GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kolekcja Klasyki - jak usunąć..

26.02.2008
11:09
smile
[1]

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]

Kolekcja Klasyki - jak usunąć..

..taką animację co się wyświetla przy uruchamianiu gry. Mówi ten Piotr Fronczewski. Mozna to jakoś usunąć, bo trochę denerwuje? I czy można to w ogóle zrobić?

26.02.2008
11:14
[2]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Nie sądzę, aby można to było zlikwidowa. Mi się zresztą to podoba. Od razu wida, że gramy w grę z KK. Ale jak ciebie denerwuje to wystarczy na ten czas dźwięk wyłączy.

26.02.2008
11:27
[3]

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]

ć Ci się zacieło?


Nie przeszkadza mi to jakoś szczególnie, ale jednak jakby dało się to fajnie :)

26.02.2008
11:29
[4]

wzorzec [ Generaďż˝ ]

po pokazaniu sie ekranu kk wcisnij esc, nie bedzie nic mowic.

26.02.2008
12:18
[5]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

ć Ci się zacieło?

Niestety komputer czasami odmawia posłuszeństwa

26.02.2008
12:23
[6]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Wystarczy zmodyfikowac skrot na pulpicie, zeby nie uruchamial wczesniej flasha. Zawsze tak bylo, chyba ze w nowym rzucie KK cos zmienili.

26.02.2008
12:28
[7]

Gandalf. [ Generaďż˝ ]

To rzeczywiście bardzo irytujące. Usuń flashową animację z głównego folderu gry.

26.02.2008
18:44
smile
[8]

Ekologok [ Pretorianin ]

wcisnij ESC i już naprawde takie trudne
I już wątek zakładać

07.03.2008
13:50
smile
[9]

Punisher1 [ Centurion ]

w folderze z grą masz pare jej ikon. Jedne uruchamiają gre z Fronczewskim inne bez. Utwórz skrót od tych drugich i po sprawie

07.03.2008
13:51
[10]

pawcyk3 [ Manchester United Fan ]

fan realu madryt i raula --> Wyłącz hotkeye w Catalyst Control Center, to ć będzie działało.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.