GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Cod 4 - singleplayer nie działa o_O?

04.02.2008
00:13
[1]

jakubskowronski [ Intel ]

Cod 4 - singleplayer nie działa o_O?

Nie wiem co jest ale jak chce odpalić singlepayer to wysakuje mi komunikat że mam włożyć porawnu wolumin i zrobić ok? pomózcie mi bo nie chce korzystać z cracka ;/

04.02.2008
00:27
smile
[2]

TajemniczyDonPedro [ Generaďż˝ ]

No to włóż poprawny wolumin to napędu DVD i graj. Przy oryginalnej grze taki komunikat nie ma prawa się pokazać. Jeśli wszystko jest ok a dalej problem występuje to już sam znalazłeś rozwiązanie problemu.

04.02.2008
00:28
[3]

Scatterhead [ łapaj dzień ]

Przy oryginalnej grze taki komunikat nie ma prawa się pokazać.

oczywiście, że ma.

Spróbój odinstalować wszystkie wirtualne napędy, a jak to nie pomoże zobacz w pomocy technicznej producenta kiedy taki komunikat się może pojawiać

04.02.2008
00:45
[4]

jakubskowronski [ Intel ]

Bardzo dziwna sprawa , być może to przez virtualne napędy , ale nie chce mi się juz tego sprawdzać bo jednak odniosłem się do wygodniejszego sposobu , nie musze przynajmniej cały czas wkładać i wykładać dvd

04.02.2008
00:52
smile
[5]

Narmo [ nikt ]

Wkładać i co?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.