej wyspy
The Sims 2: Czas wolny
Sherlock Holmes vs. Arsene Lupin
SunAge

PORADNIK:
Sam & Max: Sezon 1

NIE TYLKO GRY:
SLI dla Kowalskiego
Newsy i testy sprzętu
Listy
Ostatnia strona


Click! 4/08 - zapowiedź i oficjalny wątek  - martin.ss-ng
29.02.2008
16:18
[2]

Kozi89 [ Legend ]

Jedyne co mnie interesuje to recenzja eXperience112. Ale dla niej numeru kupował nie będę.

29.02.2008
16:21
smile
[3]

Chupacabra [ Senator ]

hmm, okladka dopasowna do gustu 15 letniego odbiorcy :)

29.02.2008
16:24
[4]

vinni [ Fan Siatkówki ]

Możliwe że kupię.

29.02.2008
16:27
[5]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Na pewno kupię, jka zawsze zresztą. Szkoda tylko, że tak słab gry w recenzjach, ale tak bywa w tym okresie roku.

29.02.2008
16:33
[6]

Vaerin [ Konsul ]

Rewelacyjne pełniaki :] Na pewno kupie.

29.02.2008
16:39
[7]

martin.ss-ng [ Pretorianin ]

Chupacabra <--- Akurat w tej sprawie (okładki) mam zupełnie odmienne zdanie.

fan realu madryt i raula <--- Sam sobie odpowiedziałeś. W tym numerze prym wiodą zapowiedzi kilku hitów, w recenzjach może słabiej ale i tak nie jest źle (patrząc na oceny). Za miesiąc natomiast w recenzjach będzie kilka naprawdę głośnych tytułów.

29.02.2008
16:56
[8]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

hmmm lepiej niż miesiac temu. Chyba kupie. o ile ejst tam moja fota

29.02.2008
17:07
smile
[9]

/FAN CRY\ [ Konsul ]

Troche sie spóźnili z recką o Cobra11:pościg ja tą gre miałem przed premierą w polsce ale gra tak ogólnie fajna a codo Pełniaków nie zachwycają ale to nie jest naważniejsze...

29.02.2008
17:17
[10]

Ranczo [ Geralt z Rivii ]

Jak zwykle nic. Na pewno nie kupie.

29.02.2008
17:26
[11]

Bartolo58 [ Konsul ]

Fajne pełniaki. Może kupię.

29.02.2008
18:03
smile
[12]

Fredziolusek666 [ Centurion ]

Kupię na 100%. Kupuję was już od 3lat i nie mam zamiaru przestać :)

29.02.2008
18:19
[13]

|kszaq| [ Legend ]

Świetna okładka !

Muszę poszukać w Empiku do przekartkowania.

29.02.2008
19:09
smile
[14]

kraju92 [ Espada ]

Oczywiście kupię, pełniaki takie sobie, ale liczy się pismo, które jest świetne.

29.02.2008
19:53
[15]

sebeksk [ Chor��y ]

Pełniaki słabe, gorsze niż miesiąc temu. tym razem też nie kupię.

29.02.2008
21:32
smile
[16]

Zupsky z Bree [ Santino Marella ]

Click schodzi na psy w pelniakach tylko bez glupich komentarzy bo kupuje clicka od 2002 roku bez przerwy.
I uwazam ze najlepsze nr byly gdy nie dawali plyt

29.02.2008
22:31
[17]

martin.ss-ng [ Pretorianin ]

Zupsky z Bree <--- Masz sto procent racji! Kiedy w Clicku nie było płyty dawali sto razy lepsze pełniaki! No ej...

29.02.2008
22:34
[18]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

gdyby click nie dawalby oelniaków to byloby do dupy. u nie chodzi o gry ale o pismo. A zupsky niech siedzi sobie nad playem

29.02.2008
22:43
[19]

ElvenArcher [ Katyń 1940 ]

Bardzo ładna okładka, ale moglibyście poprawić papier na taki podobny do cd-action czy ckma.

29.02.2008
22:50
[20]

/FAN CRY\ [ Konsul ]

tyle że to kosztuje...

29.02.2008
23:45
[21]

peners [ SuperNova ]

Ostatnio mnie zaczyna denerwować że naprawdę słabe gry w clicku! warte ocen 3-2 mają oceny 4 a nawet 4+ dziwi mnie to strasznie.

29.02.2008
23:49
[22]

Azerath [ Konsul ]

Ja już od dawna nie kupuje tego czasopisma, nie dość, że gry są niczego to interesujących tekstów zawsze brak.

29.02.2008
23:50
[23]

mannan [ M*A*S*H ]

Ja kupiłem 2 numery Clicka, i jakoś mnie nie pociągnął

01.03.2008
02:00
smile
[24]

Zupsky z Bree [ Santino Marella ]

Nie cwaniakujcie bo ja kupuje napewno z was najdluzej clicka i mowie ze ostatnie numery sa nadzwyczas slabe
A na Play-u sie znam bo mam bliskie znajomosci

01.03.2008
07:37
smile
[25]

.:Jj:. [ The Force ]

Kilka interesujących tekstów, kto wie..

01.03.2008
08:33
[26]

peners [ SuperNova ]

Zupsky z Bree ==> W sumie moja historia też sięga 2002r jakoś na wiosne kupiłem 1wszego Click!-a i musze to samo przyznać recenzje zaczynają się robić mało rzetelne a oceny zawyżone. Gra warta oceny 3 może 3- nie może otrzymywać oceny 4 albo lepiej.

01.03.2008
10:58
[27]

B.a.l.d.u.r [ Centurion ]

Prince_michal- co do twojej foty: masz może 1-szy nr. Clicka z konk. mmsowym? Była tam fota z podpisem "rycerz clicka", a na nim był koleś ubrany w clicki clicki miał jako broń, więc...

01.03.2008
12:18
[28]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

nie nie trzymalem broni.........wyslalem fote w listopadzie
nieważne i tak kupie

01.03.2008
12:20
[29]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

HA ZUPSKY teraz znamy prawdę!!!

01.03.2008
13:01
[30]

kiewiczi [ Centurion ]

Heh ciekawa okładka, ale gry bez rewelacji raczej sie nie skusze.

01.03.2008
13:01
[31]

martin.ss-ng [ Pretorianin ]

ElvenArcher <--- Wtedy cena pisma wynosiłaby 10-12 złotych a nie o to przecież chodzi.

peners <--- Wiesz, takie rzeczy może napisać każdy, ale człowiek inteligentny zawsze oskarżenia poprze przykładami. Poza tym - to że ty nie zgadzasz się z jakąś oceną nie znaczy że jest ona zawyżona, zaniżona, albo w ogóle z kieszeni wzięta.

01.03.2008
13:01
[32]

Mati_96 [ Pretorianin ]

nie kupie dlaczego? słabe pełniaki...

01.03.2008
13:08
[33]

peners [ SuperNova ]

martin.ss-ng ==> takim przykładem może być choćby Hellgate London który został oceniony na 5 a powinien otrzymać naprawdę 3+, oraz Beowulf, Golden Compass czy też Eragon które dostawały oceny 4 co w przeliczeniu na system w sklai 0-10 daje ocene 7 a gry powinny dostać 3, nie wiem jaką ocenę dostał słaby EE ale pamietam że też była dość wysoka ( nie chce mi się szukać numeru z tą recką ) No to by były te bóle które ostatnio czuję do Click!-a

01.03.2008
13:09
[34]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

jesteś w błędzie. EE 3 dostał 3

01.03.2008
13:36
[35]

martin.ss-ng [ Pretorianin ]

peners <--- Po pierwsze nie powinieneś przeliczać skali ocen, Click! ma szkolną 1-6, CDA 1-10 a taki GOL 1-100 i pomiędzy oceną jednej gry w każdym z tych mediów można zauważyć różnicę.

Po drugie, gry ewidentnie słabe - jak EE 3 - zostaną na pewno "wyróżnione" stosowną oceną, zawsze pozostaje jednak problem gry która jednym się podoba, innym nie - jak w pozostałych wymienionych przez ciebie przykładach. Hellgate bardzo spodobała się recenzentowi, który pomimo swojego zachwytu nad nią i tak wymienił wady produkcji, jeśli natomiast chodzi o wymienione przez ciebie gry "filmowe" to zawsze ocenia je człowiek który zna także książki i filmy na podstawie których powstały, z grami też ma profesjonalny kontakt od wielu lat także skoro wystawił im takie oceny to widocznie miał ku temu powody.

Tak jak pisałem wcześniej - to że tobie nie podoba się jakaś ocena/gra nie znaczy że inny jest debilem skoro ocenia grę dobrze a grając w nią spędza miło czas. Równie dobrze ja mogę zacząć wymieniać tytuły i oceny przygodówek (bo w te gram najwięcej) na GOLu, które uważam za zawyżone lub zaniżone - a tak naprawdę nie będzie to nic innego jak moje wrażenie z danej gry kontra wrażenie recenzenta, bo nie dopuszczam do siebie tak popularnego w pewnych kręgach toku myślenia, że jeśli ktoś ma odmienne zdanie to jest kłamcą, złodziejem, czy agentem obcego wywiadu.

01.03.2008
13:45
[36]

Prince_michal [ Generaďż˝ ]

potwierdzam też, że ten Goldem Cupas powiniem mieć -2.

spoiler start

Smutny koniec Shiny
spoiler stop

01.03.2008
16:14
[37]

peners [ SuperNova ]

martin.ss-ng ==> no ja tylko napisałem co mi się ostatnio w Click!-u nie podoba, zawsze recenzenci całkiem trafnie oceniali gry ( oczywiście w moim mniemaniu ) i napisałem co ostatnio zaczęło mi się nie podobać bo na ogół te wahania pomiędzy moją oceną a oceną recenzenta były nadzwyczaj minimalne teraz rozstrzał się zrobił dużo większy.

No to by było tyle, czekam na nowy numer bo interesuje mnie recka The Club I Denied Ops-a

01.03.2008
16:47
smile
[38]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

"Nie cwaniakujcie bo ja kupuje napewno z was najdluzej clicka"

01.03.2008
20:38
smile
[39]

martin.ss-ng [ Pretorianin ]

K4B4N0$ <--- Ja bym się raczej zaczął bać niż naśmiewać :P

01.03.2008
21:26
smile
[40]

Hitmanos [ 47 ]

No i znowu pełniaki do kitu - i teksty w numerze też - napewno nie kupię

Ciekawi mnie kiedy się podniesiecie z upadku - jak Play

01.03.2008
22:56
[41]

ElvenArcher [ Katyń 1940 ]

martin.ss-ng: Wytłumacz to mojemu plecakowi :) Papier to niby mało istotna rzecz, ale czasem taka zmiana, nawet kosztem kilku złociszy może wyjść na dobre. Wiele ludzi najpierw patrzy na opakowanie, a okładka z dobrego papieru dodaje pismu powagi i punktów... poważnie :)

Hitmanos: Po czym wnosisz, ze teksty w numerze są "do kitu" skoro nie kupiłeś pisma?

01.03.2008
23:10
[42]

peners [ SuperNova ]

Trzeba zaczać od tego że numer sie nie ukazał, czyli nikt nie czytał tesktów a ludzie piszą że już są lipne.

01.03.2008
23:45
[43]

martin.ss-ng [ Pretorianin ]

ElvenArcher <--- Ale po co zmiana kosztem kilku złociszy skoro za nie masz np. CDA? Click w głównej mierze skierowany jest dla tych którzy najpierw patrzą na cenę, dopiero potem na gramaturę papieru. Poza tym - jak mawiają amazońskie lasy deszczowe - nie liczy się papier ale to co na nim ;)

peners <--- Na fanboyów nic nie poradzisz ;)

02.03.2008
18:02
[44]

B.a.l.d.u.r [ Centurion ]

A jakie są w tym numerze dema?

02.03.2008
18:10
[45]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Hitmanos-->Czy tu w ogóle Clicka kupujesz, że tak się wypowiadasz? Click wcale nie upadł, kupuję go od jakiegoś 1,5 roku i przyznam, że teksty prezentują ten sam wysoki poziom, a pełniaki? Jka tam kupuję aby sobie poczytać, pełniaki to tylko dodatek. Kiedyś były słabe, ale czasami trafiały się perełki takie jak Kill. Switch. Ostatnio jednak się poprawiło. Thief się pojawił, dwie częśći Ankha, w FlatOut'a też się miło grało. Wkońcu za 7 zł nie można mieć wszystkiego. Za tą cenę to moim zdaniem bardzo dobrze. Dobre teksty i ciekawe (czasami) pełniaki.

02.03.2008
18:14
[46]

Hitmanos [ 47 ]

Hitmanos-->Czy tu w ogóle Clicka kupujesz, że tak się wypowiadasz?

fan realu-> Miałem okazję kupić raz numer 1/2008

Ponadto kolega kupuje od numeru 8/2007 - i od czasu do czasu mam okazję go przeczytać z czystej ciekawości

04.03.2008
10:56
[47]

martin.ss-ng [ Pretorianin ]

Numer od dzisiaj w kioskach, zachęcam do kupowania i komentowania.

Dema:
Agatha Christie:Evil under the Sun
Assault Heroes
Conflict: Denied Ops
Enemy Territory:Quake Wars - nowe demo
Jack Keane
Need For Speed Pro Street - nowe demo
Sam & Max Night of the Raving Dead
The Club
W40K Dawn of War - Soulstorm
Wonderful End of the World

Należy zaznaczyć że jako pierwsi publikujemy polskie demo Conflict: Denied Ops. Jako dodatkową pełną wersję znajdziecie także Ken's Labirynth - pierwszego FPS-a studia Epic, prawdziwy klasyk.

05.03.2008
00:20
[48]

claudespeed18 [ Senator ]

pełniaki nie dla mnie a w dema szkoda grac :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.