GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Counter-Strike 1.6 | Polska - Szwecja

04.02.2008
00:23
smile
[1]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Counter-Strike 1.6 | Polska - Szwecja

Dzisiaj chyba grała Polska ze Szwecją w counterze bo coś pisali na serwerach. Wiecie może jaki wynik, może ktoś brał udział ?

04.02.2008
01:59
[2]

The LasT Child [ MPO GoorkA ]

Mecz został przełożony

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.