GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ktoś ukradł mi filmiki na youtubie

22.02.2008
14:37
[1]

Pajak_master [ Pretorianin ]

Ktoś ukradł mi filmiki na youtubie

Ktoś ukradł mi filmiki na youtubie i bezczelnie udaje że to on je zrobił. Czy to bezprawne?
to moje filmiki (zobaczcie na datę dodania)
a to jego (resztę pewnie też ukradł)

22.02.2008
14:39
[2]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

co się nim przejmujesz... przecież kasy Ci nie ukradł

22.02.2008
14:40
[3]

Grey Wolf [ pilot awionetki ]

Też mu ukradnij.

22.02.2008
14:41
[4]

pecet007 [ - ]

normalna praktyka na yt, nie ma się czym przejmować

22.02.2008
14:43
smile
[5]

Lolter [ African Herbman ]

Nie przejmuj sie, film i tak jest do dupy.

22.02.2008
14:44
[6]

blazerx [ ]

lol ja bym sie cieszyl ze gosc wzial takie marne to jest,

niema godnych nastepcow wieska :P

22.02.2008
14:53
smile
[7]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Wchodzisz do profilu gościa, odpalasz skradziony filmik, klikasz "zgłoś', wybierasz "naruszenie moich praw" i "naruszenie moich praw autorskich". Voila.

22.02.2008
14:55
[8]

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]

Są tak beznadziejne, że ja usunąłbym je z profilu i pozwolić, żeby wyśmiewali jego :P

22.02.2008
15:16
[9]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Live...

22.02.2008
15:20
smile
[10]

Joshua1990 [ Konsul ]

chyba life

22.02.2008
15:21
smile
[11]

fifek9000 [ Generaďż˝ ]

a to cham

22.02.2008
15:23
smile
[12]

Tirane [ Magic Level: 69 ]

Rozumiem ukrasc cos pozadnego... ale to?!

22.02.2008
15:24
smile
[13]

ON Line [ sHiFtY ]

Poprostu Życie...

22.02.2008
15:25
smile
[14]

Victor Sopot [ Generaďż˝ ]

Jestem zbulwersowany !

05.03.2008
20:23
[15]

Pajak_master [ Pretorianin ]

Najgorsze jest to że na jego koncie wychwalają je pod niebiosa a na moim gnoją

05.03.2008
20:41
smile
[16]

N2 [ negroz ]

[11]

kocham Cię!

05.03.2008
20:44
[17]

Mati176 [ King Klick ]

Mi tez kiedys ukradli. Na YT jakis bęcwał i jakis serwis, ktory wycial napisy koncowe (czyli kto ten filmik zrobil) i jeb** swoje logo. Cóż, tak bywa, nie ma co płakać :)

05.03.2008
20:51
[18]

Hawkman [ Generaďż˝ ]

Plujesz się o jakąś głupią parodię ivony ?

Naprawdę nie masz co robić ?


EDIT:

"użyczyłem tarantulaa2 moich filmików i widzę że robią furorę"


OMG, komentarz pajączka na wideo tarantuli, hahaha

jesteście siebie warci, pajączek i tarantula.

EDIT2:
obejrazłem pierwszą minutę filmiku i bardziej żenującego shitu nie widziałem, sorry.

05.03.2008
21:08
smile
[19]

lolmaster [ Konsul ]

Być nie może !!!

05.03.2008
21:35
smile
[20]

Swink [ CrafterCJR-600FM ]

oddał Ci przysługę, ja bym się cieszył ;)

05.03.2008
21:47
[21]

Pajak_master [ Pretorianin ]

Hawkman
dałem taki ukryty niby agresywny komentarz :P bo inne mi wywalał
filmiki są spoko XD
edit: jak możesz oceniać 3 filmy po obejrzeniu 1minuty jednego?

05.03.2008
22:02
[22]

wsadd [ Pretorianin ]

Śmiem twierdzić, że oba konta są twoje (zbieżność nazw) i robisz sztuczną "sensację" żeby zrobić "reklamę" swoim filmikom... A może się mylę?

Aj.

05.03.2008
22:06
[23]

Pajak_master [ Pretorianin ]

wsadd
o tym nie pomyślałem :D niestety nie mam takiego zwyczaju

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.