GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gra na komórke.

28.02.2008
19:50
smile
[1]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Gra na komórke.

Poszukuje jakieś dobrej gry na Nokie 3510i, gatunek dowolny. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

28.02.2008
19:51
[2]

WolverineX [ Legend ]

jaka rozdzielka, to cos ma symbiana ? jaka wersje ?

28.02.2008
20:03
[3]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Bounce, Elven Chronicles, Clear Out

Ale nie wiem czy na nokie znajdziesz. Najlepsze do gier są SE.

28.02.2008
20:17
[4]

WolverineX [ Legend ]

niezgodze sie
najlepsze do gier sa wlasnie nokie, zres 24x320, gry symbinowe maja wspanialo grafike, o wiele lepsza od tych w javie.

28.02.2008
20:19
[5]

Andruskill [ Konsul ]

Podajcie jakąś fajną gre na k310i [se]

03.03.2008
11:42
[6]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Prosn Break z WAP.

03.03.2008
13:42
smile
[7]

3w [ Generaďż˝ ]

gravity defied jest fajne :)

03.03.2008
13:51
smile
[8]

kibs007 [ Legionista ]


tu jest stronaz grami na nokie 3510i. ja ci proponuje "Nitro Street Racing"

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.