
Jim Raynor [ Staring at the Sun ]
Kolekcja Klasyki - jak usunąć..
..taką animację co się wyświetla przy uruchamianiu gry. Mówi ten Piotr Fronczewski. Mozna to jakoś usunąć, bo trochę denerwuje? I czy można to w ogóle zrobić?
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
Nie sądzę, aby można to było zlikwidowa. Mi się zresztą to podoba. Od razu wida, że gramy w grę z KK. Ale jak ciebie denerwuje to wystarczy na ten czas dźwięk wyłączy.
Jim Raynor [ Staring at the Sun ]
ć Ci się zacieło?
Nie przeszkadza mi to jakoś szczególnie, ale jednak jakby dało się to fajnie :)
wzorzec [ Generaďż˝ ]
po pokazaniu sie ekranu kk wcisnij esc, nie bedzie nic mowic.
fan realu madryt i raula [ Manolito ]
ć Ci się zacieło?
Niestety komputer czasami odmawia posłuszeństwa
_Luke_ [ Death Incarnate ]
Wystarczy zmodyfikowac skrot na pulpicie, zeby nie uruchamial wczesniej flasha. Zawsze tak bylo, chyba ze w nowym rzucie KK cos zmienili.
Gandalf. [ Generaďż˝ ]
To rzeczywiście bardzo irytujące. Usuń flashową animację z głównego folderu gry.

Ekologok [ Pretorianin ]
wcisnij ESC i już naprawde takie trudne
I już wątek zakładać

Punisher1 [ Centurion ]
w folderze z grą masz pare jej ikon. Jedne uruchamiają gre z Fronczewskim inne bez. Utwórz skrót od tych drugich i po sprawie
pawcyk3 [ Manchester United Fan ]
fan realu madryt i raula --> Wyłącz hotkeye w Catalyst Control Center, to ć będzie działało.