GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Oblivion - wielki problem

24.02.2008
18:51
[1]

MientusPL [ Konsul ]

Oblivion - wielki problem

Podczas grania co 5-8 minut wyskakuje mi następujący błąd (obrazek).

Parametry mojego komputera to C2D E4300 2GHz, 1GB RAM DDR2 533MHz GoodRam, Ati Radeon HD2600 PRO 512MB/128bit

Jaka jest tego przyczyna?


Oblivion - wielki problem - MientusPL
24.02.2008
19:07
[2]

MientusPL [ Konsul ]

up

24.02.2008
19:18
smile
[3]

MientusPL [ Konsul ]

up?

24.02.2008
19:28
[4]

klimson_ [ Generaďż˝ ]

spróbuj to

24.02.2008
19:37
[5]

mirencjum [ operator kursora ]

Na wywalanie do pulpitu ponoć to czasem pomaga:

Znajdź za pomocą "wyszukiwania plików i folderów" plik o nazwie mpeg2dmx.ax i dopisz na jego końcu .old
Skończony plik wygląda tak: mpeg2dmx.ax.old (jak znajdziesz takie dwa, to zmień rozszerzenie i w jednym i w drugim)
To po prostu kodek, który koliduje z grą.

24.02.2008
23:54
[6]

MientusPL [ Konsul ]

ani pomysł klimsona ani mirencjum niestety nie działa :/

Klimson-> dzieje się to samo
Mirencjum-> nawet nie mam takiego kodeka chyba, nic nie znalazło.

Może inne pomysły?

25.02.2008
00:02
smile
[7]

WTF? [ Konsul ]

Dołączam się do prośby, również mam ten sam problem. Trochę w tą grę grałem, co więcej - całkiem mi przypadła do gustu - a jednak mnie przez takowy problem od niej "odchęciło".

Może ktoś potrafiłby temu zaradzić?:)

25.02.2008
07:02
[8]

MientusPL [ Konsul ]

going up!

25.02.2008
09:21
[9]

A_wildwolf_A [ Pretorianin ]

taki błąd wyskakiwał mi dwa razy w życiu przy różnych grach i przyczyną było:
-mieszanie kości ram z rożnymi taktowaniami
-złe ustawienia pamięci ram w biosie

25.02.2008
17:11
[10]

MientusPL [ Konsul ]

mam tylko 1 kość ramu, nic w niej nie grzebałem, żadnych timingów czy innego O/C nie stosowałem. Czy należy dokupić kolejną kosteczkę ramu?

25.02.2008
18:15
[11]

Pichtowy [ Generaďż˝ ]

Masz FFdShow (takie kodeki)? Jesli tak to zobacz tu:



może to powoduje krzaczenie się.

25.02.2008
18:22
[12]

Pichtowy [ Generaďż˝ ]

Spróbuj zainstalować najnowszego directa 9c też

25.02.2008
21:01
[13]

MientusPL [ Konsul ]

spróbuję przeinstalować sterowniki do karty graf. może to coś pomoże, przy okazji zrobie reinstall DX'a

25.02.2008
22:09
[14]

MientusPL [ Konsul ]

że tak powiem po chuju fest :/ Problem nadal występuje, nawet po przeinstalowaniu sterowników.

Może ktoś jeszcze mi pomoże?

26.02.2008
07:23
[15]

MientusPL [ Konsul ]

nie stworzę nowego wątku, a problem nadal istnieje.

26.02.2008
23:30
[16]

MientusPL [ Konsul ]

no dalej, nie odpuszczę!

05.03.2008
17:20
[17]

owca1000000000 [ Legionista ]

miałem ten sam problem i nie udało misię go rozwiązać - problem wystąpił po włożeniu nowej karty graficznej, więc ten błąd to chyba wina sprzętu (w tym wypadku karty graficznej).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.