pikolo [ KCM:* ]
zdałem ;) jupi jupi :)
ale sie ciesze nareszcie zdałem sesje egzaminacyjną ;)
w piątek z matmy na 3 uff ile bylo z tym łażenia a teraz znaczy po południu chemie :) tez na 3. ale sie ciesze !! :D
ON Line [ sHiFtY ]
gratz

aliment [ Haraszo ]
Przede mną jeszcze historia literatury staroruskiej i lektura z historii Rosji, ale ostatnio zaliczyłem filozofię.
Gratuluję.

szuru-buru [ Jacuś ]
Gratuluje! Ja mam jeszcze Negocjacje tam kiedyś do zaliczenia i Statystykę "w powietrzu" bo wyników nie ma jeszcze, ale jestem dobrej myśli. Do końca marca i ja powinienem indeks do dziekanatu złożyć :)

Tomcio xD [ Konsul ]
Gratulację
pikolo [ KCM:* ]
oo to widze ze nie tylko ja taki spozniony z oddaniem indexu ?? ;) ale serio zycze wam powodzenia na egzaminach. Uhhh przed egz. strasznie sie stresowałem dopiero cały stres opadł gdy w indexsie zobaczyłem trójkę :) ale ulga masakra
Vidos [ Legend ]
Nic, tylko pogratulować.
szuru-buru [ Jacuś ]
pikolo
Całą trójkę?? Ja widziałem u znajomego trójkę rozpromienioną, bo 5 minusów miała. Wyglądała jak słoneczko :). Sam zostałem uhonorowany tylko jednym minusem koło 3. Kiedyś na w drugim semestrze dostałem nawet "1" z egzaminu, chyba jako jedyny na uczelni i nikt nie potrafił mi wytłumaczyć co to oznacza :P
pikolo [ KCM:* ]
cała troja ! :)

szuru-buru [ Jacuś ]
pikolo
Eeeee... to nie pogada, normalnie szaleństwo :)
pikolo [ KCM:* ]
:P moja srednia 3,65 e tam :P
szuru-buru [ Jacuś ]
Jak by mi sie chciało to bym i ja sobie policzył. Wiem że mam 5 z laborek z infy i jakąś tam czwórkę z odchama jakiegoś, a reszta to są 3. Więc nie zdziwił bym sie jak bym miał niższą od Ciebie, bo to bardzo możliwe.

mirencjum [ operator kursora ]
Fajnie

QrKo_ [ ]
Gratuluje, sam mailem ostro, ale sie udalo :)
tadzikg [ Generaďż˝ ]
to masz z glowy a ja mam chemie jeszcze do zaliczenia :(
Tomuslaw [ Superbia ]
pikolo - a jaki typ uczelanii, kierunek i który rok? :)
edit: zgaduję, że rok I, bo zaliczyłeś matmę, ale możliwe, że masz jej więcej semestrów.
pikolo [ KCM:* ]
Tomusław - . tak pierwszy rok. UZ ochrona srodowiska.
dzieki za graty :):)

barcio321 [ Konsul ]
kongratulaszions xD

TyTuSPL [ No-one ever really dies ]
Gratulacje! Trzeba to jakoś uczcić. ;)
Finthos [ Generaďż˝ ]
Ilekroć czytam o radości z zaliczenia czegoś to przypomina mi się pewne wyznanie:
jak sobie pomyślę jakim jestem inżynierem, to boję się iść do lekarza. Enjoy :)

ElvenArcher [ Katyń 1940 ]
Ja zdałem wszystko w pierwszym terminie :) W sumie trochę lans, ale co tam - zasłużyłem. Średnia z ostatniej sesji = 4,2 :)
Sethan [ Mapex VX Fusion ]
Gratulację stary, tez przez to przeszedłem :)
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7267002
RealGracz [ Legionista ]
Gratuluję, to łatwe nie jest.