GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepsze konto w banku - gdzie i dlaczego ?

23.02.2008
16:54
[1]

FreshPrincee [ Legionista ]

Najlepsze konto w banku - gdzie i dlaczego ?

Chciałbym założyć sobie 2 konto ponieważ obecne jest dosyć nieekonomiczne. Szukam konta dla studentów, oprocentowanie konta może być nawet 0%, najbardziej interesuje mnie:

- dostęp do konta przez internet
- jak najwięcej darmowych bankomatów
- darmowe przelewy przez internet
- darmowe transakcje kartą płatniczą
- darmowe prowadzenie konta

Mało natomiast interesują mnie:
- profity przy doładowaniu tel komórkowego przez konto
- karty debetowe/kredytowe


Czekam na jakieś propozycje i opinie.

23.02.2008
16:56
[2]

Emill_ver2 [ Pretorianin ]

1. dlaczego kategoria polityka?
2. mbank spelnia prawie wszystkie warunki, nie jestem jedynie pewien jak jest z transakcjami karta

23.02.2008
17:16
[3]

FreshPrincee [ Legionista ]

"0 zł za kartę debetową Visa Electron do płatności bezgotówkowych i wypłat z bankomatów"

Co do bankomatów mBank ma je chyba rozlokowane w większości w większych aglomeracjach, z tego co się orientuje.


Najlepsze konto w banku - gdzie i dlaczego ? - FreshPrincee
24.02.2008
13:42
smile
[4]

FreshPrincee [ Legionista ]

Nikt tu nie ma konta prócz Emill_ver2 ??

24.02.2008
13:44
[5]

zbm [ do your worst ]

mbank -> korzysta z bankomatów euronet, bzwbk i cash4you (za darmo)

05.03.2008
23:39
[6]

LooZ^ [ be free like a bird ]

A ja mam odwrotne pytanie ;) Poszukuje darmowego konta (w prowadzeniu) z jak najwyzszym oprocentowaniem ;) Przelewy nie musza byc darmowe, nie musze miec w ogole karty, ani duzej ilosci bankomatow.

05.03.2008
23:41
[7]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

Oddaje swój głos na mBank.

Mam doczynienia z kontami w:
PKO BP
Millennium
PEKAO SA
Citibank

I przy mBanku wysiadają.

LooZ - mBank ma 5,05% (eMax Plus). Myślę, że są inne banki, gdzie jest więcej.

05.03.2008
23:52
[8]

xywex [ mlask mlask! ]

mBank:

- dostęp do konta przez internet
99% obsługi konta przez internet

- jak najwięcej darmowych bankomatów
Euronet, Cash4you, BZ WBK. eCard

- darmowe przelewy przez internet
Tak

- darmowe transakcje kartą płatniczą
Tak

- darmowe prowadzenie konta
Tak

06.03.2008
01:03
smile
[9]

MasterDD [ :-D ]

Bede oryginalny - mBank

06.03.2008
01:06
[10]

Łyczek [ Legend ]

Mam doczynienia z kontami w:

PKO BP (z opcją Inteligo)
Inteligo
mBank

Zdecydowanie mBank polecam !

06.03.2008
01:10
[11]

Artur20 [ Generaďż˝ ]

FreshPrincee--> tak jak wszyscy- mBank- spełnia wszystkie kryteria i jest najlepszy pod względem obsługi.

LooZ--> no to w takim układzie Polbank. Kiepski bank ogólnie, nawet bardzo, ale dają 5,5% na koncie oszczędnościowym. Po wycofaniu się z funduszy założyłem tam konto, wyżej oprocentowane to już są tylko niektóre lokaty. Z tym że jeżeli nie masz większej kwoty to tam nie idź, bo dla paru groszy szkoda nerwów.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.