GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka karta graficzna?

15.02.2008
22:24
smile
[1]

Tolbad [ Legionista ]

Jaka karta graficzna?

Witam

Właśnie zastanawiam się nad zakupem nowej karty graficznej, mianowicie nie wiem którą kartę mam wybrać do wyboru mam 8600 GT 512MB i 8800 GS 384 MB. Co byście wzięli

15.02.2008
22:29
[2]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

Z tych dwóch co podałeś to napewno 8800GS.
Jednak dobrze by było gdybyś podał jaką sumą dysponujesz, może uda się coś lepszego wybrać.

15.02.2008
22:31
smile
[3]

Tolbad [ Legionista ]

kasy gdzieś mam 600-800zł

15.02.2008
22:32
[4]

koziolekl [ Generaďż˝ ]

Więc 8800 zdecydowanie.

15.02.2008
22:33
[5]

vien [ łowca pip ]

a moze Radeon 3870?
czy twardo sie trzymasz nvidii?

15.02.2008
22:35
[6]

stanson_ [ Szeryf ]

A nie lepiej wziac 8800GT?

15.02.2008
22:35
[7]

Tolbad [ Legionista ]

Do Radeonów jakoś nie jestem przekonany ;| Wolę nvidie

Chodzi mi o jak największą wydajność, a jakiś GTS dobry by był w granicach 600-800zł?

15.02.2008
22:36
[8]

Mac94 [ TF2 Player ]

Lepiej bierz 8800GT 512 albo tego Radeona którego proponuje vien .

15.02.2008
22:37
[9]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

800 zł ?
Jedynym rozsądnym wyjściem jest GF 8800GT 512 mb

W wielu grach jest szybszy od radka 3870, który jest wydajniejszy od 8800GS.
Oczywiście możesz zakupić kartę innej firmy, Asus jest drogi. Godna uwagi jest np karta od Galaxy.

15.02.2008
22:38
[10]

Tolbad [ Legionista ]

TajemniczyDonPedro ---> no, no wygląda ciekawie

15.02.2008
22:40
[11]

Yanke$ [ Pretorianin ]

8800 GS.

15.02.2008
22:41
[12]

Tolbad [ Legionista ]

A teraz, może wyda Wam się głupie ale wydajność ma lepszą GTS czy GT?

edit: Stanson -> rzeczywiście nie zauważyłem ;)

15.02.2008
22:43
[13]

stanson_ [ Szeryf ]

Nie umiesz czytac?
Test w poscie numer [6]

15.02.2008
22:44
smile
[14]

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]

GT

15.02.2008
22:47
[15]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

Z takimi funduszami zdecydowanie 8800GT 512. Można go mieć już za 650zł!!

15.02.2008
22:47
[16]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

Jim Raynor

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, GTS jest sporo wydajniejszy od GT. Wystarczy zajrzeć do testu, który podał stanson
*Ok, zwracam honor :P

15.02.2008
22:49
[17]

Jim Raynor [ Staring at the Sun ]

TDP----> Nie chodziło mi o to, że jest wydajniejsza, ale żeby ją brał. :P

15.02.2008
22:55
[18]

Tolbad [ Legionista ]

Ok, dzięki wszystkim za pomoc, przemyśle sobie to wszystko na spokojnie jutro i coś wybiorę.

06.03.2008
13:03
[19]

Send1N [ Konsul ]

jak masz 800 ZL to za 690 jest Galaxy 8800GT szybsza niz GTS !!!! 512 MB 256 BIT crysis ci na maxa pujdzie na tym biez 8800GT

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.