GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

ActionScript

28.02.2008
23:43
[1]

Hawkman [ Konsul ]

ActionScript

Czy ktoś tutaj jest dobry w tym języku, będe się streszczał. Chodzi mi o prostą animację obiektu z miejsca x do miejsca y, nie tweenem, ale skryptem.

01.03.2008
01:42
[2]

Conath [ Generaďż˝ ]

zamien obiekt na MC
wpisz mu akcje:

onClipEvent (enterFrame) ‹
this._x+=1;


pzdr

zamiast > nawiasy klamrowe oczywiscie

01.03.2008
03:09
[3]

Hawkman [ Konsul ]

Ten skrypt oczywiście znam.
Zapomniałem dodać w pośpiechu że chodzi mi także o to aby ten obiekt powracał.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.