FreshPrincee [ Legionista ]
Najlepsze konto w banku - gdzie i dlaczego ?
Chciałbym założyć sobie 2 konto ponieważ obecne jest dosyć nieekonomiczne. Szukam konta dla studentów, oprocentowanie konta może być nawet 0%, najbardziej interesuje mnie:
- dostęp do konta przez internet
- jak najwięcej darmowych bankomatów
- darmowe przelewy przez internet
- darmowe transakcje kartą płatniczą
- darmowe prowadzenie konta
Mało natomiast interesują mnie:
- profity przy doładowaniu tel komórkowego przez konto
- karty debetowe/kredytowe
Czekam na jakieś propozycje i opinie.
Emill_ver2 [ Pretorianin ]
1. dlaczego kategoria polityka?
2. mbank spelnia prawie wszystkie warunki, nie jestem jedynie pewien jak jest z transakcjami karta
FreshPrincee [ Legionista ]
"0 zł za kartę debetową Visa Electron do płatności bezgotówkowych i wypłat z bankomatów"
Co do bankomatów mBank ma je chyba rozlokowane w większości w większych aglomeracjach, z tego co się orientuje.

FreshPrincee [ Legionista ]
Nikt tu nie ma konta prócz Emill_ver2 ??
zbm [ do your worst ]
mbank -> korzysta z bankomatów euronet, bzwbk i cash4you (za darmo)
LooZ^ [ be free like a bird ]
A ja mam odwrotne pytanie ;) Poszukuje darmowego konta (w prowadzeniu) z jak najwyzszym oprocentowaniem ;) Przelewy nie musza byc darmowe, nie musze miec w ogole karty, ani duzej ilosci bankomatow.
Cainoor [ Mów mi wuju ]
Oddaje swój głos na mBank.
Mam doczynienia z kontami w:
PKO BP
Millennium
PEKAO SA
Citibank
I przy mBanku wysiadają.
LooZ - mBank ma 5,05% (eMax Plus). Myślę, że są inne banki, gdzie jest więcej.
xywex [ mlask mlask! ]
mBank:
- dostęp do konta przez internet
99% obsługi konta przez internet
- jak najwięcej darmowych bankomatów
Euronet, Cash4you, BZ WBK. eCard
- darmowe przelewy przez internet
Tak
- darmowe transakcje kartą płatniczą
Tak
- darmowe prowadzenie konta
Tak

MasterDD [ :-D ]
Bede oryginalny - mBank
Łyczek [ Legend ]
Mam doczynienia z kontami w:
PKO BP (z opcją Inteligo)
Inteligo
mBank
Zdecydowanie mBank polecam !
Artur20 [ Generaďż˝ ]
FreshPrincee--> tak jak wszyscy- mBank- spełnia wszystkie kryteria i jest najlepszy pod względem obsługi.
LooZ--> no to w takim układzie Polbank. Kiepski bank ogólnie, nawet bardzo, ale dają 5,5% na koncie oszczędnościowym. Po wycofaniu się z funduszy założyłem tam konto, wyżej oprocentowane to już są tylko niektóre lokaty. Z tym że jeżeli nie masz większej kwoty to tam nie idź, bo dla paru groszy szkoda nerwów.