X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]
maluch vs. lexus..?! Kto wygra..?!
Dalem do kategorii sport, bo w koncu sie scigaja ;]
zobaczcie:
maluch to jednak skarb :P

Volk [ Legend ]
Mimo to wolalbym Lexusa :)

Aseer [ Legionista ]
Volk --> Ja również, ale mam mojego volvo s60, i nie mam ochoty z niego rezygnować! :)
Zastanawia mnie tylko jedno, co w niego wsadzili. Szkoda, że tylko start pokazali, i nic innego.
Ekologok --> ..ja i tak się nie znam na samochodach (tuningu)
No to nie pisz, jak się nie znasz! :)
Ekologok [ Pretorianin ]
pewnie jakiś silnik turbo z ponad 400 KM i jakoś tam pozmieniali ja i tak się nie znam na samochodach (tuningu)

meryphillia [ Forever Psychedelic ]
Hehe.
To lepsze. ;D
X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]
Haha.. dobre ;)
HOMIK666 [ B.O.R.Z.O ]
Ciekawe...
Volk--> ja też bym wolał Lexusa, z resztą chyba każdy :p

Azerko [ bleee ]
jednak maluch to maluch ;]
bitrotten [ Centurion ]
nie wazne czy lexus czy maluch-wazniejsze co ma pod maska.z reszta lexus nie ma dobrego przyspieszenia
kocham w maluchu to ze jedzie sie 30/h a wydaje sie jakby to bylo 150
halski88 [ Senator ]
leciutki pojazd i mocny silnik - oto rozwiązanie.

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]
A myślałem, że maluch nie ruszy.. :P
Przy tym filmiku przypomniał mi się cytat z aut:
"Wąchaj moje spaliny! Przepraszam, że nie z bliska" xD
pikolo [ KCM:* ]
aseer masz volvo s 60 ?? nowy ? ;>
N2 [ negroz ]
Z malucha to tam tylko buda jest...

Loiosh [ Senator ]
Wszedlem,bo przeczytalem "maluch vs jezus", i myslalem,ze bedzie cos smiesznego:)
Ale rispekt dla wlasciciela, za zrobienie z malucha takiego krola szosy:)
dj_janasek [ Cesarz ]
Nie ma to jak Maluch

X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]
ja też bym wolał Lexusa, z resztą chyba każdy :p
ja bym wolal te galardo:
lub corvette
Jaworczyk96 [ Generaďż˝ ]
żeby mieć Lexusa trzeba mieć kasy a żeby malucha idziesz na złom i masz
??? [ tomi_boss ]
wcale nie potrzeba dużego silnika, takie seicento ze 130-140 HP ma 6 sekund do setki a maluch jest jeszcze lżejszy
wsadzili pewnie jakiś silnik z punto + tunning

Cokole_obecny [ Pretorianin ]
A ja to do malucha to się nawet niezmieszcze.
NequliX [ Progressive Attack ]
zapewne ropniak....
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
--> :D
-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]
Im mocniejszy silnik, a lżejszy pojazd, tym większe odejście :) Podstawowe prawa fizyki ;)
rt2 [ Pretorianin ]
Mowcie co chcecie, ale dla mnie robienie czegos takiego to glupota, chetnie bym zobaczyl filmik jak ten maluch wchodzi w zakrety :/
jomziom [ Pretorianin ]
Tak wypadek gwarantowany ;D
hubs [ Black ]
zapewne NIE wchodzi ;]
legrooch [ MPO Squad Member ]
Temat silników od Alfy to cienizna. Silnik od CBRek był w modzie 4-5 lat temu. Teraz się kombinuje bez umieszczania centralnego, jak maluch z filmiku.
jomziom [ Pretorianin ]
A jakby wstawic do malucha silnik z jakies rakiety ? xD
X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]
To by odlecial, ale to raczj nie jest mozliwe zeby tak zrobic
:P