
Zuzizulu [ Pretorianin ]
OGAME konto
ma ktos może jakies konto w OGAME do oddanie.Chetnie bym pogral a nie chce mi sie od poczatku grac.konto nie poszło by na marne.Jest ktos taki co chce oddać?jesli nie to trudno:)

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]
pomoże ktoś mu?bo ja nie gram w Ogame
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
[2] multikonto?
www222 [ Good Morning Revival ]
Znam password do mojego kumpla, ma kilka planet i 9000 pkt, ale nie jestem chamski.
Graj od nowa, nie jest tak nudno jak rook w Tibii.