GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Extra klasyka za 10zł

19.02.2008
23:35
[1]

_MaZZeo [ Generaďż˝ ]

Extra klasyka za 10zł

Ktos tu zalozyl temat mówiąc o extra klasyce next która bedzie niedługo w promocji za 10zł, czy ktos wie na ten temat wiecej?

19.02.2008
23:38
[2]

djforever [ Senator ]

Promocja ma trwać od 1 do 31 marca. Tytuły w tej cenie mają mieć specjalną naklejkę. Promocja obejmuje też serię Gold, tyle że tytuły w Gold będą chyba po 12,50- bo to obniżka cen o 50%, a nie do 10 zł.

19.02.2008
23:39
[3]

boskijaro [ Senator ]

w CDA jest reklama, ale przecenione są chyba tylko te starsze tytuły.

19.02.2008
23:42
[4]

_MaZZeo [ Generaďż˝ ]

nie mam CDA, boskijaro mógłbyś coś więcej napisać?

osobiscie jestem zainteresowany dwoma tytułami - Heroes III i Flatout 2...

19.02.2008
23:52
[5]

pecet007 [ - ]

Heroes 3 complete z wszystkimi dodatkami czy "goły"?

19.02.2008
23:59
[6]

djforever [ Senator ]

Nie ma Heroes 3 już w XK, jest za to Saga Heroes. I chyba promocja ma obejmować wszystkie tytuły, nie tylko starsze, bo na reklamie widziałem tych nowych Settlersów- a to jest w XK bodaj od miesiąca.

20.02.2008
00:01
[7]

_MaZZeo [ Generaďż˝ ]

dopiero teraz zobaczylem ze wszystkie 3 pierwsze części są w EK :) bardzo fajnie

a czy to bedzie obejmować wszystkie sklepy, w tym internetowe?

20.02.2008
00:07
[8]

djforever [ Senator ]

Zacytuję tekst z reklamy:
Wyprzedaż od 1 do 31 marca.
Szukać w sklepach eXtra Klasyki neXt lub Gold ze specjalną naklejką!!!

Więc raczej wątpie w to, że na takim Wirtusie spotkasz te gry w promocji :( To chyba jest taka promocja typu "czyszczenie magazynów", na wiosnę planują coś nowego i pozbywają się starego stuffu.

29.02.2008
18:45
smile
[9]

-=Esiu=- [ Generaďż˝ ]

No więc od jutra zaczyna sie wileka wyprzedaż:D Ci co nie zakupili swoich ulubionych gier za 20 zł maja okazje kupić je heh za jedną dyche..

nie wiem jak wy ale ja w kilka gierek sie zaopatrze;)
tylko problem w tym czy wystarczy dla wszystkich :D

29.02.2008
19:31
[10]

ambu_ [ Pretorianin ]

Wiem z konkurencyjnego forum:
Przecenione wszystkie gry z exstra klasyki o połowe. Czas trwania to jeden miesiac.

29.02.2008
19:38
[11]

dj_janasek [ Cesarz ]

Super pokupuje sobie kilka gier

29.02.2008
19:42
smile
[12]

.Albatros [ Pretorianin ]

Ci co mają zamiar udać się do empiku niech przygotują się na "specjalną" promocję, gdzie TRZEBA będzie brać po dwa tytuły.

29.02.2008
19:52
[13]

FunMen [ Call of Duty 4ever ]

.Albatros----> Ja się szykuje w mojej Rudzie Śląskiej :) Jest tam empik, i wybiorę sobie pewnie Shogun i cos jeszcze...

01.03.2008
15:28
[14]

R.Kubica [ Konsul ]

A czy to tylko w sklepach wysyłkowych te obniżki ? Bo byłem dziś w Empiku i gry po normalnej cenie, a miałem ochotę kupić trochę gier.

01.03.2008
15:32
[15]

fan realu madryt i raula [ Manolito ]

Wyprzedaż trwa od 1 do 31 marca lub do wyczerpania zapasów. Jednocześnie informujemy, że czas rozpoczęcia wyprzedaży może różnić się w poszczególnych sieciach handlowych. W salonach EMPIK zasadą wyprzedaży jest zakup 2 gier z serii eXtra Klasyka neXt lub Gold w cenie jednej!

R.Kubica--> Jak widzisz promocja jest też w Empiku, ale na troche innych zasadach. Moim zdaniem CD-P wycofuje Extra Klasykę Nex ze skleów i chce je zastąpić nową "serią" Extra Klasyki i pozbywają się wszystkiego, a Empiki aby było łatwiej wciskają ludzią dwie na raz.

01.03.2008
15:34
smile
[16]

Deepdelver [ Legend ]

R.Kubica --> a pytałeś o cenę czy tylko spojrzałeś na metkę?
Bo ja dziś w Empiku kupiłem bez większego problemu - zasady są trochę inne niż te ustalone przez CDP, bo obniżka o 50% "działa" tylko jeśli kupisz dwie gry, ale jeśli wybierzesz sobie parzystą ilość to wychodzi na to samo. Trzeba pytać w kasie, bo to początek promocji i są nieco zamotani.

01.03.2008
15:35
[17]

TyTuSPL [ Ana Ivanovic Fan ]

Szkoda, że jestem chory i nici wychodzenia z domu, a co dopiero jechać do centrum. Dziś miałem największe szanse, żeby zakupić upragnione tytuły. Nie wiem czy będą jeszcze za tydzień. ;)

01.03.2008
15:36
[18]

R.Kubica [ Konsul ]

Ok dzięki. To będę musiał jutro pojechać jeszcze raz :)

[edit]
Deepdelver - Właśnie tylko patrzyłem na metkę.

01.03.2008
15:41
[19]

MasterDD [ :-D ]

"Już od jutra rozpocznie się totalna wyprzedaż gier z serii eXtra Klasyka neXt. Ceny spadają aż o 50% , co oznacza, że teraz każda gra z serii eXtra Klasyka neXt będzie kosztowała tylko 9,99 zł, a eXtra Klasyka Gold jedynie 12,49 zł! To niepowtarzalna okazja by nabyć oryginalne, najlepsze gry komputerowe w super niskiej cenie!

Przypominamy, że w serii dostępne są m.in. takie hity, jak pierwsze cztery części Heroes of Might and Magic, Colin McRae Rally 2005, ToCA Race Driver 2, obie części Gothic, Medieval: Total War Złota Edycja, The Settlers II 10-lecie, The Settlers Dziedzictwo Królów, Neverwinter Nights, Saga Baldur's Gate, czy Saga Icewind Dale.

Wyprzedaż trwa od 1 do 31 marca lub do wyczerpania zapasów. Jednocześnie informujemy, że czas rozpoczęcia wyprzedaży może różnić się w poszczególnych sieciach handlowych. W salonach EMPIK zasadą wyprzedaży jest zakup 2 gier z serii eXtra Klasyka neXt lub Gold w cenie jednej!"


https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=39759

01.03.2008
15:45
[20]

Deepdelver [ Legend ]

R.Kubica --> cenówek u mnie nie zmieniali, gry stały nadal po 19,99 zł i nie miały żadnych specjalnych naklejek ani informacji o promocji. Najlepiej wcześniej zadzwonić i zapytać czy u nich promocja już funkcjonuje.

TyTuSPL --> możesz zamówić wysyłkowo u dystrybutora.

01.03.2008
15:51
[21]

ppaatt1 [ szef wywiadu ]

nie no porażka,
Saga Baldur's Gate
Kupiłem tą gre jakieś 3 tygodnie temu za 30 zł na allegro :/, a tu za 10 zł.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.