GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fiat 500

23.02.2008
20:07
smile
[1]

Fett [ Avatar ]

Fiat 500



Pierwszy news na stronie. Redaktorom gratuluje ogłady i tolerancji

23.02.2008
20:08
[2]

EVOnick [ Legionista ]

"Najbardziej pedalski samochód"

To jakiś żart? xD

23.02.2008
20:15
smile
[3]

Volk [ Legend ]

Jak dla mnie Fiat 500 jest swietny. Co jak co, ale Wlosi stworzyc stylowy samochod potrafia.

23.02.2008
20:16
smile
[4]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

bardziej cenię homoseksualistów niż imperialistów!

23.02.2008
20:18
smile
[5]

alpha4175 [ Pro Gamer ]

Ten Fiat jest paskudny :/ Najbardziej pedalski samochód świata hehehehehe Zgadzam sie z tym!

23.02.2008
20:56
[6]

stanson_ [ Szeryf ]

Volk --> samochod?

To transporter blondynkowy dom-Real-Geant-Auchan-dom.
Porażka na miarę Micry według mnie.

23.02.2008
21:00
smile
[7]

Volk [ Legend ]

Stan

Do tego zostal stworzony przeciez. Nie bedzie baba na miejskie zakupy jezdzic E klasa albo A6tka. Jakby mnie bylo stac, kupilbym swojej dziewczynie bez wahania :)

23.02.2008
21:06
[8]

Foks!k [ SunShine ]

Samochód czerstwy, ale reklama naprawdę fajna :) I daje trochę do myślenia :]

23.02.2008
21:22
smile
[9]

dudka [ Legend ]

a miał to być samochody na kieszeń przeciętnego zjadacza chleba

23.02.2008
21:33
[10]

tomekcz [ Polska ]

W życiu bym takiego czegoś nie kupił, bo wygląda do dupy, ale...

Jak wcześniej przewidywano, podstawowym silnikiem będzie jednostka o pojemności 1,2 litra i 8 zaworach na cylinder osiągająca moc 69 KM.

Drugim w kolejności silnikiem będzie 1,4 l 16V o mocy 100KM, który da już sporo frajdy z jazdy w niewielkim i lekkim samochodzie.

Najciekawszym silnikiem Nowego Fiata 500 będzie turbodiesel MultiJet o pojemności 1,3 litra wykonany w technice 16V. będzie on osiągał moc 75KM.


W sumie w takiej budzie to może się nawet całkiem całkiem zbierać :) Chociaż i tak bym nie kupił :P

23.02.2008
21:33
smile
[11]

siekator [ Król Rybak ]

Pedalski? Nie rozumiem dlaczego. Może nie specjalnie mi się podoba, ale aby od razu pedalski?

23.02.2008
21:35
smile
[12]

Volk [ Legend ]

siekator

Bo wszyscy maczo jezdza pickupami Forda ;)


Fiat 500 - Volk
23.02.2008
22:11
smile
[13]

Sisieq [ Pretorianin ]

To musi być jakiś żart

23.02.2008
22:39
[14]

Fett [ Avatar ]

Co do samego samochodu, bo nie wyraziłem opinii w pierwszym poście. Sam samochód jest ciekawy, ale nie zdobędzie miana kultowego tak jak planowali. Wydaje mi się, że jest za bardzo "ściągnięty" od Mini Coopera. W takim przedziale cenowym wolałbym Pande

23.02.2008
22:55
[15]

Kozi89 [ Legend ]

Niekoniecznie żart. Są gejowskie mistrzostwa w piłkę to i plebiscyt na gejowski samochód też może być. Aczkolwiek mnie perspektywa jazdy samochodem o takim tytule nieco by odstraszała.

23.02.2008
23:06
[16]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Bardzo mi się nowy Fiacik 500 podoba. Gdybym tak jeszcze stał się posiadaczem cudeńka o nazwie Abarth 500 ze 150-konnym silnikiem turbo 1.4, to byłbym w siódmym niebie :>


Fiat 500 - Paudyn
06.03.2008
16:51
smile
[17]

Wysza [ Pretorianin ]

Podoba się czy nie, ale to odświeżenie klasyki tak samo jak z MINI.
A propos, jak nazywa się ta piosenka którą puszczają w materiałach o 500 i ostatnio w TVN Turbo jak odnawiali VW (program "Mechanik"). Taki śmieszny rytm - jakiś Włoch śpiewa.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.