GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Powiększenie pojemności partycji.

26.02.2008
16:38
smile
[1]

Viroxis [ Generaďż˝ ]

Powiększenie pojemności partycji.

Mam 3 partycje na dysku (C - systemowa, D - której używam i E, która jest pusta) Dysk - 250GB. Zależy mi by bez utraty danych na 'D' powiększyć go o pojemność 'E'. Da radę?

26.02.2008
16:42
[2]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Partition Magic z tego co pamiętam ma taką możliwość. Oczywiście musisz mieć tyle wolnego miejsca ile chcesz przesuwać (i zapewne jakiś dodatkowy temp)

26.02.2008
16:43
[3]

hopkins [ Zaczarowany ]

Powinno dac. Partition Magic w lape i do roboty.

26.02.2008
17:01
[4]

Viroxis [ Generaďż˝ ]

a jeśli przy uruchamianiu programu wyskakuje mi coś takiego? -->


Powiększenie pojemności partycji. - Viroxis
26.02.2008
17:04
[5]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Komunikat brzmi: Nie można ustalić litery partycji.
Jaki masz dysk.. jakie masz partycje..

I forum:
I coś PL:
Tak w skrócie.

04.03.2008
20:56
smile
[6]

Viroxis [ Generaďż˝ ]

maviozo -> szczerze mówiąc dopiero teraz znalazłem czas by się tym zająć. Bardzo mi pomógł ten artykuł, wszytko działa. Dziękuję serdecznie ^^

04.03.2008
21:29
[7]

mycha921 [ Invisible ]

Jeśli masz Viśte z NTFSem to pożegnaj Partition Magic :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.