
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss
Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss
StopSpamming -> kolejny wpis w wątkach z serii "WesołaKarczma" zakończy się banem.
by Soulcatcher
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
By Soulcatcher
tsss xD

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
piersi
Edit: co tam??

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Tss żenua piersi po takim czasie? na moim iPlusie bym je złapał :P Nic tu :D

Kalino$ [ Konsul ]
czyje piersi?
Ceran_19 [ Shrek ]
Na pewno nie twoje :)

Kalino$ [ Konsul ]
ceran_19 -->znasz łuna?

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Ściągam klienta MU Online :D
Znowu ]:->
Buahahahahaha
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Jec --> uzależniony ;P

beziko [ Generaďż˝ ]
Dzień dobry zaraz jadę sprzedać makulaturę xD (ciekawe ile dadzą za 50kg - 50gr )

siekator [ Król Rybak ]
Straszne z was ryby.
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Apo ---> A bo ja wiem? :)
Gra jest banalna jak sikator ale kurde coś w niej jest :D

siekator [ Król Rybak ]
Jeckyl ---> Ała, boli mnie brzuch.
sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]
siekósió, przejadłeś się rybką ? :) Nie wiem jak można jeść takie ochydztwo ;D

beziko [ Generaďż˝ ]
JA jem tylko 2 ryby :
-Pangę
-Karpia
Nic więcej mi nie wchodzi :(

siekator [ Król Rybak ]
Każda ryba jest dobra! Najbardziej lubię, kiedy babcia zrobi pastę rybną z makreli. MNIAM!
beziko [ Generaďż˝ ]
siekator --> blee... jak to widzę to mi się ...
Ja lubię smażoną czy jakoś tak :)

Ceran_19 [ Shrek ]
Nie przepadam za rybami, ale pastę rybną mogę zjeść ze smakiem :P

siekator [ Król Rybak ]
Najlepsza moim zdaniem jest panga. Taki mniamuśne mięsko :*

beziko [ Generaďż˝ ]
siekator --> dla mnie najlepszy jest karp ale panga też pycha :)
Aż sobie apetytu narobiłem :P
siekator [ Król Rybak ]
beziko ---> ty jesteś zbanowany bezio007?

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
A nie wygląda?

Mr.Eko [ Bleach Fan ]
A ja tam lubię owoce morza xD
siekator [ Król Rybak ]
Jeckyl ---> Avatar, nick, jednak POZIOM trochę wyższy

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
W pół roku na GOL-u można przejść taką szkołę życia, że tylko najwięksi debile pozostają niereformowalni.
siekator [ Król Rybak ]
Tu masz rację :)
Szukam programu, który umożliwiłby nagranie tego co się dzieje na ekranie. Taki fraps, który nagrywałby nie tylko gry. I też szukam innego, który pozwoliłby mi w filie edytować każdą klatkę filmu.

NyyKo [ Generaďż˝ ]
Dzień Dobry
Cały czas level 0 :(

coton [ Legionista ]
siekator -->
Co do drugiego, to może Movie Maker!? he?
siekator [ Król Rybak ]
Movie Maker nie podzieli filmu na klatki.
coton [ Legionista ]
Koniec edycji ..
- Poczytaj tutaj, siekator.
VirtualDub?
ReMo18 --> Napij się piwa, i wyluzuj! :D
ReMo18 [ Mordo Ty moja ]
Witam.
Kur[tss] zaklepałem sobie je[tss] kolejną kur[tss] część WesołKraczmy :/
Jak zwykle zrobiliście mnie w kuca :/
siekator [ Król Rybak ]
Dzięki bardzo. :)

NyyKo [ Generaďż˝ ]
Nie ma za co siek! :)
Legia to stara kurw* legia jeban* jest

coton [ Legionista ]
Siek, NMZC! :D
NyyKo --> A, jak? :D Ćwóki gupie! :D
A tak z innej beczki, to może bym zrobił jakieś logo dla karczmy!? Za free mogę! :D he? (Nie robiem w pańcie! :D)
Idem po Pifo ..
---> Idem popracować! :D A potem MU Online więc ok. 6-8 godz. w plecy! :D
NyyKo [ Generaďż˝ ]
*Je prażynki solone*
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Coton ---> Jaki server w MU?
coton [ Legionista ]
Jeckyl --> Gram na prywatnym świecie "UnionMu". Nie lubię publicznych.
NyyKo --> Nom, to ciekawe! xP
Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Ja za chwilę wbijam na SpirytMu :D

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
- Morska ryba?
- Paprykarz
coton [ Legionista ]
- Temperówka z Lider Szajsu
- Ołówek z warzywniaka
A o co chodzi!? xP

coton [ Legionista ]
5 minut minęło, buu!
Mam logo dla karczmy! :D A jednak Paint, cały wysiłek w cholerę! :D xD
joke :P

Ceran_19 [ Shrek ]
KOT!!
Co tam u was ciekawego sie dzieje?
Pijmy, pijmy pijmy...

coton [ Legionista ]
Ceran_19 --> Zdrowie Siekatora! xP
Ja tylko za siekatora piję! xP Jeckyl jest bee .. :D
Co tam słychać Ceran? :D

Ceran_19 [ Shrek ]
Za zdrowie siekatora pić nie będę :P Mogę za zdrowie Jeckyla sie napić :P
Jeckyl jest bee!? O nie, o nie, przegiąłeś pałę :P
Jak Jeckyl wróci to Ci takie lanie sprawi, że przez tydzień na d***e nie usiądziesz :P:P
A u mnie spoko :P

coton [ Legionista ]
Jakieś wonty do klubu fanów sikatora? Bijemy się? xP :D
---> I Love Paint! :* xP
ps. fakin Rapidshare, trza czekać! :P
jednym słowem, w/o :d Sikator Fan win! xP

Ceran_19 [ Shrek ]
Nie, nie będę spamował :P a poza tym jestem spokojnym człowiekiem, więc nie będę się z Tobą bił :P

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Wiem, że to wredne i niehumanitarne ale On sam zaczął...

Ceran_19 [ Shrek ]
coton-> ale ci Jeckyl pojechał teraz :P:P
beziko [ Generaďż˝ ]
Jak wy dajecie napisy to ja też xD
siekator [ Król Rybak ]
Zrobiliście mój fanklub :D Jazda, jazda, jeckyl - kartofel.

Ceran_19 [ Shrek ]
50 Post MÓJ!!!! O TAK!!!!!!!!! :P:P:P:P:P
dj4ever [ Rzirzej ]
Ja taką szkołę życia przeszedłem na Golu, że hoho. A i tak jestem durny jak worek kartofli :(
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5836426
Wow, ten wasz fotoszop mnie powala... przez 4 lata w nowej szkole się tego nie nauczę :(

beziko [ Generaďż˝ ]
Pasi ?? xD
edit: nawet nie wiedziałem że jest archiwum na GOLu :/

Ceran_19 [ Shrek ]
dj4ever-> a znalazłeś w końcu ten długopis? :P
NyyKo---> przepiękne. Aż mi się łezka w oku kręci ;)

trzy truskawki [ Junior ]
I widzicie, obraziliście coton'a! :D Brutale! xP
Biedny Jeckyl, wszyscy sobie po nim jeżdżą! Nie martw się, mamusia przewinie pieluszkę .. xP <joke>
Wasz Paint mnie powala, NyyKo - Pięknie! xP
ps. A ja mam chrupki! xD A wy niee!

-.Scarface.- [ Slayerized ]
Fajnie macie w domu.

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
tssssssssssssssssssssssssssssssss

Ceran_19 [ Shrek ]
beziko-> skąd masz moje zdjęcie!? :P:P
beziko [ Generaďż˝ ]
Z gazety wyborczej xD
Ceran_19 [ Shrek ]
I co sie tak nagle cicho zrobiło?
ReMo18 [ Mordo Ty moja ]
Bo mnie tu nie było :>
I wszystko jasne :P
wampir^^ [ Centurion ]
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
ale rozkwit grafiti w tej części :P

Lotnik_jack [ Konsul ]
To już nie jest nasza kraczma, tylko jakieś gówno. Odchodzę!
Szarik- nadal mi jesteś winien tego karpia bożonarodzeniowego
Jeckyl- To ja ukradłem ci kota, i oddałem go panom z kapturami, którzy stali na cmentarzu (i mieli takie śmieszne odwrócone krzyżyki)
Siekator- król rybak nie jest dziewicą
Mazi- szwedki to wymysł kapitalizmu. Tak naprawdę to przebrani faceci.
Nyyko- S. Jobs potwierdził że jabłko Apple'a jest robaczywe, więc sie nie ciesz.
dj4ever-.. co tu dużo mówić?
Apo- jeśli wpadniesz na pomysł założenia kolejnej karczmy, przyjdź do mnie. Chętnie ci przywalę. I herbatka będzie. Malinowa (jest jeszcze jabłkowa)
A teraz idę się powiesić, gdyż nikt mnie nie kocha, świat to pasmo błędów i wszystko jest złe. ;(
siekator [ Król Rybak ]
Devil ---> Idź na lodowisko łowić ryby w przeręblach. Może zaczniesz myśleć.
Lotnik_jack [ Konsul ]
siek- co ma jedno do drugiego?

siekator [ Król Rybak ]
devil ---> gdybyś był trochę bardziej rozumny to byś wiedział

dj4ever [ Rzirzej ]
dj4ever-.. co tu dużo mówić?
:(:(:(
Mościk czy sznureczek?

siekator [ Król Rybak ]
Może założymy nową karczmę?

Cing [ ULTRAS ]
Cichoooo.
Lotnik_jack [ Konsul ]
dj4ever- tak na serio to nie miałem pomysłu co o tobie napisać.
Przywitać sie chciałem, a ten mi tu z rybami wyskakuje. Jedz beton, może w końcu urośniesz.
*gryzie kawałek betonu* fakocie y fytaminy.

Ceran_19 [ Shrek ]
KOT!!
Co u was? :)
MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
mysz
tak sobie...

Ceran_19 [ Shrek ]
MMaaZZii1155-> Czemu? Szwedek zabrakło? :)

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
problem w tym ze nie tylko szwedek...
a wlasnie jezeli jest tu jakis amator Szwedek z Krakowa to:
>>> raz w roku szkola podstawowa nr 91/gimnazjum nr 47 (os. Handlowe 4) organizuje miedzynarodowy turniej LAJKONIK, podczas ktorego (juz nie pamietam ile trwa tydzien czy dwa) panuje prawdziwy wysyp Szwedek :D (no i szwedow ale kogo oni obchodza...) w wieku 15-20 lat ^^
jako byly uczen ZAPRASZAM
wystarczy nawet znikoma umiejetnosc poslugiwania sie angielskim i juz mozna... ekhm... sami wiecie ;)

EVOnick [ Legionista ]
Oglądnąłem bo mi ktoś link podrzucił, teraz będę miał koszmary w nocy! :(
Only for Persistent. xP
.. obczajcie filmik, a ja idę na piwo.
wampir^^ [ Centurion ]
ćwir ćwir :P
NyyKo [ Generaďż˝ ]
Witam wieczorową porą
Kto idzie na dziwki ?

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
Nyyko --> jak stawiasz to chetnie :P

NyyKo [ Generaďż˝ ]
Mazi dzieciaku Nyyko za takie rzeczy nie płaci...
jak chcesz weź szwedki
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Ja jestem zbyt młody i zbyt piękny żeby za to płacić.
Poza tym ja będę wiecznie młody
NyyKo [ Generaďż˝ ]
Apo --> Aby być wiecznie młodym trzeba znaleźć złotą rybkę i zjeść jej jądra

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
aaaa Nyyko (staruszku) juz wiem o co chodzi.....
idziesz wyrżnąć konkurencje i ze sam sie boisz do dziewczyny podejsc to karki zbierasz zeby Ci nie napierdol*ły... :P
NyyKo [ Generaďż˝ ]
mazi --> Nie, tak na prawdę jestem karkiem,koksem,dresem,murzynem,casablanca,casanova,małaszynskim,wykształciuchem na raz więc same lecą. Kogoś pominąłem ?

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
Nyyko --> mnie
irenicus [ Mareczek ]
Buehehehe mam lvl 69 ^^
oj... sporo sie tu pozmienialo... rozpoznaje tylko siekatora, Apo i dj'a... bez Szarika to jednak nie to samo

dj4ever [ Rzirzej ]
Username: Dj4ever1234
Game Past 7 Days Total v
My Little Pony: The Game 26 hours 174 hours
Irek-> główne zmiany to przybycie mistrzów Photoshopa, jakieś 50 postów należy do nich w tym wątku.
irenicus [ Mareczek ]
chodzi o te eee... z braku lepszego slowa obrazki do 74 posta? :D:D
chociaz jak tak patrze to moze szarik poprostu bana dostal i pisze tu pod innym nickiem ;]
NyyKo [ Generaďż˝ ]
To ja szarik.. nie, żartuje, nie orajcie.
hahahahah Legia w dupę z groclinem brawo cioty tylko napierdala* się umiecie :)
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Witam w tą pierwszą niedzielę nowego semestru :) What's up??

Ceran_19 [ Shrek ]
Siemka :)
A nic Ciekawego :) Co u Ciebie? :)
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
A też nic ciekawego. Śniadanie będę zaraz jadł :)

Ceran_19 [ Shrek ]
To smacznego :)
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
a dzięki :) jeszcze tylko kawe Capucino i będzie gicior :)
Mr.Eko [ Bleach Fan ]
Co tu tak cicho :( ?

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Mr.Eko --> czekamy aż pójdziesz...:P

Tenshay [ co znowu? ]
Mr. Eko ---> nastaw ucho to usłyszysz takie delikatne "tsssssssssssssss"
edit:
Apocaliptiq -----> xD

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
Dzień doberek :)
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Właśnie skończyłem oglądać I sezon Przyjaciół ( nie po raz pierwszy). Po prostu genialny serial.

Ceran_19 [ Shrek ]
KOT!!
Ja zaraz do Kościoła idę pomodlić się za was :P

siekator [ Król Rybak ]
Już po kościele. Napisałem MAJLA do księdza! (fajny, bo fajny)
NyyKo [ Generaďż˝ ]
Dobry
Fajnie w tym tgodniu będę miał 4 sprawdziany, 3 poprawy + nie zapowiedziane kartkówki fajnie nie ?

Ceran_19 [ Shrek ]
siekator [ Level: 2 - Król Rybak ]
Już po kościele. Napisałem MAJLA do księdza! (fajny, bo fajny)
Fajny ksiądz czy fajny "majl"? ;)
A mi się już dzisiaj ferie kończą <chlip> ;(

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Mi też się kończą xD :D i super, jutro do szkoły ;)
Tsssss

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]
a ja już o feriach zapomniałem
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
A mi się nowy semestr już w czwartek zaczął.

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
do amatorów Szwedek, Węgierek, Niemek, Francuzek, Włoszek i Litwinek...
ten turniej o którym pisałem w [85] poście odbedzie sie jak wiecie w Krakowie (na hali, na os. Handlowe 4) ale nie wiecie jeszcze ze trwac od 28 do 30 marca a cudzoziemki z calej Europy bedzie mozna spodkac przez caly poprzedzajacy tydzien + weekend w ktorym odbedzie sie turniej (czyli 24-30 marca)
ZAPRASZAM

NyyKo [ Generaďż˝ ]
Niemek
Tu ^^ zrobiłeś sobie antyreklamę :) Z chęcią bym przyszedł ale nie to miasto.
PZDR.

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
co taka cisza?? czyżby wszyscy w kościele byli??

Ceran_19 [ Shrek ]
W kościele to ja byłem o 12.30 :P Teraz to grałem w COD 4 :)
MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
Nyyko --> zalezy co kto lubi ;)
ja sie zjawie dla Szwedek :D no moze raczej PO Szwedki ;)

Ceran_19 [ Shrek ]
A idźta z tymi swoimi szwedkami :P JA jedynie wybieram w polkach i brazylijkach :P

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Absint from Słowacja :D Dobra sprawa :D

Ceran_19 [ Shrek ]
Że co proszę?? :P:P

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
...wypalony

mannan [ Neo-Crusader ]
Apocaliptiq --> co się stało?

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Absint. Taka wódka 70%.
Smakuje jak syrop na kaszel. Kurde..... nie pamiętam nazwy.
Edit: flegamina

Ceran_19 [ Shrek ]
Tomal_P---> aaaa.........Ty pijaku :) Ucz sie, a nie będziesz mi tu chlał jakiś mocny syrop :P
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Ceran_19 --> spoko, dopiero początrek semestru.
Trza się jakoś z kumplami przywitać po feriach. A ty co robisz?? I ile masz lat??
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
witam, to mój pierwszy raz tutaj
kto mnie wprowadzi w prawdziwy świat?
mannan [ Neo-Crusader ]
Flegamina to na kaszel...
Shaybeck --> mój też

Ceran_19 [ Shrek ]
Tomal--->Ja wlasnie zmeczony ide spac :P:P Mama nie pozwala mi mowic obcym ile mam lat:P:P:P
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
mannan...a nic, za żółto tu było i nie chciałem pisać pustego posta a to jedyne co przychodziło mi do głowy
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Ceran_19 --> hehe to dobranoc
Sheybeck -->> zachowuj sie kóltóralnie to będzie dobrze
mannan [ Neo-Crusader ]
Apocaliptiq --> aaa, to dobrze. Ja już się bałem...
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
Kremufki som pyha! xD
Cześć :)

NyyKo [ Generaďż˝ ]
Dzień dobry! Znaczy wieczór.
Ej Mazi może zarezerwujesz trochę szwedek dla GOLowiczów ?
mannan boisz się soula xD ?
Lotnik_jack [ Konsul ]
Agent- Betonu i tak nic nie pobije *gryzie beton*
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
jestem grzeczny póki mi dziecior nie wejdzie w drogę

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
Nyyko --> Nie ma sprawy... ale rezerwacja wygasa 30.03.2008 popołudniu, do odbioru w Krakowie :P
Jak beda takie jak chocby rok temu to... bedzie sie dzialo ;)
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
mannan --> to jeszcze mnie nie znasz ;]
Pomidor
Agent_007 [ Twoja Stara! ]
Lotnik >> A z czego masz zęby? :P

mannan [ Neo-Crusader ]
NyyKo --> i to jak!
Wciąż mi się śnią koszmary... słyszę głosy, mam wizję...
mannan ---> idę po ciebie
20.06.2007 23:47 Soulcatcher
Lotnik_jack [ Konsul ]
Agent- ten sam metal z którego robią łańcuszki do długopisów w bankach.
NyyKo [ Generaďż˝ ]
Mazi --> da się pocztą wysłać do Bydgoszczy? a propos widzieliście dzisiaj babkę z BDG w milionerach hihiihih BDG rulez

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
mannan ---> idę po ciebie
20.06.2007 23:47 Soulcatcher

NyyKo [ Generaďż˝ ]
Z ciekawości rywalizujmy z karczmą Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! ???
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Kocham Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NyyKo [ Generaďż˝ ]
JA WAS TESH MY LOF :******************:*:* !!!!!!!!11111111
mannan [ Neo-Crusader ]
Apocaliptiq --> przeczytaj resztę...

siekator [ Król Rybak ]
Wymyśliłem tekst do mojej nowej piosenki, która po skomponowaniu jakiejś discowej muzyki będzie wyjumana.
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
ref/
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
ref
Miłość! Miłość! Miłość! ...
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
I co? Fajna, zdaniem moich kumpli przeszkadza motyw wojny. :(
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Dobrze że mam dzisiaj na 10.15 :D
PS. KAC
PS.2. post [148] jakoś nie pamiętam

Ceran_19 [ Shrek ]
Ja mam do szkoły na 9.50 :P:P

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
Dobryyy
ja juz wrocilem (jakos pol godziny temu) bo ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu nie mialem dzis trzech lekcji (2x Angielski + 1x Religia) <jupi>
Co tam u Was ??

Ceran_19 [ Shrek ]
Siemka :)
Ja dopiero teraz ze szkoły wróciłem :/
Już od środy mam rekolekcje, więc będzie luz :)
MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
oooo... rekolekcje?? ;O a nie wiesz moze czy to w liceum tez jest?? :P

Cing [ ULTRAS ]
Prawdopodobnie tak ;)
MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
to fajnie :] teraz wyjscia bo matury probne (albo cos innego bo juz mi sie myli) potem rekolekcje i zaraz swieta :)

siekator [ Król Rybak ]
Nadspodziewanie dużo komentarzy do mojej piosenki *nadyma się*
MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
Siek --> heh poprostu wszyscy sa z-shock-owani głebokoscia utworu :P
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Głęboki to jest utwór o pieprzeniu Bena Afflecka :D

Cing [ ULTRAS ]
Głęboki to jest utwór o pieprzeniu Bena Afflecka :D
Ten tekst pozostanie w mojej pamięci do końca życia.

NyyKo [ Generaďż˝ ]
Witojcie !
Po szkole :) Ostatnie 2 godziny wf, jutro spr z Wosu poprawa z chemii i badanie wyników nauczania z angola. Ostra jazda bez trzymanki ze śrubą nie ?

siekator [ Król Rybak ]
Mazi ---> To wszystko wyjaśnia

beziko [ Generaďż˝ ]
Kurde mojej nauczycielce z matmy odbiło !! Zadała nam 5 zadań a w każdym zadaniu z 20 podpunktów !! Ja zwariuję !!
Ceran_19 [ Shrek ]
beziko--> ucz sie ucz bo nauka to do potęgi klucz :P Jakoś tak to brzmiało :P:P
beziko [ Generaďż˝ ]
Z matmy to nie jestem zły bo w zeszłym roku miałem 5 a teraz mi wychodzi 4 no ale bez przesady z tymi zadaniami !!

Ceran_19 [ Shrek ]
No to czego jęczysz :) Do roboty sie bierz :)
beziko [ Generaďż˝ ]
HEHE dobra żartuje wiem czemu nam tyle zadała bo jej przez tydzień nie będzie w szkole !! Całe szczęście że jej nie będzie bo z czymś innym jej odbiło :

Ceran_19 [ Shrek ]
Kartkówki to właśnie z tego słyną, że są niezapowiadane :P:P One maja sprawdzać jak uczniowie przygotowują sie na każdą lekcję :)

beziko [ Generaďż˝ ]
Nie w tym rzecz !! My wiemy że jest kartkówka ale kartkówka powinna być z ostatniej lekcji jub 2 lekcje wcześniej a ona zadaje z różnych działów i jeszcze w dodatku co dzień co innego !!
Ceran_19 [ Shrek ]
Przykro mi [*]

beziko [ Generaďż˝ ]
LOL ;)
NyyKo [ Generaďż˝ ]
MM smaszna rybsza już umiem na chemię a na WOS ściąga pomoże.
wampir^^ [ Centurion ]
lepjej sie nałócz!!!!!1111
mannan [ Neo-Crusader ]
beziko --> u nas zadaję, ale nie sprawdza. Ha ha
U nas zawszę zapowiadają...
Możecie się spodziewać kartkówki w najbliższym czasie

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
Beziko --> jezeli to matma to - mimo ze nadal jestem uczniem - rozumiem nauczycielke. z matmy podczas zadania moze Ci sie przydac wiedza z kl. 4 podstawowki jak i tuz potem z 3 gim. - takie sa uroki matmy.
gdy nauczycielka matematyki skupia sie na ostatnich 3 lekcjach/zagadnieniach pod koniec roku gowno bys napisal gdybys mial napisac zadanie z wrzesnia, pomysl o tym szerzej to moze zrozumiesz...
[176] --> beziko ?!? to Ty ?!? dasz autograf ?? ;)
i tym optymisycznym akcentem (:P) mowie Wam DOBRANOC :) jutro musze do szkoly wstac a jeszcze "Chrzest Ognia" A.Sapkowskiego czeka by umilic jakos ten koniec dnia :]
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Dobrywieczór koleżanki i kolegi.

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
Dobry :) ale zamulacie xD
dobra, lece do szkoly :/ cya
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
uuuu..... ponad 4 godziny bez posta.......

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
[*] uuuuuuu [*] noooooo [*] uuuuuuu [*]
MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
i po szkole... jak zwykle zmeczony :/
Co porabiacie??

siekator [ Król Rybak ]
Ja jem rybe

Ceran_19 [ Shrek ]
To smacznego :)
Ja właśnie skończyłem pisać pracę z polaka i skończyłem prezentację z geografii :)
Zdolniacha ze mnie :)
NyyKo [ Generaďż˝ ]
siema
Dzisiaj miałem na obiad pangę z frytkami mmm pycha ! co tam u was

Ceran_19 [ Shrek ]
A idźta z tymi swoimi rybami :P
Ja teraz będę jadł pycha mniam mniam zapiekanki :p I nikomu z was nie dam gryza :P
MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
a co tak dokladniej z geografii jesli wolno wiedziec :)

Ceran_19 [ Shrek ]
MMaaZZii1155---> Nauka w Japonii:
-Japoński system szkolny
-Plan roku szkolnego w Japonii (rozpoczęcie, zakończenie roku szkolnego, wakacje itd.)
-Rozkład zajęć w szkole średniej niższego stopnia w Japonii
-Porównaj, których przedmiotów uczą się uczniowie w Japonii, a czego w Polsce
-strój szkolny
Do tego zdjęcia itd. :)
PROŚCIZNA :)
MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
hmm... a jaki to dzial geo ??
na jakim stopniu edukacji jestes :)

Ceran_19 [ Shrek ]
Jaki to dział geografii to nie mam bladego pojęcia:P Kazała nauczycielka zrobić, więc zrobiłem :P:P
Gimnazjum:P Młody gnój jestem :P
NyyKo [ Generaďż˝ ]
a ja się uczyłem na fize z ruchu jednostajnie przyśpieszonego i prostoliniowego w czwartek sprawdzian z biologi a dokładniej układ pokarmowy a piątek kartkówka z geografii i ŁIKEND :)

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
Ceran_19 -->
ooo... ja jestem w pierwszej liceum (profil ekonomiczny :]) i wzyciu czegos takiego nie mialem :o
wybierz sobie cos --> dzialy geografii to:
Geografia fizyczna:
>Astronomia
>Geodezja
>Kartografia
>Geofizyka
>Mineralogia
>Petrografia
>Geomorfologia
>Hydrografia
>Oceanografia
>Meteorologia
>Klimatologia
>Pedologia
>Biogeografia
>Geografia dynamiczna
>Geografia historyczna
Geografia ekonomiczna:
>Ekonomia
>Demografia
>Antropologia
>Etnografia
>Geografia rolnictwa
>Geografia przemysłu
>Geografia komunikacji
>Geografia handlu
>Geografia polityczna
trzeba wspomniec ze to czesc (mała) którą musiałes (!) wiedziec po pierwszej lekcji...

Ceran_19 [ Shrek ]
MMaaZZii1155-->eeee....nie mam pojęcia, jaki dział :P:P:P:P
MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
hehehe to nic :>
Ceran_19 [ Shrek ]
Co tu taka cisza?

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Jeżeli jeszcze raz ktokolwiek (nawet sam Soul) wspomni o jakiejś rybie to Ci pizdnę sikator!

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
...
RYBA
edit: tak zebyscie za bardzo nie plakali ;)

Cing [ ULTRAS ]
Musiales?

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Cing ---> Widocznie jest to max co może z siebie wydusić Jego mózg.
Nie przejmuj się, dobór naturalny załatwi sprawę, jeśli wierzyć Darwinowi :)

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Dawno mnie tutaj nie bylo...Mam w d.. wasze ryby :)
Mam tylko jedno pytanie :
Po cholere szpeca nasze stopnie jakies lvl? Co to k... Tibia ? :[

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
Musialem :P chcialem zobaczyc jak "pizdniesz" Siekatora :]
Pshemeck --> porobilo sie tu ostatnio... gupie te lvl'e jak juz sam zauwazyles :/

Ceran_19 [ Shrek ]
Witam wszystkich :)
Już ze szkoły wróciliście? :p
MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
ja juz o 13 wrocilem bo dzis mialem tylko wycieczke po Krakowie - ehh... historyczka sie uparla zebysmy pozwiedzali, a to ze w juz w gimnazjum mielismy cykl chyba 15 czy 20 wycieczek po Krakowie to nic :/
no ale przynajmniej lekcji nie bylo :]

Ceran_19 [ Shrek ]
Ja miałem rekolekcje :P Dzisiaj odwiedziła nas siostra Justyny Steczkowskiej :P:P
NyyKo [ Generaďż˝ ]
Po szkole
Ryba. :)

siekator [ Król Rybak ]
O Rybo!

Ceran_19 [ Shrek ]
Co wy tak z tymi rybami? RYBY SĄ GŁUPIE!! :P
RYBY SĄ GŁUPIE!!
RYBY SĄ GŁUPIE!!
RYBY SĄ GŁUPIE!!
RYBY SĄ GŁUPIE!!
RYBY SĄ GŁUPIE!!
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Ceran--->Święta prawda. W związku z rybami mam małe ogłoszenie:
Następny imbecyl, który napisze coś o rybach, zostanie zmasakrowany moim Magicznym Toporem Idiotyzmu +2. Pojęli!? To dobrze:)

Śmiałuś [ Konsul ]
wszystkie rybki mają...
los_hobbitos [ Chomikołak ]
Śmiałuś--->DIE! *Masakruje go Magicznym Toporem Idiotyzmu +2* Ktoś jeszcze? :D
NyyKo [ Generaďż˝ ]
los_hobbitos --> sorki ja naprawdę nie chciałem... o master please....
los_hobbitos [ Chomikołak ]
NyyKo--->A idź w cholerę ;)
NyyKo [ Generaďż˝ ]
*podstępem wyciąga sztylet ze skarpety w wbija centralnie w prawe jądra hobitosa tym samym uczynniając rybę królem świata*
wampir^^ [ Centurion ]
nietoperz

los_hobbitos [ Chomikołak ]
Zapomniałeś, że mam jeszcze lewe jądro(jądra? :D), bydlaku! *wyciąga zza fotela młotek i zaczyna robić puree z twarzy NyyKo*
wampir^^ [ Centurion ]
RYBA! *wpisuje kod na nieśmiertelność*
los_hobbitos [ Chomikołak ]
*odrywa się od NyyKo i przygląda się z pogardą wampirowi* Tia. Tak to jest, jak się gra z cziterami*wzdycha i wraca do pracy*
NyyKo [ Generaďż˝ ]
*wpisuje kod na rozjebanie wszystkiego*
game over
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
kurde przez tego Dextera zaniedbuje forum :P co tam??

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
T_P --> A no nic. Żyje się :)
Ale fajnie ma Twój chłopak na imię. Dexter - jakiś obcokrajowiec?

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
taa...... prowadzi laboratorium. Przeprowadza na mnie eksperymenty.

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
A kasę chociaż bierzesz za to? Czy to tak z zamiłowania do nauki i sadomasochizmu?
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Od razu sadomaso! Od czasu do czasu jakiś pejczyk czy kombinezon z cyber-skóry to od razu sadomaso!!!

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Idź się wyspowiadać!! Do niej -------------------------------------------->
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
no no fajna zakonnica :D chętnie pójdę. a dasz mi na nią namiary??

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
90x60x90

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
ale chodzi mi o to, jak się z nią skontaktować?!

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Przez telefon najlepiej :/
Ewentualnie przez GG.

dj4ever [ Rzirzej ]
Napisz jej na gg
m4Sh FotkE?????? ;*;*;*;*;*;** <buziak> <sex>
Zdobędziesz jej serce.
Kobiety lubią wrażliwych facetów xD

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
co w gg w znajdź mam wpisać: lateksowa zakonnica i ją znajdę??
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
kurde..... nie znalazlem jej na gg, ide na miasto ją poszukać. Jak wróce to dam znać. Nara

NyyKo [ Generaďż˝ ]
Yo!
Bolsen! Francuzi!
Do Czorta.
lukigno [ ...Pointman... ]
ta nareszcie zmienili mi stopień na forum...jak wam sie podoba bo mi bardzo...
a właściwie to witam wszystkich dawno mnie tu nie było...

Ceran_19 [ Shrek ]
Siemka:)
Co u was? :)

dj4ever [ Rzirzej ]
Przegraliśmy z trzecią de.

Ceran_19 [ Shrek ]
Ale z was sieroty :P
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
żal
Ceran_19 [ Shrek ]
Co tu taka cisza??

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Joł. Byłem wczoraj ze 2 godziny na mieście i jej nie znalazłem.

Ceran_19 [ Shrek ]
Witam wszystkich :)
Co u was?
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Witam wszystkich :)
Co u was?
Musialem :D

Cing [ ULTRAS ]
Jajco.
Musiałem :D
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Cing - Brzydalu jeden przebrzydly :)
Co slychac u Was? Jakie plany na dzis i jakie samopoczucie?
Ja jak juz pisalem wybywam na urodziny, zle sie czuje, dolek lekki ale dla mnie to norma i wygladam jak szczesliwy :)
beziko [ Generaďż˝ ]
Pshemeck ---> U mnie dobrze :) Ktoś zrobi nową część ??

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
beziko ---> A gdzie Ci się spieszy? Jeszcze 50 postów.
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Dobrze to za malo. Trzeba integracji i zaufania :) Cos wiecej o tym co sie dzieje w Twoim zyciu :) Nie mozemy byc przeciez obojetni na innych :)

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Pshemeck ---> Gadasz jakbyś się napił ;)

Cing [ ULTRAS ]
Jeck, wiesz coś o tym nieprawdaż? :D
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Jeckyl- Przeciez wiesz jak jest :) Trzeba z tego korzystac bo potem znowu bede chamem :)
Nie zaprzeczysz ze to dobry moment do rozmowy :D ?
PS: Nie dyskredytuj mnie prosze :D

Apocaliptiq [ Mr Everything ]
siekator - żalowy obrazek ;P

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Cing ---> Ciiiiiii... ;)
Pshemeck ---> Nie chamem a złośliwcem a to duża różnica :) I to na Plus :D Nawet jak trzeźwy jesteś to warto Twe posty czytać ;)
Nie dyskredytuj mnie prosze :D
Dzieżbym śmiał :D
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Na trzezwo to ja jestem soba teraz...Kiedys to byl dla mnie luksus byc trzezwym :)
W tej chwili po prostu musialem wypic bo jak wiemy Polak ma okazje....czesciej niz inni :)
Jeckyl wiesz ze juz 10 kieliszek za Ciebie wypilem? Musisz sie postarac by mnie przegonic ;)
Te oczko przy czytaniu postow moich...przypadek czy mam juz szykowac arsenal ;)?

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Pshemeck ---> 10?? O.o Paaaaanie to ja Cię w niecałą godzinkę zdubluję :) Dziś piję z moim Śwagrem ( Patrz strona przy stopniu ;).
Co do ;) podczas czytania, to mam nadzieję, że szykujesz całą baterię... butelek :D
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Elo. Co tam pijaki??

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]
Trzeźwiak się odezwał ;)
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
no co!! gdzieś od godziny 24:00 nic nie piłem :D
Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]
Jeckyl - 10 kieliszek a wiesz czemu :)?
1) Dieta- nie jem nic do 16 :)
2) Urodziny...zaczynamy od 20 albo 19 :)
3) Nie ma sie czym chwalic...mnie uznali za alko juz 4 lata temu wiec ciesze sie ze tak malo o tej porze wypilem :)
Wypij za mnie dokladnie 23 kieliszki, mozesz? To dla mnie magiczna liczba... :)
Nie moge pic hardcorowo..ja nadal chory jestem ....
JanP_ [ Pretorianin ]
lol

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
wkoncu....
wreszcie po ~5h skonczylem ustawiac (pierwszy raz w zyciu) siec i neta przez router :) +drukarke...
zostalo mi jeszcze rozkminic jak to zrobic z flashdrive'em jako dyskiem sieciowym i bede happy :] ale to juz nie dzis...
taa... nie ma to jak piatkowy wieczor w domu :/

dj4ever [ Rzirzej ]
Dwa tysionce pińcet!
NyyKo [ Generaďż˝ ]
Witam!
Idę spać po ciężkim tygodniu. Skurwiele ustawili że codziennie na 8:00 w tym dwa wyjątki we wtorek o 7:00 a w piątek na 8:50 ehh spalić babilon

NyyKo [ Generaďż˝ ]
hełoł ? Nikt się mną nie zainteresował ?
PatriciusG [ pink floyd ]
po ponad 1000 postach i -7 pt w rankingu nadal wydaje Ci się to dziwne?

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
2929 postow i +15 rankingu :]
Apocaliptiq [ Mr Everything ]
Pat --> wieje - Q3A?

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
1506 postów i +18 ranking. Co tam?? U mnie dobra nowina, moja dziewczyna kupuje sobie laptopa wieć będę miał swój komputerek tylko dla siebie!
NyyKo [ Generaďż˝ ]
*Wali konia*

Ceran_19 [ Shrek ]
Witam :)
Co u was? Ja właśnie z basenu wróciłem :)
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
aaa.. stara bida.... a co u Ciebie??
Ceran_19 [ Shrek ]
Dobrze :) Trochę spać mi się chce :P
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
U mnie nudy. Czas coś z tym zrobić. ;P
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
ja zaraz spadam, oglądać Dextera :D
Ceran_19 [ Shrek ]
This is Sparta!!!
Co tu taka cisza??
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
ja oglądam Dextera, mam chwile przerwy
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
już wszystko obejrzałem. Co taka cisza??
Czyżby wszyscy imprezowali??

Ceran_19 [ Shrek ]
no a jak :P zaraz tam impreza bedzie: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7471592&N=1
:P:P

Acylleptus Venor [ Junior ]
Tomal_P -->
Wszyscy poszli tutaj
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7471592&N=1
Podobno dają piwo za free. xP
Ceran_19 -->
Jak na razie to mało osób chętnych na imprezowanie ..
.. a dla tych, którzy postanowili spędzić ten wieczór w naszym gronie stawiam piwo
------>
dj4ever [ Rzirzej ]
Dextera oglądałeś? Ile serii, ile odcinków już obejrzałeś?
Wreszcie ktoś, kto rozumie smutek, gdy nie ma czego oglądać.

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
dj4ever --> Skończyłem oglądać drugi sezon. Dzisiaj obejrzałem 6 odcinków.
Jutro planuje oglądać serial Invasion :D

Ceran_19 [ Shrek ]
Czy wy mówicie o Dexterze o tej kreskówce? :)

dj4ever [ Rzirzej ]
Invasion nie widziałem, o czym to jest?
Jakbyś nie miał czego oglądać, wal do mnie :)
Teraz idę oglądąć 3 odcinek Kompanii Braci, potem Cube na dwójce, narka.
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Dexter - taki serial --> https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7130693&N=1
Invasion --> nie mogę znaleźć odpowiedniej stronki, jak znajdę to dam link
edit: znalazłem ->

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]
Ceran --> nie o amerykanskim serialu opowiadajacym o pewnym czlowieku pracujacym w... wydziale zabojstw (chyba) ktory ma opsesje na punkcie krwi i jest psychologicznym morderca czy jakos tak :] polecam ;)
Ceran_19 [ Shrek ]
aaaaa.... myślałem, że o tej bajce :P wbijajcie--->https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7471592&N=1

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
joł ludziska, jak tam zdrówko??
Ceran_19 [ Shrek ]
Joł :)
Dobrze :) A twoje? Masz kaca? :P
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Nie, czuję się dobrze, tylko że muszę w pokoju posprzątać :(
Co tak wcześnie z imprezy w Rezydencji uciekłeś?
Ceran_19 [ Shrek ]
W winnicy zalęgły sie szczury, a ja jako nadworny alkoholik za winnice jestem odpowiedzialny to musiałem pułapki na szczury przygotować :P ZApisałeś się do rezydencji?

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
jeszcze nie
muszę sobie w znaleźć w niej jakąś fajną posadę!? :D

Ceran_19 [ Shrek ]
Mowie Ci asystent nadwornego alkoholika to swietna posada!! :)
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Niczego ze słowem ASYSTENT!!!
Ceran_19 [ Shrek ]
No to moze pomocnik nadwornego alkoholika :P
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
haha, bardzo śmieszne.

Ceran_19 [ Shrek ]
Może taka posada Ci odpowiada:
Szofer Nadwornego alkoholika :P:P (bedziemy razem na piwo jeździć i bedziesz mógł mojego Astona Martina DB 9 prowadzić) :)
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
a może Degustator (wszelkiego rodzaju) alkoholi - będziesz mi przynosił to co załatwiłes i ja będę oceniał czy dobre!
Ceran_19 [ Shrek ]
może być :) Będę Ci samogony przynosił :P
FunBreaker [ I will fall ]
o mam 300 post :)
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Ty! Nie podskakuj młody! :D
Ceran_19 [ Shrek ]
Do mnie pijesz!?
Edit: TP--> zrób nową część :)
Edit 2. TP--> oł rajt :)
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
Masz załatwiać sam najlepszy towar!

FunBreaker [ I will fall ]
samogon wszak może byc dobry, czego chcecie....?
a napewno mocny :)
Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]
ju -->https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7473221&N=1