GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak dlugo beda chodzily mi gry

23.02.2008
16:14
[1]

żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]

jak dlugo beda chodzily mi gry

chcialbym sie dowiedziec jak dlugo beda mi chodzily najnowsze gry typu rise of the argonauts mafia 2 czy tiberium i co mozna zmienic moj komp to:
procesor:amd athlon 64 x2 dual core processor 4000+ 2.11ghz
2 gb ram
karta graficzna: geforce 8500
windows xp home edition

23.02.2008
16:16
[2]

frer [ God of Death ]

Dziwne pytanie. Przecież najnowsze gry jak już wyjdą to ich wymagania się nie zwiększą z czasem, więc jak teraz bez problemy pójdą na twoim kompie to już zawsze będą chodzić. ;)

23.02.2008
16:36
[3]

Diobeuek [ Quid est veritas? ]

Zmienić byś musiał karte graficzną na coś pokroju min 8800GT i procka na coś powyżej 5000+ jak na moje oko ;] No i pewnie tez od razu zasilacz.

edit
frer <-- tych gier co on wymienił jeszcze nie ma ;]

23.02.2008
16:54
[4]

seppu [ Konsul ]

W pierwszej kolejności musisz wymienić kartę graficzną. GF8500 to straszny crap. 8800GT można teraz nabyć za niecałe 700zł. Może to dalej dużo, ale to co oferuje w zamian w pełni wynagradza jej kupno.

04.03.2008
18:29
[5]

żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]

chcialbym wiedziec w jakich ustawieniach chodzilo by mi guitar hero 3 moge powiedziec tyle ze na moim kompie ^^ Crysis chodzi w rozdzielczosci 1024/768 wszystkie ustawienia na srednich oprocz tekstur, modeli postaci i otoczenia ( te na wysokich) gra dziala w 99% plynnie

04.03.2008
18:43
[6]

żelazna_pięść [ Generaďż˝ ]

prosze o pomoc plz chce wiedziec w jakich ustawieniach ruszy mi guitar hero 3

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.