Hugunumana [ Konsul ]
zuzycie pradu przez PC
witam:) potrzebuje str.interetowej na której mozna sprawdzic , obliczyc ile pradu ciagnie nasz komp, poszczególne jego cześci....
TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
Hugunumana [ Konsul ]
TajemniczyDonPedro--------> dzieki ale to jest przydatne dla uzytkownikow majacych kompy z przed 4 lat:/
TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
Znalazłem coś bardziej na czasie:
Hugunumana [ Konsul ]
A64 3700 ~2500,ATi x1900XTX, 2x DDRam , 2 wiatraczki , 2 dyski 7200, 1 DVD-RW/DVD+RW, zasilacz 560W = 330W
dzieki
wysiak [ Generaďż˝ ]
Tak na oko to rzeczywisty pobor bedzie ok 230-240W max, a nie 330. Te strony ostro zawyzaja:)
Hugunumana [ Konsul ]
mozliwe... obok kalkulatora reklamy samych zasilaczy... :P
adam423423 [ Pretorianin ]
Ja mam tagana 600 W a zużywa mi tylko 304 W lol.