GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dobra karta graficzna na agp za 250 - 300zł. Możliwe?

19.02.2008
15:14
[1]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

Dobra karta graficzna na agp za 250 - 300zł. Możliwe?

Witam. Chciałbym kupić jakąś dobra kartę na agp do starego pc. co polecacie w przedziale cenowym do 300zł

19.02.2008
15:15
[2]

stanson_ [ Szeryf ]

Może warto dołożyć i wziąć x1950Pro? Najlepsza karta pod AGP w stosunku cena/wydajność.

19.02.2008
15:16
smile
[3]

kkkkkkrystian [ Senator ]

można by było kupić Radeona 2600Pro
ale ja proponuje jednak pod DX9, tu do wyboru: Rx1650, GF 7300GT albo 7600GS

19.02.2008
15:28
[4]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

a i jeszcze jedno. zasilacz mam 400w jakiejś lipnej firmy. nie chce go wymieniać bo działa prawie rok i jest dobrze. Więc zasilacz musi wystarczyć do proponowanych przez was kart

19.02.2008
15:29
[5]

DEXiu [ Generaďż˝ ]

Nikt nie zagwarantuje, że ten zasilacz pociągnie jeszcze przez jakiś czas nawet obecny konfig ;)

19.02.2008
15:56
[6]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

wiem dexiu. a i jeszcze przy okazji. czy opłaca się kupić ten dysk?

19.02.2008
15:57
[7]

Manuel_ziom [ Geralt z Rivii ]

a moze jakis link?

19.02.2008
16:00
[8]

Ace_2005 [ Bo tak! ]

Jeśli zakupisz 7600 GS to nie jestem pewien, czy Twój zasilacz wystarczy. Lepiej byłoby go wymienić, a lipnej firmy zasilacz nie kosztuje zbyt wiele.

19.02.2008
16:03
[9]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]



edit: sory. zapomniałem wkleić

19.02.2008
16:06
smile
[10]

fazikjunior [ Generaďż˝ ]

Ja bym polecił Radeona X1650PRO (256/128) DDR3. Ja przerzuciłem się na niego z Radeona 9550 (265/128) DDR1 i musze powiedziec że różnica jest bardzo duża. Zapłaciłem na Allegro 300 zł z hakiem i jestem bardzo z niej zadowolony. Ale jak poszukasz dłużej to za tą cenę znajdziesz może coś jeszcze lepszego ale ten Radek w zupełności ci wystarczy (biorąc pod uwagę np. słaby procek i zailacz).

19.02.2008
16:07
smile
[11]

Darek21 [ Bloody ]

NIE

jeżeli ma być dobra to nie
jeżeli ma być dobra do twojego kompa to przedział 200-300 zł wydaje się być najodpowiedniejszym. Radzę zastanowić się nad 7300gt ddr3 bądź 7600 gs/gt

19.02.2008
16:11
[12]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

a co sadzicie o tym dysku i cenie

19.02.2008
19:14
smile
[13]

kkkkkkrystian [ Senator ]

dysk ok;) a może warto spróbować szczęścia w aukcji u tego allegrowicza

20.02.2008
08:13
[14]

michal9017 [ Centurion ]

.:Dudi:.--------za ile chcesz ta karte co masz teraz w kompie tego gf fx 5500

20.02.2008
08:44
[15]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

GeForce 7600GS pod DX9
Radeon2600 XT (DDR3) pod DX10 (tyle ze to wydatek 350 zl)

20.02.2008
08:50
[16]

,,Ryder [ Konsul ]

tutaj poszukaj www.setcomp.pl albo www.softkomp.eu

20.02.2008
09:05
[17]

kastore [ Troll Slayer ]

Radek2600 XT - 265 PLN


Radek2600 PRO 255 PLN

20.02.2008
09:31
[18]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

lepiej byloby nie oszczedzac na DDR2 i wybrac DDR3...

20.02.2008
09:58
[19]

kastore [ Troll Slayer ]

ADEK24 --> czasami mnie zastanawia czy udzielający porad czytają dokładnie co pytający napisał.

co polecacie w przedziale cenowym do 300zł

W tym przedziale nie ma DDR3, i teksty w stylu "lepiej dozbierać", są śmieszne. Koleś ma maks 300 i koniec.
Równie dobrze można mu napisać "Lepiej dozbierać i kupić płytę pod PCI-ex", ma to sens?

A jak sie upierasz to prosze bardzo

Tyle że to słabszy GPU, na DX9, mniej pamięci i wogóle

20.02.2008
10:16
[20]

ormats [ Konsul ]

Kolega sprzedaje X1950 Pro. aktualna cena 305 pewnie przebijesz i jest twoja. Link do aukcji -->

20.02.2008
10:33
[21]

vien [ łowca pip ]

mozesz tesz poszukac GF 6800gt na allegro - powinienes dostac za ok 200 zl a wydajnościowo karta jest lepsza od 7300 czy 7600 gs

20.02.2008
10:52
[22]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

kastore-> lepiej czasem wstrzymac sie z miesiac czy da niz potem zalowac kupujac taniej raptem o 50 zl...
ale nie moja sprawa
jesli do 300 zl to zdecydowanie GF7600GS ;)

20.02.2008
11:08
[23]

kastore [ Troll Slayer ]

Adek24 --> heheh, miałem kiedyś podobny dylemat, co szedłem do sklepu to byłem o 50-60 od kupienia czegoś lepszego niż ostatnio, po pół roku sie wkurzyłem i kupiłem co było, a później żałowałem, bo mogłem poczewkać jeszcze z 2-3 tygodnie :D

20.02.2008
13:16
[24]

.:DuDi:. [ Spec od PC'tów ]

michal9017- a ile byś dał?

czekam na jeszcze jakieś propozycje.

20.02.2008
13:24
[25]

Windows XP 16 [ Burnout Master ]

Dudi--> swoją drogą dziwne te taktowanie twojego athlona. BTW: Karty DX10 nie bierz bo i tak żadna gra w DX10 nie odpali ze względu na słaby procesor. Wiem z autopsji. Już nawet niektóre gry pod DX9 nie chcą się uruchomić (np. DIRT)

20.02.2008
14:12
smile
[26]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

Windows XP 16 ---> Czemu dziwne? Ty masz starszy model Athlona tak zwany Thoroughbred, który ma wyższe taktowanie ale ma mniej pamięci L2 niż nowszy Barton, który ma niższe taktowanie.

ormats ---> Fajnych masz kolegów bajkopisarzy:) Już od dawna Radeon X1950Pro nie jest najszybszą kartą na AGP bo był również w sprzedaży model X1950XT a teraz się pojawiły Radeony HD3850 tylko pewnie w Polsce ich jeszcze nie ma.

20.02.2008
16:21
[27]

pawelcz3 [ Konsul ]

Na Allegro masz tego multum, i nawet za 70 zł możesz mieć dobra kartę grafiki na AGP i to nówkę na gwarancji.

20.02.2008
16:22
smile
[28]

Windows XP 16 [ Burnout Master ]

COBRA--> I wszystko jasne. Dzięki za wyjaśnienie

20.02.2008
16:26
[29]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

COBRA-COBRETTI

x1950pro jest najlepszą kartą w stosunku cena/wydajność. Chodzi o to że za taką cenę nie znajdziesz drugiej tak wydajnej karty pod AGP ...
A informacja na tej aukcji to czysty chwyt marketingowy :P

20.02.2008
16:52
[30]

pat77 [ Legionista ]

.:DuDi:. polecam ci AGP GALAXY GEFORCE 7300GT 256MB DDR3 1.4ns lub jezeli wolisz radeona to
AGP POWERCOLOR RADEON HD 2600PRO 512MB DDR2 BOX ,obie maja w dobrych cenach na icomp.pl. Osobiscie pod twoj config lepszy bedzie ten geforce (204 zl)

michal9017 -a nie jestes zainteresowany geforce'm fx5700 ?

22.02.2008
00:46
[31]

michal9017 [ Centurion ]

Dudi-----a ile chcesz napisz nieweim ile kosztuje nowa napisz cene to ptem pogadamy

22.02.2008
00:52
[32]

Williams [ Generaďż˝ ]

Także tylko bym polecał pod ten komputer GeForce 7300 GT. Mam ją i takie gry jak Cod4 czy Crysis ciągnie bardzo ładnie na średnich i na 1 GB RAM DDR i procesorze Celeron 2,66Ghz.

02.03.2008
21:30
[33]

michal9017 [ Centurion ]

pat77--> a ile chcesz za ta karte

i podaj dane techniczne

03.03.2008
13:56
[34]

pat77 [ Legionista ]

michal9017 ---> pudelko mam w chacie (bede tam za ok 2 tygodnie) ,podaj mi swoje gg lub maila to wysle ci dane ,co do ceny to mysle ,ze bedzie ci odpowiadac

03.03.2008
14:45
[35]

Send1N [ Konsul ]

dziwne radek 1950 jest na AGP ? to odpowiednik mojego GFa a mojej nie ma na AGP zostaje ci 7600GT jest dzuzo lepsza niz 7300

03.03.2008
14:47
[36]

Send1N [ Konsul ]

radeon 2600 to kupa jest to jest gorsze niz 7300 jezeli masz kase a jest na AGP radek 1950 to biez

03.03.2008
15:04
smile
[37]

Cokole_obecny [ Pretorianin ]

Ja polecam GF 7600 GS/GT GS podkręcisz na GT a GT ciut wyzej

03.03.2008
16:48
[38]

michal9017 [ Centurion ]

dobra ok 108596 napisz

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.