Zdzisiek [ Generaďż˝ ]
pytanie dot. Excela.
witam
czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć gdzie w Excelu jest opcja wstawiania przycisku ?
(chce do przycisku np "oblicz" dodać funkcję makro)
Musk2 [ Konsul ]
Włącz sobie pasek narzędzi FORMULARZE.
zbm [ I Herd U Liek Mudkipz? ]
1. prawym wywołujesz menu z paskami zdań
2. wybierasz visual basic
3. wybierasz przybornik formantów
4. z niego przycisk
5. dwuklik na przycisk powoduje przeniesienie do funkcji wywoływanej przez przycisk (wpisać tutaj:)
chyba, że chodzi CI o przycisk na pasku narzędzi, to
się robi gdzieś w zarządzaniu paskami narzędzi, ale w tej chwili nie pamiętam