
beziko [ Generaďż˝ ]
Xbox360 emulator ?!?!?!?
Nieznacie jakiś emulator na Xbox360 ?? Potrzebuję szybko !! Podajcie nazwę lub link do ściągnięcia !!
Z góry dzięki ;)
Łysy Samson [ Konsul ]
Może jest,ale założe sie, że Framerate nie przekracza 5 fps'ów.

frer [ God of Death ]
Hahaha póki co emulowanie PS2 to jest masakra bez Core 2 Duo, więc biorąc pod uwagę, że XBox360 to 3-rdzeniowy next-gen to emulatora możemy się spodziewać za jakieś 5 lat. :D
Grand [ The One And Only ]
a po co ci ??
beziko [ Generaďż˝ ]
No a jak myślisz po co !! Wiesz pomyśl trochę a po co by mi był emulator jak nie do grania ośle !!

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]
Jest oficjalny emulator xbox1 wydany przez microsoft.
czekers [ Turbojugend ]
Zobacz na posty [1] i [5] i zastanów się kto tu jest osłem. Poza tym emulatory są chyba piractwem...

Emill_ver2 [ Pretorianin ]
chcialbym widziec tego potwora, ktory bedzie w stanie uciagnac gry z X360
Grand [ The One And Only ]
aha ale nie musisz mnie obrażać
beziko [ Generaďż˝ ]
A bo ja wiem !! Skąd mam wiedzieć czy są piractwem a może stworzono je żeby zamiast grać na konsoli to na kompie :)
edit: Grand sorka tylko troszkę się wnerwiłem :P
tankem [ Nathan Drake ]
najbliższy emulator pewnie bedzie za 7 lat, zacznij już uzbrajać sie w 32 GB RAM

frer [ God of Death ]
tankem --> I procka z 16 rdzeniami. :D
beziko [ Generaďż˝ ]
Też mi już wymyślacie z tym kompem :P
siurekm [ Strogler ]
Po co emulator......Kup Xbox360 i będziesz sie cieszył grami

swatmaniak [ Antyterrorysta ]
beziko-----> wybij sobie z głowy że se pograsz na kompie w gry z Xa :|
frer [ God of Death ]
beziko --> Wcale nie wymyślamy. Porównaj sobie np. parametry PS2 z kompem który pociągnie emulację tej konsoli. Jeśli chodzi o taktowanie procesora i ilość RAMu są to różnice o rząd wielkości. Do tego pomyśl sobie, że ta konsola ma już 7-8 lat, a dopiero od jakiś 2 lat emulację można nazwać przyzwoitą na tyle, żeby dało się grać (bo ja mniej niż 40 fps w porywach graniem nie nazywam).
Inaczej mówiąc jeśli chcesz grać w gry z XBoxa360 to najłatwiej i najtaniej będzie kupić sobie właśnie tą konsolę. :)
beziko [ Generaďż˝ ]
Emulator PS2 chodzi u mnie idealnie !!
frer [ God of Death ]
beziko --> Good for you, ale nie o to mi chodziło. :P

swatmaniak [ Antyterrorysta ]
beziko widze że kompa masz full wypas xD ^^ ;P tylko pozazdrościć :D ;P
123el [ Pretorianin ]
Aby nie zakładać nowego tematu chciałbym się spytać o emulowanie Xbox'a na PC bo o PS2 to słyszałem strasznie dużo, a Xbox mnie nigdy nie interesował, więc za bardzo nie mam o nim pojęcia...co do emulowania, to na jakiej jest to zasadzie i jaki PieC trzeba mieć?

/FAN CRY\ [ Konsul ]
siurekm ma racje poco ci emulator kup konsole nie będziesz miał problemów ;P

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
proszę :)
tankem [ Nathan Drake ]
beziko ---> zdajesz sobie sprawe że taki PS2 ma 32 mb Ram?

Frogus121 [ Kitchen Vanquisher ]
Stranger, a jeśli ja nie mam mózgu to co zjadłeś ?
Lotnik_jack [ Konsul ]
1. Nie ma
2. Gdyby był to potrzebowałbyś 15 PS3 aby grać z Framerate 30 fps.
3. Najlepszym emulatorem X360 jest sam X360.
4. Zamiast pisać głupoty, poczytałbyś coś, film oglądnął...