GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Modyfikator save'ów do Icewind Dale I

03.02.2008
22:57
[1]

ribald [ Generaďż˝ ]

Modyfikator save'ów do Icewind Dale I

Jak w temacie. Nie chce mi się siedzieć i losować statów, podrasowałbym je jakimś trainerem. Jest coś takiego? Jakby ktoś oprócz nazwy zapodał jeszcze linka to już w ogóle bym padł z wdzięczności ;)

spoiler start

Tak wiem jest wątek seryjny ale w osobnym topicu może się szybciej doczekam odpowiedzi :P

spoiler stop

04.02.2008
00:10
[2]

ribald [ Generaďż˝ ]

Ni ma? ;(

04.02.2008
00:41
[3]

Promyk [ moonshine ]

to jak? gdzie odpowiedź szybciej jest?:D

04.02.2008
00:54
smile
[4]

ribald [ Generaďż˝ ]

Oj cichaj :P

04.02.2008
07:10
[5]

frer [ God of Death ]

Losować statsy w IWD1 ?? Toż to bluźnierstwo. Zatraca się całą ideę RPG. Jedyne kiedy ma to sens to jeśli gra się jedną postacią, bo wtedy rzeczywiście każdy stat może mieć znaczenie.

04.02.2008
07:24
[6]

Vader [ Legend ]

frer, ale IWD to nie RPG, tylko mlocka. Cos jak Debilo 2.

04.02.2008
07:29
[7]

frer [ God of Death ]

Vader --> Mi się klimat podobał, więc dla mnie to RPG. Poza tym losowanie statsów tak czy inaczej jest bezsensowne choćby z tego względu, że przy większości postaci co najmniej 2 statystyki można bez konsekwencji obniżyć na minimum. Problem jest tylko z pierwszą postacią, bo pasuje trochę charyzmy napakować.

04.02.2008
07:55
[8]

Vader [ Legend ]

To fakt. Chociaż zdarzają się sytuacje, kiedy npc zagaduje do pierwszej postaci, ktora znajduje się najbliżej. I zazwyczaj sa to b. wazne questowe postacie. Wiec to potem taka loteria.... zagada to jakiegoś Urgha z intem i charem na 2....

- Witajcie w mojej skromnej posiadłości, jam jest lord Wilibald Baldur IV, rad jestem że mogę dzisiaj was ugościć...
- Moja chcieć żreć, gwałcić Twoja żona, ueg gdzie być siano, moja srać


:)

04.02.2008
08:07
[9]

frer [ God of Death ]

Moja chcieć żreć, gwałcić Twoja żona, ueg gdzie być siano, moja srać

Hahaha przypomniało mi się jak w chyba Arcanum grając orkiem niewiele lepsze teksty się miało z minimalnym intem. :D
Co do ID to zawsze można grać jedną postacią i nie ma problemu z tym do kogo zagada NPC. Szczególnie, że gra ma fajnego buga w ogóle nie ograniczającego lvl który można osiągnąć postacią wieloklasową (tzn. każda klasa oddzielnie dochodzi do max wyznaczonego przez limit rozwoju, a nie wynikającego z wieloklasowości). ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.