GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss

23.02.2008
09:26
smile
[1]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss

Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss

StopSpamming -> kolejny wpis w wątkach z serii "WesołaKarczma" zakończy się banem.
by Soulcatcher


Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
By Soulcatcher


tsss xD

23.02.2008
09:26
smile
[2]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

piersi

Edit: co tam??

23.02.2008
09:28
smile
[3]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Tss żenua piersi po takim czasie? na moim iPlusie bym je złapał :P Nic tu :D

23.02.2008
09:28
smile
[4]

Kalino$ [ Konsul ]

czyje piersi?

23.02.2008
09:29
[5]

Ceran_19 [ Shrek ]

Na pewno nie twoje :)

23.02.2008
09:33
smile
[6]

Kalino$ [ Konsul ]

ceran_19 -->znasz łuna?

23.02.2008
09:33
smile
[7]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Ściągam klienta MU Online :D

Znowu ]:->

Buahahahahaha

23.02.2008
09:39
[8]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Jec --> uzależniony ;P

23.02.2008
09:41
smile
[9]

beziko [ Generaďż˝ ]

Dzień dobry zaraz jadę sprzedać makulaturę xD (ciekawe ile dadzą za 50kg - 50gr )

23.02.2008
09:42
smile
[10]

siekator [ Król Rybak ]

Straszne z was ryby.

23.02.2008
09:43
[11]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Apo ---> A bo ja wiem? :)

Gra jest banalna jak sikator ale kurde coś w niej jest :D

23.02.2008
09:55
smile
[12]

siekator [ Król Rybak ]

Jeckyl ---> Ała, boli mnie brzuch.

23.02.2008
09:58
[13]

sajes [ BeEmWu Zauber efuan tim ]

siekósió, przejadłeś się rybką ? :) Nie wiem jak można jeść takie ochydztwo ;D

23.02.2008
09:59
smile
[14]

beziko [ Generaďż˝ ]

JA jem tylko 2 ryby :
-Pangę
-Karpia

Nic więcej mi nie wchodzi :(

23.02.2008
10:01
smile
[15]

siekator [ Król Rybak ]

Każda ryba jest dobra! Najbardziej lubię, kiedy babcia zrobi pastę rybną z makreli. MNIAM!

23.02.2008
10:03
[16]

beziko [ Generaďż˝ ]

siekator --> blee... jak to widzę to mi się ...

Ja lubię smażoną czy jakoś tak :)

23.02.2008
10:04
smile
[17]

Ceran_19 [ Shrek ]

Nie przepadam za rybami, ale pastę rybną mogę zjeść ze smakiem :P

23.02.2008
10:14
smile
[18]

siekator [ Król Rybak ]

Najlepsza moim zdaniem jest panga. Taki mniamuśne mięsko :*

23.02.2008
11:02
smile
[19]

beziko [ Generaďż˝ ]

siekator --> dla mnie najlepszy jest karp ale panga też pycha :)

Aż sobie apetytu narobiłem :P

23.02.2008
11:08
[20]

siekator [ Król Rybak ]

beziko ---> ty jesteś zbanowany bezio007?

23.02.2008
11:10
smile
[21]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

A nie wygląda?

23.02.2008
11:12
smile
[22]

Mr.Eko [ Bleach Fan ]

A ja tam lubię owoce morza xD

23.02.2008
11:13
[23]

siekator [ Król Rybak ]

Jeckyl ---> Avatar, nick, jednak POZIOM trochę wyższy

23.02.2008
11:15
smile
[24]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

W pół roku na GOL-u można przejść taką szkołę życia, że tylko najwięksi debile pozostają niereformowalni.

23.02.2008
11:23
[25]

siekator [ Król Rybak ]

Tu masz rację :)
Szukam programu, który umożliwiłby nagranie tego co się dzieje na ekranie. Taki fraps, który nagrywałby nie tylko gry. I też szukam innego, który pozwoliłby mi w filie edytować każdą klatkę filmu.

23.02.2008
11:25
smile
[26]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Dzień Dobry
Cały czas level 0 :(

23.02.2008
11:25
smile
[27]

coton [ Legionista ]

siekator -->


Co do drugiego, to może Movie Maker!? he?

23.02.2008
11:36
[28]

siekator [ Król Rybak ]

Movie Maker nie podzieli filmu na klatki.

23.02.2008
11:38
[29]

coton [ Legionista ]

Koniec edycji ..

- Poczytaj tutaj, siekator.

VirtualDub?

ReMo18 --> Napij się piwa, i wyluzuj! :D

23.02.2008
11:39
[30]

ReMo18 [ Mordo Ty moja ]

Witam.
Kur[tss] zaklepałem sobie je[tss] kolejną kur[tss] część WesołKraczmy :/
Jak zwykle zrobiliście mnie w kuca :/

23.02.2008
11:46
[31]

siekator [ Król Rybak ]

Dzięki bardzo. :)

23.02.2008
11:52
smile
[32]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Nie ma za co siek! :)
Legia to stara kurw* legia jeban* jest

23.02.2008
11:52
smile
[33]

coton [ Legionista ]

Siek, NMZC! :D

NyyKo --> A, jak? :D Ćwóki gupie! :D

A tak z innej beczki, to może bym zrobił jakieś logo dla karczmy!? Za free mogę! :D he? (Nie robiem w pańcie! :D)

Idem po Pifo ..

---> Idem popracować! :D A potem MU Online więc ok. 6-8 godz. w plecy! :D

23.02.2008
12:00
[34]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

*Je prażynki solone*

23.02.2008
12:02
[35]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Coton ---> Jaki server w MU?

23.02.2008
12:05
[36]

coton [ Legionista ]

Jeckyl --> Gram na prywatnym świecie "UnionMu". Nie lubię publicznych.

NyyKo --> Nom, to ciekawe! xP

23.02.2008
12:07
[37]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Ja za chwilę wbijam na SpirytMu :D

23.02.2008
12:07
smile
[38]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

- Morska ryba?
- Paprykarz

23.02.2008
12:15
[39]

coton [ Legionista ]

- Temperówka z Lider Szajsu
- Ołówek z warzywniaka

A o co chodzi!? xP

23.02.2008
12:21
smile
[40]

coton [ Legionista ]

5 minut minęło, buu!

Mam logo dla karczmy! :D A jednak Paint, cały wysiłek w cholerę! :D xD

joke :P


Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss  - coton
23.02.2008
12:28
smile
[41]

Ceran_19 [ Shrek ]

KOT!!
Co tam u was ciekawego sie dzieje?
Pijmy, pijmy pijmy...

23.02.2008
12:29
smile
[42]

coton [ Legionista ]

Ceran_19 --> Zdrowie Siekatora! xP

Ja tylko za siekatora piję! xP Jeckyl jest bee .. :D

Co tam słychać Ceran? :D

23.02.2008
12:31
smile
[43]

Ceran_19 [ Shrek ]

Za zdrowie siekatora pić nie będę :P Mogę za zdrowie Jeckyla sie napić :P

Jeckyl jest bee!? O nie, o nie, przegiąłeś pałę :P
Jak Jeckyl wróci to Ci takie lanie sprawi, że przez tydzień na d***e nie usiądziesz :P:P

A u mnie spoko :P

23.02.2008
12:36
smile
[44]

coton [ Legionista ]

Jakieś wonty do klubu fanów sikatora? Bijemy się? xP :D

---> I Love Paint! :* xP

ps. fakin Rapidshare, trza czekać! :P

jednym słowem, w/o :d Sikator Fan win! xP


Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss  - coton
23.02.2008
12:39
smile
[45]

Ceran_19 [ Shrek ]

Nie, nie będę spamował :P a poza tym jestem spokojnym człowiekiem, więc nie będę się z Tobą bił :P


Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss  - Ceran_19
23.02.2008
12:42
smile
[46]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Wiem, że to wredne i niehumanitarne ale On sam zaczął...


Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss  - Jeckyl
23.02.2008
12:43
smile
[47]

Ceran_19 [ Shrek ]

coton-> ale ci Jeckyl pojechał teraz :P:P

23.02.2008
12:43
[48]

beziko [ Generaďż˝ ]

Jak wy dajecie napisy to ja też xD

spoiler start
SPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAMSPAM
spoiler stop


Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss  - beziko
23.02.2008
12:48
[49]

siekator [ Król Rybak ]

Zrobiliście mój fanklub :D Jazda, jazda, jeckyl - kartofel.

23.02.2008
12:51
smile
[50]

Ceran_19 [ Shrek ]

50 Post MÓJ!!!! O TAK!!!!!!!!! :P:P:P:P:P

23.02.2008
12:51
[51]

dj4ever [ Rzirzej ]

Ja taką szkołę życia przeszedłem na Golu, że hoho. A i tak jestem durny jak worek kartofli :(
http://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=5836426
Wow, ten wasz fotoszop mnie powala... przez 4 lata w nowej szkole się tego nie nauczę :(

23.02.2008
12:53
smile
[52]

beziko [ Generaďż˝ ]

Pasi ?? xD

edit: nawet nie wiedziałem że jest archiwum na GOLu :/


Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss  - beziko
23.02.2008
12:55
smile
[53]

Ceran_19 [ Shrek ]

dj4ever-> a znalazłeś w końcu ten długopis? :P

NyyKo---> przepiękne. Aż mi się łezka w oku kręci ;)

23.02.2008
12:57
smile
[54]

trzy truskawki [ Junior ]

I widzicie, obraziliście coton'a! :D Brutale! xP

Biedny Jeckyl, wszyscy sobie po nim jeżdżą! Nie martw się, mamusia przewinie pieluszkę .. xP <joke>

Wasz Paint mnie powala, NyyKo - Pięknie! xP

ps. A ja mam chrupki! xD A wy niee!

23.02.2008
12:58
smile
[55]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

-->
Ładnie ?
HHIiiii ale jestem nie dobry


Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss  - NyyKo
23.02.2008
13:01
smile
[56]

beziko [ Generaďż˝ ]

Ja też HAHAHA


Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss  - beziko
23.02.2008
13:05
smile
[57]

-.Scarface.- [ Slayerized ]

Fajnie macie w domu.

23.02.2008
13:10
[58]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

zło szerzy się -->


Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss  - NyyKo
23.02.2008
13:13
[59]

beziko [ Generaďż˝ ]

HEHEHE nyyko nie obrażaj się bo ja tyko żartuje :)


Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss  - beziko
23.02.2008
13:13
smile
[60]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

tssssssssssssssssssssssssssssssss

23.02.2008
13:16
smile
[61]

siekator [ Król Rybak ]


Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss  - siekator
23.02.2008
13:16
smile
[62]

Ceran_19 [ Shrek ]

hihihi :P:P:P ----------------------->


Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss  - Ceran_19
23.02.2008
13:21
[63]

beziko [ Generaďż˝ ]

hiheho -------------------------------------------->


Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss  - beziko
23.02.2008
13:22
smile
[64]

Ceran_19 [ Shrek ]

beziko-> skąd masz moje zdjęcie!? :P:P

23.02.2008
13:23
[65]

beziko [ Generaďż˝ ]

Z gazety wyborczej xD

23.02.2008
13:50
[66]

Ceran_19 [ Shrek ]

I co sie tak nagle cicho zrobiło?

23.02.2008
14:02
[67]

ReMo18 [ Mordo Ty moja ]

Bo mnie tu nie było :>

I wszystko jasne :P

23.02.2008
14:07
smile
[68]

Ceran_19 [ Shrek ]

No oczywiście :)


Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss  - Ceran_19
23.02.2008
14:28
[69]

wampir^^ [ Centurion ]

spoiler start
łuuuu
spoiler stop


nietoperze wróciły :P

23.02.2008
15:31
[70]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

ale rozkwit grafiti w tej części :P

23.02.2008
15:44
[71]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

-->
SPAM SPAM SPAM SPAM SPAm


Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss  - NyyKo
23.02.2008
16:35
[72]

Ceran_19 [ Shrek ]

----------------->
MEGA SPAM MAXI SPAM SUPER SPAM!!!


Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss  - Ceran_19
23.02.2008
16:58
smile
[73]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

a tak naprawdę -------->


Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss  - Tomal_P
23.02.2008
17:18
smile
[74]

Lotnik_jack [ Konsul ]

To już nie jest nasza kraczma, tylko jakieś gówno. Odchodzę!

Szarik- nadal mi jesteś winien tego karpia bożonarodzeniowego
Jeckyl- To ja ukradłem ci kota, i oddałem go panom z kapturami, którzy stali na cmentarzu (i mieli takie śmieszne odwrócone krzyżyki)
Siekator- król rybak nie jest dziewicą
Mazi- szwedki to wymysł kapitalizmu. Tak naprawdę to przebrani faceci.
Nyyko- S. Jobs potwierdził że jabłko Apple'a jest robaczywe, więc sie nie ciesz.
dj4ever-.. co tu dużo mówić?
Apo- jeśli wpadniesz na pomysł założenia kolejnej karczmy, przyjdź do mnie. Chętnie ci przywalę. I herbatka będzie. Malinowa (jest jeszcze jabłkowa)

A teraz idę się powiesić, gdyż nikt mnie nie kocha, świat to pasmo błędów i wszystko jest złe. ;(

23.02.2008
18:21
[75]

siekator [ Król Rybak ]

Devil ---> Idź na lodowisko łowić ryby w przeręblach. Może zaczniesz myśleć.

23.02.2008
18:56
[76]

Lotnik_jack [ Konsul ]

siek- co ma jedno do drugiego?

23.02.2008
19:00
smile
[77]

siekator [ Król Rybak ]

devil ---> gdybyś był trochę bardziej rozumny to byś wiedział

23.02.2008
19:03
smile
[78]

dj4ever [ Rzirzej ]

dj4ever-.. co tu dużo mówić?
:(:(:(
Mościk czy sznureczek?

23.02.2008
19:05
smile
[79]

siekator [ Król Rybak ]

Może założymy nową karczmę?

23.02.2008
19:10
smile
[80]

Cing [ ULTRAS ]

Cichoooo.

23.02.2008
19:10
[81]

Lotnik_jack [ Konsul ]

dj4ever- tak na serio to nie miałem pomysłu co o tobie napisać.

Przywitać sie chciałem, a ten mi tu z rybami wyskakuje. Jedz beton, może w końcu urośniesz.
*gryzie kawałek betonu* fakocie y fytaminy.

23.02.2008
19:21
smile
[82]

Ceran_19 [ Shrek ]

KOT!!
Co u was? :)

23.02.2008
19:22
[83]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

mysz
tak sobie...

23.02.2008
19:26
smile
[84]

Ceran_19 [ Shrek ]

MMaaZZii1155-> Czemu? Szwedek zabrakło? :)

23.02.2008
19:37
smile
[85]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

problem w tym ze nie tylko szwedek...




a wlasnie jezeli jest tu jakis amator Szwedek z Krakowa to:

>>> raz w roku szkola podstawowa nr 91/gimnazjum nr 47 (os. Handlowe 4) organizuje miedzynarodowy turniej LAJKONIK, podczas ktorego (juz nie pamietam ile trwa tydzien czy dwa) panuje prawdziwy wysyp Szwedek :D (no i szwedow ale kogo oni obchodza...) w wieku 15-20 lat ^^

jako byly uczen ZAPRASZAM


wystarczy nawet znikoma umiejetnosc poslugiwania sie angielskim i juz mozna... ekhm... sami wiecie ;)

23.02.2008
19:48
smile
[86]

EVOnick [ Legionista ]

Oglądnąłem bo mi ktoś link podrzucił, teraz będę miał koszmary w nocy! :(


Only for Persistent. xP

.. obczajcie filmik, a ja idę na piwo.

23.02.2008
20:08
[87]

wampir^^ [ Centurion ]

ćwir ćwir :P

23.02.2008
22:27
[88]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Witam wieczorową porą
Kto idzie na dziwki ?

23.02.2008
22:35
smile
[89]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

Nyyko --> jak stawiasz to chetnie :P

23.02.2008
22:37
smile
[90]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Mazi dzieciaku Nyyko za takie rzeczy nie płaci...
jak chcesz weź szwedki

23.02.2008
22:38
[91]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Ja jestem zbyt młody i zbyt piękny żeby za to płacić.

Poza tym ja będę wiecznie młody

23.02.2008
22:39
[92]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Apo --> Aby być wiecznie młodym trzeba znaleźć złotą rybkę i zjeść jej jądra

23.02.2008
22:40
smile
[93]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

aaaa Nyyko (staruszku) juz wiem o co chodzi.....

idziesz wyrżnąć konkurencje i ze sam sie boisz do dziewczyny podejsc to karki zbierasz zeby Ci nie napierdol*ły... :P

23.02.2008
22:46
[94]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

mazi --> Nie, tak na prawdę jestem karkiem,koksem,dresem,murzynem,casablanca,casanova,małaszynskim,wykształciuchem na raz więc same lecą. Kogoś pominąłem ?

23.02.2008
22:59
smile
[95]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

Nyyko --> mnie

23.02.2008
23:14
[96]

irenicus [ Mareczek ]

Buehehehe mam lvl 69 ^^
oj... sporo sie tu pozmienialo... rozpoznaje tylko siekatora, Apo i dj'a... bez Szarika to jednak nie to samo

23.02.2008
23:19
smile
[97]

dj4ever [ Rzirzej ]

Username: Dj4ever1234
Game Past 7 Days Total v
My Little Pony: The Game 26 hours 174 hours
Irek-> główne zmiany to przybycie mistrzów Photoshopa, jakieś 50 postów należy do nich w tym wątku.

23.02.2008
23:24
[98]

irenicus [ Mareczek ]

chodzi o te eee... z braku lepszego slowa obrazki do 74 posta? :D:D
chociaz jak tak patrze to moze szarik poprostu bana dostal i pisze tu pod innym nickiem ;]

23.02.2008
23:50
[99]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

To ja szarik.. nie, żartuje, nie orajcie.
hahahahah Legia w dupę z groclinem brawo cioty tylko napierdala* się umiecie :)

24.02.2008
09:05
[100]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Witam w tą pierwszą niedzielę nowego semestru :) What's up??

24.02.2008
09:23
smile
[101]

Ceran_19 [ Shrek ]

Siemka :)
A nic Ciekawego :) Co u Ciebie? :)

24.02.2008
09:26
[102]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

A też nic ciekawego. Śniadanie będę zaraz jadł :)

24.02.2008
09:29
smile
[103]

Ceran_19 [ Shrek ]

To smacznego :)

24.02.2008
09:32
[104]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

a dzięki :) jeszcze tylko kawe Capucino i będzie gicior :)

24.02.2008
10:23
[105]

Mr.Eko [ Bleach Fan ]

Co tu tak cicho :( ?

24.02.2008
10:35
smile
[106]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Mr.Eko --> czekamy aż pójdziesz...:P

24.02.2008
10:40
smile
[107]

Tenshay [ co znowu? ]

Mr. Eko ---> nastaw ucho to usłyszysz takie delikatne "tsssssssssssssss"

edit:
Apocaliptiq -----> xD

24.02.2008
10:43
smile
[108]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

Dzień doberek :)

24.02.2008
10:56
[109]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Właśnie skończyłem oglądać I sezon Przyjaciół ( nie po raz pierwszy). Po prostu genialny serial.

24.02.2008
11:08
smile
[110]

Ceran_19 [ Shrek ]

KOT!!
Ja zaraz do Kościoła idę pomodlić się za was :P

24.02.2008
11:13
smile
[111]

siekator [ Król Rybak ]

Już po kościele. Napisałem MAJLA do księdza! (fajny, bo fajny)

24.02.2008
11:13
[112]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Dobry
Fajnie w tym tgodniu będę miał 4 sprawdziany, 3 poprawy + nie zapowiedziane kartkówki fajnie nie ?

24.02.2008
11:16
smile
[113]

Ceran_19 [ Shrek ]

siekator [ Level: 2 - Król Rybak ]

Już po kościele. Napisałem MAJLA do księdza! (fajny, bo fajny)


Fajny ksiądz czy fajny "majl"? ;)

A mi się już dzisiaj ferie kończą <chlip> ;(

24.02.2008
11:25
smile
[114]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Mi też się kończą xD :D i super, jutro do szkoły ;)

Tsssss

24.02.2008
11:27
smile
[115]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

a ja już o feriach zapomniałem

24.02.2008
11:59
[116]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

A mi się nowy semestr już w czwartek zaczął.

24.02.2008
13:59
smile
[117]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

do amatorów Szwedek, Węgierek, Niemek, Francuzek, Włoszek i Litwinek...

ten turniej o którym pisałem w [85] poście odbedzie sie jak wiecie w Krakowie (na hali, na os. Handlowe 4) ale nie wiecie jeszcze ze trwac od 28 do 30 marca a cudzoziemki z calej Europy bedzie mozna spodkac przez caly poprzedzajacy tydzien + weekend w ktorym odbedzie sie turniej (czyli 24-30 marca)

ZAPRASZAM

24.02.2008
15:32
smile
[118]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Niemek
Tu ^^ zrobiłeś sobie antyreklamę :) Z chęcią bym przyszedł ale nie to miasto.
PZDR.

24.02.2008
19:28
smile
[119]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

co taka cisza?? czyżby wszyscy w kościele byli??

24.02.2008
20:12
smile
[120]

Ceran_19 [ Shrek ]

W kościele to ja byłem o 12.30 :P Teraz to grałem w COD 4 :)

24.02.2008
20:21
[121]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

Nyyko --> zalezy co kto lubi ;)

ja sie zjawie dla Szwedek :D no moze raczej PO Szwedki ;)

24.02.2008
22:03
smile
[122]

Ceran_19 [ Shrek ]

A idźta z tymi swoimi szwedkami :P JA jedynie wybieram w polkach i brazylijkach :P

24.02.2008
22:05
smile
[123]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Absint from Słowacja :D Dobra sprawa :D

24.02.2008
22:06
smile
[124]

Ceran_19 [ Shrek ]

Że co proszę?? :P:P

24.02.2008
22:08
smile
[125]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

...wypalony

24.02.2008
22:09
smile
[126]

mannan [ Neo-Crusader ]

Apocaliptiq --> co się stało?

24.02.2008
22:09
smile
[127]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Absint. Taka wódka 70%.

Smakuje jak syrop na kaszel. Kurde..... nie pamiętam nazwy.

Edit: flegamina

24.02.2008
22:11
smile
[128]

Ceran_19 [ Shrek ]

Tomal_P---> aaaa.........Ty pijaku :) Ucz sie, a nie będziesz mi tu chlał jakiś mocny syrop :P

24.02.2008
22:14
[129]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Ceran_19 --> spoko, dopiero początrek semestru.

Trza się jakoś z kumplami przywitać po feriach. A ty co robisz?? I ile masz lat??

24.02.2008
22:14
[130]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

witam, to mój pierwszy raz tutaj

kto mnie wprowadzi w prawdziwy świat?

24.02.2008
22:15
[131]

mannan [ Neo-Crusader ]

Flegamina to na kaszel...

Shaybeck --> mój też

24.02.2008
22:15
smile
[132]

Ceran_19 [ Shrek ]

Tomal--->Ja wlasnie zmeczony ide spac :P:P Mama nie pozwala mi mowic obcym ile mam lat:P:P:P

24.02.2008
22:15
[133]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

mannan...a nic, za żółto tu było i nie chciałem pisać pustego posta a to jedyne co przychodziło mi do głowy

24.02.2008
22:17
[134]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Ceran_19 --> hehe to dobranoc

Sheybeck -->> zachowuj sie kóltóralnie to będzie dobrze

24.02.2008
22:18
[135]

mannan [ Neo-Crusader ]

Apocaliptiq --> aaa, to dobrze. Ja już się bałem...

24.02.2008
22:20
[136]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

Kremufki som pyha! xD

Cześć :)

24.02.2008
22:23
smile
[137]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Dzień dobry! Znaczy wieczór.
Ej Mazi może zarezerwujesz trochę szwedek dla GOLowiczów ?
mannan boisz się soula xD ?

24.02.2008
22:23
[138]

Lotnik_jack [ Konsul ]

Agent- Betonu i tak nic nie pobije *gryzie beton*

24.02.2008
22:24
[139]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

jestem grzeczny póki mi dziecior nie wejdzie w drogę

24.02.2008
22:25
smile
[140]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

Nyyko --> Nie ma sprawy... ale rezerwacja wygasa 30.03.2008 popołudniu, do odbioru w Krakowie :P


Jak beda takie jak chocby rok temu to... bedzie sie dzialo ;)

24.02.2008
22:25
[141]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

mannan --> to jeszcze mnie nie znasz ;]


Pomidor

24.02.2008
22:25
[142]

Agent_007 [ Twoja Stara! ]

Lotnik >> A z czego masz zęby? :P

24.02.2008
22:25
smile
[143]

mannan [ Neo-Crusader ]

NyyKo --> i to jak!
Wciąż mi się śnią koszmary... słyszę głosy, mam wizję...

mannan ---> idę po ciebie
20.06.2007 23:47 Soulcatcher

24.02.2008
22:26
[144]

Lotnik_jack [ Konsul ]

Agent- ten sam metal z którego robią łańcuszki do długopisów w bankach.

24.02.2008
22:27
[145]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Mazi --> da się pocztą wysłać do Bydgoszczy? a propos widzieliście dzisiaj babkę z BDG w milionerach hihiihih BDG rulez

24.02.2008
22:29
smile
[146]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

mannan ---> idę po ciebie
20.06.2007 23:47 Soulcatcher

24.02.2008
22:30
smile
[147]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Z ciekawości rywalizujmy z karczmą Ddw Cwtwwszdnk. I pozdrowić wszystkich! ???

24.02.2008
22:35
[148]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Kocham Was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

24.02.2008
22:36
[149]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

JA WAS TESH MY LOF :******************:*:* !!!!!!!!11111111

24.02.2008
22:37
[150]

mannan [ Neo-Crusader ]

Apocaliptiq --> przeczytaj resztę...

25.02.2008
07:23
smile
[151]

siekator [ Król Rybak ]

Wymyśliłem tekst do mojej nowej piosenki, która po skomponowaniu jakiejś discowej muzyki będzie wyjumana.


Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
ref/
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!

Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!

ref
Miłość! Miłość! Miłość! ...

Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!
Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość! Miłość!





I co? Fajna, zdaniem moich kumpli przeszkadza motyw wojny. :(

25.02.2008
08:16
[152]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Dobrze że mam dzisiaj na 10.15 :D

PS. KAC

PS.2. post [148] jakoś nie pamiętam

25.02.2008
08:31
smile
[153]

Ceran_19 [ Shrek ]

Ja mam do szkoły na 9.50 :P:P

25.02.2008
11:51
smile
[154]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

Dobryyy

ja juz wrocilem (jakos pol godziny temu) bo ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu nie mialem dzis trzech lekcji (2x Angielski + 1x Religia) <jupi>


Co tam u Was ??

25.02.2008
16:04
smile
[155]

Ceran_19 [ Shrek ]

Siemka :)
Ja dopiero teraz ze szkoły wróciłem :/
Już od środy mam rekolekcje, więc będzie luz :)

25.02.2008
16:18
[156]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

oooo... rekolekcje?? ;O a nie wiesz moze czy to w liceum tez jest?? :P

25.02.2008
16:19
smile
[157]

Cing [ ULTRAS ]

Prawdopodobnie tak ;)

25.02.2008
16:21
[158]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

to fajnie :] teraz wyjscia bo matury probne (albo cos innego bo juz mi sie myli) potem rekolekcje i zaraz swieta :)

25.02.2008
16:57
smile
[159]

siekator [ Król Rybak ]

Nadspodziewanie dużo komentarzy do mojej piosenki *nadyma się*

25.02.2008
17:06
[160]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

Siek --> heh poprostu wszyscy sa z-shock-owani głebokoscia utworu :P

25.02.2008
17:13
[161]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Głęboki to jest utwór o pieprzeniu Bena Afflecka :D

25.02.2008
17:17
smile
[162]

Cing [ ULTRAS ]

Głęboki to jest utwór o pieprzeniu Bena Afflecka :D

Ten tekst pozostanie w mojej pamięci do końca życia.

25.02.2008
17:55
smile
[163]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Witojcie !
Po szkole :) Ostatnie 2 godziny wf, jutro spr z Wosu poprawa z chemii i badanie wyników nauczania z angola. Ostra jazda bez trzymanki ze śrubą nie ?

25.02.2008
18:10
smile
[164]

siekator [ Król Rybak ]

Mazi ---> To wszystko wyjaśnia

25.02.2008
18:13
smile
[165]

beziko [ Generaďż˝ ]

Kurde mojej nauczycielce z matmy odbiło !! Zadała nam 5 zadań a w każdym zadaniu z 20 podpunktów !! Ja zwariuję !!

25.02.2008
18:15
[166]

Ceran_19 [ Shrek ]

beziko--> ucz sie ucz bo nauka to do potęgi klucz :P Jakoś tak to brzmiało :P:P

25.02.2008
18:16
[167]

beziko [ Generaďż˝ ]

Z matmy to nie jestem zły bo w zeszłym roku miałem 5 a teraz mi wychodzi 4 no ale bez przesady z tymi zadaniami !!

25.02.2008
18:19
smile
[168]

Ceran_19 [ Shrek ]

No to czego jęczysz :) Do roboty sie bierz :)

25.02.2008
18:22
[169]

beziko [ Generaďż˝ ]

HEHE dobra żartuje wiem czemu nam tyle zadała bo jej przez tydzień nie będzie w szkole !! Całe szczęście że jej nie będzie bo z czymś innym jej odbiło :

spoiler start
CODZIENNIE KARTKÓWKI ROBI KAŻDEJ KLASIE I NAWET NIE MÓWI Z JAKIEGO DZIAŁU I PRZEZ TO JA ORAZ INNI MAJĄ POGORSZONE OCENY !!
spoiler stop

25.02.2008
18:25
smile
[170]

Ceran_19 [ Shrek ]

Kartkówki to właśnie z tego słyną, że są niezapowiadane :P:P One maja sprawdzać jak uczniowie przygotowują sie na każdą lekcję :)

25.02.2008
18:27
smile
[171]

beziko [ Generaďż˝ ]

Nie w tym rzecz !! My wiemy że jest kartkówka ale kartkówka powinna być z ostatniej lekcji jub 2 lekcje wcześniej a ona zadaje z różnych działów i jeszcze w dodatku co dzień co innego !!

25.02.2008
18:28
[172]

Ceran_19 [ Shrek ]

Przykro mi [*]

25.02.2008
18:29
smile
[173]

beziko [ Generaďż˝ ]

LOL ;)

25.02.2008
19:14
[174]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

MM smaszna rybsza już umiem na chemię a na WOS ściąga pomoże.

25.02.2008
19:21
[175]

wampir^^ [ Centurion ]

lepjej sie nałócz!!!!!1111

25.02.2008
21:16
[176]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Mm Ryby ?
i to jakie dobre.


Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss  - NyyKo
25.02.2008
21:18
[177]

mannan [ Neo-Crusader ]

beziko --> u nas zadaję, ale nie sprawdza. Ha ha
U nas zawszę zapowiadają...

Możecie się spodziewać kartkówki w najbliższym czasie

25.02.2008
22:17
smile
[178]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

Beziko --> jezeli to matma to - mimo ze nadal jestem uczniem - rozumiem nauczycielke. z matmy podczas zadania moze Ci sie przydac wiedza z kl. 4 podstawowki jak i tuz potem z 3 gim. - takie sa uroki matmy.

gdy nauczycielka matematyki skupia sie na ostatnich 3 lekcjach/zagadnieniach pod koniec roku gowno bys napisal gdybys mial napisac zadanie z wrzesnia, pomysl o tym szerzej to moze zrozumiesz...

[176] --> beziko ?!? to Ty ?!? dasz autograf ?? ;)

i tym optymisycznym akcentem (:P) mowie Wam DOBRANOC :) jutro musze do szkoly wstac a jeszcze "Chrzest Ognia" A.Sapkowskiego czeka by umilic jakos ten koniec dnia :]

25.02.2008
22:47
[179]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Dobrywieczór koleżanki i kolegi.

26.02.2008
08:50
smile
[180]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

Dobry :) ale zamulacie xD

dobra, lece do szkoly :/ cya

26.02.2008
13:30
[181]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

uuuu..... ponad 4 godziny bez posta.......

26.02.2008
13:34
smile
[182]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

[*] uuuuuuu [*] noooooo [*] uuuuuuu [*]

26.02.2008
16:47
[183]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

i po szkole... jak zwykle zmeczony :/


Co porabiacie??

26.02.2008
17:42
smile
[184]

siekator [ Król Rybak ]

Ja jem rybe

26.02.2008
17:45
smile
[185]

Ceran_19 [ Shrek ]

To smacznego :)
Ja właśnie skończyłem pisać pracę z polaka i skończyłem prezentację z geografii :)
Zdolniacha ze mnie :)

26.02.2008
17:49
[186]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

siema
Dzisiaj miałem na obiad pangę z frytkami mmm pycha ! co tam u was

26.02.2008
18:00
smile
[187]

Ceran_19 [ Shrek ]

A idźta z tymi swoimi rybami :P
Ja teraz będę jadł pycha mniam mniam zapiekanki :p I nikomu z was nie dam gryza :P

26.02.2008
18:24
[188]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

a co tak dokladniej z geografii jesli wolno wiedziec :)

26.02.2008
18:35
smile
[189]

Ceran_19 [ Shrek ]

MMaaZZii1155---> Nauka w Japonii:
-Japoński system szkolny
-Plan roku szkolnego w Japonii (rozpoczęcie, zakończenie roku szkolnego, wakacje itd.)
-Rozkład zajęć w szkole średniej niższego stopnia w Japonii
-Porównaj, których przedmiotów uczą się uczniowie w Japonii, a czego w Polsce
-strój szkolny
Do tego zdjęcia itd. :)
PROŚCIZNA :)

26.02.2008
18:48
[190]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

hmm... a jaki to dzial geo ??

na jakim stopniu edukacji jestes :)

26.02.2008
19:05
smile
[191]

Ceran_19 [ Shrek ]

Jaki to dział geografii to nie mam bladego pojęcia:P Kazała nauczycielka zrobić, więc zrobiłem :P:P
Gimnazjum:P Młody gnój jestem :P

26.02.2008
19:18
[192]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

a ja się uczyłem na fize z ruchu jednostajnie przyśpieszonego i prostoliniowego w czwartek sprawdzian z biologi a dokładniej układ pokarmowy a piątek kartkówka z geografii i ŁIKEND :)

26.02.2008
19:31
smile
[193]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

Ceran_19 -->
ooo... ja jestem w pierwszej liceum (profil ekonomiczny :]) i wzyciu czegos takiego nie mialem :o

wybierz sobie cos --> dzialy geografii to:

Geografia fizyczna:
>Astronomia
>Geodezja
>Kartografia
>Geofizyka
>Mineralogia
>Petrografia
>Geomorfologia
>Hydrografia
>Oceanografia
>Meteorologia
>Klimatologia
>Pedologia
>Biogeografia
>Geografia dynamiczna
>Geografia historyczna

Geografia ekonomiczna:
>Ekonomia
>Demografia
>Antropologia
>Etnografia
>Geografia rolnictwa
>Geografia przemysłu
>Geografia komunikacji
>Geografia handlu
>Geografia polityczna

trzeba wspomniec ze to czesc (mała) którą musiałes (!) wiedziec po pierwszej lekcji...

26.02.2008
19:35
smile
[194]

Ceran_19 [ Shrek ]

MMaaZZii1155-->eeee....nie mam pojęcia, jaki dział :P:P:P:P

26.02.2008
19:40
[195]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

hehehe to nic :>

26.02.2008
19:44
smile
[196]

req_ [ wet and dirty ]


Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss  - req_
26.02.2008
21:34
[197]

Ceran_19 [ Shrek ]

Co tu taka cisza?

27.02.2008
08:30
smile
[198]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Jeżeli jeszcze raz ktokolwiek (nawet sam Soul) wspomni o jakiejś rybie to Ci pizdnę sikator!

27.02.2008
13:14
smile
[199]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
ryba
...






RYBA


edit: tak zebyscie za bardzo nie plakali ;)

27.02.2008
14:04
smile
[200]

Cing [ ULTRAS ]

Musiales?

27.02.2008
14:19
smile
[201]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Cing ---> Widocznie jest to max co może z siebie wydusić Jego mózg.

Nie przejmuj się, dobór naturalny załatwi sprawę, jeśli wierzyć Darwinowi :)

27.02.2008
14:20
smile
[202]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Dawno mnie tutaj nie bylo...Mam w d.. wasze ryby :)
Mam tylko jedno pytanie :
Po cholere szpeca nasze stopnie jakies lvl? Co to k... Tibia ? :[

27.02.2008
14:23
smile
[203]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

Musialem :P chcialem zobaczyc jak "pizdniesz" Siekatora :]

Pshemeck --> porobilo sie tu ostatnio... gupie te lvl'e jak juz sam zauwazyles :/

27.02.2008
14:27
smile
[204]

Ceran_19 [ Shrek ]

Witam wszystkich :)
Już ze szkoły wróciliście? :p

27.02.2008
14:30
[205]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

ja juz o 13 wrocilem bo dzis mialem tylko wycieczke po Krakowie - ehh... historyczka sie uparla zebysmy pozwiedzali, a to ze w juz w gimnazjum mielismy cykl chyba 15 czy 20 wycieczek po Krakowie to nic :/

no ale przynajmniej lekcji nie bylo :]

27.02.2008
14:33
smile
[206]

Ceran_19 [ Shrek ]

Ja miałem rekolekcje :P Dzisiaj odwiedziła nas siostra Justyny Steczkowskiej :P:P

27.02.2008
15:25
[207]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Po szkole
Ryba. :)

27.02.2008
17:02
smile
[208]

siekator [ Król Rybak ]

O Rybo!

27.02.2008
17:05
smile
[209]

Ceran_19 [ Shrek ]

Co wy tak z tymi rybami? RYBY SĄ GŁUPIE!! :P
RYBY SĄ GŁUPIE!!
RYBY SĄ GŁUPIE!!
RYBY SĄ GŁUPIE!!
RYBY SĄ GŁUPIE!!
RYBY SĄ GŁUPIE!!

27.02.2008
17:08
[210]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Ceran--->Święta prawda. W związku z rybami mam małe ogłoszenie:

Następny imbecyl, który napisze coś o rybach, zostanie zmasakrowany moim Magicznym Toporem Idiotyzmu +2. Pojęli!? To dobrze:)

27.02.2008
17:18
smile
[211]

Śmiałuś [ Konsul ]

wszystkie rybki mają...

27.02.2008
17:20
[212]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Śmiałuś--->DIE! *Masakruje go Magicznym Toporem Idiotyzmu +2* Ktoś jeszcze? :D

27.02.2008
17:39
[213]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

los_hobbitos --> sorki ja naprawdę nie chciałem... o master please....

27.02.2008
17:47
[214]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

NyyKo--->A idź w cholerę ;)

27.02.2008
17:56
[215]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

*podstępem wyciąga sztylet ze skarpety w wbija centralnie w prawe jądra hobitosa tym samym uczynniając rybę królem świata*

27.02.2008
17:57
[216]

wampir^^ [ Centurion ]

nietoperz

27.02.2008
18:00
smile
[217]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

Zapomniałeś, że mam jeszcze lewe jądro(jądra? :D), bydlaku! *wyciąga zza fotela młotek i zaczyna robić puree z twarzy NyyKo*

27.02.2008
18:03
[218]

wampir^^ [ Centurion ]

RYBA! *wpisuje kod na nieśmiertelność*

27.02.2008
18:05
[219]

los_hobbitos [ Chomikołak ]

*odrywa się od NyyKo i przygląda się z pogardą wampirowi* Tia. Tak to jest, jak się gra z cziterami*wzdycha i wraca do pracy*

27.02.2008
18:48
[220]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

*wpisuje kod na rozjebanie wszystkiego*
game over

28.02.2008
08:19
[221]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

kurde przez tego Dextera zaniedbuje forum :P co tam??

28.02.2008
09:14
smile
[222]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

T_P --> A no nic. Żyje się :)

Ale fajnie ma Twój chłopak na imię. Dexter - jakiś obcokrajowiec?

28.02.2008
09:16
smile
[223]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

taa...... prowadzi laboratorium. Przeprowadza na mnie eksperymenty.

28.02.2008
09:18
smile
[224]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

A kasę chociaż bierzesz za to? Czy to tak z zamiłowania do nauki i sadomasochizmu?

28.02.2008
09:20
[225]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Od razu sadomaso! Od czasu do czasu jakiś pejczyk czy kombinezon z cyber-skóry to od razu sadomaso!!!

28.02.2008
09:52
smile
[226]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Idź się wyspowiadać!! Do niej -------------------------------------------->


Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss  - Jeckyl
28.02.2008
11:37
[227]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

no no fajna zakonnica :D chętnie pójdę. a dasz mi na nią namiary??

28.02.2008
11:37
smile
[228]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

90x60x90

28.02.2008
12:08
smile
[229]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

ale chodzi mi o to, jak się z nią skontaktować?!

28.02.2008
12:18
smile
[230]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Przez telefon najlepiej :/

Ewentualnie przez GG.

28.02.2008
12:19
smile
[231]

dj4ever [ Rzirzej ]

Napisz jej na gg
m4Sh FotkE?????? ;*;*;*;*;*;** <buziak> <sex>

Zdobędziesz jej serce.
Kobiety lubią wrażliwych facetów xD

28.02.2008
12:20
smile
[232]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

co w gg w znajdź mam wpisać: lateksowa zakonnica i ją znajdę??

28.02.2008
12:45
[233]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

kurde..... nie znalazlem jej na gg, ide na miasto ją poszukać. Jak wróce to dam znać. Nara

28.02.2008
15:39
smile
[234]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Yo!
Bolsen! Francuzi!
Do Czorta.

28.02.2008
16:23
[235]

lukigno [ ...Pointman... ]

ta nareszcie zmienili mi stopień na forum...jak wam sie podoba bo mi bardzo...

a właściwie to witam wszystkich dawno mnie tu nie było...

28.02.2008
18:17
smile
[236]

Ceran_19 [ Shrek ]

Siemka:)
Co u was? :)

28.02.2008
18:54
smile
[237]

dj4ever [ Rzirzej ]

Przegraliśmy z trzecią de.

28.02.2008
18:55
smile
[238]

Ceran_19 [ Shrek ]

Ale z was sieroty :P

28.02.2008
18:56
[239]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

żal

28.02.2008
20:49
[240]

Ceran_19 [ Shrek ]

Co tu taka cisza??

29.02.2008
07:29
[241]

siekator [ Król Rybak ]

Apo --->


Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss  - siekator
29.02.2008
07:42
smile
[242]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Joł. Byłem wczoraj ze 2 godziny na mieście i jej nie znalazłem.

29.02.2008
13:52
smile
[243]

Ceran_19 [ Shrek ]

Witam wszystkich :)
Co u was?

29.02.2008
13:54
[244]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Witam wszystkich :)
Co u was?

Musialem :D

29.02.2008
14:09
smile
[245]

Cing [ ULTRAS ]

Jajco.

Musiałem :D

29.02.2008
14:11
[246]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Cing - Brzydalu jeden przebrzydly :)
Co slychac u Was? Jakie plany na dzis i jakie samopoczucie?
Ja jak juz pisalem wybywam na urodziny, zle sie czuje, dolek lekki ale dla mnie to norma i wygladam jak szczesliwy :)

29.02.2008
14:30
[247]

beziko [ Generaďż˝ ]

Pshemeck ---> U mnie dobrze :) Ktoś zrobi nową część ??

29.02.2008
14:31
smile
[248]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

beziko ---> A gdzie Ci się spieszy? Jeszcze 50 postów.

29.02.2008
14:31
[249]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Dobrze to za malo. Trzeba integracji i zaufania :) Cos wiecej o tym co sie dzieje w Twoim zyciu :) Nie mozemy byc przeciez obojetni na innych :)

29.02.2008
14:33
smile
[250]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Pshemeck ---> Gadasz jakbyś się napił ;)

29.02.2008
14:34
smile
[251]

Cing [ ULTRAS ]

Jeck, wiesz coś o tym nieprawdaż? :D

29.02.2008
14:35
[252]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Jeckyl- Przeciez wiesz jak jest :) Trzeba z tego korzystac bo potem znowu bede chamem :)
Nie zaprzeczysz ze to dobry moment do rozmowy :D ?

PS: Nie dyskredytuj mnie prosze :D

29.02.2008
14:35
smile
[253]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

siekator - żalowy obrazek ;P

29.02.2008
14:40
smile
[254]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Cing ---> Ciiiiiii... ;)

Pshemeck ---> Nie chamem a złośliwcem a to duża różnica :) I to na Plus :D Nawet jak trzeźwy jesteś to warto Twe posty czytać ;)

Nie dyskredytuj mnie prosze :D

Dzieżbym śmiał :D

29.02.2008
14:42
[255]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Na trzezwo to ja jestem soba teraz...Kiedys to byl dla mnie luksus byc trzezwym :)
W tej chwili po prostu musialem wypic bo jak wiemy Polak ma okazje....czesciej niz inni :)
Jeckyl wiesz ze juz 10 kieliszek za Ciebie wypilem? Musisz sie postarac by mnie przegonic ;)

Te oczko przy czytaniu postow moich...przypadek czy mam juz szykowac arsenal ;)?

29.02.2008
14:46
smile
[256]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Pshemeck ---> 10?? O.o Paaaaanie to ja Cię w niecałą godzinkę zdubluję :) Dziś piję z moim Śwagrem ( Patrz strona przy stopniu ;).

Co do ;) podczas czytania, to mam nadzieję, że szykujesz całą baterię... butelek :D

29.02.2008
14:49
[257]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Elo. Co tam pijaki??

29.02.2008
14:51
smile
[258]

Jeckyl [ Prawie jak abstynent ]

Trzeźwiak się odezwał ;)

29.02.2008
14:52
[259]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

no co!! gdzieś od godziny 24:00 nic nie piłem :D

29.02.2008
14:53
[260]

Pshemeck [ Dum Spiro Spero ]

Jeckyl - 10 kieliszek a wiesz czemu :)?
1) Dieta- nie jem nic do 16 :)
2) Urodziny...zaczynamy od 20 albo 19 :)
3) Nie ma sie czym chwalic...mnie uznali za alko juz 4 lata temu wiec ciesze sie ze tak malo o tej porze wypilem :)
Wypij za mnie dokladnie 23 kieliszki, mozesz? To dla mnie magiczna liczba... :)

Nie moge pic hardcorowo..ja nadal chory jestem ....

29.02.2008
14:55
[261]

JanP_ [ Pretorianin ]

lol

29.02.2008
21:41
smile
[262]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

wkoncu....

wreszcie po ~5h skonczylem ustawiac (pierwszy raz w zyciu) siec i neta przez router :) +drukarke...

zostalo mi jeszcze rozkminic jak to zrobic z flashdrive'em jako dyskiem sieciowym i bede happy :] ale to juz nie dzis...


taa... nie ma to jak piatkowy wieczor w domu :/

29.02.2008
21:50
smile
[263]

dj4ever [ Rzirzej ]

Dwa tysionce pińcet!

29.02.2008
21:52
[264]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Witam!
Idę spać po ciężkim tygodniu. Skurwiele ustawili że codziennie na 8:00 w tym dwa wyjątki we wtorek o 7:00 a w piątek na 8:50 ehh spalić babilon

01.03.2008
10:48
smile
[265]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

hełoł ? Nikt się mną nie zainteresował ?

01.03.2008
13:21
[266]

PatriciusG [ pink floyd ]

po ponad 1000 postach i -7 pt w rankingu nadal wydaje Ci się to dziwne?

01.03.2008
13:27
smile
[267]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

2929 postow i +15 rankingu :]

01.03.2008
13:29
[268]

Apocaliptiq [ Mr Everything ]

Pat --> wieje - Q3A?

01.03.2008
14:13
smile
[269]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

1506 postów i +18 ranking. Co tam?? U mnie dobra nowina, moja dziewczyna kupuje sobie laptopa wieć będę miał swój komputerek tylko dla siebie!

01.03.2008
14:17
[270]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

*Wali konia*

01.03.2008
15:44
smile
[271]

Ceran_19 [ Shrek ]

Witam :)
Co u was? Ja właśnie z basenu wróciłem :)

01.03.2008
15:50
[272]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

aaa.. stara bida.... a co u Ciebie??

01.03.2008
16:00
[273]

Ceran_19 [ Shrek ]

Dobrze :) Trochę spać mi się chce :P

01.03.2008
16:02
[274]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

U mnie nudy. Czas coś z tym zrobić. ;P

01.03.2008
16:03
[275]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

ja zaraz spadam, oglądać Dextera :D

01.03.2008
17:26
[276]

Ceran_19 [ Shrek ]

This is Sparta!!!
Co tu taka cisza??

01.03.2008
18:11
[277]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

ja oglądam Dextera, mam chwile przerwy

01.03.2008
21:53
[278]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

już wszystko obejrzałem. Co taka cisza??

Czyżby wszyscy imprezowali??

01.03.2008
21:55
smile
[279]

Ceran_19 [ Shrek ]

no a jak :P zaraz tam impreza bedzie: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7471592&N=1
:P:P

01.03.2008
21:55
smile
[280]

Acylleptus Venor [ Junior ]

Tomal_P -->
Wszyscy poszli tutaj
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7471592&N=1

Podobno dają piwo za free. xP

Ceran_19 -->
Jak na razie to mało osób chętnych na imprezowanie ..

.. a dla tych, którzy postanowili spędzić ten wieczór w naszym gronie stawiam piwo
------>


Wesołkraczma [cz. 79] Tsssssss  - Acylleptus Venor
01.03.2008
21:55
[281]

dj4ever [ Rzirzej ]

Dextera oglądałeś? Ile serii, ile odcinków już obejrzałeś?

Wreszcie ktoś, kto rozumie smutek, gdy nie ma czego oglądać.

01.03.2008
21:57
smile
[282]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

dj4ever --> Skończyłem oglądać drugi sezon. Dzisiaj obejrzałem 6 odcinków.

Jutro planuje oglądać serial Invasion :D

01.03.2008
21:59
smile
[283]

Ceran_19 [ Shrek ]

Czy wy mówicie o Dexterze o tej kreskówce? :)

01.03.2008
22:00
smile
[284]

dj4ever [ Rzirzej ]

Invasion nie widziałem, o czym to jest?

Jakbyś nie miał czego oglądać, wal do mnie :)
Teraz idę oglądąć 3 odcinek Kompanii Braci, potem Cube na dwójce, narka.

01.03.2008
22:03
[285]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Dexter - taki serial --> https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7130693&N=1

Invasion --> nie mogę znaleźć odpowiedniej stronki, jak znajdę to dam link

edit: znalazłem ->

01.03.2008
22:05
smile
[286]

MMaaZZii1155 [ - - Kocham Szwedki - - - ]

Ceran --> nie o amerykanskim serialu opowiadajacym o pewnym czlowieku pracujacym w... wydziale zabojstw (chyba) ktory ma opsesje na punkcie krwi i jest psychologicznym morderca czy jakos tak :] polecam ;)

01.03.2008
22:07
[287]

Ceran_19 [ Shrek ]

aaaaa.... myślałem, że o tej bajce :P wbijajcie--->https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7471592&N=1

02.03.2008
08:12
smile
[288]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

joł ludziska, jak tam zdrówko??

02.03.2008
08:14
[289]

Ceran_19 [ Shrek ]

Joł :)
Dobrze :) A twoje? Masz kaca? :P

02.03.2008
08:17
[290]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Nie, czuję się dobrze, tylko że muszę w pokoju posprzątać :(

Co tak wcześnie z imprezy w Rezydencji uciekłeś?

02.03.2008
08:19
[291]

Ceran_19 [ Shrek ]

W winnicy zalęgły sie szczury, a ja jako nadworny alkoholik za winnice jestem odpowiedzialny to musiałem pułapki na szczury przygotować :P ZApisałeś się do rezydencji?

02.03.2008
08:21
smile
[292]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

jeszcze nie

muszę sobie w znaleźć w niej jakąś fajną posadę!? :D

02.03.2008
08:23
smile
[293]

Ceran_19 [ Shrek ]

Mowie Ci asystent nadwornego alkoholika to swietna posada!! :)

02.03.2008
08:24
[294]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Niczego ze słowem ASYSTENT!!!

02.03.2008
08:30
[295]

Ceran_19 [ Shrek ]

No to moze pomocnik nadwornego alkoholika :P

02.03.2008
08:31
[296]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

haha, bardzo śmieszne.

02.03.2008
08:34
smile
[297]

Ceran_19 [ Shrek ]

Może taka posada Ci odpowiada:
Szofer Nadwornego alkoholika :P:P (bedziemy razem na piwo jeździć i bedziesz mógł mojego Astona Martina DB 9 prowadzić) :)

02.03.2008
08:35
[298]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

a może Degustator (wszelkiego rodzaju) alkoholi - będziesz mi przynosił to co załatwiłes i ja będę oceniał czy dobre!

02.03.2008
08:36
[299]

Ceran_19 [ Shrek ]

może być :) Będę Ci samogony przynosił :P

02.03.2008
08:39
[300]

FunBreaker [ I will fall ]

o mam 300 post :)

02.03.2008
08:40
[301]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Ty! Nie podskakuj młody! :D

02.03.2008
08:40
[302]

Ceran_19 [ Shrek ]

Do mnie pijesz!?


Edit: TP--> zrób nową część :)


Edit 2. TP--> oł rajt :)

02.03.2008
08:41
[303]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

Masz załatwiać sam najlepszy towar!

02.03.2008
08:44
smile
[304]

FunBreaker [ I will fall ]

samogon wszak może byc dobry, czego chcecie....?
a napewno mocny :)

02.03.2008
08:48
[305]

Tomal_P [ BRAK STOPNIA ]

ju -->https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7473221&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.