GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Carmageddon 2 a XP

04.02.2008
07:41
[1]

inspire [ Junior ]

Carmageddon 2 a XP

Witam,

mam problem z gra gdyz ostatnio przypomnialem sobie o bardzo fajne i starej gierce Carmageddon :D Chyba nie trzeba tlumaczyc jak to gra :P Mam problem mianowicie ostatniego czasu gralem sobie w demo na XP bez probolemu dziala lecz wczoraj postanowilem zainstalowac sobie pelna wersje lecz ta juz nie dziala informujac mnie iz nie dziala pod windowsem NT... Ustawialem zgodnosc pod Win 95, 98, Me i niestety wciaz ten sam problem moze ktos wie o co w tym chodzi i mi pomoze?
Z gory dzieki.
Pozdrawiam :)

04.02.2008
07:56
[2]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

Ale zainstalowales czy juz instalka sie buntuje?

04.02.2008
08:05
[3]

inspire [ Junior ]

zainstralowalem bez najmniejszego problemu tylko sama gra juz nie chce dzialac...

04.02.2008
08:13
[4]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

A sprobujmy takie cus:

Prawym na pulpicie - wlasciwosci - ustawienia - zaawansowane.
Teraz poszukaj akceleracji sprzetowej i zmniejsz. Powinno pomoc.

04.02.2008
08:22
[5]

inspire [ Junior ]

w czym to poninno byc bo mam tylko ogolne karta no i ustawienia karty graficznej (boraczej w monitorze i zarzadzaniu kolorow tego nie bedzie :P) ?? i co mam zmniejszyc??

04.02.2008
08:24
smile
[6]

Orl@ndo [ Reservoir Dog ]

U mnie to jest zakladka na prawo od "Monitor"

04.02.2008
08:28
[7]

inspire [ Junior ]

A czyli rozwiazywanie problemow :P niestety to zmniejszylem i tez nie dziala ciagle komunikat ze nie jest zgodne z systemem NT ale co najsmieszniejsze to ze demo tej gry dziala bez najmniejszego problemu nie trzeba bylo nic ustawiac tylko zainstalowalem i odrazu dziala a pelna wersja nie chce dzialac :P

04.02.2008
09:29
[8]

Zebius [ Konsul ]

A patch zainstalowałeś? Pełna wersja jest zabezpieczona jakimś badziewiem, które nie działa na XP.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.