GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Xbox360 emulator ?!?!?!?

16.02.2008
22:16
smile
[1]

beziko [ Generaďż˝ ]

Xbox360 emulator ?!?!?!?

Nieznacie jakiś emulator na Xbox360 ?? Potrzebuję szybko !! Podajcie nazwę lub link do ściągnięcia !!

Z góry dzięki ;)

16.02.2008
22:18
[2]

Łysy Samson [ Konsul ]

Może jest,ale założe sie, że Framerate nie przekracza 5 fps'ów.

16.02.2008
22:21
smile
[3]

frer [ God of Death ]

Hahaha póki co emulowanie PS2 to jest masakra bez Core 2 Duo, więc biorąc pod uwagę, że XBox360 to 3-rdzeniowy next-gen to emulatora możemy się spodziewać za jakieś 5 lat. :D

16.02.2008
22:27
[4]

Grand [ The One And Only ]

a po co ci ??

16.02.2008
22:31
[5]

beziko [ Generaďż˝ ]

No a jak myślisz po co !! Wiesz pomyśl trochę a po co by mi był emulator jak nie do grania ośle !!

16.02.2008
22:33
smile
[6]

jamkgh_rev02 [ Generaďż˝ ]

Jest oficjalny emulator xbox1 wydany przez microsoft.

16.02.2008
22:34
[7]

czekers [ Turbojugend ]

Zobacz na posty [1] i [5] i zastanów się kto tu jest osłem. Poza tym emulatory są chyba piractwem...

16.02.2008
22:35
smile
[8]

Emill_ver2 [ Pretorianin ]

chcialbym widziec tego potwora, ktory bedzie w stanie uciagnac gry z X360

16.02.2008
22:36
[9]

Grand [ The One And Only ]

aha ale nie musisz mnie obrażać

16.02.2008
22:36
[10]

beziko [ Generaďż˝ ]

A bo ja wiem !! Skąd mam wiedzieć czy są piractwem a może stworzono je żeby zamiast grać na konsoli to na kompie :)

edit: Grand sorka tylko troszkę się wnerwiłem :P

16.02.2008
22:41
[11]

tankem [ Nathan Drake ]

najbliższy emulator pewnie bedzie za 7 lat, zacznij już uzbrajać sie w 32 GB RAM

16.02.2008
22:42
smile
[12]

frer [ God of Death ]

tankem --> I procka z 16 rdzeniami. :D

16.02.2008
22:44
[13]

beziko [ Generaďż˝ ]

Też mi już wymyślacie z tym kompem :P

16.02.2008
22:48
[14]

siurekm [ Strogler ]

Po co emulator......Kup Xbox360 i będziesz sie cieszył grami

16.02.2008
22:48
smile
[15]

swatmaniak [ Antyterrorysta ]

beziko-----> wybij sobie z głowy że se pograsz na kompie w gry z Xa :|

16.02.2008
22:48
[16]

frer [ God of Death ]

beziko --> Wcale nie wymyślamy. Porównaj sobie np. parametry PS2 z kompem który pociągnie emulację tej konsoli. Jeśli chodzi o taktowanie procesora i ilość RAMu są to różnice o rząd wielkości. Do tego pomyśl sobie, że ta konsola ma już 7-8 lat, a dopiero od jakiś 2 lat emulację można nazwać przyzwoitą na tyle, żeby dało się grać (bo ja mniej niż 40 fps w porywach graniem nie nazywam).
Inaczej mówiąc jeśli chcesz grać w gry z XBoxa360 to najłatwiej i najtaniej będzie kupić sobie właśnie tą konsolę. :)

16.02.2008
22:49
[17]

beziko [ Generaďż˝ ]

Emulator PS2 chodzi u mnie idealnie !!

16.02.2008
22:51
[18]

frer [ God of Death ]

beziko --> Good for you, ale nie o to mi chodziło. :P

16.02.2008
22:58
smile
[19]

swatmaniak [ Antyterrorysta ]

beziko widze że kompa masz full wypas xD ^^ ;P tylko pozazdrościć :D ;P

29.02.2008
22:41
[20]

123el [ Pretorianin ]

Aby nie zakładać nowego tematu chciałbym się spytać o emulowanie Xbox'a na PC bo o PS2 to słyszałem strasznie dużo, a Xbox mnie nigdy nie interesował, więc za bardzo nie mam o nim pojęcia...co do emulowania, to na jakiej jest to zasadzie i jaki PieC trzeba mieć?

29.02.2008
22:58
smile
[21]

/FAN CRY\ [ Konsul ]

siurekm ma racje poco ci emulator kup konsole nie będziesz miał problemów ;P

29.02.2008
23:02
smile
[22]

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]

proszę :)

01.03.2008
10:31
[23]

tankem [ Nathan Drake ]

beziko ---> zdajesz sobie sprawe że taki PS2 ma 32 mb Ram?

01.03.2008
10:36
smile
[24]

Frogus121 [ Kitchen Vanquisher ]

Stranger, a jeśli ja nie mam mózgu to co zjadłeś ?

01.03.2008
10:37
[25]

Lotnik_jack [ Konsul ]

1. Nie ma
2. Gdyby był to potrzebowałbyś 15 PS3 aby grać z Framerate 30 fps.
3. Najlepszym emulatorem X360 jest sam X360.
4. Zamiast pisać głupoty, poczytałbyś coś, film oglądnął...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.