GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pierwszy trailer z Iron Man !!

14.02.2008
14:25
smile
[1]

beziko [ Senator ]

Pierwszy trailer z Iron Man !!



Będzie niezły moim zdaniem :)

14.02.2008
14:28
[2]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

dodany przez ender [573 Opublikowanych filmów] 155 dni 15 godz. 7 min. temu

hmm troche juz ma wiec kolega zaspal, ale faktem jest ze film moze byc dobry :D

14.02.2008
14:30
[3]

MasterDD [ :-D ]

Pierwszy, bo jedyny. Ale ... Uploaded: 11/20/2007, wiec nie juz taki nowy :P

Lepsza jakosc :

14.02.2008
14:34
smile
[4]

ReMo18 [ Mordo Ty moja ]

Już 3 raz go oglądałem.

Nie nowy to on nie jest :)

14.02.2008
14:34
smile
[5]

MasterDD [ :-D ]

Black Sabbath - Iron Man

14.02.2008
14:37
smile
[6]

stanson_ [ Szeryf ]

ROTFL. Film o chodzącej konserwie? Czego to ludzie nie wymyślą :P

03.03.2008
01:59
[7]

Mr.Borys [ Van Helsing ]



nowy trailer, zapowiada sie swietnie. Zreszta gra Downey jr. wiec juz wiadomo, ze bedzie dobre.

03.03.2008
03:53
[8]

b166er [ Absolute Dark Knight ]

stanson - wiecej komiksow... to nie jakas tam puszka to ajronman.
ahhh i ten utwor black sabbath miod :)

03.03.2008
07:21
[9]

HumanGhost [ Senator ]

stanson -->> W jakiej epoce Ty dorastałeś?? Ironman to klasyk. Relikt mojej młodości peerelowskiej. Z chęcią się na to wybiorę. :-)

03.03.2008
07:27
smile
[10]

blazerx [ ]

czlowiek w zelaznej masce

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.