GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

zdałem ;) jupi jupi :)

28.02.2008
19:06
[1]

pikolo [ KCM:* ]

zdałem ;) jupi jupi :)

ale sie ciesze nareszcie zdałem sesje egzaminacyjną ;)

w piątek z matmy na 3 uff ile bylo z tym łażenia a teraz znaczy po południu chemie :) tez na 3. ale sie ciesze !! :D

28.02.2008
19:08
[2]

ON Line [ sHiFtY ]

gratz

28.02.2008
19:08
smile
[3]

aliment [ Haraszo ]

Przede mną jeszcze historia literatury staroruskiej i lektura z historii Rosji, ale ostatnio zaliczyłem filozofię.

Gratuluję.

28.02.2008
19:09
smile
[4]

szuru-buru [ Jacuś ]

Gratuluje! Ja mam jeszcze Negocjacje tam kiedyś do zaliczenia i Statystykę "w powietrzu" bo wyników nie ma jeszcze, ale jestem dobrej myśli. Do końca marca i ja powinienem indeks do dziekanatu złożyć :)

28.02.2008
19:09
smile
[5]

Tomcio xD [ Konsul ]

Gratulację

28.02.2008
19:13
[6]

pikolo [ KCM:* ]

oo to widze ze nie tylko ja taki spozniony z oddaniem indexu ?? ;) ale serio zycze wam powodzenia na egzaminach. Uhhh przed egz. strasznie sie stresowałem dopiero cały stres opadł gdy w indexsie zobaczyłem trójkę :) ale ulga masakra

28.02.2008
19:15
[7]

Vidos [ Legend ]

Nic, tylko pogratulować.

28.02.2008
19:19
[8]

szuru-buru [ Jacuś ]

pikolo

Całą trójkę?? Ja widziałem u znajomego trójkę rozpromienioną, bo 5 minusów miała. Wyglądała jak słoneczko :). Sam zostałem uhonorowany tylko jednym minusem koło 3. Kiedyś na w drugim semestrze dostałem nawet "1" z egzaminu, chyba jako jedyny na uczelni i nikt nie potrafił mi wytłumaczyć co to oznacza :P

28.02.2008
19:26
[9]

pikolo [ KCM:* ]

cała troja ! :)

28.02.2008
19:31
smile
[10]

szuru-buru [ Jacuś ]

pikolo

Eeeee... to nie pogada, normalnie szaleństwo :)

28.02.2008
19:32
[11]

pikolo [ KCM:* ]

:P moja srednia 3,65 e tam :P

28.02.2008
19:40
[12]

szuru-buru [ Jacuś ]

Jak by mi sie chciało to bym i ja sobie policzył. Wiem że mam 5 z laborek z infy i jakąś tam czwórkę z odchama jakiegoś, a reszta to są 3. Więc nie zdziwił bym sie jak bym miał niższą od Ciebie, bo to bardzo możliwe.

28.02.2008
19:42
smile
[13]

mirencjum [ operator kursora ]

Fajnie

28.02.2008
19:55
smile
[14]

QrKo_ [ ]

Gratuluje, sam mailem ostro, ale sie udalo :)

28.02.2008
19:59
[15]

tadzikg [ Generaďż˝ ]

to masz z glowy a ja mam chemie jeszcze do zaliczenia :(

28.02.2008
19:59
[16]

Tomuslaw [ Superbia ]

pikolo - a jaki typ uczelanii, kierunek i który rok? :)

edit: zgaduję, że rok I, bo zaliczyłeś matmę, ale możliwe, że masz jej więcej semestrów.

29.02.2008
16:59
[17]

pikolo [ KCM:* ]

Tomusław - . tak pierwszy rok. UZ ochrona srodowiska.

dzieki za graty :):)

29.02.2008
17:00
smile
[18]

barcio321 [ Konsul ]

kongratulaszions xD

29.02.2008
17:01
smile
[19]

TyTuSPL [ No-one ever really dies ]

Gratulacje! Trzeba to jakoś uczcić. ;)

29.02.2008
19:15
[20]

Finthos [ Generaďż˝ ]

Ilekroć czytam o radości z zaliczenia czegoś to przypomina mi się pewne wyznanie:
jak sobie pomyślę jakim jestem inżynierem, to boję się iść do lekarza. Enjoy :)

29.02.2008
19:55
smile
[21]

ElvenArcher [ Katyń 1940 ]

Ja zdałem wszystko w pierwszym terminie :) W sumie trochę lans, ale co tam - zasłużyłem. Średnia z ostatniej sesji = 4,2 :)

29.02.2008
19:55
[22]

Sethan [ Mapex VX Fusion ]

Gratulację stary, tez przez to przeszedłem :)

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7267002

04.03.2008
16:47
[23]

RealGracz [ Legionista ]

Gratuluję, to łatwe nie jest.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.