Morbus [ TIR DRIVER ]
Duzy moze wiecej... - Wypadki TIROW
Taka mala przestroga..
["] dla kierowcow bo pewnie ten ostatni nie przezyl..
jak widac lepiej nie zajezdzac drogi bo nacisniecie na stop na wiele sie nie zda..
Coy2K [ Veteran ]
huh, przy tym ostatnim dobrze, ze ta osobówka na przeciwnym pasie jakimś cudem uniknęła czołówki bo by sie pewnie czarny proszek z niej ostał

MasterDD [ :-D ]
OMG :o
konkretne :-/
[zofia]
Odnosnie 3ciego wypadku - teraz tworcy 18 Wheels of Steel wiedza jak powinno wygladac zachowanie TIR'a gdy najedzie na barierke...
ElvenArcher [ Katyń 1940 ]
Zobaczcie co zrobił ten samochód osobowy przy pierwszym wypadku. Ciekawe co myślał? Że zdąży?
Ogólnie masakra.
Morbus [ TIR DRIVER ]
coy2K pewnie siedzenia w tej osobowce nadawaly sie do prania ;) jak wysiedli z autka :d
ElcenArcher nie wiem co on myslal.. tak samo nie wiem co mysla dupki ktorzy wyprzedaja a nastepnie wcniskaja stop przed samym ciagnikiem bo przypominaja sobie ze maja skrecic wlasnie w prawo
gromusek [ keep Your secrets ]
zafilozofowalem :) nie wazne...
wspolczuje kierowcom duzych mobilkow jak widze co niektórzy debile w osobówkach wyrabiają...

Coy2K [ Veteran ]
Morbus pewnie tak, ale po wypraniu zapewne na piwo poszli, by cieszyc sie ze nadal żyją :)
Morbus [ TIR DRIVER ]
;) to jest pewne sam bym sobie zafundowal lyczka po takim przezyciu..

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
Masakra...

Scofield [ Fugitive ]
To juz wiemy skad sie biora splaszczone bariery na odcinku kilkudziesieciu metrow...
A w tym 1 wypadku na poczatku nie zauwazylem osobowki, rzeczywiscie koles bez wyobrazni.
wysiak [ Senator ]
ElvenArcher -->
"Zobaczcie co zrobił ten samochód osobowy przy pierwszym wypadku. Ciekawe co myślał? Że zdąży?"
A co innego mial zrobic?
A choroba, dopiero dojrzalem dobrze co tam sie stalo.. Sorry.
Morbus [ TIR DRIVER ]
jak to co mial zrobic ? jechac dalej do kolejnego zjazdu i zyc ?
ElvenArcher [ Katyń 1940 ]
Na mój gust jeśli chciał skręcić w prawo to powinien poczekać do momentu aż będzie mógł wjechać na specjalny pas do skrętu w prawo (jest na tej drodze wyznaczony).
Powinien to zrobić wcześniej, ale widać, że się zagapił i w takiej sytuacji albo czeka i blokuje ruch, albo jedzie dalej, gdzieś tam zawraca i wjeżdża po ludzku. Chyba, że chciał po prostu zmienić pas ze środkowego na prawy, ale zrobił to na tyle nieudolnie, że wpieprzył się pod tira.
Morbus [ TIR DRIVER ]
[13]ElvenArcher na autostradzie infromacja o zjezdzie jest conajmiej 3 km wczesniej wiec ciezko sie zagapic.. ciezko wyczuc co mysli ktos kto jedzie w aucie obok

ElvenArcher [ Katyń 1940 ]
W Polsce tyle autostrad, że nie mogę sie połapać w tych oznaczeniach :D
Kozi89 [ Legend ]
Trochę mało, ale rzeczywiście efektowne.

davids89 [ Konsul ]
o kur... ale jazda

master53 [ Senator ]
Chyba bym dostał zawału na miejscu gościa w osobówce, jadącego w przeciwnym kierunku, w ostatnim wypadku :O

Vidos [ Legend ]
Wygląda to tragicznie.

Robi27 [ Mes que un club ]
Ostatni wypadek masakra, mam na mysli goscia z osobowki jadacego z naprzeciwka
rt2 [ Pretorianin ]
Gosc w osobowce albo jest kiepskim kierowca i z wrazenia nie zrobil nic, albo bardzo dobrym i zachowal zimna krew dociskajac gaz :)
rabitos [ Pretorianin ]
U mnie w firmie jeździ kierowca który ma w pewnym sensie na swoim koncie 3 ofiar w 2 wypadkach, (w żadnym wypadku wina nie była, po jego stronie), mówi, że to jak u maszynisty - wciska hamulec i patrzy jak ludzie giną. Straszne jak bezmyślni są niektórzy kierowcy.

Garbizaur [ Legend ]
Wczoraj w Szwecji...

eLJot [ a.k.a. księgowa ]
Trzeci jest ciekawy - tej osobówki na srodkowym pasie nawet nie drasnął
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
do znawców - co tam leci obok tira w ostatnim wypadku ? część przyczepy ? bo nie widzę dokładnie a nie mam pojęcia co tam mogło polecieć
może samochód jakiś?
omg ... to chyba podwozie ?

Volk [ Legend ]
Robi wrazenie.

Swink [ CrafterCJR-600FM ]
u... przykra śmierc...

X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]
;/ ałłc

Bechemoth [ Konsul ]
słaby filmik nic szczególnego,widziałem zdjęcia osób po śmiertelnych wypadkach,to jest dopiero masakra,gdy widzisz goscia któremu po głowie przejechał autobus!!!!

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]
Odnośnie pierwszego to niezły idiota musiał prowadzić tą osobówkę...
Na ostatnim widać, że ten z naprzeciwka ( czarny ) ostro docisnął jak zobaczył tego TIR-a... Zresztą sam bym miał pewnie pełno w majtkach...

Leilong [ STARSCREAM ]
Na tej samej stronie. W życiu nie widziałem tak śliskiej drogi, szok :O
A co do Tirów to chyba Ci kierowcy jeżdża jacyś rozkojarzeni :D Ale zdziwiony jestem że te przyczepy z ciągnikiem są takie elastyczne, nie odczepia się ani nic, elegancko zarzuca, poddaje się naprężeniom... w życiu bym nie przypuszczał :P