GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Trudna i piekielnie wciągająca gra :]

28.02.2008
11:38
smile
[1]

szuru-buru [ Jacuś ]

Trudna i piekielnie wciągająca gra :]

Uch, siedzę już dobre 30 minut nad nią, strasznie wciąga....

28.02.2008
11:44
smile
[2]

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]

Rzeczywiście fajna.. ;-)

28.02.2008
11:49
[3]

Sethan [ Mapex VX Fusion ]

Niezłe i rzeczywiście trudne... Czy ta kulka nie przypomina Pokeball? :D

28.02.2008
11:52
[4]

martusi_a [ Celestial ]

Przy 9 levelu poziom mojej frustracji sięgnął szczytu. :/

28.02.2008
12:01
[5]

Mortan [ ]

ile jest leveli ?

28.02.2008
12:11
[6]

sokoip [ Niggy Tardust ]

porąbany level, właściwie pierwszy trudny


Trudna i piekielnie wciągająca gra :] - sokoip
28.02.2008
12:11
[7]

Kogee [ Generaďż˝ ]

Jestem przy 12, na koniec sie rozbiłem i wkurzyłem. :)
O ten z postu [6]

28.02.2008
12:13
[8]

-=BROGI23=- [ Generaďż˝ ]

Straszny zjadacz czasu i do tego wciagajacy :)

28.02.2008
12:16
[9]

Gooffy [ Konsul ]

Dla mnie pierwszy trudny level to ten --->
I dalej mi się już nie chce przechodzić ;)


Trudna i piekielnie wciągająca gra :] - Gooffy
28.02.2008
12:17
[10]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

Rotating maze of frustration.

Nazwa mówi sama za siebie :)

28.02.2008
12:27
[11]

Tomal_P [ THE TRUTH IS OUT THERE ]

no naprawde trudna

28.02.2008
12:35
[12]

WolverineX [ Legend ]

szukalem ale nie znalazlem gdzies info na ekranie na jakim lvl jestem obecnie,

28.02.2008
13:04
[13]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

przeszedlem te Wasze "trudne" lvl'e za pierwszym razem :P naprawde trudny (jak narazie) to dla mnie byl ten ze zwalniajaca kula posrodku... ;/

nastepny po pokazanym w poscie [9] :/


wskazowka dla nie mogacych przejsc tego etapu:

spoiler start
nie nalezy zchodzic ponizej tego wystajacego elementu - nalezy skakac z "mostka"
spoiler stop


Trudna i piekielnie wciągająca gra :] - MMaaZZii1155
28.02.2008
13:07
smile
[14]

.:Jj:. [ The Force ]

Naprawdę dobra gierka.

28.02.2008
13:25
smile
[15]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

po etapie z postu [13] mamy stosunkowo latwe dwa etapy a nastepnie... -->


ehh gdyby nie to ze musze leciec do szkoly to bym sie w to jeszcze pobawil :P


aha to jest level 19 :)


Trudna i piekielnie wciągająca gra :] - MMaaZZii1155
28.02.2008
13:27
[16]

Mortan [ ]

etap z posty 13 to 16 etap jak sie kliknie back to menu i ptem play, sa wszystkie rekordy wypisane, i wlasnie sie zacialem na 16 :(

28.02.2008
13:44
[17]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

Nie mogę 20-tego przejść. Popróbuję, jak coś zjem.


Trudna i piekielnie wciągająca gra :] - Erazor_XX
28.02.2008
14:06
smile
[18]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

21. Odpuszczam :)


Trudna i piekielnie wciągająca gra :] - Erazor_XX
28.02.2008
14:08
smile
[19]

Łyczek [ Legend ]

Na 18 i dalej już mi się nie chcesz grać :) 5 razy zginąłem, więc nie warto dalej próbować ...

28.02.2008
14:10
[20]

X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]

SWIETNE I CIEZKIE!

28.02.2008
16:39
smile
[21]

szuru-buru [ Jacuś ]

upu-upu

28.02.2008
16:49
[22]

Erazor_XX [ give it to me baby! ]

ta gra wciąga, po wielu próbach udało mi się zakończyć 21 :D

28.02.2008
16:52
[23]

davids89 [ Konsul ]

Fajna gierka ale strasznie trudna

28.02.2008
17:07
smile
[24]

karolzzr [ Generaďż˝ ]

fajna ale na 5 minut

28.02.2008
17:30
smile
[25]

Lilus [ Feline da Housecat ]

Nie mam pomysłu na 16 i już mi się w głowie kręci, na razie odpuszczam. Ale fakt, wciąga :)
Aha, skaczę z mostka, ale już na to patrzeć nie mogę, kolce mi się będą śnić.

28.02.2008
17:35
smile
[26]

Azerko [ bleee ]

gra fajna i wciąga strasznie :D

28.02.2008
17:36
smile
[27]

Lupus [ starszy general sztabowy ]

Pomysł naprawdę dobry, ale poległem na wirującym kwadracie i palniku.

28.02.2008
18:23
[28]

Kozi89 [ Legend ]

Naprawdę wciąga :)

Jednak w końcu dałem za wygraną :P Trudna gra.

28.02.2008
18:28
smile
[29]

DJ Pinata [ in rainbows ]

W głowie mi się kręci @.@
Fajna, faktycznie trudna ;)

28.02.2008
18:30
[30]

techi [ All Hail Lelouch! ]

23 lvl i mnie szlag już trafia;/


Trudna i piekielnie wciągająca gra :] - techi
28.02.2008
19:46
smile
[31]

xNaruto [ Konsul ]

A mi się cos zepsuło daje Play i pokazuje mi się "Select A Level" i nic nie mogę wybrac, żadne lv mi sie nie pokazują :/

28.02.2008
19:56
[32]

xNaruto [ Konsul ]

Może ktoś wie jak to naprawić? :P

28.02.2008
23:24
[33]

Sanchin [ Orchid Samurai ]

Ostatni level, strasznie wkurzający, nie moge go aktualnie przejść....jutro się jeszcze pomęczę

28.02.2008
23:33
[34]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

Rzeczywiście wciągająca. Ale denerwuje mnie jedna rzecz: pieprzy mi się w którą stronę kręcić. :)

29.02.2008
16:51
[35]

Adi-C [ Chor��y ]

Hmm. Chyba sobie ten etap daruję...

Ale gra naprawdę fajna. I nie frustruje za bardzo. Właściwie- wcale nie frustruje. Dziwne... Bo ja się łatwo zniechęcam jak coś jest za trudne.


Trudna i piekielnie wciągająca gra :] - Adi-C
29.02.2008
17:03
[36]

barcio321 [ Konsul ]

up

29.02.2008
17:07
[37]

barcio321 [ Konsul ]

o co chodzi u mnie elci muzyka i tylko maplka na zmiane co 1 sekunde sie zmieniaja z jakims napisem co to za gra??

29.02.2008
17:29
[38]

kiewiczi [ Centurion ]

Trdne weście jakoś nie mam do tego cierpliwości chociaż naprawde wciąga.

29.02.2008
17:43
[39]

adam423423 [ Pretorianin ]

ja doszłem do tego poziomu i dalej nie moge przejść.


Trudna i piekielnie wciągająca gra :] - adam423423
29.02.2008
17:45
[40]

ambu_ [ Pretorianin ]

Dziabnalem 13 level i juz nie chce mi sie. :D

29.02.2008
19:57
smile
[41]

Wojduś [ Generaďż˝ ]

Doszedłem do 21 lvl i daj sobie spokój ;]

01.03.2008
12:40
[42]

Toolism [ GameDev ]

Zatrzymałem się na tym samy etapie co Adi-C , (lvl 24). Mam już sposób na przejście, ale zawsze gdzies tam sie potknę;) I od nowa trzeba powtarzac. Narazie pasuję.. może za godzinkę bede mial większe szczęscie;)

01.03.2008
13:49
[43]

Toolism [ GameDev ]

Udało się :) Przeszedłem:)
Teraz siedze i poprawiam wyniki czasowe na poszczególnych etapach zeby miec jak najnizszy czas końcowy;) Na screenie już zmeniony czas, oryginalny wynosił 9:12. Nie mam screena niestety z tego fajnego ekraniku z congratulejszonsami, ale moge od razu powiedziec ze pod firefoxem, przynajmniej mi nie działał przycisk VIEW SCORES, także nawet nie wiem czy moje obecne 8min z kawałkiem to dobrze czy kiepsko.


Trudna i piekielnie wciągająca gra :] - Toolism
01.03.2008
13:58
[44]

Toolism [ GameDev ]

Ehh..;) ok już wiem że moje obecne 7 minut w sumie nie znaczy nic:) Panowie z top 100 na ostatnim miejscu mają poniżej 3 minut:) Udało mi się wreszcie wyświetlić VIEW SCORES, firefox blokował mi to okienko.

Podaje linka do highscoresów

01.03.2008
14:30
smile
[45]

faust7 [ Pretorianin ]

Swietna gra ! Czasem mozna sie zakrecic

01.03.2008
14:31
smile
[46]

techi [ All Hail Lelouch! ]

Cholera tak to jest jak sie zostawia kompa włączonego;)


Trudna i piekielnie wciągająca gra :] - techi
01.03.2008
14:51
smile
[47]

techi [ All Hail Lelouch! ]

Poprawiłem się już na 5:57:55 ;)

Lecę dalej;D

01.03.2008
19:21
[48]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Zrobię up'ka

I mam pytanie: Czemu nie wyświetlają mi się lvl do wybrania? Bo nic nie mogę zrobić... Ani grać od nowa, ani wybrać jakiś.

01.03.2008
19:30
smile
[49]

techi [ All Hail Lelouch! ]

Może stary Flash/shockwave?

4:29:91 i za cholere nie mogę niżej zejść;P
Tak blisko, a tak daleko;)

Daje moje wyniki->


Trudna i piekielnie wciągająca gra :] - techi
01.03.2008
20:04
smile
[50]

Lolter [ African Herbman ]

Świetna gierka.

01.03.2008
20:59
[51]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Raczej z żadnym poziomem nie miałem większych problemów, póki nie doszedłem do tego:

Przesada.

Ale gra świetna :)


Trudna i piekielnie wciągająca gra :] - Conroy
01.03.2008
21:06
smile
[52]

Cokole_obecny [ Pretorianin ]

cudo gra... taraz wiem czym zająć kuzyna.

01.03.2008
21:07
smile
[53]

techi [ All Hail Lelouch! ]

Conroy->Od tego się zaczynają schody;)

Poprawiłem na 4:21:P
lvl 9 : 1,80s :D

01.03.2008
21:16
[54]

speedy24 [ F.I.S.H ]

Swietna gra, zagralem na próbe i doszlem do 10 lvl'a. Jutro bedzie czas wolny to sobie pogram

01.03.2008
21:25
smile
[55]

Chudy The Barbarian [ Ancient Evil ]

Wymiękłem na 11 lvlu ;p Faktycznie wciągające to :P

01.03.2008
22:09
[56]

blazerx [ ]

stoje w lvl 19 -.-

01.03.2008
23:30
[57]

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]

Dotarlem do 23 i tak pogralem troche i wymieklem, pozniej moze sprobuje:) Nie da sie grac w to dluzej niz 15min bo niedobrze mi sie robi od tego krecenia:/
No i rzeczywiscie wciagajaca:]

01.03.2008
23:43
[58]

Lilus [ Feline da Housecat ]

O taaak, 21 pozwala zrozumieć, co autor miał na myśli, nazywając grę "frustrującą" :) Jak się przejdzie za pierwszym razem od 3 płomieni do końca i głupio uwali się na końcu, a potem nie umie się powtórzyć to owszem, jest frustrujące :)
Starczy na dziś, z przerwami mi lepiej idzie.

Ci, którzy skończyli - gratz ;]

01.03.2008
23:59
[59]

Arxel [ Legend ]

Jakiś tips jak przejść ten fragment ->

Bez problemów uda mi się dotrzec do zaznaczonych kolców, ale nie wiem jaki myk zrobić później by sprytnie przejść dalej...

(lvl23 jak co ;-))


Trudna i piekielnie wciągająca gra :] - Arxel
02.03.2008
00:05
smile
[60]

techi [ All Hail Lelouch! ]

Uwaga spoiler;P
arxel->
Numerkami zaznaczona kolejność:)
Szybszego sposobu jeszcze nie opracowałem;)


Trudna i piekielnie wciągająca gra :] - techi
02.03.2008
13:07
smile
[61]

Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]

No i koniec z czasem takim jak na prtscrenie:)
A wynik slabiutki patrzac na wyniki innych w linku ponizej:


Trudna i piekielnie wciągająca gra :] - Michlos
02.03.2008
13:23
smile
[62]

techi [ All Hail Lelouch! ]

Ja mam obecnie 4:07 ;)
Zastanawiam się gdzie moge jeszcze te pare sekund odzyskać;)

02.03.2008
17:48
smile
[63]

techi [ All Hail Lelouch! ]

Pochwalić się chciałem;)

Tylko czemu zła flaga?;/


Trudna i piekielnie wciągająca gra :] - techi
03.03.2008
11:43
[64]

Toolism [ GameDev ]

techi -> wklej proszę swoje obecne wyniki, muszę zobaczyć gdzie potencjalnie moge uzyskać lepszy czas:) Oto mój czas.. ciągle za mało żeby być w top100


Trudna i piekielnie wciągająca gra :] - Toolism
04.03.2008
20:33
[65]

Toolism [ GameDev ]

techi zyjesz?:D

04.03.2008
22:14
smile
[66]

techi [ All Hail Lelouch! ]

Sorry, nie było mnie w domu przez 2 dni i nie mogłem wkleić;)

Jeszcze spokojnie mogę z 3 sekundy zejść niżej, ale to muszę trochę czasu znaleźć:)


Trudna i piekielnie wciągająca gra :] - techi
04.03.2008
22:17
[67]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

sorka ale co to za preparowanie screeenów ? po co to ?

04.03.2008
22:24
[68]

techi [ All Hail Lelouch! ]

Co rozumiesz przez preparowanie screenów?

04.03.2008
22:26
[69]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

te kopiowanie kilku screenów w jeden
w łatwy sposób można oszukać skoro już cokolwiek było zmieniane

04.03.2008
22:36
[70]

Toolism [ GameDev ]

oj Shaybeck Shaybek;) wybaczamy ci bo masz level 0. Screeny zostały tak "spreparowane" dla wygody porównywania wyników.

04.03.2008
22:37
[71]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

po to aby na jednym screenie zamieścić wszystkie wyniki, co w tym dziwnego?

04.03.2008
22:39
[72]

techi [ All Hail Lelouch! ]

Po to żebym wszystkie wyniki mógł pokazać?-_-
Jak chcesz to sobie sobie podlicz ręcznie czas, a potem popatrz na highscore...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.