GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaką ścigałkę?

12.02.2008
18:25
[1]

mebex [ Pretorianin ]

Jaką ścigałkę?

Jaka gra waszym zdaniem jest najlepsza do grania po sieci,chodzi mi o wmiarę realistyczną ścigałkę w której można rozwijać swoją karierę.
Sorki jeśli wątek się powtarza ale mam problem (chwilowy) z netem i nie wiem czy poprzedni został utworzony.

12.02.2008
18:27
[2]

MientusPL [ Konsul ]

może GTR2? ale nie wiem ile tam jest z kariery.

12.02.2008
18:27
[3]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

u góry - encyklopedia
szukaj > po premierze > wyścigowe

proste?

12.02.2008
18:30
smile
[4]

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]

najlepsza do grania po sieci,chodzi mi o wmiarę realistyczną ścigałkę w której można rozwijać swoją karierę.

TYLKO Test Drive Unlimited!
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6716

12.02.2008
18:31
[5]

MasterDD [ :-D ]

MotoGP (3:URT lub '07)

Polecam. Swietnie sie gra zarowno na LANie czy po necie.

12.02.2008
18:31
[6]

MientusPL [ Konsul ]

oo, no właśnie, o TDU zapomniałem.

12.02.2008
18:32
[7]

mebex [ Pretorianin ]

shaybeck---> proste to mogą być włosy na głowie,ja pytam ludzi którzy pogrywają w tego typy gry i mogą podzielić się swoimi opiniami o danej grze, nie interesuje mnie sucha recenzja a odczucia prawdziwych graczy.

12.02.2008
18:33
smile
[8]

karolzzr [ Generaďż˝ ]

Shayback > jak bys byl milym i pomocnym golowiczem to bys odpowiedzial bezposrednio na pytanie jakie postawione jest w temacie... proste nie ?


A co do tematu > Mysle ze TDU

12.02.2008
18:37
[9]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

Forza Motorsport 2

12.02.2008
18:39
[10]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

no dobra... jaka jest najlepsza naszym zdaniem ?
zmień po premierze - na najpopularniejsze albo najwyżej ocenione

12.02.2008
18:43
[11]

Tenshay [ masz dałna! :D ]

SZAJBEK ---> dałbyś spokój : P
On tez ma uczucia !!! Może go to boli, co ??? :(

Jesteś taki zimny, taki bez serca :(


spoiler start
no co? : P
spoiler stop

12.02.2008
18:54
[12]

mebex [ Pretorianin ]

... i taki fajny ;)
A może- RACE 07 The WTCC?

12.02.2008
18:56
[13]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

jeżeli ktoś nierozumie - ja zgadzam się ze zdaniem większości - czytaj z rankingu
czyli najpopularniejsza - TDU
najwyżej oceniona - TDU

i po co te wasze posty ? i tak większość powie TEST DRIVE UNLIMITED

ktoś jeszcze ma wątpliwości ?

12.02.2008
19:13
[14]

Tenshay [ masz dałna! :D ]

mebex --> pedał :O


szajbek --> nic cie nie usprawiedliwia :(

ty świnio ! :(

12.02.2008
19:18
[15]

mebex [ Pretorianin ]

Tenshay--->>> lepiej ci?

13.02.2008
18:14
smile
[16]

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]

TDU, ToCa Race Driver 3, NfS: Underground i NfS: PS

13.02.2008
19:07
[17]

psiuniek [ Konsul ]

TDU

13.02.2008
19:09
smile
[18]

Pablo_291092 [ Pretorianin ]

GT4 rządzi

22.02.2008
12:52
[19]

McTire [ Pretorianin ]

Może Race 07: The WTCC game

22.02.2008
13:13
[20]

egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]

TDU & NFS Underground 1,2 & Juiced 2

04.03.2008
17:30
[21]

m3gtr [ Centurion ]

nie rozumiem po jaką chole*e ludzie zadawają takie pytania, od tego są ANKIETY

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.