GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem ze stronghold

27.02.2008
21:25
[1]

Garret Rendellson [ Konsul ]

Problem ze stronghold

Witam. Mam problem z grą stronghold 2. Zdaje mi się, ze to wina komputera, bo to samo działo mi się na 2 róznych kopiach.
Mianowicie gdy włączam grę, to zamiast tekstur jest jakaś papka. Tak jakby ktoś je potargał i zmiął :).
Np dachy domków to wogole nie wygolądają jak dachy, a drzewa to prostokątny zlepionyck ze sobą zielnocyh tekstur. Poradźcie coś, bo koniecznie chciałbym w tą grę zagrać.
Aha, i to mój sprzęt:
Gf2
AMD Athlon 1333 mgh
512 mb ramu.

27.02.2008
21:32
[2]

mirencjum [ operator kursora ]

01.03.2008
01:31
[3]

LAJTUS [ Chor��y ]

Jeśli chciałbyś w to pograć to musiałbyś miec procesor 1,6Ghz i karta Gf 4. Kolega ma takiego samego kompa i mu sie cięło.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.