ribald [ Generaďż˝ ]
Modyfikator save'ów do Icewind Dale I
Jak w temacie. Nie chce mi się siedzieć i losować statów, podrasowałbym je jakimś trainerem. Jest coś takiego? Jakby ktoś oprócz nazwy zapodał jeszcze linka to już w ogóle bym padł z wdzięczności ;)
ribald [ Generaďż˝ ]
Ni ma? ;(
Promyk [ moonshine ]
to jak? gdzie odpowiedź szybciej jest?:D

ribald [ Generaďż˝ ]
Oj cichaj :P
frer [ God of Death ]
Losować statsy w IWD1 ?? Toż to bluźnierstwo. Zatraca się całą ideę RPG. Jedyne kiedy ma to sens to jeśli gra się jedną postacią, bo wtedy rzeczywiście każdy stat może mieć znaczenie.
Vader [ Legend ]
frer, ale IWD to nie RPG, tylko mlocka. Cos jak Debilo 2.
frer [ God of Death ]
Vader --> Mi się klimat podobał, więc dla mnie to RPG. Poza tym losowanie statsów tak czy inaczej jest bezsensowne choćby z tego względu, że przy większości postaci co najmniej 2 statystyki można bez konsekwencji obniżyć na minimum. Problem jest tylko z pierwszą postacią, bo pasuje trochę charyzmy napakować.
Vader [ Legend ]
To fakt. Chociaż zdarzają się sytuacje, kiedy npc zagaduje do pierwszej postaci, ktora znajduje się najbliżej. I zazwyczaj sa to b. wazne questowe postacie. Wiec to potem taka loteria.... zagada to jakiegoś Urgha z intem i charem na 2....
- Witajcie w mojej skromnej posiadłości, jam jest lord Wilibald Baldur IV, rad jestem że mogę dzisiaj was ugościć...
- Moja chcieć żreć, gwałcić Twoja żona, ueg gdzie być siano, moja srać
:)
frer [ God of Death ]
Moja chcieć żreć, gwałcić Twoja żona, ueg gdzie być siano, moja srać
Hahaha przypomniało mi się jak w chyba Arcanum grając orkiem niewiele lepsze teksty się miało z minimalnym intem. :D
Co do ID to zawsze można grać jedną postacią i nie ma problemu z tym do kogo zagada NPC. Szczególnie, że gra ma fajnego buga w ogóle nie ograniczającego lvl który można osiągnąć postacią wieloklasową (tzn. każda klasa oddzielnie dochodzi do max wyznaczonego przez limit rozwoju, a nie wynikającego z wieloklasowości). ;)