mebex [ Pretorianin ]
Jaką ścigałkę?
Jaka gra waszym zdaniem jest najlepsza do grania po sieci,chodzi mi o wmiarę realistyczną ścigałkę w której można rozwijać swoją karierę.
Sorki jeśli wątek się powtarza ale mam problem (chwilowy) z netem i nie wiem czy poprzedni został utworzony.
MientusPL [ Konsul ]
może GTR2? ale nie wiem ile tam jest z kariery.
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
u góry - encyklopedia
szukaj > po premierze > wyścigowe
proste?

COREnick [ LaNuit AppartientANous ]
najlepsza do grania po sieci,chodzi mi o wmiarę realistyczną ścigałkę w której można rozwijać swoją karierę.
TYLKO Test Drive Unlimited!
https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6716
MasterDD [ :-D ]
MotoGP (3:URT lub '07)
Polecam. Swietnie sie gra zarowno na LANie czy po necie.
MientusPL [ Konsul ]
oo, no właśnie, o TDU zapomniałem.
mebex [ Pretorianin ]
shaybeck---> proste to mogą być włosy na głowie,ja pytam ludzi którzy pogrywają w tego typy gry i mogą podzielić się swoimi opiniami o danej grze, nie interesuje mnie sucha recenzja a odczucia prawdziwych graczy.

karolzzr [ Generaďż˝ ]
Shayback > jak bys byl milym i pomocnym golowiczem to bys odpowiedzial bezposrednio na pytanie jakie postawione jest w temacie... proste nie ?
A co do tematu > Mysle ze TDU
alexej [ Piwny Mędrzec ]
Forza Motorsport 2
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
no dobra... jaka jest najlepsza naszym zdaniem ?
zmień po premierze - na najpopularniejsze albo najwyżej ocenione
Tenshay [ masz dałna! :D ]
SZAJBEK ---> dałbyś spokój : P
On tez ma uczucia !!! Może go to boli, co ??? :(
Jesteś taki zimny, taki bez serca :(
mebex [ Pretorianin ]
... i taki fajny ;)
A może- RACE 07 The WTCC?
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
jeżeli ktoś nierozumie - ja zgadzam się ze zdaniem większości - czytaj z rankingu
czyli najpopularniejsza - TDU
najwyżej oceniona - TDU
i po co te wasze posty ? i tak większość powie TEST DRIVE UNLIMITED
ktoś jeszcze ma wątpliwości ?
Tenshay [ masz dałna! :D ]
mebex --> pedał :O
szajbek --> nic cie nie usprawiedliwia :(
ty świnio ! :(
mebex [ Pretorianin ]
Tenshay--->>> lepiej ci?

Richard_Hamond [ lubię .T.o.p..G.e.a.r. ]
TDU, ToCa Race Driver 3, NfS: Underground i NfS: PS
psiuniek [ Konsul ]
TDU

Pablo_291092 [ Pretorianin ]
GT4 rządzi
McTire [ Pretorianin ]
Może Race 07: The WTCC game
egzi9000 [ Wytrawny Piwosz ]
TDU & NFS Underground 1,2 & Juiced 2
m3gtr [ Centurion ]
nie rozumiem po jaką chole*e ludzie zadawają takie pytania, od tego są ANKIETY