GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

co z tym krajem?

18.02.2008
13:31
[1]

DjPeja11 [ Generaďż˝ ]

co z tym krajem?

siemka cała ta polska już sie kończy wszyscy strajkują a na nasi prezydenci obiecają ale tego nie dotrzymają szkoda gadać zacytuję text z jednej piosenki o.s.t.r. " biednym sie tu podoba bogaci sie tu nie podoba i jadą za granice"

jednym słowem KONIEC śWIATA!

18.02.2008
13:35
[2]

Deadly Chancellor [ Pretorianin ]

jednym słowem kówno:)

18.02.2008
13:41
smile
[3]

hilander [ ]

Myślę, że masz idealne predyspozycje aby zostać politykiem ...

Koniec świata

18.02.2008
13:45
smile
[4]

the_Night [ nie cierpię tolerancji ]

Peja, jestes wizjonerem!



Kazik to potwierdza!

18.02.2008
13:46
[5]

Huntelaar [ a ty lowelku jedź ]

działa Wam youtube?

18.02.2008
13:47
[6]

Volk [ Legend ]

Tak.

18.02.2008
13:47
[7]

KorniSHoN 11 [ Leo Messi ]

działa :P

18.02.2008
13:47
[8]

maviozo [ Man with a movie camera ]

Huntelaar -> działa.

18.02.2008
13:49
[9]

Lotnik_jack [ Konsul ]

1. nasi prezydenci Może sie mylę, ale na chwilę obecną mamy jednego prezydenta.
2. piosenki o.s.t.r. Nie ma to jak opierać swoją filozofie życiową na podstawie utworu hip-hopowego. Brawo
3. Nie ma to jak gadać, a gówno wiedzieć.
4. Masz predyspozycje na polityka.

jednym słowem KONIEC śWIATA!

04.03.2008
10:46
[10]

Lincoln01 [ Pretorianin ]

Jedyny sposób na rozwiązaniue problemu to wojna z rządem.

04.03.2008
11:02
[11]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Jak ty szczyl może słuchać o.s.t.r pewnie nie łapiesz połowy jego tekstów

04.03.2008
11:10
smile
[12]

WolfHunter [ Pretorianin ]

Koniec polski-Koniec świata

04.03.2008
11:51
[13]

szuru-buru [ Jacuś ]

"biednym sie tu podoba bogaci sie tu nie podoba i jadą za granice"


eee.... ciężko sie czyta to co piszesz. Ameryki nie odkryłeś, wszyscy to wiedzą.

DjPeja11<--- CO Z TĄ POLSKĄ??? :P

YT działa ale jakoś sie strasznie muli

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.