Ekologok [ Pretorianin ]
teletubisie parodia

vader3 [ Pretorianin ]
ZAJEBISTE!!!!!

lokusik [ Konsul ]
vader3---> nie przeklinaj Dziecko !!

Lolter [ African Herbman ]
Debilne jak każda inna przeróbka z Ivona.

Vaerin [ Konsul ]
Ivona + wyrafinowane poczucie humoru gimnazjalistów = dno

NyyKo [ Generaďż˝ ]
Biegną cztery pedały co nie stają im pały + ivona
:/ Czas dorosnąć
lolex00 [ Konsul ]
to juz jest lepsze :x
xD

beziko [ Senator ]
E tam lubię filmy przerobione przez ivonę ale teletubisiów nie włączam bo nie cierpię tych pedzi !!
Okruch [ Liverpool FC ]
:<