Child of Pain [ Pretorianin ]
Co to za utwór- Bethoven i Van Halen
Z tej amvki mogłbym prosic aby ktos poda lkonkretną nazwę zebym mogl rozpaczac poszukiwanie i sciagniecie mp3?
Tuix [ Centurion ]
Ja toże bym chciał wiedzieć.
Child of Pain [ Pretorianin ]
Bumzp0rd?
Attyla [ Flagellum Dei ]
V symfonia
Mysza [ ]
Na początku faktycznie V Symfonia, a potem hiszpańskie Mago de Oz - La Insula de Barataria
[edit] Chyba... bo Mago na pewno, a w płytach nie chce mi się grzebać sprawdzić tytuł... :P
Tuix [ Centurion ]
Mógłby ktoś ściągnąć ten filmik i przesłać na [email protected] ? Próbowałem Vdownload ale coś się buntuje.

Tuix [ Centurion ]
JEBUUUT
wishram [ lets dance ]