GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Królowie Chaosu! Darmowy Polski MMORPG

27.02.2008
14:08
smile
[1]

Jonkus [ Legionista ]

Królowie Chaosu! Darmowy Polski MMORPG

Zapraszam na chwilę rozrywki :)

Do wyboru są 4 rasy: Ludzie, Krasnale, Elfy i Orkowie. wystarczy troszkę wyobraźni i można poczuć się jak Saruman, Aragorn itp :) Serdecznie zapraszam bo gra godna uwagi. W skrócie:

Królowie Chaosu to tekstowe mmorpg polegające na rozwoju swojego królestwa. Do dyspozycji masz armie, która możesz powieszać poprzez przyrost ludności. Można rozbudowywać swoje fortyfikacje obronne i ulepszać technologie wojenną. Atakujemy innych graczy, kupujemy broń, ulepszamy spy lvl i takie tam :) Gra jest turowa (tura występuje co 15 min)

Co nowego po reaktywacji:

Layout częściowo zmieniliśmy i dalej będziemy to robić. Pojawiły się nowe elementy w grze (np skrócenie tury do 15 min)

PIERWSZA ERA RUSZA JUŻ ZA 9 MINUT TAK WIEC WSZYSTKICH SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!

KAŻDY MA SZANSE BYĆ NAJLEPSZYM

ADRES: www.jonkuso.webd.pl !!!

Pozdrawiam :P

27.02.2008
14:13
[2]

Pejosik [ Centurion ]

Czy ty wiesz w ogóle co znaczy skrót MMORPG, że reklamujesz cały swój przeglądarkowy bzdet własnie nim ?

27.02.2008
14:15
[3]

Jonkus [ Legionista ]

Bzdet to moze jedynie ty nim jestes....Troche szacunku dla czyjejs pracy...

www.darkthrone.com Pewnie amdin tej gry tez jest w bledzie ze uwaza ja za mmorpg? Zastanow sie czasem....chociaz czasem to nie boli...

27.02.2008
14:18
[4]

Lotnik_jack [ Konsul ]

Skoro to jest MMORPG, to czy, jest według ciebie Lineage?

Polecam najpierw sprawdzić co dana nazwa znaczy, a potem pisać.
A, i sądzę że takich gier jest dostatecznie dużo w sieci, więc kolejna (kolejna schematyczna aż do bólu) nie jest potrzebna.

@up: To co przedstawiłeś to najwyraźniej strategia (armie, fortyfikacje itp.) multiplayerowa, a to że na jakimś tam darkthrone napisali MMORPG, nie znaczy że tak jest.



gracz wciela się w postać i kieruje jej działaniami

Zastanow sie czasem....chociaz czasem to nie boli...

27.02.2008
14:32
[5]

Pejosik [ Centurion ]

Troche szacunku dla czyjejs pracy... - szacunek to sie należy tylko tym co poświęcili w jaką kolwiek prace więcej jak Ctrl+C i Ctrl+V

MMORPG i tury co 15min ... ciekawe.

27.02.2008
14:36
smile
[6]

Fett [ Avatar ]

Zróbcie lepsze

27.02.2008
14:45
[7]

Jonkus [ Legionista ]

szacunek to sie należy tylko tym co poświęcili w jaką kolwiek prace więcej jak Ctrl+C i Ctrl+V

Haha co masz tutaj na mysli?

Jak na razie z Toba dyskusja to jak ze slepym o kolorach....

27.02.2008
14:53
[8]

Capt. Krzysztow [ Brat Bibliotekarz ]

Nie wygląda zachęcająco, ale może to tylko pierwsze wrażenie. Spróbuję zagrać.

27.02.2008
15:24
smile
[9]

Capt. Krzysztow [ Brat Bibliotekarz ]

Eeee,

- Dziwne logowanie, muszę podawać login, email i do tego hasło jeszcze. Po co aż tyle.
- Nie ma w ogóle grafiki, nawet prostych obrazków które dodadzą klimatu.
- Elementy strony mają fatalną estetykę, jakieś szare menu, biały tekst na czarnym tle, żadnego urzmacenia.
- Dlaczego nie ma żadnych jednostek, takie coś jak "Specjaliści od ataku" naprawdę nie bawi.
- To jest takie MMO jak z Tetrisa Crysis.
- No i ten baner pasuje jak pięść do nosa.

Ogólnie mógłbym napisać, fajnie że zrobiłeś grę, potrafisz zrobić co się chwali, powodzenia... Ale po co? Po co się oszukiwać, wygląda tragicznie i nie oferuje absolutnie nic. Czym chcesz przyciągnąć graczy? Klimatu nie ma, funu nie ma, nie prównując już do Ogame...

27.02.2008
15:26
smile
[10]

blazerx [ ]

jezu... nie chcesz nie graj, nie lubisz nie wpisuj sie, nie chcesz nie graj po kij krytykujesz ?

patrz post nr 6 :P

27.02.2008
15:29
smile
[11]

Capt. Krzysztow [ Brat Bibliotekarz ]

Zabroń mi wyrażać krytyczne opinie.

27.02.2008
15:31
[12]

blazerx [ ]

nie chodzi o krytyczne opinie tylko o twoj stosunek do czyjejs pracy, najlepiej zrownac z ziemia kogos kto cos zrobil z wlasnej inicjatywy, pewnie za darmo i w wolnym czasie tylko z powodu ze gorsze od l2

27.02.2008
20:20
[13]

Jonkus [ Legionista ]

Hehe dzięki blazerx ale jako autor tej gry muszę liczyć się ze słowami krytyki mimo, że czasami są one niesprawiedliwe :P

Grafika być może niedługo zostanie zmieniona, nic więcej nie mogę na razie powiedzieć :)

Top secret :P hihi

27.02.2008
20:40
smile
[14]

Garret Rendellson [ Generaďż˝ ]

Dziwne logowanie, muszę podawać login, email i do tego hasło jeszcze. Po co aż tyle.

Hehe, to rzeczywiście strasznie dużo. Poco wogóle hasło? Niech każdy wchodzi na koazdą skrzynkę, będzie śmiesznie...

Tak samo poco nick, niech kazdy ma gracz0001, gracz0002.

Chłopie, mam nadzieję ze nmapisałeś to dla żartów.

27.02.2008
20:56
[15]

Hawkman [ Generaďż˝ ]

blazerx <----

[quote]jezu... nie chcesz nie graj, nie lubisz nie wpisuj sie, nie chcesz nie graj po kij krytykujesz ? [/quote]

Drogi użytkowniuku BłazenX znajdujesz się na FORUM. Nie wiem czy jesteś tego świadom ale na FORUM wyrażamy OPINIE i zabranianie wypowiedzi pokazuje tylko jak prymitywnym jesteś człowiekiem :)

Jeżeli nie jesteś twórcą gry to nie rozumiem twojej defensywnej postawy, co cię gówno obchodzi jakaś gra przeglądarkowa ?

27.02.2008
21:01
[16]

Jonkus [ Legionista ]

Widzę, że chyba Ci hasło nie przyszło więc podam je tutaj:

Hasła usunięte;p już aktywowałeś konto widzę ;)

27.02.2008
23:26
[17]

Capt. Krzysztow [ Brat Bibliotekarz ]

[14]Garret Rendellson ->

Dla żartów to ja mogę wiele napisać, ale po co takie zabezpieczenia? Starczy login + hasło albo email + hasło. Jak komuś będzie zależało to i tak się włamie.

Zrozumiał?

28.02.2008
16:08
[18]

Jonkus [ Legionista ]

Okej, spoko, ale w wielu grach tego typu występuje właśnie kombinacja login + email + haslo...

Już nie ma co przesadzać, że za dużo do wypełniania jest... ;p

28.02.2008
16:44
[19]

Garret Rendellson [ Generaďż˝ ]

Capt. Krzysztof--->Nie no, ale z tym emailem przy logowaniu to rzeczywiscie przesada.
Zarejestrowalem sie ale cos sie pieprzy. Pozatym mało osoób.

28.02.2008
17:53
[20]

Jonkus [ Legionista ]

Heh racja, ale dopiero ruszyła gra więc zanim ją dobrze rozreklamujemy troche minie. Poza tym duża część obowiązku spoczywa na graczach. To Wy głównie za sprawą linków rekrutacyjnych reklamujecie grę i sprowadzacie nowych userow ;-)

28.02.2008
19:17
[21]

FunMen [ FunMan forever ]

Niezła gierka, polece ją kolegom :)

29.02.2008
16:44
[22]

Jonkus [ Legionista ]

Hehe dzięki. Pamiętajcie, że możecie rozreklamować gierkę poprzez wysyłanie linków rekrutacyjnych znajomym :)

04.03.2008
09:37
[23]

Jonkus [ Legionista ]

W grze zmieniliśmy layout i wygląda teraz ciekawiej. Wszystkich serdecznie zapraszam!

04.03.2008
09:48
[24]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Zobacze później. Narazie ide grac w CoD-a. :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.