GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

OGAME konto

28.02.2008
14:42
smile
[1]

Zuzizulu [ Pretorianin ]

OGAME konto

ma ktos może jakies konto w OGAME do oddanie.Chetnie bym pogral a nie chce mi sie od poczatku grac.konto nie poszło by na marne.Jest ktos taki co chce oddać?jesli nie to trudno:)

02.03.2008
14:35
smile
[2]

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]

pomoże ktoś mu?bo ja nie gram w Ogame

02.03.2008
14:35
[3]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

[2] multikonto?

02.03.2008
14:42
[4]

www222 [ Good Morning Revival ]

Znam password do mojego kumpla, ma kilka planet i 9000 pkt, ale nie jestem chamski.
Graj od nowa, nie jest tak nudno jak rook w Tibii.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.