GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Duzy moze wiecej... - Wypadki TIROW

21.02.2008
21:23
[1]

Morbus [ TIR DRIVER ]

Duzy moze wiecej... - Wypadki TIROW

Taka mala przestroga..

["] dla kierowcow bo pewnie ten ostatni nie przezyl..

jak widac lepiej nie zajezdzac drogi bo nacisniecie na stop na wiele sie nie zda..

21.02.2008
21:27
[2]

Coy2K [ Veteran ]

huh, przy tym ostatnim dobrze, ze ta osobówka na przeciwnym pasie jakimś cudem uniknęła czołówki bo by sie pewnie czarny proszek z niej ostał

21.02.2008
21:27
smile
[3]

MasterDD [ :-D ]

OMG :o

konkretne :-/

[zofia]
Odnosnie 3ciego wypadku - teraz tworcy 18 Wheels of Steel wiedza jak powinno wygladac zachowanie TIR'a gdy najedzie na barierke...

21.02.2008
21:30
[4]

ElvenArcher [ Katyń 1940 ]

Zobaczcie co zrobił ten samochód osobowy przy pierwszym wypadku. Ciekawe co myślał? Że zdąży?
Ogólnie masakra.

21.02.2008
21:32
[5]

Morbus [ TIR DRIVER ]

coy2K pewnie siedzenia w tej osobowce nadawaly sie do prania ;) jak wysiedli z autka :d

ElcenArcher nie wiem co on myslal.. tak samo nie wiem co mysla dupki ktorzy wyprzedaja a nastepnie wcniskaja stop przed samym ciagnikiem bo przypominaja sobie ze maja skrecic wlasnie w prawo

21.02.2008
21:34
[6]

gromusek [ keep Your secrets ]

zafilozofowalem :) nie wazne...

wspolczuje kierowcom duzych mobilkow jak widze co niektórzy debile w osobówkach wyrabiają...

21.02.2008
21:37
smile
[7]

Coy2K [ Veteran ]

Morbus pewnie tak, ale po wypraniu zapewne na piwo poszli, by cieszyc sie ze nadal żyją :)

21.02.2008
21:40
[8]

Morbus [ TIR DRIVER ]

;) to jest pewne sam bym sobie zafundowal lyczka po takim przezyciu..

21.02.2008
21:40
smile
[9]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

Masakra...

21.02.2008
21:45
smile
[10]

Scofield [ Fugitive ]

To juz wiemy skad sie biora splaszczone bariery na odcinku kilkudziesieciu metrow...

A w tym 1 wypadku na poczatku nie zauwazylem osobowki, rzeczywiscie koles bez wyobrazni.

21.02.2008
21:49
[11]

wysiak [ Senator ]

ElvenArcher -->
"Zobaczcie co zrobił ten samochód osobowy przy pierwszym wypadku. Ciekawe co myślał? Że zdąży?"
A co innego mial zrobic?


A choroba, dopiero dojrzalem dobrze co tam sie stalo.. Sorry.

21.02.2008
21:52
[12]

Morbus [ TIR DRIVER ]

jak to co mial zrobic ? jechac dalej do kolejnego zjazdu i zyc ?

21.02.2008
21:57
[13]

ElvenArcher [ Katyń 1940 ]

Na mój gust jeśli chciał skręcić w prawo to powinien poczekać do momentu aż będzie mógł wjechać na specjalny pas do skrętu w prawo (jest na tej drodze wyznaczony).

Powinien to zrobić wcześniej, ale widać, że się zagapił i w takiej sytuacji albo czeka i blokuje ruch, albo jedzie dalej, gdzieś tam zawraca i wjeżdża po ludzku. Chyba, że chciał po prostu zmienić pas ze środkowego na prawy, ale zrobił to na tyle nieudolnie, że wpieprzył się pod tira.

21.02.2008
22:00
[14]

Morbus [ TIR DRIVER ]

[13]ElvenArcher na autostradzie infromacja o zjezdzie jest conajmiej 3 km wczesniej wiec ciezko sie zagapic.. ciezko wyczuc co mysli ktos kto jedzie w aucie obok

21.02.2008
22:03
smile
[15]

ElvenArcher [ Katyń 1940 ]

W Polsce tyle autostrad, że nie mogę sie połapać w tych oznaczeniach :D

21.02.2008
22:11
[16]

Kozi89 [ Legend ]

Trochę mało, ale rzeczywiście efektowne.

21.02.2008
22:14
smile
[17]

davids89 [ Konsul ]

o kur... ale jazda

21.02.2008
22:18
smile
[18]

master53 [ Senator ]

Chyba bym dostał zawału na miejscu gościa w osobówce, jadącego w przeciwnym kierunku, w ostatnim wypadku :O

21.02.2008
22:24
smile
[19]

Vidos [ Legend ]

Wygląda to tragicznie.

21.02.2008
22:29
smile
[20]

Robi27 [ Mes que un club ]

Ostatni wypadek masakra, mam na mysli goscia z osobowki jadacego z naprzeciwka

21.02.2008
22:30
[21]

rt2 [ Pretorianin ]

Gosc w osobowce albo jest kiepskim kierowca i z wrazenia nie zrobil nic, albo bardzo dobrym i zachowal zimna krew dociskajac gaz :)

21.02.2008
22:40
[22]

rabitos [ Pretorianin ]

U mnie w firmie jeździ kierowca który ma w pewnym sensie na swoim koncie 3 ofiar w 2 wypadkach, (w żadnym wypadku wina nie była, po jego stronie), mówi, że to jak u maszynisty - wciska hamulec i patrzy jak ludzie giną. Straszne jak bezmyślni są niektórzy kierowcy.

07.03.2008
11:22
smile
[23]

Garbizaur [ Legend ]

Wczoraj w Szwecji...

07.03.2008
11:27
smile
[24]

eLJot [ a.k.a. księgowa ]

Trzeci jest ciekawy - tej osobówki na srodkowym pasie nawet nie drasnął

07.03.2008
11:33
[25]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

do znawców - co tam leci obok tira w ostatnim wypadku ? część przyczepy ? bo nie widzę dokładnie a nie mam pojęcia co tam mogło polecieć
może samochód jakiś?

omg ... to chyba podwozie ?

07.03.2008
11:33
smile
[26]

Volk [ Legend ]

Robi wrazenie.

07.03.2008
11:34
smile
[27]

Swink [ CrafterCJR-600FM ]

u... przykra śmierc...

07.03.2008
12:35
smile
[28]

X.Fighter[C*L*D] [ Konsul ]

;/ ałłc

07.03.2008
12:39
smile
[29]

Bechemoth [ Konsul ]

słaby filmik nic szczególnego,widziałem zdjęcia osób po śmiertelnych wypadkach,to jest dopiero masakra,gdy widzisz goscia któremu po głowie przejechał autobus!!!!

07.03.2008
15:32
smile
[30]

Gorillaz 2-D [ Miejsce Na Twoją Reklamę ]

Odnośnie pierwszego to niezły idiota musiał prowadzić tą osobówkę...

Na ostatnim widać, że ten z naprzeciwka ( czarny ) ostro docisnął jak zobaczył tego TIR-a... Zresztą sam bym miał pewnie pełno w majtkach...

07.03.2008
15:39
smile
[31]

Leilong [ STARSCREAM ]

Na tej samej stronie. W życiu nie widziałem tak śliskiej drogi, szok :O

A co do Tirów to chyba Ci kierowcy jeżdża jacyś rozkojarzeni :D Ale zdziwiony jestem że te przyczepy z ciągnikiem są takie elastyczne, nie odczepia się ani nic, elegancko zarzuca, poddaje się naprężeniom... w życiu bym nie przypuszczał :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.