GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Strasznie wolno chodzacy PC:((

08.02.2008
10:12
[1]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

Strasznie wolno chodzacy PC:((

przeskanowałem go avastem wszystkie dyski, Ad-Aware'm i nie wszystko czyste żadnych wirusów a PC chodzi bardzo wolno:(( może byc to spowodowanie małą ilością pamięci na dysku C gdzie jest Widows? Mam tam tylko 3GB wolnego:(((
jeśli nie to szło by coś zrobić aby usprawnić trochę to pudło??

jeszcze jak włączam kompa wyskakuje coś takiego---->


Strasznie wolno chodzacy PC:(( - domin12
08.02.2008
10:17
[2]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

do upewnienia sprawdziłem czy na pewno nie będzie dźwięku i wyskakuje jeszcze to


Strasznie wolno chodzacy PC:(( - domin12
08.02.2008
10:23
[3]

wysiak [ Generaďż˝ ]

Bądź precyzyjny i podawaj dokładne informacje dotyczące problemu
- Opisz swój problem lub błąd, który znalazłeś, dokładnie i przejrzyście.
- Opisz środowisko, w którym się pojawia (sprzęt, system, aplikacja, cokolwiek). Zaznacz wersję bądź dystrybucję systemu (na przykład "Red Hat 8.0", "Slackware 5.1" itp.).
- Opisz, co sprawdziłeś, próbując zrozumieć problem, zanim zadałeś pytanie.
- Opisz, jakie kroki podjąłeś, żeby ustalić, co jest problemem, zanim zadałeś pytanie.
- Opisz wszelkie zmiany w komputerze i konfiguracji oprogramowania, jakie zaszły w ostatnim czasie i mogą mieć znaczenie.


Zobacz w managerze urzadzen czy nie masz wykrzyknika/krzyzyka przy karcie dzwiekowej.

08.02.2008
10:26
[4]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

tak przy karcie jest wykrzyknik. zrobiłem automatyczne aktualizowanie sterowników do karty dźwiękowej no i wtedy sie pojawił ten wykrzyknik;/

co do tej ramki na pierwszym screenie:
wyskakuje ona zaraz po ukazaniu sie pulpitu

08.02.2008
10:30
[5]

wysiak [ Generaďż˝ ]

"tak przy karcie jest wykrzyknik. zrobiłem automatyczne aktualizowanie sterowników do karty dźwiękowej no i wtedy sie pojawił ten wykrzyknik;/"
No to przywroc poprzednia, dzialajaca wersje sterownikow, to chyba oczywiste?

"wyskakuje ona zaraz po ukazaniu sie pulpitu"
Wywal demo Ivony ze startupu.

08.02.2008
10:37
smile
[6]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

wysiak jesteś wielki:D:D:D no podziałało:))
a Ivone to wywaliłem i tak sie nie przyda;/

thx;]

08.02.2008
10:38
smile
[7]

Gromb [ Generaďż˝ ]

ubiegł mnie

08.02.2008
10:50
[8]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

dobra to wyskakujące ramki już zrobione, tylko teraz problem z tym muleniem:(((
zanim sie otworzy jakiś folder upłynie trochę czasu;/
szło by go jakoś usprawnić??

08.02.2008
10:58
[9]

Vidos [ Legend ]

^ dokładna defragmentacja i -->

08.02.2008
11:08
[10]

Conath [ Generaďż˝ ]

do defragmentacji polecam:

08.02.2008
11:09
[11]

Tomcio_666 [ Płatki Addicted ]

Wejdź w Start --> Uruchom --> wpisz mssconfig--->wjedz w zakładke Autostart i powyłączaj conieco niepotrzebnych programów

Następnie możesz wyczyścić rejestr, zrobić skanowanie dysku i defragmentację.

08.02.2008
11:32
[12]

DJ Pinata [ Red Bull Racing ]

1. Wyłącz zbędne programy autostartu w msconfig.
2. Zdefragmentuj dyski twarde.
3. Ściągnij program RegCleaner - i wyczyść nim rejestr, a potem sam wybierz wpisy, które mają być usunięte (np. błędne wpisy)
4. Ściągnij program NT Registry Optimizer - i wykonaj optymalizację rejestru.
5. Wykonaj defragmentację rejestru programem Page Defrag -

Podebrałem z książki ABC Sam optymalizuję komputer.

08.02.2008
11:42
[13]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

oki dzięki to biore sie do roboty:))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.