
gamdalf [ Legionista ]
Gears of War-problem z usługą LIVE
Przeszedłem gears of war i chciałem zagrąc w multi.Nie udało mi sie zarejstrować więcposzukałem rozwiązania na gears of war.pl.Jeden z użytkowiników napisał
Cytat:
PROSZĘ OTO RADA NA TWOJE KŁOPOTY
jak założyć konto
1. Wejdź na
2. Po prawej stronie masz mały napis "Sign In". Kliknij na niego.
3. Po lewej stronie jest kolumna "I need to Register". Pod tekstem masz button "Register now".Kliknij.
3. Wpisujesz Gamertag (przypisany już do końca świata), wybierasz kim jesteś (pr0, underground itp), wybierasz avatar. Po tym naciśnij next.
4. "Your Windows Live ID". Wybierasz opcję No,I'd like to create one.
5. Wypełniasz email, password (hasło), confirm password (zatwierdź hasło),question (tajne pytanie), oraz przepisujesz kod. Klikasz I accept.
Tylko że kiedy klikam na Sign In wyskakujemi takie coś:
Cookies are not enabled
Your browser is not accepting cookies. The registration wizard requires cookies. Please enable cookies and try again.
Wiem nie mam włączonych ciasteczek ale jak je włączyć w przypadku Opery lub Internet Explorera
Zax_Na_Max [ Bo Emeryt Znał Karate ]
Trzeba wejść w opcje zabezpieczeń przeglądarki i po prostu zmniejszyć "moc" zabezpieczenia. :)
gamdalf [ Legionista ]
Tylko problem tkwi w tym że ma włączone akceptowanie ciasteczek ale dalej wywskakuje to samo
gamdalf [ Legionista ]
Gucio,udało mi sie utworzyć konto na LIVE tylko co mam dalej robić żeby zagrać w multi?Mam profil w grze.Gdy klikam gra w kooperacji wyskakuje mi że wszysktie kontam muszą mieć dostęp do usługi LIVE tylko jak do jasnej cholery dostosować moje konto w grze do tej pier***nej usługi LIVE?
stopolaf [ Junior ]
miałem to samo do momentu założenia konta live (ja założyłem w anglii i rozumiem że też masz konto gdzieś gdzie jest usługa live), w dopasowaniu konta chodzi chyba o to że nicka i chasło z tego konta podajesz wchodząc na live'a (a jeśli chodzi o profil to trzeba mieć gamertag'a przyznanego przez Windows live site)