
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Gra na komórke.
Poszukuje jakieś dobrej gry na Nokie 3510i, gatunek dowolny. Z góry dziękuje za odpowiedzi.
WolverineX [ Legend ]
jaka rozdzielka, to cos ma symbiana ? jaka wersje ?
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Bounce, Elven Chronicles, Clear Out
Ale nie wiem czy na nokie znajdziesz. Najlepsze do gier są SE.
WolverineX [ Legend ]
niezgodze sie
najlepsze do gier sa wlasnie nokie, zres 24x320, gry symbinowe maja wspanialo grafike, o wiele lepsza od tych w javie.
Andruskill [ Konsul ]
Podajcie jakąś fajną gre na k310i [se]
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Prosn Break z WAP.

3w [ Generaďż˝ ]
gravity defied jest fajne :)

kibs007 [ Legionista ]
tu jest stronaz grami na nokie 3510i. ja ci proponuje "Nitro Street Racing"