GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

.............-------------............ czyli jakzwykle -> ZAJRZYJ!!! cz.3

14.09.2002
17:44
smile
[1]

Qrfishon [ Chorąży ]

.............-------------............ czyli jakzwykle -> ZAJRZYJ!!! cz.3

Wiem, wiem... śmiecę..... Ale Zamiast Flexfita to będę ja.... jako że z Flexem znamy się dobrze - kontynuuje jego dzieło.... i zapraszam na - www.nba-moim-okiem.prv.pl

Daleko w Drafcie


Wszyscy, i nie ma się czemu dziwić, rozpisują się o swoich typach na najlepszego rookie ligi. Najczęściej są to gracze z pierwszej piątki draftu. Wszyscy piszą o tym jak to w tym sezonie rookies zaatakują ligę. Przy tym wymieniani są Yao Ming, Jay Williams czy Mike Dunleavy. Nikt nie przejmuje się tymi z dołu listy... Ktoś popatrzy tylko z ciekawości – ‘jaki to cienias jest na samym końcu?’. Ha, ha – błąd!!! Ten ‘słabeusz’ to w każdej chwili może być gwiazdor!!! W tym tekście zajmę się czterema zawodnikami, którzy chyba mają być niezadowoleni z numeru draftu.

Nr. 54 Ricky Roe New Jersey (sprzedany do Minnesoty)

Wysoki, biały zawodnik... doskonale rzuca. Z każdej pozycji. Nie ma na niego mocnych. Jeśli dasz mu trochę miejsca do rzutu – nie zawiedzie. Wyborny strzelec!
Wzrost - 7-0 Daje mu naprawdę duże szanse w NBA!

Nr. 55 Neon Bo Do Minnesota

Ogromny, masywny center. Będzie świetnym wzmocnieniem Minnesoty. Wraz z Ricky’m Roe i Kevinem Garnettem stworzą doskonały duet.
Wzrost - 7-3 Oj, będzie się działo na jego meczach, oj będzie!!!

Nr. 57 Butch McRae Golden State (sprzedany do Minnesoty)

Heh... co z niego może być??? Drugi ‘Penny’ Hardaway lub Allen Iverson! Świetny techniczne, dynamiczne rzuca. Minnesota będzie nie do pokonania!!!
Wzrost - 6-6 Fenomen, jeśli tylko wybuchnie


Nr. 58 Calvin Cambridge Portland (sprzedany do New Jersey)

Malutki wzrostem, ogromny duchem. Drugi Spud Webb czy Tyrone Bouges. Jeśli tylko pozostawi się go na długo – będą skutki!!!!
Wzrost - 5-9 Mały, ale jary 

Hmm... na tym bym zakończył swój wywód. Odwiedzajcie moją stronę często – znajdziecie nowe info!!!!!

[z ostatniej chwili – Calvin Cambridge został kupiony z NJ do Minnesoty!!!! Wilki będą nie do zatrzymania w tym sezonie!!!! Ale o sezonie przeczytasz na www.nba-moim-okiem.prv.pl]

Poprzedni wątek:

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.