
szuru-buru [ Jacuś ]
Trudna i piekielnie wciągająca gra :]
Uch, siedzę już dobre 30 minut nad nią, strasznie wciąga....

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]
Rzeczywiście fajna.. ;-)
Sethan [ Mapex VX Fusion ]
Niezłe i rzeczywiście trudne... Czy ta kulka nie przypomina Pokeball? :D
martusi_a [ Celestial ]
Przy 9 levelu poziom mojej frustracji sięgnął szczytu. :/
Mortan [ ]
ile jest leveli ?
Kogee [ Generaďż˝ ]
Jestem przy 12, na koniec sie rozbiłem i wkurzyłem. :)
O ten z postu [6]
-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]
Straszny zjadacz czasu i do tego wciagajacy :)
Gooffy [ Konsul ]
Dla mnie pierwszy trudny level to ten --->
I dalej mi się już nie chce przechodzić ;)
eLJot [ a.k.a. księgowa ]
Rotating maze of frustration.
Nazwa mówi sama za siebie :)
Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]
no naprawde trudna
WolverineX [ Legend ]
szukalem ale nie znalazlem gdzies info na ekranie na jakim lvl jestem obecnie,
MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
przeszedlem te Wasze "trudne" lvl'e za pierwszym razem :P naprawde trudny (jak narazie) to dla mnie byl ten ze zwalniajaca kula posrodku... ;/
nastepny po pokazanym w poscie [9] :/
wskazowka dla nie mogacych przejsc tego etapu:

.:Jj:. [ The Force ]
Naprawdę dobra gierka.

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
po etapie z postu [13] mamy stosunkowo latwe dwa etapy a nastepnie... -->
ehh gdyby nie to ze musze leciec do szkoly to bym sie w to jeszcze pobawil :P
aha to jest level 19 :)
Mortan [ ]
etap z posty 13 to 16 etap jak sie kliknie back to menu i ptem play, sa wszystkie rekordy wypisane, i wlasnie sie zacialem na 16 :(
Erazor_XX [ give it to me baby! ]
Nie mogę 20-tego przejść. Popróbuję, jak coś zjem.

Łyczek [ Legend ]
Na 18 i dalej już mi się nie chcesz grać :) 5 razy zginąłem, więc nie warto dalej próbować ...
X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]
SWIETNE I CIEZKIE!

szuru-buru [ Jacuś ]
upu-upu
Erazor_XX [ give it to me baby! ]
ta gra wciąga, po wielu próbach udało mi się zakończyć 21 :D
davids89 [ Konsul ]
Fajna gierka ale strasznie trudna

karolzzr [ Generaďż˝ ]
fajna ale na 5 minut

Lilus [ Feline da Housecat ]
Nie mam pomysłu na 16 i już mi się w głowie kręci, na razie odpuszczam. Ale fakt, wciąga :)
Aha, skaczę z mostka, ale już na to patrzeć nie mogę, kolce mi się będą śnić.

Azerko [ bleee ]
gra fajna i wciąga strasznie :D

Lupus [ starszy general sztabowy ]
Pomysł naprawdę dobry, ale poległem na wirującym kwadracie i palniku.
Kozi89 [ Legend ]
Naprawdę wciąga :)
Jednak w końcu dałem za wygraną :P Trudna gra.

DJ Pinata [ in rainbows ]
W głowie mi się kręci @.@
Fajna, faktycznie trudna ;)

xNaruto [ Konsul ]
A mi się cos zepsuło daje Play i pokazuje mi się "Select A Level" i nic nie mogę wybrac, żadne lv mi sie nie pokazują :/
xNaruto [ Konsul ]
Może ktoś wie jak to naprawić? :P
Sanchin [ Orchid Samurai ]
Ostatni level, strasznie wkurzający, nie moge go aktualnie przejść....jutro się jeszcze pomęczę
Macu [ Santiago Bernabeu ]
Rzeczywiście wciągająca. Ale denerwuje mnie jedna rzecz: pieprzy mi się w którą stronę kręcić. :)
Adi-C [ Chor��y ]
Hmm. Chyba sobie ten etap daruję...
Ale gra naprawdę fajna. I nie frustruje za bardzo. Właściwie- wcale nie frustruje. Dziwne... Bo ja się łatwo zniechęcam jak coś jest za trudne.
barcio321 [ Konsul ]
up
barcio321 [ Konsul ]
o co chodzi u mnie elci muzyka i tylko maplka na zmiane co 1 sekunde sie zmieniaja z jakims napisem co to za gra??
kiewiczi [ Centurion ]
Trdne weście jakoś nie mam do tego cierpliwości chociaż naprawde wciąga.
adam423423 [ Pretorianin ]
ja doszłem do tego poziomu i dalej nie moge przejść.
ambu_ [ Pretorianin ]
Dziabnalem 13 level i juz nie chce mi sie. :D

Wojduś [ Generaďż˝ ]
Doszedłem do 21 lvl i daj sobie spokój ;]
Toolism [ GameDev ]
Zatrzymałem się na tym samy etapie co Adi-C , (lvl 24). Mam już sposób na przejście, ale zawsze gdzies tam sie potknę;) I od nowa trzeba powtarzac. Narazie pasuję.. może za godzinkę bede mial większe szczęscie;)
Toolism [ GameDev ]
Udało się :) Przeszedłem:)
Teraz siedze i poprawiam wyniki czasowe na poszczególnych etapach zeby miec jak najnizszy czas końcowy;) Na screenie już zmeniony czas, oryginalny wynosił 9:12. Nie mam screena niestety z tego fajnego ekraniku z congratulejszonsami, ale moge od razu powiedziec ze pod firefoxem, przynajmniej mi nie działał przycisk VIEW SCORES, także nawet nie wiem czy moje obecne 8min z kawałkiem to dobrze czy kiepsko.
Toolism [ GameDev ]
Ehh..;) ok już wiem że moje obecne 7 minut w sumie nie znaczy nic:) Panowie z top 100 na ostatnim miejscu mają poniżej 3 minut:) Udało mi się wreszcie wyświetlić VIEW SCORES, firefox blokował mi to okienko.
Podaje linka do highscoresów

faust7 [ Pretorianin ]
Swietna gra ! Czasem mozna sie zakrecic

techi [ All Hail Lelouch! ]
Cholera tak to jest jak sie zostawia kompa włączonego;)

techi [ All Hail Lelouch! ]
Poprawiłem się już na 5:57:55 ;)
Lecę dalej;D
Api15 [ dziwny człowiek... ]
Zrobię up'ka
I mam pytanie: Czemu nie wyświetlają mi się lvl do wybrania? Bo nic nie mogę zrobić... Ani grać od nowa, ani wybrać jakiś.

techi [ All Hail Lelouch! ]
Może stary Flash/shockwave?
4:29:91 i za cholere nie mogę niżej zejść;P
Tak blisko, a tak daleko;)
Daje moje wyniki->

Lolter [ African Herbman ]
Świetna gierka.
Conroy [ Dwie Szopy ]
Raczej z żadnym poziomem nie miałem większych problemów, póki nie doszedłem do tego:
Przesada.
Ale gra świetna :)

Cokole_obecny [ Pretorianin ]
cudo gra... taraz wiem czym zająć kuzyna.

techi [ All Hail Lelouch! ]
Conroy->Od tego się zaczynają schody;)
Poprawiłem na 4:21:P
lvl 9 : 1,80s :D
speedy24 [ F.I.S.H ]
Swietna gra, zagralem na próbe i doszlem do 10 lvl'a. Jutro bedzie czas wolny to sobie pogram

Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]
Wymiękłem na 11 lvlu ;p Faktycznie wciągające to :P
blazerx [ ]
stoje w lvl 19 -.-
Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]
Dotarlem do 23 i tak pogralem troche i wymieklem, pozniej moze sprobuje:) Nie da sie grac w to dluzej niz 15min bo niedobrze mi sie robi od tego krecenia:/
No i rzeczywiscie wciagajaca:]
Lilus [ Feline da Housecat ]
O taaak, 21 pozwala zrozumieć, co autor miał na myśli, nazywając grę "frustrującą" :) Jak się przejdzie za pierwszym razem od 3 płomieni do końca i głupio uwali się na końcu, a potem nie umie się powtórzyć to owszem, jest frustrujące :)
Starczy na dziś, z przerwami mi lepiej idzie.
Ci, którzy skończyli - gratz ;]
Arxel [ Legend ]
Jakiś tips jak przejść ten fragment ->
Bez problemów uda mi się dotrzec do zaznaczonych kolców, ale nie wiem jaki myk zrobić później by sprytnie przejść dalej...
(lvl23 jak co ;-))

techi [ All Hail Lelouch! ]
Uwaga spoiler;P
arxel->
Numerkami zaznaczona kolejność:)
Szybszego sposobu jeszcze nie opracowałem;)

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]
No i koniec z czasem takim jak na prtscrenie:)
A wynik slabiutki patrzac na wyniki innych w linku ponizej:

techi [ All Hail Lelouch! ]
Ja mam obecnie 4:07 ;)
Zastanawiam się gdzie moge jeszcze te pare sekund odzyskać;)
Toolism [ GameDev ]
techi -> wklej proszę swoje obecne wyniki, muszę zobaczyć gdzie potencjalnie moge uzyskać lepszy czas:) Oto mój czas.. ciągle za mało żeby być w top100
Toolism [ GameDev ]
techi zyjesz?:D

techi [ All Hail Lelouch! ]
Sorry, nie było mnie w domu przez 2 dni i nie mogłem wkleić;)
Jeszcze spokojnie mogę z 3 sekundy zejść niżej, ale to muszę trochę czasu znaleźć:)
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
sorka ale co to za preparowanie screeenów ? po co to ?
techi [ All Hail Lelouch! ]
Co rozumiesz przez preparowanie screenów?
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
te kopiowanie kilku screenów w jeden
w łatwy sposób można oszukać skoro już cokolwiek było zmieniane
Toolism [ GameDev ]
oj Shaybeck Shaybek;) wybaczamy ci bo masz level 0. Screeny zostały tak "spreparowane" dla wygody porównywania wyników.
NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
po to aby na jednym screenie zamieścić wszystkie wyniki, co w tym dziwnego?
techi [ All Hail Lelouch! ]
Po to żebym wszystkie wyniki mógł pokazać?-_-
Jak chcesz to sobie sobie podlicz ręcznie czas, a potem popatrz na highscore...