GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

zuzycie pradu przez PC

07.02.2008
11:35
[1]

Hugunumana [ Konsul ]

zuzycie pradu przez PC

witam:) potrzebuje str.interetowej na której mozna sprawdzic , obliczyc ile pradu ciagnie nasz komp, poszczególne jego cześci....

07.02.2008
11:43
[2]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

07.02.2008
11:45
[3]

Hugunumana [ Konsul ]

TajemniczyDonPedro--------> dzieki ale to jest przydatne dla uzytkownikow majacych kompy z przed 4 lat:/

07.02.2008
11:57
[4]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

Znalazłem coś bardziej na czasie:

07.02.2008
12:05
[5]

Hugunumana [ Konsul ]

A64 3700 ~2500,ATi x1900XTX, 2x DDRam , 2 wiatraczki , 2 dyski 7200, 1 DVD-RW/DVD+RW, zasilacz 560W = 330W

dzieki

07.02.2008
12:08
[6]

wysiak [ Generaďż˝ ]

Tak na oko to rzeczywisty pobor bedzie ok 230-240W max, a nie 330. Te strony ostro zawyzaja:)

07.02.2008
12:10
[7]

Hugunumana [ Konsul ]

mozliwe... obok kalkulatora reklamy samych zasilaczy... :P

07.02.2008
12:26
[8]

adam423423 [ Pretorianin ]

Ja mam tagana 600 W a zużywa mi tylko 304 W lol.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.