GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Z pozdrowieniami dla studentów z Polibudy

08.02.2008
10:01
smile
[1]

GROM Giwera [ One Shot ]

Z pozdrowieniami dla studentów z Polibudy

Jestem obecnie jednym ze szczęśliwszych ludzi, wczoraj zamknąłem sesje i mam tydzien ferii. Jak u was?:D

Elektronika i Telekomunikacja Politechnika Śląska obecnie semestr 4 już :)


Z pozdrowieniami dla studentów z Polibudy - GROM Giwera
08.02.2008
10:03
smile
[2]

GROM Giwera [ One Shot ]

I dla wszystkich Automatyków, elektroników, informatyków i pokrewnych ;D
-->

spoiler start

Ciekawe jak to jest dostać z XORa? ; )


Z pozdrowieniami dla studentów z Polibudy - GROM Giwera
08.02.2008
10:04
[3]

PAW666THESATAN [ PIF PAF ]

Ja jeszcze niestety dzisiaj i we wtorek będę walczyć z Podstawami Technik Wytwarzania II i potem tydzień przerwy przed następnym semestrem :P

Mechatronika Politechnika Warszawska, semestr jeszcze 3 ;]

spoiler start
pewnie podobnie jak z NOR'a :P

08.02.2008
10:17
[4]

Aen [ MatiZ ]

W środę egzamin z patofizjologii, przepustka na semestr szósty. Medycyna Weterynaryjna, UWM w Olsztynie.

08.02.2008
10:18
smile
[5]

zmudix [ palnik ]

<-- [2]

*wije się w konwulsjach po nagłym ataku śmiechu*

Ja w środę ulałem ostatni egzamin, witam na szóstym semestrze! XD Politechnika Wrocławska, Informatyka na wydziale Informatyki i Zarządzania.

spoiler start

GROM, ja nie wiem, ale zanegowanym musi jeszcze bardziej boleć. ;DDD *nie może przestać się śmiać*

spoiler stop

08.02.2008
10:24
smile
[6]

M'q [ Schattenjäger ]

[2] Leże

Edit: męcze sie jeszcze z jednym projektem na V sem grafiki :P

08.02.2008
10:27
[7]

nutkaaa [ Panna B. ]

Dzisiaj egzamin z materiałoznastwa, 16.02 poprawka z geometrii wykreślnej i mam nadzieję, że zdałam historię bo jak nie to 15 poprawka :/

Politechnika Poznańska wydział Architektury semestr I

08.02.2008
10:29
[8]

GROM Giwera [ One Shot ]

: ) tekst "Zobacz jak rodzi się strach" w kontekscie minionych egzaminów (jak i nadchodzących za pół roku) zawsze rozbraja : D

08.02.2008
10:32
[9]

frer [ God of Death ]

Ja nawet nie wiem czy mam już sesję z głowy czy nie, bo czekam na wyniki z Mechaniki Budowli. Jak to zwykle bywa wyników nie ma kiedy powinny być i trzeba niepotrzebnie czekać. Jak czeka mnie poprawka albo dopytka to chyba się wkurzę, bo już mam tego dość. :P

08.02.2008
10:34
[10]

CreaToN [ Generaďż˝ ]

Ja już po sesji, II semestr wita :)

Politechnika Warszawska, wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych.

08.02.2008
10:51
[11]

Tomuslaw [ Superbia ]

Ja już (też) po wszystkich egzaminach. Co prawda czekam na wyniki jednego z nich, ale nie zapowiada się, abym nie zdał ;)

Automatyka i Robotyka, semestr 3 (w sumie można powiedzieć, że już 4. :))

08.02.2008
11:01
smile
[12]

KuKi|71 [ Centurion ]

A mi zostało budownictwo ogólne II, konstrukcje betonowe, no i mechanika gruntów u pani suchnickiej. O ile te dwa pierwsze raczej do przodu tak matka ziemia prawdopodobnie w plecy:/ .
Ale i tak jest lepiej niż myslalem, bo reszta przedmiotów jaką mam na 5 semetrze już za mna no i do przodu:D

08.02.2008
11:03
[13]

martusi_a [ Celestial ]

2 pierwsze terminy za mną, oba do poprawki /biologia komórki + biochemia/

Aen --> trzymam kciuki, tak branżowo :D

semestr 3, Medycyna Weterynaryjna, UP Wrocław

08.02.2008
11:12
[14]

radosh [ Major Enterprise Edition ]

Ja juz od tygodnia mam ferie, jakos lajtowo mi poszlo w tym semestrze tylko 3-4 noce przed sesja zarwane ;) w sesji mialem tylko 2 egzaminy, ale za to 2 ostatnie tygodnie gdy wszystkim nagle przypomnialo sie, ze zaliczenia trzeba porobic byly masakryczne

Politechnika Lodzka, Inzynieria Produkcji, VI semestr.

08.02.2008
11:30
[15]

frer [ God of Death ]

KuKi|71 --> To ostro muszą was jechać z gruntów. U nas chociaż to jest jeden z ważniejszych przedmiotów to egzamin poszedł praktycznie na luzie. Konstrukcje betonowe to już w ogóle, bo dopiero po kolejnym semestrze będziemy mieć egzamin, a bud ogólne u nas jest najbardziej nieprzewidywalne z wszystkich przedmiotów. Za to kosi nas teoria sprężystości. :D

08.02.2008
11:31
[16]

N|NJA [ Senator ]

A ja jak zwykle mam w zwyczaju, tak na złość wykształciuchom- znowu nie miałem sesji :P


BTW- przy [2] mało się własnym językiem nie udusiłem.

08.02.2008
11:40
[17]

c_N_mooris [ Pretorianin ]

A ja ferie mam od 31 stycznia:D. Sesja jedna z trudniejszych, okupiona niemałym wysiłkiem ale bez wahania mogę powiedzieć że wróciłem z tarczą.

4 semestr elektrotechniki. Politechnika Śląska.


Z pozdrowieniami dla studentów z Polibudy - c_N_mooris
08.02.2008
11:41
smile
[18]

b166er [ grindcore Joe ]

elektronika i telekomunikacjam semestr pierwsz dzis poprawka egzamniu z anala a we wtorek z algebry...

08.02.2008
11:47
smile
[19]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

A są na elektronikach jeszcze takie kwiaty jak: rolnictwo (Teoria Pola), ptoki (Podstawy Teorii Obwodów)?

08.02.2008
11:50
[20]

KuKi|71 [ Centurion ]

Frer --> No niestety żeby uzyskać zaliczenie z gruntów to trzeba opanować materiał w równym stopniu co Suchnicka, to jest naprawde wredne babsko. Co do konstrukcji betonowych to oddaje tylko projekt plus jakies pytanie, tak samo jak na metalach. Teoria sprężystosci była akurat prosta, bo zaliczyła cała moja grupa.

Pwr, budownictwo, III rok, semestr V

08.02.2008
11:52
[21]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Po egzaminach i po zaliczeniach. Z kilku przedmiotów ocen jeszcze nie znam, ale raczej wszystko powinno być zdane.

[2] zabija, pożera i wypluwa kosteczki. :D

08.02.2008
11:57
smile
[22]

frer [ God of Death ]

KuKi|71 --> Widać na każdej polibudzie na budownictwie mordują studentów czymś innym. Ja z gruntów miałem egzamin ustny u zajebistego profesora, który pyta niewiele, a do tego sam mówi więcej od studenta w odpowiedzi na swoje pytanie. Za to ze sprężynek połowie roku zapowiada się powtórka przedmiotu, ale to już u nas tradycja. ;)

08.02.2008
12:19
smile
[23]

reds23 [ redsov ]

z pozdrowieniami dla studentow politechniki slaskiej : )
ja mam ferie od wczoraj :)


Z pozdrowieniami dla studentów z Polibudy - reds23
08.02.2008
12:29
[24]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

ja sie już bycze juz od 25 stycznia ;) choć sesji teraz nie mam to semestr był jeden z najtrudniejszych w historii ;)

a 25 lutego powitam semestr nr 8 :)

Politechnika Wrocławska, Automatyka i Robotyka na Eka

08.02.2008
12:34
[25]

Korgan [ Kakało na ciepło ]

Nie wiem czy algebrę zaliczyłem, jadę niedługo zobaczyć. Ale już praktycznie na II semestrze. No i jeszcze już tak poza sesją próba zaliczenia geometrii wykreślnej:]

I Semestr Budownictwo Politechnika Warszawska

08.02.2008
12:53
[26]

Jam Jest Pawian [ Busted In The Hood ]

Przede mną jeszcze poprawka z mechaniki 13.02 o 13 :) i komis z elektrotechniki (wraz 3/5 roku) :D

No i licze na przepustke na IV semestr Automatyki i Zarzadzania na PP

08.02.2008
12:56
[27]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

A mi się w tym semestrze uda chyba przejść bez poprawek. :>

08.02.2008
13:03
[28]

Didier z Rivii [ life 4 sound ]

a propos;)

<rozbit> mi został jeden egzamin z 4 już tylko
<rozbit> i narazie żadnego nie pisałem;p
<Nekk> nienawidze takich jak ty
<rozbit> czemu?
<Nekk> opowiadacie takim jak ja ze na studiach sa ferie i 3 miesiace wakacji
<Nekk> my przychodzimy na studia
<Nekk> i sie okazuje ze to gowno prawda

08.02.2008
14:07
[29]

zmudix [ palnik ]

A jednak nie oblałem tego egzaminu. Z tego semestru mam w plecy tylko jedne ćwiczenia. XDDD

*wciąż śmieje się z [2]*

08.02.2008
14:10
smile
[30]

ronn [ moralizator ]

CreaToN -->

A jak tam PPOM? :>

08.02.2008
14:13
smile
[31]

Mydełko_FA [ Pretorianin ]

Szczere gratululacje !!

08.02.2008
14:42
[32]

CreaToN [ Generaďż˝ ]

ronn -> O daj spokój :P
Miałem strasznego pecha z pomiarami. Jako świeży student przyszedłem na pierwszą laborkę z miernictwa, kompletnie nie wiedziałem co mnie czeka i uwaliłem ją :). Potem jak głupi starałem się to nadgonić. Straszny koszmar, ale jakoś się udało. W dużej mierze uratował mnie kolos wykładowy i jeden z prowadzących laborki - prof. Sobczak jeśli go kojarzysz. Równy gość ;)

Teraz na drugim semie będzie teoria obwodów i podobno to jest równie koszmarne ;>

08.02.2008
20:00
[33]

QrKo_ [ ]

Giwera - gratuluje :) przede mna juz tylko komis z infy, co jest sprawa paradoksalna bo jak zobaczylem jaką mamy mate i fize tutaj to mi sie nogi ugieły, a i mate i fize zalyczyłem, infa nie wypaliła ^^

CreaToN - teoria obwodow, lol, dzisiaj po 3 godzinach udreki dostalem wymarzone dst :D

Pozdrawiam z polibudy czestochowskiej :)

08.02.2008
20:18
smile
[34]

_Robo_ [ Senator ]

Do ksiazek on ma XNORa ;P

08.02.2008
20:18
smile
[35]

promyczek303 [ sunshine ]

Ja mam poprawke w poniedziałek ;) Ściągi już prawie w gotowości :) Ma nadzieje, że dam rade :P
Co prawda jestem na politechnice ale na zarzadzaniu, wiec mam mało typowo ścisłych przedmiotów ;) Wszystkie matematyki, fizyki itp zaczynają mi się od 4 semestru ;)

Rowniez P.Cz ;) Święte miasto górą :P

08.02.2008
20:28
[36]

-Rena- [ Pretorianin ]

Politechnika Warszawska Wydział Inżynierii Materiałowej semestr VII się kończy:D

Ja prawie po sesji, dziś walczyłam na termodynamice stopów i fizyce ciała stałego, jeszcze w poniedziałek zaawansowane metody badań materiałów i koniec [happy]
Pozdrowienia dla wszystkich studentów:)

08.02.2008
20:43
smile
[37]

War [ War never changes ]

Ja miałem dokładnie tydzień temu ostatni egzamin, czyli prawie trzy tygodnie ferii, do 21 lutego. Teraz to już tylko dwa... ;)
A sesja poszła zadziwiająco gładko, bez poprawek, oby tak dalej :)

Właściwie teraz już semestr II, Budownictwo, PWr.

02.03.2008
00:28
[38]

GROM Giwera [ One Shot ]

I jak studenciaki po? :)

02.03.2008
00:39
smile
[39]

Paradox [ Loon ABO mode ]

Logika 4
Wstęp 3

W sumie zlamiłem ze wstępem, bo to najłatwiejszy przedmiot na prawie, ale co tam - byle do przodu, jak to mawiają :). Powoli zaczynam się psychicznie nastawiać na czerwiec :)

02.03.2008
00:45
[40]

Katane [ Useful Idiot ]

Teraz na drugim semie będzie teoria obwodów i podobno to jest równie koszmarne ;>

A na 3im ELIU (jeszcze bardziej upierdliwe) lub cala masa "fajnych" przedmiotow jak pojdziesz na elektronike :)

Nowy semestr rozpoczety, teraz juz na specjalnosci Teleinformatyka i Zarzadzanie w Telekomunikacji, EiTI PW.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.