Pajak_master [ Pretorianin ]
Ktoś ukradł mi filmiki na youtubie
Ktoś ukradł mi filmiki na youtubie i bezczelnie udaje że to on je zrobił. Czy to bezprawne?
to moje filmiki (zobaczcie na datę dodania)
a to jego (resztę pewnie też ukradł)
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
co się nim przejmujesz... przecież kasy Ci nie ukradł
Grey Wolf [ pilot awionetki ]
Też mu ukradnij.
pecet007 [ - ]
normalna praktyka na yt, nie ma się czym przejmować

Lolter [ African Herbman ]
Nie przejmuj sie, film i tak jest do dupy.
blazerx [ ]
lol ja bym sie cieszyl ze gosc wzial takie marne to jest,
niema godnych nastepcow wieska :P

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Wchodzisz do profilu gościa, odpalasz skradziony filmik, klikasz "zgłoś', wybierasz "naruszenie moich praw" i "naruszenie moich praw autorskich". Voila.
Jim Raynor [ Staring at the Sun ]
Są tak beznadziejne, że ja usunąłbym je z profilu i pozwolić, żeby wyśmiewali jego :P
NyyKo [ Generaďż˝ ]
Live...

Joshua1990 [ Konsul ]
chyba life

fifek9000 [ Generaďż˝ ]
a to cham

Tirane [ Magic Level: 69 ]
Rozumiem ukrasc cos pozadnego... ale to?!

ON Line [ sHiFtY ]
Poprostu Życie...

Victor Sopot [ Generaďż˝ ]
Jestem zbulwersowany !
Pajak_master [ Pretorianin ]
Najgorsze jest to że na jego koncie wychwalają je pod niebiosa a na moim gnoją

N2 [ negroz ]
[11]
kocham Cię!
Mati176 [ King Klick ]
Mi tez kiedys ukradli. Na YT jakis bęcwał i jakis serwis, ktory wycial napisy koncowe (czyli kto ten filmik zrobil) i jeb** swoje logo. Cóż, tak bywa, nie ma co płakać :)
Hawkman [ Generaďż˝ ]
Plujesz się o jakąś głupią parodię ivony ?
Naprawdę nie masz co robić ?
EDIT:
"użyczyłem tarantulaa2 moich filmików i widzę że robią furorę"
OMG, komentarz pajączka na wideo tarantuli, hahaha
jesteście siebie warci, pajączek i tarantula.
EDIT2:
obejrazłem pierwszą minutę filmiku i bardziej żenującego shitu nie widziałem, sorry.

lolmaster [ Konsul ]
Być nie może !!!

Swink [ CrafterCJR-600FM ]
oddał Ci przysługę, ja bym się cieszył ;)
Pajak_master [ Pretorianin ]
Hawkman
dałem taki ukryty niby agresywny komentarz :P bo inne mi wywalał
filmiki są spoko XD
edit: jak możesz oceniać 3 filmy po obejrzeniu 1minuty jednego?
wsadd [ Pretorianin ]
Śmiem twierdzić, że oba konta są twoje (zbieżność nazw) i robisz sztuczną "sensację" żeby zrobić "reklamę" swoim filmikom... A może się mylę?
Aj.
Pajak_master [ Pretorianin ]
wsadd
o tym nie pomyślałem :D niestety nie mam takiego zwyczaju