.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
Dobra karta graficzna na agp za 250 - 300zł. Możliwe?
Witam. Chciałbym kupić jakąś dobra kartę na agp do starego pc. co polecacie w przedziale cenowym do 300zł
stanson_ [ Szeryf ]
Może warto dołożyć i wziąć x1950Pro? Najlepsza karta pod AGP w stosunku cena/wydajność.

kkkkkkrystian [ Senator ]
można by było kupić Radeona 2600Pro
ale ja proponuje jednak pod DX9, tu do wyboru: Rx1650, GF 7300GT albo 7600GS
.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
a i jeszcze jedno. zasilacz mam 400w jakiejś lipnej firmy. nie chce go wymieniać bo działa prawie rok i jest dobrze. Więc zasilacz musi wystarczyć do proponowanych przez was kart
DEXiu [ Generaďż˝ ]
Nikt nie zagwarantuje, że ten zasilacz pociągnie jeszcze przez jakiś czas nawet obecny konfig ;)
.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
wiem dexiu. a i jeszcze przy okazji. czy opłaca się kupić ten dysk?
Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]
a moze jakis link?
Ace_2005 [ Bo tak! ]
Jeśli zakupisz 7600 GS to nie jestem pewien, czy Twój zasilacz wystarczy. Lepiej byłoby go wymienić, a lipnej firmy zasilacz nie kosztuje zbyt wiele.
.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
edit: sory. zapomniałem wkleić

fazikjunior [ Generaďż˝ ]
Ja bym polecił Radeona X1650PRO (256/128) DDR3. Ja przerzuciłem się na niego z Radeona 9550 (265/128) DDR1 i musze powiedziec że różnica jest bardzo duża. Zapłaciłem na Allegro 300 zł z hakiem i jestem bardzo z niej zadowolony. Ale jak poszukasz dłużej to za tą cenę znajdziesz może coś jeszcze lepszego ale ten Radek w zupełności ci wystarczy (biorąc pod uwagę np. słaby procek i zailacz).

Darek21 [ Bloody ]
NIE
jeżeli ma być dobra to nie
jeżeli ma być dobra do twojego kompa to przedział 200-300 zł wydaje się być najodpowiedniejszym. Radzę zastanowić się nad 7300gt ddr3 bądź 7600 gs/gt
.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
a co sadzicie o tym dysku i cenie

kkkkkkrystian [ Senator ]
dysk ok;) a może warto spróbować szczęścia w aukcji u tego allegrowicza
michal9017 [ Centurion ]
.:Dudi:.--------za ile chcesz ta karte co masz teraz w kompie tego gf fx 5500
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
GeForce 7600GS pod DX9
Radeon2600 XT (DDR3) pod DX10 (tyle ze to wydatek 350 zl)
,,Ryder [ Konsul ]
tutaj poszukaj www.setcomp.pl albo www.softkomp.eu
kastore [ Troll Slayer ]
Radek2600 XT - 265 PLN
Radek2600 PRO 255 PLN
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
lepiej byloby nie oszczedzac na DDR2 i wybrac DDR3...
kastore [ Troll Slayer ]
ADEK24 --> czasami mnie zastanawia czy udzielający porad czytają dokładnie co pytający napisał.
co polecacie w przedziale cenowym do 300zł
W tym przedziale nie ma DDR3, i teksty w stylu "lepiej dozbierać", są śmieszne. Koleś ma maks 300 i koniec.
Równie dobrze można mu napisać "Lepiej dozbierać i kupić płytę pod PCI-ex", ma to sens?
A jak sie upierasz to prosze bardzo
Tyle że to słabszy GPU, na DX9, mniej pamięci i wogóle
ormats [ Konsul ]
Kolega sprzedaje X1950 Pro. aktualna cena 305 pewnie przebijesz i jest twoja. Link do aukcji -->
vien [ łowca pip ]
mozesz tesz poszukac GF 6800gt na allegro - powinienes dostac za ok 200 zl a wydajnościowo karta jest lepsza od 7300 czy 7600 gs
ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]
kastore-> lepiej czasem wstrzymac sie z miesiac czy da niz potem zalowac kupujac taniej raptem o 50 zl...
ale nie moja sprawa
jesli do 300 zl to zdecydowanie GF7600GS ;)
kastore [ Troll Slayer ]
Adek24 --> heheh, miałem kiedyś podobny dylemat, co szedłem do sklepu to byłem o 50-60 od kupienia czegoś lepszego niż ostatnio, po pół roku sie wkurzyłem i kupiłem co było, a później żałowałem, bo mogłem poczewkać jeszcze z 2-3 tygodnie :D
.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]
michal9017- a ile byś dał?
czekam na jeszcze jakieś propozycje.
Windows XP 16 [ Burnout Master ]
Dudi--> swoją drogą dziwne te taktowanie twojego athlona. BTW: Karty DX10 nie bierz bo i tak żadna gra w DX10 nie odpali ze względu na słaby procesor. Wiem z autopsji. Już nawet niektóre gry pod DX9 nie chcą się uruchomić (np. DIRT)

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]
Windows XP 16 ---> Czemu dziwne? Ty masz starszy model Athlona tak zwany Thoroughbred, który ma wyższe taktowanie ale ma mniej pamięci L2 niż nowszy Barton, który ma niższe taktowanie.
ormats ---> Fajnych masz kolegów bajkopisarzy:) Już od dawna Radeon X1950Pro nie jest najszybszą kartą na AGP bo był również w sprzedaży model X1950XT a teraz się pojawiły Radeony HD3850 tylko pewnie w Polsce ich jeszcze nie ma.
pawelcz3 [ Konsul ]
Na Allegro masz tego multum, i nawet za 70 zł możesz mieć dobra kartę grafiki na AGP i to nówkę na gwarancji.

Windows XP 16 [ Burnout Master ]
COBRA--> I wszystko jasne. Dzięki za wyjaśnienie
TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
COBRA-COBRETTI
x1950pro jest najlepszą kartą w stosunku cena/wydajność. Chodzi o to że za taką cenę nie znajdziesz drugiej tak wydajnej karty pod AGP ...
A informacja na tej aukcji to czysty chwyt marketingowy :P
pat77 [ Legionista ]
.:DuDi:. polecam ci AGP GALAXY GEFORCE 7300GT 256MB DDR3 1.4ns lub jezeli wolisz radeona to
AGP POWERCOLOR RADEON HD 2600PRO 512MB DDR2 BOX ,obie maja w dobrych cenach na icomp.pl. Osobiscie pod twoj config lepszy bedzie ten geforce (204 zl)
michal9017 -a nie jestes zainteresowany geforce'm fx5700 ?
michal9017 [ Centurion ]
Dudi-----a ile chcesz napisz nieweim ile kosztuje nowa napisz cene to ptem pogadamy
Williams [ Generaďż˝ ]
Także tylko bym polecał pod ten komputer GeForce 7300 GT. Mam ją i takie gry jak Cod4 czy Crysis ciągnie bardzo ładnie na średnich i na 1 GB RAM DDR i procesorze Celeron 2,66Ghz.
michal9017 [ Centurion ]
pat77--> a ile chcesz za ta karte
i podaj dane techniczne
pat77 [ Legionista ]
michal9017 ---> pudelko mam w chacie (bede tam za ok 2 tygodnie) ,podaj mi swoje gg lub maila to wysle ci dane ,co do ceny to mysle ,ze bedzie ci odpowiadac
Send1N [ Konsul ]
dziwne radek 1950 jest na AGP ? to odpowiednik mojego GFa a mojej nie ma na AGP zostaje ci 7600GT jest dzuzo lepsza niz 7300
Send1N [ Konsul ]
radeon 2600 to kupa jest to jest gorsze niz 7300 jezeli masz kase a jest na AGP radek 1950 to biez

Cokole_obecny [ Pretorianin ]
Ja polecam GF 7600 GS/GT GS podkręcisz na GT a GT ciut wyzej
michal9017 [ Centurion ]
dobra ok 108596 napisz