GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

teletubisie parodia

27.02.2008
19:16
[1]

Ekologok [ Pretorianin ]

teletubisie parodia

06.03.2008
17:34
smile
[2]

vader3 [ Pretorianin ]

ZAJEBISTE!!!!!

06.03.2008
17:35
smile
[3]

lokusik [ Konsul ]

vader3---> nie przeklinaj Dziecko !!

06.03.2008
17:38
smile
[4]

Lolter [ African Herbman ]

Debilne jak każda inna przeróbka z Ivona.

06.03.2008
17:39
smile
[5]

Vaerin [ Konsul ]

Ivona + wyrafinowane poczucie humoru gimnazjalistów = dno

06.03.2008
17:39
smile
[6]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Biegną cztery pedały co nie stają im pały + ivona
:/ Czas dorosnąć

06.03.2008
18:23
[7]

lolex00 [ Konsul ]

to juz jest lepsze :x

xD

06.03.2008
18:25
smile
[8]

beziko [ Senator ]

E tam lubię filmy przerobione przez ivonę ale teletubisiów nie włączam bo nie cierpię tych pedzi !!

06.03.2008
18:49
[9]

Okruch [ Liverpool FC ]

:<

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.