
Viroxis [ Generaďż˝ ]
Powiększenie pojemności partycji.
Mam 3 partycje na dysku (C - systemowa, D - której używam i E, która jest pusta) Dysk - 250GB. Zależy mi by bez utraty danych na 'D' powiększyć go o pojemność 'E'. Da radę?
maviozo [ Man with a movie camera ]
Partition Magic z tego co pamiętam ma taką możliwość. Oczywiście musisz mieć tyle wolnego miejsca ile chcesz przesuwać (i zapewne jakiś dodatkowy temp)
hopkins [ Zaczarowany ]
Powinno dac. Partition Magic w lape i do roboty.
Viroxis [ Generaďż˝ ]
a jeśli przy uruchamianiu programu wyskakuje mi coś takiego? -->
maviozo [ Man with a movie camera ]
Komunikat brzmi: Nie można ustalić litery partycji.
Jaki masz dysk.. jakie masz partycje..
I forum:
I coś PL:
Tak w skrócie.

Viroxis [ Generaďż˝ ]
maviozo -> szczerze mówiąc dopiero teraz znalazłem czas by się tym zająć. Bardzo mi pomógł ten artykuł, wszytko działa. Dziękuję serdecznie ^^
mycha921 [ Invisible ]
Jeśli masz Viśte z NTFSem to pożegnaj Partition Magic :)