GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wasz ulubiony wykonawca/ ulubiona piosenka :)

29.02.2008
11:27
[1]

Pawel_13 [ Pretorianin ]

Wasz ulubiony wykonawca/ ulubiona piosenka :)

Piszcie swoich ulubionych wykonawców i swoją ulubioną piosenkę.
Zaznaczam, że w wyszukiwaniu nie znalazłem takiego tematu, ale jakby się już taki zdarzył, to najmocniej przepraszam.
Ja zacznę:


Wykonawca: Sean Paul
Piosenka:Temperature

29.02.2008
11:50
smile
[2]

tygrysek [ behemot ]

29.02.2008
12:39
[3]

K4B4N0$ [ Pan od Batmana ]

Ja sobie przypominam 6 takich tematow.

Ciezko wybrac, ale ostatnio to Rhapsody - Emerald Sword

29.02.2008
19:44
[4]

Pawel_13 [ Pretorianin ]

No, no piszcie...

29.02.2008
19:55
[5]

Wisien [ Deus le volt! ]

wynonawca : nie wiem, cięzko wybrać
piosenka : ostatnio "So Young" Suede

ps. przy chwili zastanowienie pod ulubionego wykonawce tez mozna podlaczyc Suede

29.02.2008
19:58
smile
[6]

50Centt [ Pretorianin ]

Wykonawca -Guns N' Roses
Tytuł -Paradise City

29.02.2008
19:59
smile
[7]

www222 [ Public Enemy Number One ]

Wykonawca: Eminem
Piosenka: (Eminema - The Way I Am), a w ogóle to Low, Flo Ridy i T-Paina

29.02.2008
20:00
smile
[8]

Friden [ Konsul ]

Wykonawca - In Flames
Tytuł - Wszystko

lol :D

29.02.2008
20:05
[9]

paul665anka [ Denial,Anger,Acceptance ]

ostatnio faith no more

29.02.2008
20:06
[10]

czekers [ Turbojugend ]

Eva' - Queens of the Stone Age - In My Head

Ostatnio - Rage Against the Machine - Down Rodeo

29.02.2008
20:07
[11]

www222 [ Public Enemy Number One ]

[7] Napisałem, że TERAZ moja ulubiona piosenka to Low, ale tak w ogóle piosenka, która w całym moim życiu najbardziej mi się podobała to Lying Is The Most Fun A Girl Can Have Without Taking Her Clothes Off zespołu Panic! At The Disco.

01.03.2008
15:47
smile
[12]

WodzU16 [ Junior ]

L.u.c feat. Rah - hemoglobina

01.03.2008
15:50
[13]

mirencjum [ operator kursora ]

Wonderful World - Louis Armstrong

01.03.2008
15:54
[14]

beet [ Konsul ]

Zielone Żabki

01.03.2008
18:34
[15]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

01.03.2008
18:35
smile
[16]

Obscure [ ExcalibuR ]

Akon - I wanna Love You!

01.03.2008
18:37
[17]

Korgan [ Kakało na ciepło ]

ostatnio: T.Love 133 :]

[ 2000 post:] ]

02.03.2008
10:46
[18]

Pawel_13 [ Pretorianin ]

Ja ostatnio chętnie słucham też T.Pain'a ;)

02.03.2008
10:58
smile
[19]

Mipari1002 [ HUNTER ]

Zawsze i niezmiennie SLAYER \m/

02.03.2008
11:24
[20]

GBreal.II [ floydian ]

Wykonawca - Pink Floyd (albo Dream Theater... albo Porcupine Tree - sam nie wiem :) )
Utwor - zmienia sie mnej-wiecej co tydzien, a w tym momencie to chyba bedzie Pure Reason Revolution - Trembling Willows

02.03.2008
11:40
[21]

fazikjunior [ Generaďż˝ ]

Kancelaria - Zabiorę Cie
Enrique Iglesias - Do yoy know
Timbaland - Apologize
Feel - Jak anioła głos

02.03.2008
18:58
[22]

Katane [ Rainwalker ]

GBreal.II --> Ze tez musiales mi przypomniec o Trembling Willows, po dzisiejszej ilosci przesluchan pewnie zbrzydnie mi na dluzszy czas ;)

04.03.2008
14:16
[23]

Pawel_13 [ Pretorianin ]

A może powiedzcie, jaki rodzaj muzyki (np. techno, pop) najbardziej lubicie.

04.03.2008
14:17
[24]

Awerik [ Generaďż˝ ]

Pink Floyd

04.03.2008
14:18
smile
[25]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

Zadanie niemożliwe.

04.03.2008
14:20
[26]

dj4ever [ Senator ]

Ostatnio to

04.03.2008
14:40
[27]

siwy346 [ addicted to music ]

coś ATB np feel alive

04.03.2008
14:42
smile
[28]

Awerik [ Generaďż˝ ]

dj4ever ==> Ano, nie ma to jak dobre disco od czasu do czasu.

04.03.2008
14:46
[29]

ksrekin [ Centurion ]

Teraz bardzi podoba mi sie : timabalnd - give it to me :)

04.03.2008
15:03
smile
[30]

shame_on_you [ Guilty as charged ]

Wykonawca - trochę tego jest...
Piosenka - "Learning to fly" Pink Floyd :)

04.03.2008
20:56
smile
[31]

Pawel_13 [ Pretorianin ]

Jak ja nie lubie PinkFloydów, T.Love'ów itp. ;(

04.03.2008
21:13
[32]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Linkin Park - Numb

04.03.2008
21:17
[33]

lazurek [ Konsul ]

Za całokształt Alphavill !


04.03.2008
21:46
[34]

szymon_majewski [ Senator ]

KISS - Wszystkie piosenki dobrze wpadaja w ucho wiec lubie wszystkie

04.03.2008
22:21
[35]

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]

Ostatnio - Disturbed - Land of Confusion
Mniej ostatnio - Rise Agianst - Give It All
A najlepsza z najlepszych - Slipknot - Before I Forget

04.03.2008
22:23
[36]

Gonsiur [ Giga Drill Breaker!! ]

Hmmm ciezko, by wybrac, a jesli juz to chyba Slayer - War Ensemble.
A wg. Last.fm to Maximum the Hormone – Black Power G Men Spy

06.03.2008
21:54
[37]

Pawel_13 [ Pretorianin ]

A wasz najmniej ulubiony(a) piosenka/wykonawca ??

06.03.2008
22:00
[38]

hopkins [ Zaczarowany ]

Ulubiony to Tay Zonday

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.