DjPeja11 [ Generaďż˝ ]
co z tym krajem?
siemka cała ta polska już sie kończy wszyscy strajkują a na nasi prezydenci obiecają ale tego nie dotrzymają szkoda gadać zacytuję text z jednej piosenki o.s.t.r. " biednym sie tu podoba bogaci sie tu nie podoba i jadą za granice"
jednym słowem KONIEC śWIATA!
Deadly Chancellor [ Pretorianin ]
jednym słowem kówno:)

hilander [ ]
Myślę, że masz idealne predyspozycje aby zostać politykiem ...
Koniec świata

the_Night [ nie cierpię tolerancji ]
Peja, jestes wizjonerem!
Kazik to potwierdza!
Huntelaar [ a ty lowelku jedź ]
działa Wam youtube?
Volk [ Legend ]
Tak.
KorniSHoN 11 [ Leo Messi ]
działa :P
maviozo [ Man with a movie camera ]
Huntelaar -> działa.
Lotnik_jack [ Konsul ]
1. nasi prezydenci Może sie mylę, ale na chwilę obecną mamy jednego prezydenta.
2. piosenki o.s.t.r. Nie ma to jak opierać swoją filozofie życiową na podstawie utworu hip-hopowego. Brawo
3. Nie ma to jak gadać, a gówno wiedzieć.
4. Masz predyspozycje na polityka.
jednym słowem KONIEC śWIATA!
Lincoln01 [ Pretorianin ]
Jedyny sposób na rozwiązaniue problemu to wojna z rządem.
NyyKo [ Generaďż˝ ]
Jak ty szczyl może słuchać o.s.t.r pewnie nie łapiesz połowy jego tekstów

WolfHunter [ Pretorianin ]
Koniec polski-Koniec świata
szuru-buru [ Jacuś ]
"biednym sie tu podoba bogaci sie tu nie podoba i jadą za granice"
eee.... ciężko sie czyta to co piszesz. Ameryki nie odkryłeś, wszyscy to wiedzą.
DjPeja11<--- CO Z TĄ POLSKĄ??? :P
YT działa ale jakoś sie strasznie muli