GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

maluch vs. lexus..?! Kto wygra..?!

28.02.2008
20:09
[1]

X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]

maluch vs. lexus..?! Kto wygra..?!

Dalem do kategorii sport, bo w koncu sie scigaja ;]
zobaczcie:


maluch to jednak skarb :P


maluch vs. lexus..?! Kto wygra..?! - X.Fighter[C*L*D]
28.02.2008
20:10
smile
[2]

Volk [ Legend ]

Mimo to wolalbym Lexusa :)

28.02.2008
20:11
smile
[3]

Aseer [ Legionista ]

Volk --> Ja również, ale mam mojego volvo s60, i nie mam ochoty z niego rezygnować! :)
Zastanawia mnie tylko jedno, co w niego wsadzili. Szkoda, że tylko start pokazali, i nic innego.

Ekologok --> ..ja i tak się nie znam na samochodach (tuningu)
No to nie pisz, jak się nie znasz! :)

28.02.2008
20:13
[4]

Ekologok [ Pretorianin ]

pewnie jakiś silnik turbo z ponad 400 KM i jakoś tam pozmieniali ja i tak się nie znam na samochodach (tuningu)

28.02.2008
20:15
smile
[5]

meryphillia [ Forever Psychedelic ]

Hehe.
To lepsze. ;D

28.02.2008
20:16
[6]

X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]

Haha.. dobre ;)

28.02.2008
20:18
[7]

HOMIK666 [ B.O.R.Z.O ]

Ciekawe...

Volk--> ja też bym wolał Lexusa, z resztą chyba każdy :p

28.02.2008
20:20
smile
[8]

Azerko [ bleee ]

jednak maluch to maluch ;]

28.02.2008
20:20
[9]

bitrotten [ Centurion ]

nie wazne czy lexus czy maluch-wazniejsze co ma pod maska.z reszta lexus nie ma dobrego przyspieszenia

kocham w maluchu to ze jedzie sie 30/h a wydaje sie jakby to bylo 150

28.02.2008
21:11
[10]

halski88 [ Senator ]

leciutki pojazd i mocny silnik - oto rozwiązanie.

29.02.2008
12:48
smile
[11]

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]

A myślałem, że maluch nie ruszy.. :P

Przy tym filmiku przypomniał mi się cytat z aut:

"Wąchaj moje spaliny! Przepraszam, że nie z bliska" xD

29.02.2008
12:50
[12]

pikolo [ KCM:* ]

aseer masz volvo s 60 ?? nowy ? ;>

29.02.2008
12:52
[13]

N2 [ negroz ]

Z malucha to tam tylko buda jest...

29.02.2008
13:01
smile
[14]

Loiosh [ Senator ]

Wszedlem,bo przeczytalem "maluch vs jezus", i myslalem,ze bedzie cos smiesznego:)

Ale rispekt dla wlasciciela, za zrobienie z malucha takiego krola szosy:)

29.02.2008
13:04
[15]

dj_janasek [ Cesarz ]

Nie ma to jak Maluch

29.02.2008
20:45
smile
[16]

X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]

ja też bym wolał Lexusa, z resztą chyba każdy :p
ja bym wolal te galardo:

lub corvette

01.03.2008
09:24
[17]

Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]

żeby mieć Lexusa trzeba mieć kasy a żeby malucha idziesz na złom i masz

01.03.2008
10:03
[18]

??? [ tomi_boss ]

wcale nie potrzeba dużego silnika, takie seicento ze 130-140 HP ma 6 sekund do setki a maluch jest jeszcze lżejszy

wsadzili pewnie jakiś silnik z punto + tunning

01.03.2008
10:05
smile
[19]

Cokole_obecny [ Pretorianin ]

A ja to do malucha to się nawet niezmieszcze.

01.03.2008
10:06
[20]

NequliX [ Progressive Attack ]

zapewne ropniak....

01.03.2008
10:12
[21]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

--> :D

01.03.2008
10:20
[22]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

Im mocniejszy silnik, a lżejszy pojazd, tym większe odejście :) Podstawowe prawa fizyki ;)

01.03.2008
10:24
[23]

rt2 [ Pretorianin ]

Mowcie co chcecie, ale dla mnie robienie czegos takiego to glupota, chetnie bym zobaczyl filmik jak ten maluch wchodzi w zakrety :/

01.03.2008
12:22
[24]

jomziom [ Pretorianin ]

Tak wypadek gwarantowany ;D

01.03.2008
12:31
[25]

hubs [ Black ]

zapewne NIE wchodzi ;]

01.03.2008
12:36
[26]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Temat silników od Alfy to cienizna. Silnik od CBRek był w modzie 4-5 lat temu. Teraz się kombinuje bez umieszczania centralnego, jak maluch z filmiku.


01.03.2008
18:53
[27]

jomziom [ Pretorianin ]

A jakby wstawic do malucha silnik z jakies rakiety ? xD

07.03.2008
12:39
[28]

X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]

To by odlecial, ale to raczj nie jest mozliwe zeby tak zrobic
:P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.