GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

pytanie dot. Excela.

04.02.2008
09:48
[1]

Zdzisiek [ Generaďż˝ ]

pytanie dot. Excela.

witam


czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć gdzie w Excelu jest opcja wstawiania przycisku ?
(chce do przycisku np "oblicz" dodać funkcję makro)

04.02.2008
10:56
[2]

Musk2 [ Konsul ]

Włącz sobie pasek narzędzi FORMULARZE.

04.02.2008
11:06
[3]

zbm [ I Herd U Liek Mudkipz? ]

1. prawym wywołujesz menu z paskami zdań
2. wybierasz visual basic
3. wybierasz przybornik formantów
4. z niego przycisk
5. dwuklik na przycisk powoduje przeniesienie do funkcji wywoływanej przez przycisk (wpisać tutaj:)

chyba, że chodzi CI o przycisk na pasku narzędzi, to
się robi gdzieś w zarządzaniu paskami narzędzi, ale w tej chwili nie pamiętam


pytanie dot. Excela. - zbm
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.