domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]
Strasznie wolno chodzacy PC:((
przeskanowałem go avastem wszystkie dyski, Ad-Aware'm i nie wszystko czyste żadnych wirusów a PC chodzi bardzo wolno:(( może byc to spowodowanie małą ilością pamięci na dysku C gdzie jest Widows? Mam tam tylko 3GB wolnego:(((
jeśli nie to szło by coś zrobić aby usprawnić trochę to pudło??
jeszcze jak włączam kompa wyskakuje coś takiego---->
wysiak [ Generaďż˝ ]
Bądź precyzyjny i podawaj dokładne informacje dotyczące problemu
- Opisz swój problem lub błąd, który znalazłeś, dokładnie i przejrzyście.
- Opisz środowisko, w którym się pojawia (sprzęt, system, aplikacja, cokolwiek). Zaznacz wersję bądź dystrybucję systemu (na przykład "Red Hat 8.0", "Slackware 5.1" itp.).
- Opisz, co sprawdziłeś, próbując zrozumieć problem, zanim zadałeś pytanie.
- Opisz, jakie kroki podjąłeś, żeby ustalić, co jest problemem, zanim zadałeś pytanie.
- Opisz wszelkie zmiany w komputerze i konfiguracji oprogramowania, jakie zaszły w ostatnim czasie i mogą mieć znaczenie.
Zobacz w managerze urzadzen czy nie masz wykrzyknika/krzyzyka przy karcie dzwiekowej.
domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]
tak przy karcie jest wykrzyknik. zrobiłem automatyczne aktualizowanie sterowników do karty dźwiękowej no i wtedy sie pojawił ten wykrzyknik;/
co do tej ramki na pierwszym screenie:
wyskakuje ona zaraz po ukazaniu sie pulpitu
wysiak [ Generaďż˝ ]
"tak przy karcie jest wykrzyknik. zrobiłem automatyczne aktualizowanie sterowników do karty dźwiękowej no i wtedy sie pojawił ten wykrzyknik;/"
No to przywroc poprzednia, dzialajaca wersje sterownikow, to chyba oczywiste?
"wyskakuje ona zaraz po ukazaniu sie pulpitu"
Wywal demo Ivony ze startupu.

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]
wysiak jesteś wielki:D:D:D no podziałało:))
a Ivone to wywaliłem i tak sie nie przyda;/
thx;]

Gromb [ Generaďż˝ ]
ubiegł mnie
domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]
dobra to wyskakujące ramki już zrobione, tylko teraz problem z tym muleniem:(((
zanim sie otworzy jakiś folder upłynie trochę czasu;/
szło by go jakoś usprawnić??
Vidos [ Legend ]
^ dokładna defragmentacja i -->
Conath [ Generaďż˝ ]
do defragmentacji polecam:
Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]
Wejdź w Start --> Uruchom --> wpisz mssconfig--->wjedz w zakładke Autostart i powyłączaj conieco niepotrzebnych programów
Następnie możesz wyczyścić rejestr, zrobić skanowanie dysku i defragmentację.
DJ Pinata [ Red Bull Racing ]
1. Wyłącz zbędne programy autostartu w msconfig.
2. Zdefragmentuj dyski twarde.
3. Ściągnij program RegCleaner - i wyczyść nim rejestr, a potem sam wybierz wpisy, które mają być usunięte (np. błędne wpisy)
4. Ściągnij program NT Registry Optimizer - i wykonaj optymalizację rejestru.
5. Wykonaj defragmentację rejestru programem Page Defrag -
Podebrałem z książki ABC Sam optymalizuję komputer.
domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]
oki dzięki to biore sie do roboty:))