GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Komputer do 600 zł

07.02.2008
22:17
smile
[1]

Daniosek777 [ Centurion ]

Komputer do 600 zł

Chciałbym sobie kupić nowy komputer.




polecicie ten komputer znajdujący się w tym linku.
Proszę o odpowiedz poniewaz dobrze sie nie znam na komputerach.
Możecie podać równiez inne propozycje najlepiej na allegro poszukajcie .

07.02.2008
22:20
[2]

Super Kotlet [ Schabowy ]

Do czego ten komp ma być? Ten co podałeś się nie nadaje - karta graficzna do dupy

07.02.2008
22:21
[3]

Daniosek777 [ Centurion ]

do gier i nie tylko a jaki bys polecil zeby cena nie przekroczyla 600 zl

07.02.2008
22:25
[4]

EG2006_43107114 [ Senator ]

Dołóż 1,5k i ci starczy. Za 600 zł kupisz kompa do Pasjansa i Sapera.

07.02.2008
22:27
[5]

koziolekl [ Generaďż˝ ]

Jak za 600zł to na prawdę dobry komputer - dobry procesor i dużo RAMu. W gry jednak nie pograsz, za jakiś czas musisz zainwestować w kartę graficzną, a to wydatek ok przynajmniej 400zł..

07.02.2008
22:33
[6]

Leon86 [ PREDATOR ]

Jak piszą poprzednicy, grafa ci nie wyrobi przy dzisiejszych standardach.

07.02.2008
22:34
smile
[7]

Lim [ Legend ]

600zł bez monitora... hymm

To niewiele, jednak zanim się zdecydujesz, sprawdź czy do zestawu jest dołączony jakikolwiek napęd optyczny - o dysku również nie widzę wzmianki. Może źle patrzałem ;)
Jest tylko o tym nie wspominają? Ciekawa aukcja.

07.02.2008
23:04
smile
[8]

Daniosek777 [ Centurion ]

podajcie jakies linki z kompami

07.02.2008
23:06
[9]

Axl2000 [ Hohner ]

Daniosek - gry do grania kosztują 2-3k zł a ty chcesz taki za 600....idź do Ery...w tym co podales nie ma HDD (150zł) i DVD (100zł)

07.02.2008
23:08
[10]

Daniosek777 [ Centurion ]

up

07.02.2008
23:21
[11]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Coś mi się wydaje, że zasilacz z tego kompa w pierwszym linku jest "od pana Zbysia za rogu", bo nawet nazwy producenta nie podali. No i pamięć można by wziąć lepszą, ale ta co teraz jest może być.

Axl -------> gry do grania kosztują 2-3k zł To coś drogie te gry. :P

07.02.2008
23:23
[12]

mirencjum [ operator kursora ]



Ale na końcu doczytałem, że nie ma dysku i napędu.

08.02.2008
11:54
smile
[13]

Daniosek777 [ Centurion ]

mirencjum---->ten który podałes ma niezly procek .
A karta graficzna jest dobra i nadaje sie do gier?.
2 gb ramu duzo OK


czy na tego kompa ktory podales wejda i nie beda sie scinac gry.
np.need for speed prostreet,cod4, itp.


Nawet ten komp jest niezly wszystko jest dobre ale nie wiem czy karta graficzna jest dobra

08.02.2008
12:09
[14]

mirencjum [ operator kursora ]

Nie ma co się oszukiwać, za 600 zł nie złożysz nowego komputera, by poprawnie chodziły nowe gry.

08.02.2008
12:10
[15]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Popros rodzicow zeby wiecej zarabiali.

08.02.2008
12:10
smile
[16]

Daniosek777 [ Centurion ]

Aha zapomniałem dysk twardy to ja mam przy tym co mam teraz i napęd tez .
Więc chyba nie problem wysiągnać te rzeczy a póżniej przełozyć do nowego.

08.02.2008
12:12
smile
[17]

Daniosek777 [ Centurion ]

mirencjum ---> ja chce ten komputer dopiero pozniej teraz sie tylko rozglądam .
Komputery moze stanieją do 2009 roku.




Ja nie wymagam np.Crysis albo te gry z najwyzszej polki

08.02.2008
12:14
[18]

Reavek [ Tukan ]

Komputery moze stanieją do 2009 roku.

na pewno, ale wtedy znów taki komputer wart 600zł do nowych gier nie będzie sie nadawał, technika sie rozwija ale gry tez, wiec czas z taka sama kwota w kieszeni niewiele zmieni ;)

08.02.2008
12:16
[19]

MasterDD [ :-D ]

Daniosek777 -> Skoro chcesz kupic kompa dopiero w 2009 (pewnie jeszcze w grudniu :P)
to nie ma sensu sie nawet teraz rozgladac.

Mamy 8 luty 2008.

[jerzy]
ten jest dobry :

08.02.2008
12:18
[20]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Skoro kupujesz kompa w 2009 to rozglądanie się za nim teraz nie ma sensu.

08.02.2008
12:20
smile
[21]

Daniosek777 [ Centurion ]

na poczatku zeby nie wiem moze sobie wiecej uzbieram i wtedy kupie .
Moze byc tak ze nawet rozbuduje swojego czyli wymienie to co najwazniejsze .
Karte i procka i moze jeszcze ramy

08.02.2008
12:21
[22]

Gromb [ P12 ]

z tego co mówili mi ludzie skladający komputery, sprzet jeszcze nigdy nie byl tak tani jak teraz, wiec jesli chcesz skladac cokolwiek to rob to teraz!

08.02.2008
12:22
[23]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Daniosek ---------> A twoja płyta główna nadaje się do takiej rozbudowy? Najlepiej podaj jej nazwe.

08.02.2008
12:22
[24]

Daniosek777 [ Centurion ]

no i plyte glówną kupie odpowiednią

08.02.2008
12:26
[25]

MasterDD [ :-D ]

czyli wszystko procz monitora, klawiatury i myszki :-)

08.02.2008
12:28
[26]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

lol za 600zł kompa:|
przeznacz na niego 1500zł ale to i tak mało jest;/
chyba ze mama ci więcej nie pożyczy LOL!!!!!!!
no nfs ps i cod4 chyba marzysz:|

edit:
ty masz procesor 2.8
512RAm
i radeona 9950 chyba

no to dokup z jeszcze 512RAM do tego 1GB
kartę wymień na lepsza
a procek jeszcze może zostac

KANTAR1---> heh emotki musza byc to tak z przyzwyczajenia pisze:) na gg duzo siedze i emot za emotem leci to GOL nie moze byc gorszy;]

hmm....
sama karta kosztuje 700zł
to jak od 1500 - mu 700zł to masz 800zł no i gdzie tu jeszcze płyta jakies 350zł ramy 200zł to masz juz 550zł mówie o 1GB ram no i jak juz taka rozbudowa to i procek lepszy za te 400zł

08.02.2008
12:30
[27]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

domin ------> 1500zł na kompa w pełni wystarczy.

A tych emotek to chyba zawsze będziesz używał, co? ;p

08.02.2008
12:32
smile
[28]

Friden [ Konsul ]

Komputer z pierwszego linka jest lepszy od mojego aktualnego :)

08.02.2008
13:11
smile
[29]

Daniosek777 [ Centurion ]

podajcie linki z komputerami mogą byc za 800 max

08.02.2008
13:14
[30]

Mati176 [ King Klick ]

Dlaczego masz avatar Alexeja?

08.02.2008
13:16
[31]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Po co mamy podawać ci komputery skoro i tak będziesz kupował go w 2009? Wiesz, że te zestawy, które ci dzisiaj podamy w 2009 będą zupełnie nieopłacalne?

I zmień avatar, bo nie można mieć takiego samego jak inny użytkownik.

08.02.2008
13:21
[32]

Friden [ Konsul ]

KANTAR1: Z ciekawości, bo autentycznie nie wiem. Reguluje to jakiś punkt regulaminu? (pytanie dot. twojej wypowiedzi o avatarach).

08.02.2008
13:25
[33]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Friden -------> Jak czytałem regulamin rok temu to punkt jeszcze był, teraz nie moge się go doszukać. A tak w ogóle to sporo zmian zaszło w regulaminie, o których nawet nie wiedziałem.

08.02.2008
13:28
[34]

MasterDD [ :-D ]

"Uwaga! Pamiętaj że twój Avatar musi być zgodny z regulaminem forum i nie może zawierać treści reklamowych, pornograficznych, obscenicznych, obraźliwych i niezgodnych z polskim prawem. Nie stosowanie się do regulaminu spowoduje nieodwracalne zablokowanie konta.
Nie wolno używać Avatarów innych czytelników."

08.02.2008
13:29
[35]

Kerth [ Konsul ]

Daniosek777 --> czy mi sie zdaje, czy ukradles innemu userowi z forum avatar ?

edit: kurde, nie zauwazylem ze ktos juz sie o to upomnial. Swoja droga trzeba byc kretynem zeby krasc avatary z ksywka innego usera z tego samego forum :D

08.02.2008
13:31
[36]

wysiak [ Senator ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7352059&N=1
alexej juz sam to zglosil tydzien temu, jak widac nikogo to nie obchodzi.

KANTAR --> Tekst jest w okienku do ustawiania avatara.

08.02.2008
13:33
[37]

KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]

Już wiem. Dla zainteresowanych: Znajduje się on w okienku, w którym zmieniamy avatara.

08.02.2008
13:34
[38]

MasterDD [ :-D ]

KANTAR1 -> Moje Gry-OnLine > Ustaw Swojego Avatara > Na dole.

08.02.2008
14:10
[39]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

Stary... komp do gier z 800zł?
Tyle to ci nie wystarczy na samą kartę graficzną do kompa do gier.

Zresztą jak będziesz kupował kompa za rok to poco ci ceny i sprzęt z teraz?

08.02.2008
14:55
[40]

seppu [ Konsul ]

Tyle to ci nie wystarczy na samą kartę graficzną do kompa do gier

Komputer za 800zł do gier to nie, ale sama karta tak. HD3850 512mb stoi za ~620zł. :)

08.02.2008
15:17
[41]

Ward [ Senator ]

ta aukcja to granda , skladowe tych ''zestawów'' kupisz w detalu w dobrej cenie jeśli poszukasz
szukają głupich na allegro , kilku znajdą

Daniosek777 - może zaprowadzisz rodziców do sklepu i wezmą coś na raty , pierwsze 600zł spłacisz sam (bo podobno masz) a resztę będziesz składał z kieszonkowego ;->

08.02.2008
16:11
[42]

PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]

seppu --> miałem na myśli dobrego kompa do gier...

PS: Na przykład 8800GTS 512MB - ok. 1000zł

09.02.2008
10:08
[43]

,,Ryder [ Konsul ]

to jest warte około 1500 zł

09.02.2008
23:52
[44]

hubercik015 [ Konsul ]

Ja kupile kompa za 599zl i nie zaluje Athlon 2x 4200+...2Gb Ramu....grafika Radeon Intega 700mb...plyta Gigabyta...moze nie pogram zbytnio ale co nieco z niego wyciagne...

27.02.2008
20:45
[45]

Daniosek777 [ Centurion ]

moga byc do 1300

27.02.2008
21:49
[46]

diablooo7 [ Centurion ]

uuu... będzie ciężko

27.02.2008
22:05
smile
[47]

ON Line [ sHiFtY ]

Comodore !

27.02.2008
22:10
[48]

Locke. [ Pretorianin ]

ON Line --> A co to? :F

27.02.2008
22:12
[49]

ON Line [ sHiFtY ]

... lub takie cos na te zolte dyskietki haha

27.02.2008
23:23
smile
[50]

Bojak [ Don ]

czy na tego kompa ktory podales wejda i nie beda sie scinac gry.
np.need for speed prostreet,cod4, itp.


-Będą, nawet na minimalnych detalach.

Ja nie wymagam np.Crysis albo te gry z najwyzszej polki

-Nie wymagasz gier z najwyższej półki, a wspominasz o CoD4. Pro Street ma jeszcze większe wymagania. Na kompie za 600 zł pograsz najwyżej w CoD2, ale 4 ? Bez przesady. Chcesz miec kompa, na którym pograsz w najnowsze tytuły bez ścinek i będzie sie spisywał dobrze przez pewien czas to musisz wydac na niego conajmniej 3000 zł. Polecam kupić konsolę. Ot, chociażby x360 kosztuje chyba teraz ok 1000 zł ( dobrze mówię, panowie ?). Pograsz na nim przez jakies 3 - 4 lata i nic sie nie zatnie :)

Podsumowując - kup Xbox 360. Naprawde warto, a zmiescisz sie w 1300 zł. Ja sam nie mając swego czasu pieniędzy na nowego pieca kupiłem za niewielkie pieniądze PS2. Tak sobie grałem i grałem, a po pewnym czasie kupiłem kompa. Przypuszczam, że ta historia jeszcze nie raz mi się powtórzy. Pozdrawiam ;)

27.02.2008
23:24
[51]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

bojak - skoro chce kupić kompa za 600 zł to bym bardziej nie stać go będzie na gry z X360

28.02.2008
08:00
[52]

ELmaroko [ Legionista ]

Nooo tak ale to leprze od kompa za 600zł . Na pewno uzbierał by se ok 150zł na jakiś tytuł wybrany i by grał bez przycinki i z super grafiką ;) może jak by przez neta grał to wtedy by mu sie prędko ta 1 gr nie znudziła

01.03.2008
20:05
smile
[53]

Daniosek777 [ Centurion ]

na mojego kompa weszlo cod4 i sie nie scina moze czasami sie zawiesza ale sie nie scina a mam slabego


Procesor:celeron 2.80 Ghz
Karta graficzna radeon 9550
512 ramu.


i mi weszlo cod4

02.03.2008
18:33
smile
[54]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

ale zapewne na najmniejszych LoL:D

02.03.2008
18:37
[55]

kibs007 [ Legionista ]

domin12 ma racje LLLLOOOOLLLL:D

02.03.2008
18:55
[56]

Send1N [ Konsul ]

ja bym ci radzil brac plyte Foxconna ze zintegrowaną na chipsecie grafa GeForce 6100 jak na integre calkiem niezle radzi sobie w 3D bo za taka kase to ja dalem za sama grafe troche malo do tego sobie kup narazie 1GB ramu i procka Athlon np 4800+ X2 jezeli nie chesz krecic te 2X 2.5 ghz starcza

03.03.2008
13:24
smile
[57]

Daniosek777 [ Centurion ]

kibs007--->
O ile wiem to u ciebie tez chodzi na najmniejszych tak jak u mnie
Też ci sie troche scina a mi troszke wiecej .
domin12 u ciebie na najmniejszych wchodzi cod2 z ledwoscia

03.03.2008
13:25
smile
[58]

kibs007 [ Legionista ]

denek bo do ciebie przyjde i zginiesz to ja kuba

03.03.2008
13:28
smile
[59]

Daniosek777 [ Centurion ]

pamietaj w regulaminie pisze ze nie mozna uzywac obrazliwych wyrazen
A ty juz powoli to tego dochodzisz!

03.03.2008
13:31
smile
[60]

kibs007 [ Legionista ]

haha ale obrażliwe słowo

03.03.2008
13:38
smile
[61]

kibs007 [ Legionista ]


ja ci daniosek proponuje ten komp

03.03.2008
13:41
smile
[62]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

Daniosek777 hahaha domin12 u ciebie na najmniejszych wchodzi cod2 z ledwością bo ja skończyłem z kompami;/ kompa mam tylko go CoD2 a gram na xbox osle;/

03.03.2008
13:43
smile
[63]

Daniosek777 [ Centurion ]

domin12--.
no i co z tego ale kompa tez masz
kibs007-->nie dzieki ten komp wclanie nie jest taki dobry

03.03.2008
13:44
[64]

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]

ta kompa mam ale nie do grania;]
konsole mam do grania;]

weź sie zastanów dwa razy zanim coś napiszesz:|

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.