GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

zaklinanie wiosny

29.02.2008
13:13
smile
[1]

Mazio [ Mr Offtopic ]

zaklinanie wiosny

ja po swojemu, a wy jak chcecie - przywołajmy już wiosnę bo chciałbym sezon grillowy, wyprawy w góry i słońce na karku:

śnieg już wymiotło (to co nawiało)
dawno odeszła jesień lirycznie
znowu poniesie rzeką Marzannę
a baby zawsze są apetyczne...

lekką jak puszek bielą się okrył
świat wyglądając wiatru z zachodu
chłodem poranki jeszcze podszyte
z ciepłem dekolty wyjdą spod spodu

wiosna zasiała w cyberprzestrzeni
pierwsze porządki - format c: niesie
chyba wyciągnę z szopy ten płaszczyk
znowu zaczaję się na was w lesie...

---

znowu Wielkanoc, jak ten czas goni
kalendarz chudnie - czas to pułapka
i mam też do Was jedno pytanie
czy Wam się marzy też jakaś babka? ;D

---

wiosna zrobiła mi w głowie siano
już odtajały myśli nieczyste
jesteś wartością z ciepłem dodaną
cierpienia moje są wiekuiste

zapyli motyl pyłkiem kwiatuszek
ptaszki ćwierkają już to i owo
dziewczę już krótszy nosi fartuszek
a ja się czuję znów odlotowo

rolnik z miłością pług swój już gładzi
gleba się cieszy na orkę nową
pszczółki znów zrobią miodek ze spadzi
a ja się kręcę jak zwykle Tobą...

---

ciepłem zza okna pejzaż mnie kusi
słonko paluchem po szybie piszczy
warkoczem złotym jak u Marusi
oplotło uśmiech swój zajebiszczy
nic to, że ranki jeszcze są mroźne
i szron w podniecie szyby posiada
chłody nie takie są dziś już groźne
gdy słońce budząc przez okno wpada
wiosna się skrada, jest tuż za rogiem
pewnie zawita wkrótce i do mnie
zderzę się pewnie z nią tuż za progiem
do światła biegnąc tak nieprzytomnie
powiem: przepraszam Pani Radosna
wybacz o Wiosno, me zachowanie
jeśli postawię Ci porcję lodów
czy już na dłużej z nami zostaniesz?

---

w paski jest wiosna - Pani Radosna
oczy się śmieją... złoto już sieją
i skrzydłem gęsim niesie nad łąki
malując w kropki młode biedronki
wrócą zielone fale w zarośla
liście goniące wróble radośnie
a każde życie kuszone słońcem
będzie się cieszyć Wiosny gorącem
dłonią kolory kwiatów wymiesza
przyjdzie znów Wiosna - boso i piesza..

---

POMOŻECIE?

29.02.2008
13:15
[2]

adamis [ Free Hugs! ]

POMOŻEMY!

29.02.2008
13:17
smile
[3]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Pani Zima zjada Pania Wiosne na sniadanie.
Zima na wieki!!!
Wiosna do lasuuuu ;)

29.02.2008
13:24
[4]

Axl2000 [ Hohner ]

Zima jest dla spasionych zakompleksionych ludzi co najchetniej by ukrywali swe wielkie cielska pod tonami ubrań a w domu jako że "zima jest" i trzeba odlożyc tłuszczyku to wpieprzają ciasta, tłuste zupy, pierogi i knedle tucząc swe wielkie dupska....wiosna do boju! laski w miniówkach i faceci bez podkosztulek! viva la france !! ;P

29.02.2008
13:24
smile
[5]

Chmielek [ Warrior of the World ]

Mazio ---> wierszyki jak zwykle milo sie czyta :D

Pewnie ze pomozemy tesknie za cieplem i dekoltami :D

29.02.2008
13:25
[6]

Narmo [ nikt ]

Ja próbowałem rok temu tradycyjnie. Wyczytałem gdzieś, że w Polsce topi się Marzenę. Znalazłem jakąś, porwałem i próbowałem utopić. Niestety wyrwała mi się i uciekła. Sprawa w toku.

29.02.2008
13:25
smile
[7]

mirencjum [ operator kursora ]

"Ta wiosna jest jak pomoc radziecka. Mówią, że przyszła, ale nikt jej nie widział..."

29.02.2008
13:25
[8]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Osz Ty brzydalu :) Jestem w miare chudy kompleksow nie mam i jestem super cool :) Zima jest fajna bo to pora roku dla twardzieli ktorzy nie placza jak metroseksualne ciotki co gola nogi a potem im wiaterek zawieje i koniec :) Zima to pora dla twardzieli a nie takie lato dla panienek ktore swoje klaty jak szczur czolo pokazuja 100 kg wielorybom w bikini :P

29.02.2008
13:29
[9]

Vidos [ Legend ]

Oczywiście że pomożemy, ale mam nieodparte wrażenie że tu bardziej chodzi o przepiękny widok chord spódniczek mini niż o grill, ale co tam.

uuuuunamanaaaraianaaaa, uuuuunamanaaaraianaaaa <---- modlitwa

29.02.2008
13:30
smile
[10]

ElvenArcher [ Katyń 1940 ]

Wiosno! Wiosno! Po coś przyszła?!

29.02.2008
14:19
smile
[11]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Jesień jest najlepsza wg Joeya z Przyjaciół:
Podczas święta dziękczynienia:
- Dziękuje, za piękną jesień... Jak stałem na przystanku wiatr podwiał spudniczke fajnej lasce. Aha i chciałem podziękować za kuse majteczki:)

Ja zaś uwielbiam wietrzną wiosne:)

29.02.2008
14:21
[12]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Kto nie lubie zimy ten jest brzydki, slaby, malo ogarniety i ogolnie do niczego. Zimo, trwaj na wieki i smagaj zimnem ciala ciotek ktore nie maja jaj i sil by Cie przetrwac :)

29.02.2008
14:33
smile
[13]

Mazio [ Mr Offtopic ]

wymrozi wirusy
zamrozi nam usy
zlepimy bałwanki
pójdziemy na sanki
zaiskrzą się sople
śnieg będzie nie krople
przykryje znów śmieci
ucieszy nam dzieci
te duże i małe
zimisko wspaniałe


Uwielbiam te chwile -
jest wtedy najmilej,
gdy śnieg pierwszy spadnie
i wokół jest ładniej...
Gdy bielą się drzewa,
to dusza ma śpiewa,
choć sztywna kapota
i kończy się słota...
Mój świat ośnieżony,
horyzont zmrożony,
przyroda w uśpieniu,
a ja w uniesieniu...
Z ust parę gdzieś gonię,
rozcieram swe dłonie
na zimy gdzieś brzegu
uśmiech mój ze śniegu...

są bałwanki
z górki sanki
plus snołbordy
z marchwi mordy
z węgla oczy
świat uroczy
z buzi para
co niemiara
wokół śniegu
życie w biegu
a zaś w domu
po kryjomu
na rozgrzanie
będzie chlanie

lubię zimę ale czas na wiosnę

29.02.2008
14:35
[14]

MAROLL [ Marek ]

Coś słabo idzie, bo za oknem przeklęty deszcz :s

29.02.2008
14:40
smile
[15]

Kalino$ [ Konsul ]

u mnie za oknem szaro i buro.Czas na wiosne ale to ani zimy prawdziwej nie bylo ani wiosny nie widac:(

29.02.2008
14:40
smile
[16]

Mazio [ Mr Offtopic ]

to wina Przema - trzeba go przebrać za Marzannę i spławić

29.02.2008
14:44
[17]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

wszystkie dzisiejsze flaszki za szybkie otwarcie sezonu grillowego

29.02.2008
14:48
smile
[18]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

wszystkie dzisiejsze flaszki za szybkie otwarcie sezonu grillowego

I za Pshemcka coby zdanie co do wiosny zmienił :D

Ja dorzucę ze 3 lub 4 dzisiaj :)

29.02.2008
14:51
[19]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Jeckyl - Predzej dam sie zgwalcic niz przestane kochac zime....Nie chodzi o to wszystko...chodzi o patrzenie na snieg padajacy w nocy, wiaterek w twarz i te swietliki w powietrzu...Zima to dla mnie Polska a Polska to dla mnie zycie. Nie mieszkam tutaj od zawsze i nie zostanie tutaj dlugo. Dla mnie to piekna pora...snieg,powietrze i ten jego warszawski zapach w zimie...tego nikt nie zapomni.

02.03.2008
11:36
smile
[20]

Mazio [ Mr Offtopic ]

dziś czuć ją w powietrzu
jest tuż za rogiem

02.03.2008
11:40
smile
[21]

hopkins [ Zaczarowany ]

Dzisiaj rano niespodzianie zapukala do mych drzwi
Wczesniej niz oczekiwalem przyszly te cieplejsze dni
Zdjalem z niej zmokniete palto, posadzilem vis a vis
Zapachnialo, zajasnialo wiosna, ach to ty
Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty


:)

02.03.2008
11:41
smile
[22]

Igierr [ Isilven ]

Wielki powrót wierszoklety

02.03.2008
11:42
smile
[23]

Mazio [ Mr Offtopic ]

awansowałem z grafomana na wierszokletę?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.