jakubskowronski [ Intel ]
Cod 4 - singleplayer nie działa o_O?
Nie wiem co jest ale jak chce odpalić singlepayer to wysakuje mi komunikat że mam włożyć porawnu wolumin i zrobić ok? pomózcie mi bo nie chce korzystać z cracka ;/

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]
No to włóż poprawny wolumin to napędu DVD i graj. Przy oryginalnej grze taki komunikat nie ma prawa się pokazać. Jeśli wszystko jest ok a dalej problem występuje to już sam znalazłeś rozwiązanie problemu.
Scatterhead [ łapaj dzień ]
Przy oryginalnej grze taki komunikat nie ma prawa się pokazać.
oczywiście, że ma.
Spróbój odinstalować wszystkie wirtualne napędy, a jak to nie pomoże zobacz w pomocy technicznej producenta kiedy taki komunikat się może pojawiać
jakubskowronski [ Intel ]
Bardzo dziwna sprawa , być może to przez virtualne napędy , ale nie chce mi się juz tego sprawdzać bo jednak odniosłem się do wygodniejszego sposobu , nie musze przynajmniej cały czas wkładać i wykładać dvd

Narmo [ nikt ]
Wkładać i co?