
Daniosek777 [ Centurion ]
Komputer do 600 zł
Chciałbym sobie kupić nowy komputer.
polecicie ten komputer znajdujący się w tym linku.
Proszę o odpowiedz poniewaz dobrze sie nie znam na komputerach.
Możecie podać równiez inne propozycje najlepiej na allegro poszukajcie .
Super Kotlet [ Schabowy ]
Do czego ten komp ma być? Ten co podałeś się nie nadaje - karta graficzna do dupy
Daniosek777 [ Centurion ]
do gier i nie tylko a jaki bys polecil zeby cena nie przekroczyla 600 zl
EG2006_43107114 [ Senator ]
Dołóż 1,5k i ci starczy. Za 600 zł kupisz kompa do Pasjansa i Sapera.
koziolekl [ Generaďż˝ ]
Jak za 600zł to na prawdę dobry komputer - dobry procesor i dużo RAMu. W gry jednak nie pograsz, za jakiś czas musisz zainwestować w kartę graficzną, a to wydatek ok przynajmniej 400zł..
Leon86 [ PREDATOR ]
Jak piszą poprzednicy, grafa ci nie wyrobi przy dzisiejszych standardach.

Lim [ Legend ]
600zł bez monitora... hymm
To niewiele, jednak zanim się zdecydujesz, sprawdź czy do zestawu jest dołączony jakikolwiek napęd optyczny - o dysku również nie widzę wzmianki. Może źle patrzałem ;)
Jest tylko o tym nie wspominają? Ciekawa aukcja.

Daniosek777 [ Centurion ]
podajcie jakies linki z kompami
Axl2000 [ Hohner ]
Daniosek - gry do grania kosztują 2-3k zł a ty chcesz taki za 600....idź do Ery...w tym co podales nie ma HDD (150zł) i DVD (100zł)
Daniosek777 [ Centurion ]
up
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Coś mi się wydaje, że zasilacz z tego kompa w pierwszym linku jest "od pana Zbysia za rogu", bo nawet nazwy producenta nie podali. No i pamięć można by wziąć lepszą, ale ta co teraz jest może być.
Axl -------> gry do grania kosztują 2-3k zł To coś drogie te gry. :P
mirencjum [ operator kursora ]
Ale na końcu doczytałem, że nie ma dysku i napędu.

Daniosek777 [ Centurion ]
mirencjum---->ten który podałes ma niezly procek .
A karta graficzna jest dobra i nadaje sie do gier?.
2 gb ramu duzo OK
czy na tego kompa ktory podales wejda i nie beda sie scinac gry.
np.need for speed prostreet,cod4, itp.
Nawet ten komp jest niezly wszystko jest dobre ale nie wiem czy karta graficzna jest dobra
mirencjum [ operator kursora ]
Nie ma co się oszukiwać, za 600 zł nie złożysz nowego komputera, by poprawnie chodziły nowe gry.
pajkul [ Generaďż˝ ]
Popros rodzicow zeby wiecej zarabiali.

Daniosek777 [ Centurion ]
Aha zapomniałem dysk twardy to ja mam przy tym co mam teraz i napęd tez .
Więc chyba nie problem wysiągnać te rzeczy a póżniej przełozyć do nowego.

Daniosek777 [ Centurion ]
mirencjum ---> ja chce ten komputer dopiero pozniej teraz sie tylko rozglądam .
Komputery moze stanieją do 2009 roku.
Ja nie wymagam np.Crysis albo te gry z najwyzszej polki
Reavek [ Tukan ]
Komputery moze stanieją do 2009 roku.
na pewno, ale wtedy znów taki komputer wart 600zł do nowych gier nie będzie sie nadawał, technika sie rozwija ale gry tez, wiec czas z taka sama kwota w kieszeni niewiele zmieni ;)
MasterDD [ :-D ]
Daniosek777 -> Skoro chcesz kupic kompa dopiero w 2009 (pewnie jeszcze w grudniu :P)
to nie ma sensu sie nawet teraz rozgladac.
Mamy 8 luty 2008.
[jerzy]
ten jest dobry :
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Skoro kupujesz kompa w 2009 to rozglądanie się za nim teraz nie ma sensu.

Daniosek777 [ Centurion ]
na poczatku zeby nie wiem moze sobie wiecej uzbieram i wtedy kupie .
Moze byc tak ze nawet rozbuduje swojego czyli wymienie to co najwazniejsze .
Karte i procka i moze jeszcze ramy
Gromb [ P12 ]
z tego co mówili mi ludzie skladający komputery, sprzet jeszcze nigdy nie byl tak tani jak teraz, wiec jesli chcesz skladac cokolwiek to rob to teraz!
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Daniosek ---------> A twoja płyta główna nadaje się do takiej rozbudowy? Najlepiej podaj jej nazwe.
Daniosek777 [ Centurion ]
no i plyte glówną kupie odpowiednią
MasterDD [ :-D ]
czyli wszystko procz monitora, klawiatury i myszki :-)
domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]
lol za 600zł kompa:|
przeznacz na niego 1500zł ale to i tak mało jest;/
chyba ze mama ci więcej nie pożyczy LOL!!!!!!!
no nfs ps i cod4 chyba marzysz:|
edit:
ty masz procesor 2.8
512RAm
i radeona 9950 chyba
no to dokup z jeszcze 512RAM do tego 1GB
kartę wymień na lepsza
a procek jeszcze może zostac
KANTAR1---> heh emotki musza byc to tak z przyzwyczajenia pisze:) na gg duzo siedze i emot za emotem leci to GOL nie moze byc gorszy;]
hmm....
sama karta kosztuje 700zł
to jak od 1500 - mu 700zł to masz 800zł no i gdzie tu jeszcze płyta jakies 350zł ramy 200zł to masz juz 550zł mówie o 1GB ram no i jak juz taka rozbudowa to i procek lepszy za te 400zł
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
domin ------> 1500zł na kompa w pełni wystarczy.
A tych emotek to chyba zawsze będziesz używał, co? ;p

Friden [ Konsul ]
Komputer z pierwszego linka jest lepszy od mojego aktualnego :)

Daniosek777 [ Centurion ]
podajcie linki z komputerami mogą byc za 800 max
Mati176 [ King Klick ]
Dlaczego masz avatar Alexeja?
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Po co mamy podawać ci komputery skoro i tak będziesz kupował go w 2009? Wiesz, że te zestawy, które ci dzisiaj podamy w 2009 będą zupełnie nieopłacalne?
I zmień avatar, bo nie można mieć takiego samego jak inny użytkownik.
Friden [ Konsul ]
KANTAR1: Z ciekawości, bo autentycznie nie wiem. Reguluje to jakiś punkt regulaminu? (pytanie dot. twojej wypowiedzi o avatarach).
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Friden -------> Jak czytałem regulamin rok temu to punkt jeszcze był, teraz nie moge się go doszukać. A tak w ogóle to sporo zmian zaszło w regulaminie, o których nawet nie wiedziałem.
MasterDD [ :-D ]
"Uwaga! Pamiętaj że twój Avatar musi być zgodny z regulaminem forum i nie może zawierać treści reklamowych, pornograficznych, obscenicznych, obraźliwych i niezgodnych z polskim prawem. Nie stosowanie się do regulaminu spowoduje nieodwracalne zablokowanie konta.
Nie wolno używać Avatarów innych czytelników."
Kerth [ Konsul ]
Daniosek777 --> czy mi sie zdaje, czy ukradles innemu userowi z forum avatar ?
edit: kurde, nie zauwazylem ze ktos juz sie o to upomnial. Swoja droga trzeba byc kretynem zeby krasc avatary z ksywka innego usera z tego samego forum :D
wysiak [ Senator ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=7352059&N=1
alexej juz sam to zglosil tydzien temu, jak widac nikogo to nie obchodzi.
KANTAR --> Tekst jest w okienku do ustawiania avatara.
KANTAR1 [ Symulator Interfejsu ]
Już wiem. Dla zainteresowanych: Znajduje się on w okienku, w którym zmieniamy avatara.
MasterDD [ :-D ]
KANTAR1 -> Moje Gry-OnLine > Ustaw Swojego Avatara > Na dole.
PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]
Stary... komp do gier z 800zł?
Tyle to ci nie wystarczy na samą kartę graficzną do kompa do gier.
Zresztą jak będziesz kupował kompa za rok to poco ci ceny i sprzęt z teraz?
seppu [ Konsul ]
Tyle to ci nie wystarczy na samą kartę graficzną do kompa do gier
Komputer za 800zł do gier to nie, ale sama karta tak. HD3850 512mb stoi za ~620zł. :)
Ward [ Senator ]
ta aukcja to granda , skladowe tych ''zestawów'' kupisz w detalu w dobrej cenie jeśli poszukasz
szukają głupich na allegro , kilku znajdą
Daniosek777 - może zaprowadzisz rodziców do sklepu i wezmą coś na raty , pierwsze 600zł spłacisz sam (bo podobno masz) a resztę będziesz składał z kieszonkowego ;->
PrzemoDZ [ Veni, Vidi, Vici ]
seppu --> miałem na myśli dobrego kompa do gier...
PS: Na przykład 8800GTS 512MB - ok. 1000zł
,,Ryder [ Konsul ]
to jest warte około 1500 zł
hubercik015 [ Konsul ]
Ja kupile kompa za 599zl i nie zaluje Athlon 2x 4200+...2Gb Ramu....grafika Radeon Intega 700mb...plyta Gigabyta...moze nie pogram zbytnio ale co nieco z niego wyciagne...
Daniosek777 [ Centurion ]
moga byc do 1300
diablooo7 [ Centurion ]
uuu... będzie ciężko

ON Line [ sHiFtY ]
Comodore !
Locke. [ Pretorianin ]
ON Line --> A co to? :F
ON Line [ sHiFtY ]
... lub takie cos na te zolte dyskietki haha

Bojak [ Don ]
czy na tego kompa ktory podales wejda i nie beda sie scinac gry.
np.need for speed prostreet,cod4, itp.
-Będą, nawet na minimalnych detalach.
Ja nie wymagam np.Crysis albo te gry z najwyzszej polki
-Nie wymagasz gier z najwyższej półki, a wspominasz o CoD4. Pro Street ma jeszcze większe wymagania. Na kompie za 600 zł pograsz najwyżej w CoD2, ale 4 ? Bez przesady. Chcesz miec kompa, na którym pograsz w najnowsze tytuły bez ścinek i będzie sie spisywał dobrze przez pewien czas to musisz wydac na niego conajmniej 3000 zł. Polecam kupić konsolę. Ot, chociażby x360 kosztuje chyba teraz ok 1000 zł ( dobrze mówię, panowie ?). Pograsz na nim przez jakies 3 - 4 lata i nic sie nie zatnie :)
Podsumowując - kup Xbox 360. Naprawde warto, a zmiescisz sie w 1300 zł. Ja sam nie mając swego czasu pieniędzy na nowego pieca kupiłem za niewielkie pieniądze PS2. Tak sobie grałem i grałem, a po pewnym czasie kupiłem kompa. Przypuszczam, że ta historia jeszcze nie raz mi się powtórzy. Pozdrawiam ;)
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
bojak - skoro chce kupić kompa za 600 zł to bym bardziej nie stać go będzie na gry z X360
ELmaroko [ Legionista ]
Nooo tak ale to leprze od kompa za 600zł . Na pewno uzbierał by se ok 150zł na jakiś tytuł wybrany i by grał bez przycinki i z super grafiką ;) może jak by przez neta grał to wtedy by mu sie prędko ta 1 gr nie znudziła

Daniosek777 [ Centurion ]
na mojego kompa weszlo cod4 i sie nie scina moze czasami sie zawiesza ale sie nie scina a mam slabego
Procesor:celeron 2.80 Ghz
Karta graficzna radeon 9550
512 ramu.
i mi weszlo cod4

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]
ale zapewne na najmniejszych LoL:D
kibs007 [ Legionista ]
domin12 ma racje LLLLOOOOLLLL:D
Send1N [ Konsul ]
ja bym ci radzil brac plyte Foxconna ze zintegrowaną na chipsecie grafa GeForce 6100 jak na integre calkiem niezle radzi sobie w 3D bo za taka kase to ja dalem za sama grafe troche malo do tego sobie kup narazie 1GB ramu i procka Athlon np 4800+ X2 jezeli nie chesz krecic te 2X 2.5 ghz starcza

Daniosek777 [ Centurion ]
kibs007--->
O ile wiem to u ciebie tez chodzi na najmniejszych tak jak u mnie
Też ci sie troche scina a mi troszke wiecej .
domin12 u ciebie na najmniejszych wchodzi cod2 z ledwoscia

kibs007 [ Legionista ]
denek bo do ciebie przyjde i zginiesz to ja kuba

Daniosek777 [ Centurion ]
pamietaj w regulaminie pisze ze nie mozna uzywac obrazliwych wyrazen
A ty juz powoli to tego dochodzisz!

kibs007 [ Legionista ]
haha ale obrażliwe słowo

kibs007 [ Legionista ]
ja ci daniosek proponuje ten komp

domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]
Daniosek777 hahaha domin12 u ciebie na najmniejszych wchodzi cod2 z ledwością bo ja skończyłem z kompami;/ kompa mam tylko go CoD2 a gram na xbox osle;/

Daniosek777 [ Centurion ]
domin12--.
no i co z tego ale kompa tez masz
kibs007-->nie dzieki ten komp wclanie nie jest taki dobry
domin12 [ ^oFrago^=Lolindir ]
ta kompa mam ale nie do grania;]
konsole mam do grania;]
weź sie zastanów dwa razy zanim coś napiszesz:|