GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gothic 3 - co zrobiłem nie tak

22.02.2008
17:27
smile
[1]

ślimok [ Komandor Shepard ]

Gothic 3 - co zrobiłem nie tak

Przed chwilą byłem w Geldern zyskałem powyżej 75% reputacji i poszedłem do wodza (szamana) w tej świątyni. Jeszcze nie zaczołem z nim gadać to on coś powiedział o Morrach że coś tam i się na mnie rzucił. Myślałem że tak ma być więc odbiłem Geldern i kieruje się do Trelis a tam Thorus i wszyscy orkowie ni z tąd ni z owąd się na mnie rzucają.

Co zrobiłem nie tak?

22.02.2008
17:38
[2]

alma_uk [ Pretorianin ]

prawdopodobnie zle wyzwoliles geldern. tez tak mialam i musialam siec ofac savem.

22.02.2008
17:41
[3]

ValkyreX [ Legend ]

rawdopodobnie zle wyzwoliles geldern

haha, dobre ;)

Gdy podbijesz 3 miasta danego regionu, ludzie z innych miast będa sie na ciebie rzucać (po wczesniejszej rozmowie z dowódcą miasta). Wczytaj inny save

22.02.2008
18:01
[4]

ślimok [ Komandor Shepard ]

Ja idę scieżką Innosa wiec chyba powinienem odbijać każde miasto. Tak chodziasz pisało w poradnikiu na gothic.phx

22.02.2008
18:05
[5]

dj_janasek [ Cesarz ]

Ta ślimok masz ten sam probłem co mój kumpel ale zostaw podbijanie miast na koniec

22.02.2008
18:06
[6]

ValkyreX [ Legend ]

Jak kroczysz ścieżką Innosa, to co Ci jeszcze stoi na przeszkodzie na wybijaniu orków z Myrtany? ;) Tak czy siak musiałbyś ich ubić.

Ale zrobiłes błąd odrazu atakując te miasta. Sporo questów cię ominęło. (ja najpierw wykonywałem co się da dla każdego miasta, a potem po kolei każde miasto podbijałem)

22.02.2008
18:28
[7]

ślimok [ Komandor Shepard ]

Ja nie podbijałem od razu tych miast. Zawsze najpierw zyskiwałem 75% poparcia w danym mieście, wtedy wpuszczano mnie do władcy miasta i dopiero wtedy odbijałem.

22.02.2008
18:32
[8]

Aragorn, Syn Arathorna [ Elessar ]

Źle mnie zrozumiałeś- chodziło mi o najpierw nabicie repy we wszystkich miastach, a po tym ich atak. (nabicie na wszystkich miastach najpierw, ofensywa na nie wtedy, gdy już wszystkie miasta "zaliczysz")

ehh, mam nadzieję, że teraz napisałem to wystarczająco jasno :)

ed. pomyłka kont- miało być z Vala.

22.02.2008
20:17
smile
[9]

ślimok [ Komandor Shepard ]

Czyli nic już nie zrobię? Nie ma jakiegoś sposobu.

22.02.2008
20:58
[10]

ValkyreX [ Legend ]

Jak nie masz wcześniejszych save'ów, to raczej nic nie zrobisz.

Ja w podobnej sytuacji próbowałem się bawić cheat'ami, ale nic to nie dało.

23.02.2008
09:37
[11]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

ja tez tak mialem ale to nie przeszkoodzilo mi w tym zeby ich wszystkich samemu bez kodow porozpiepszac

05.03.2008
16:15
[12]

owca1000000000 [ Legionista ]

nie da się już przejść wielu questów - na pustyni też są orkowie, którzy się na ciebie rzucają, a po zabicu choćby 1 z nich zaczynają cię atakować wszyscy asasyni w mieście

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.