Garret Rendellson [ Konsul ]
Problem ze stronghold
Witam. Mam problem z grą stronghold 2. Zdaje mi się, ze to wina komputera, bo to samo działo mi się na 2 róznych kopiach.
Mianowicie gdy włączam grę, to zamiast tekstur jest jakaś papka. Tak jakby ktoś je potargał i zmiął :).
Np dachy domków to wogole nie wygolądają jak dachy, a drzewa to prostokątny zlepionyck ze sobą zielnocyh tekstur. Poradźcie coś, bo koniecznie chciałbym w tą grę zagrać.
Aha, i to mój sprzęt:
Gf2
AMD Athlon 1333 mgh
512 mb ramu.
mirencjum [ operator kursora ]
LAJTUS [ Chor��y ]
Jeśli chciałbyś w to pograć to musiałbyś miec procesor 1,6Ghz i karta Gf 4. Kolega ma takiego samego kompa i mu sie cięło.