MientusPL [ Konsul ]
Oblivion - wielki problem
Podczas grania co 5-8 minut wyskakuje mi następujący błąd (obrazek).
Parametry mojego komputera to C2D E4300 2GHz, 1GB RAM DDR2 533MHz GoodRam, Ati Radeon HD2600 PRO 512MB/128bit
Jaka jest tego przyczyna?
MientusPL [ Konsul ]
up

MientusPL [ Konsul ]
up?
klimson_ [ Generaďż˝ ]
spróbuj to
mirencjum [ operator kursora ]
Na wywalanie do pulpitu ponoć to czasem pomaga:
Znajdź za pomocą "wyszukiwania plików i folderów" plik o nazwie mpeg2dmx.ax i dopisz na jego końcu .old
Skończony plik wygląda tak: mpeg2dmx.ax.old (jak znajdziesz takie dwa, to zmień rozszerzenie i w jednym i w drugim)
To po prostu kodek, który koliduje z grą.
MientusPL [ Konsul ]
ani pomysł klimsona ani mirencjum niestety nie działa :/
Klimson-> dzieje się to samo
Mirencjum-> nawet nie mam takiego kodeka chyba, nic nie znalazło.
Może inne pomysły?

WTF? [ Konsul ]
Dołączam się do prośby, również mam ten sam problem. Trochę w tą grę grałem, co więcej - całkiem mi przypadła do gustu - a jednak mnie przez takowy problem od niej "odchęciło".
Może ktoś potrafiłby temu zaradzić?:)
MientusPL [ Konsul ]
going up!
A_wildwolf_A [ Pretorianin ]
taki błąd wyskakiwał mi dwa razy w życiu przy różnych grach i przyczyną było:
-mieszanie kości ram z rożnymi taktowaniami
-złe ustawienia pamięci ram w biosie
MientusPL [ Konsul ]
mam tylko 1 kość ramu, nic w niej nie grzebałem, żadnych timingów czy innego O/C nie stosowałem. Czy należy dokupić kolejną kosteczkę ramu?
Pichtowy [ Generaďż˝ ]
Masz FFdShow (takie kodeki)? Jesli tak to zobacz tu:
może to powoduje krzaczenie się.
Pichtowy [ Generaďż˝ ]
Spróbuj zainstalować najnowszego directa 9c też
MientusPL [ Konsul ]
spróbuję przeinstalować sterowniki do karty graf. może to coś pomoże, przy okazji zrobie reinstall DX'a
MientusPL [ Konsul ]
że tak powiem po chuju fest :/ Problem nadal występuje, nawet po przeinstalowaniu sterowników.
Może ktoś jeszcze mi pomoże?
MientusPL [ Konsul ]
nie stworzę nowego wątku, a problem nadal istnieje.
MientusPL [ Konsul ]
no dalej, nie odpuszczę!
owca1000000000 [ Legionista ]
miałem ten sam problem i nie udało misię go rozwiązać - problem wystąpił po włożeniu nowej karty graficznej, więc ten błąd to chyba wina sprzętu (w tym wypadku karty graficznej).