GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry w stylu stronghold

22.02.2008
15:31
[1]

Garret Rendellson [ Konsul ]

Gry w stylu stronghold

Witam. Szukam gry w stylu Stronghold. Taka ekonomiczno/strategiczna. Tylko, żeby była ładna grafika.

22.02.2008
15:33
[2]

ppaatt1 [ szef wywiadu ]

Stronghold 2 i legendy :D
Settlersi, Rome Total war, Age of Empires

22.02.2008
15:36
[3]

Garret Rendellson [ Konsul ]

Rome total war to gra STRATEGICZNA, a mnie chodzi o EKONOMICZNĄ. Czyli coś takiego jak twoerdza, gdzie masz domki, koszary, spichlerz itp.

22.02.2008
15:51
[4]

Jasiu-szturmowy [ Centurion ]

Lords of the Realm III Medieval Lords: Build, Defend, Expand

24.02.2008
17:08
[5]

Garret Rendellson [ Konsul ]

up

24.02.2008
17:21
[6]

ppaatt1 [ szef wywiadu ]

jeszce jest the Guild, jednak nie wiem czy ci się spodoba.

24.02.2008
17:27
[7]

Kozi89 [ Senator ]

Jak nastawiona na ekonomie to Anno 1701. Naprawdę kapitalna gra. W marcu trafi do SuperSellera.

24.02.2008
17:40
[8]

Garret Rendellson [ Konsul ]

NIekoniecznie na ekonomię. Chodzi o to, żeby była to gra miła przy której przyjemnie i bezstresowo spędzało by się czas. Coś w stylu jak wcześniej mówiłem Stronghold.

25.02.2008
12:39
[9]

Garret Rendellson [ Konsul ]

Albo nawet niekoniecznie w stylu stronghold. Po prostu chodzi mi o grę ekonomiczno/strategiczną.

25.02.2008
12:52
[10]

LECHPoznań [ Centurion ]

fajna gra jest Tzar ekonomiczna bardzo bo pełno surówców duzo kompania i fajne wojska polecam ale nie jest taka łatwa.zagraj sobie to sie przekonasz.

25.02.2008
12:54
smile
[11]

Wiewiórk [ Szyszka Pospolita ]

WarCraft III chociaż to ekonomii tu prawie nie widać, poczytaj recenzje itp.
albo Settlersi ja mam część IV, wydobywasz kamień, drewno, Złoto, Srebro, przerabiasz na rude i budujesz wojsko budynki, ryby łowisz.

Chyba najlepszym wyborem będą settlersi
https://www.gry-online.pl/s016.asp?id=221
https://www.gry-online.pl/s016.asp?id=8185

25.02.2008
13:38
[12]

swietekkk [ Pretorianin ]

Wg Was który settlers jest najlepszy?

25.02.2008
14:07
[13]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Settlers: Narodziny Imperium
Gra nowa, która powinna spełni twoje oczekiwania. Jest jeszcze Rise of Nations z SuperSeller. To jednak bardziej podchodzi pod Age of Empire, ale też powinna to by dobra propozycja.

26.02.2008
20:28
[14]

mEdyt [ Legionista ]

Może coś z tych tytułów Cię zaciekawi:

Zeus Pan Olimpu, Cesarz: Narodziny Państwa Środka, Faraon, Cezar IV, Children Of The Nile, Pizza Conection, The Sims, SimCity - wiem owe tytuły mają już swoje lata, ale przyjemnie można przy nich spędzić czas. :) Pozdrawiam.

26.02.2008
20:52
smile
[15]

.:Jj:. [ The Force ]

Taka ekonomiczno/strategiczna

STRATEGICZNA, a mnie chodzi o EKONOMICZNĄ

NIekoniecznie na ekonomię

Albo nawet niekoniecznie w stylu stronghold. Po prostu chodzi mi o grę ekonomiczno/strategiczną.

Czytasz czasem to co piszesz, czy pozwalasz słowom płynąć, ot tak, bezstresowo?

27.02.2008
21:21
[16]

Garret Rendellson [ Konsul ]

Jj--->he, człowiek nawet czasem nie patrzy co pisze.
A black and white? Fajne toto?

27.02.2008
21:28
[17]

DjPeja11 [ Generaďż˝ ]

warcraft

coś w stylu na kosmosie: starcraft

AHA I dlaczego masz jakiegoś potwora na avatarze?

27.02.2008
21:31
[18]

Kozi89 [ Senator ]

Podobno fajne :) Ale według mnie twojemu opisowi idealnie odpowiada Anno 1701. Spokojna, relaksacyjna bezstresowa strategia ekonomiczna.

27.02.2008
21:32
[19]

Śmiałuś [ Konsul ]

stronghold to świetna gierka

27.02.2008
21:43
smile
[20]

Garret Rendellson [ Konsul ]

DjPeja--->Ten potwór to ja :)
Żartowałem. To micheal Jackson. ale i tak idzie do zmiany. :)

27.02.2008
21:49
[21]

reksio [ Q u e e r ]

W przypadku Black and White zapomnij o jakieś rozbudowanej ekonomii, za bardzo się tu na surowcach nie skupiasz a raczej na wychowaniu swojego chowańca i posłania go na żer do obcej wioski. Nie ma wojsk, jednostek itp. Przynajmniej w jedynce, bo w tę grałem - bardzo fajna gra, warto zagrać, ale to nie Stronghold :)

01.03.2008
01:19
[22]

LAJTUS [ Chor��y ]

Grałem w stronholda 2, krzyżowca i stronholda, 1 i 3 w 3 dni przeszlem kampanie wojskową, a krzyżowca połowe bo musialem formatowac komputer ale uwazam ze to przelomowe i nadal grywalne gry, proponuje tez Castle Strike czy tez Władcy pierścieni 2 bitwa o środziemie. Teraz poluję na twierdzę legendy.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.