Pawel_13 [ Pretorianin ]
Wasz ulubiony wykonawca/ ulubiona piosenka :)
Piszcie swoich ulubionych wykonawców i swoją ulubioną piosenkę.
Zaznaczam, że w wyszukiwaniu nie znalazłem takiego tematu, ale jakby się już taki zdarzył, to najmocniej przepraszam.
Ja zacznę:
Wykonawca: Sean Paul
Piosenka:Temperature

tygrysek [ behemot ]
K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]
Ja sobie przypominam 6 takich tematow.
Ciezko wybrac, ale ostatnio to Rhapsody - Emerald Sword
Pawel_13 [ Pretorianin ]
No, no piszcie...
Wisien [ Deus le volt! ]
wynonawca : nie wiem, cięzko wybrać
piosenka : ostatnio "So Young" Suede
ps. przy chwili zastanowienie pod ulubionego wykonawce tez mozna podlaczyc Suede

50Centt [ Pretorianin ]
Wykonawca -Guns N' Roses
Tytuł -Paradise City

www222 [ Public Enemy Number One ]
Wykonawca: Eminem
Piosenka: (Eminema - The Way I Am), a w ogóle to Low, Flo Ridy i T-Paina

Friden [ Konsul ]
Wykonawca - In Flames
Tytuł - Wszystko
lol :D
paul665anka [ Denial,Anger,Acceptance ]
ostatnio faith no more
czekers [ Turbojugend ]
Eva' - Queens of the Stone Age - In My Head
Ostatnio - Rage Against the Machine - Down Rodeo
www222 [ Public Enemy Number One ]
[7] Napisałem, że TERAZ moja ulubiona piosenka to Low, ale tak w ogóle piosenka, która w całym moim życiu najbardziej mi się podobała to Lying Is The Most Fun A Girl Can Have Without Taking Her Clothes Off zespołu Panic! At The Disco.

WodzU16 [ Junior ]
L.u.c feat. Rah - hemoglobina
mirencjum [ operator kursora ]
Wonderful World - Louis Armstrong
beet [ Konsul ]
Zielone Żabki
Lincoln01 [ Pretorianin ]

Obscure [ ExcalibuR ]
Akon - I wanna Love You!
Korgan [ Kakało na ciepło ]
ostatnio: T.Love 133 :]
[ 2000 post:] ]
Pawel_13 [ Pretorianin ]
Ja ostatnio chętnie słucham też T.Pain'a ;)

Mipari1002 [ HUNTER ]
Zawsze i niezmiennie SLAYER \m/
GBreal.II [ floydian ]
Wykonawca - Pink Floyd (albo Dream Theater... albo Porcupine Tree - sam nie wiem :) )
Utwor - zmienia sie mnej-wiecej co tydzien, a w tym momencie to chyba bedzie Pure Reason Revolution - Trembling Willows
fazikjunior [ Generaďż˝ ]
Kancelaria - Zabiorę Cie
Enrique Iglesias - Do yoy know
Timbaland - Apologize
Feel - Jak anioła głos
Katane [ Rainwalker ]
GBreal.II --> Ze tez musiales mi przypomniec o Trembling Willows, po dzisiejszej ilosci przesluchan pewnie zbrzydnie mi na dluzszy czas ;)
Pawel_13 [ Pretorianin ]
A może powiedzcie, jaki rodzaj muzyki (np. techno, pop) najbardziej lubicie.
Awerik [ Generaďż˝ ]
Pink Floyd

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]
Zadanie niemożliwe.
dj4ever [ Senator ]
Ostatnio to
siwy346 [ addicted to music ]
coś ATB np feel alive

Awerik [ Generaďż˝ ]
dj4ever ==> Ano, nie ma to jak dobre disco od czasu do czasu.
ksrekin [ Centurion ]
Teraz bardzi podoba mi sie : timabalnd - give it to me :)

shame_on_you [ Guilty as charged ]
Wykonawca - trochę tego jest...
Piosenka - "Learning to fly" Pink Floyd :)

Pawel_13 [ Pretorianin ]
Jak ja nie lubie PinkFloydów, T.Love'ów itp. ;(
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
Linkin Park - Numb
lazurek [ Konsul ]
Za całokształt Alphavill !
szymon_majewski [ Senator ]
KISS - Wszystkie piosenki dobrze wpadaja w ucho wiec lubie wszystkie
Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]
Ostatnio - Disturbed - Land of Confusion
Mniej ostatnio - Rise Agianst - Give It All
A najlepsza z najlepszych - Slipknot - Before I Forget
Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]
Hmmm ciezko, by wybrac, a jesli juz to chyba Slayer - War Ensemble.
A wg. Last.fm to Maximum the Hormone – Black Power G Men Spy
Pawel_13 [ Pretorianin ]
A wasz najmniej ulubiony(a) piosenka/wykonawca ??
hopkins [ Zaczarowany ]
Ulubiony to Tay Zonday