GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rydzyk ;]

03.02.2008
21:29
[1]

przemek100 [ Pretorianin ]

Rydzyk ;]



enjoy ;]

moze bylo ;p

03.02.2008
21:35
smile
[2]

Grzesiek [ www na-skroty pl ]

11. O. Rydzyk w Rozmowach Niedokończonych: - Mam właśnie w ręku program SLD. Nie wiem, czy ja te ręce potem domyję...

o lol :)

03.02.2008
21:36
[3]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

Ry(d)zyk - fizyk

03.02.2008
21:36
smile
[4]

Mazio [ Mr Offtopic ]

6. Rozmowa na antenie RM: - Jak to jest, ojcze? Znajoma chodziła po domach i zbierała pieniądze na Radio Maryja i wpadła do piwnicy głową w dół i teraz ma wstrząs mózgu i cała poraniona jest...
- Może źle zbierała...


kwintesencja...

03.02.2008
21:39
smile
[5]

tomimar [ Konsul ]

4. O. Rydzyk: - Kochani... należy siać, siać, siać! Trzeba siać, aby urosło. Siać... siać, a jak nie będziecie siać, to... to i tak urośnie.

03.02.2008
21:40
smile
[6]

Masta5433 [ Pretorianin ]

7. Słuchaczka: - Pół emerytury będę oddawać dla mojego ukochanego Radia Maryja.
o. Jerzy: - To pięknie. A ile ma pani tej emerytury?




13. O. Rydzyk: - Trzeba pić zioła, bo to nie chemia. Ale jak się je pije na przykład o północy, stojąc na jednej nodze, to już wtedy zaczyna się okultyzm i diabeł.





14. O. Rydzyk w rozmowach niedokończonych: - W Koszalinie podszedł do mnie taki jeden i prosi o pięćdziesiąt groszy, a ja musiałem nos zatykać i uciekać... taki był niemyty. Dlaczego oni się nie myją? Kochani, trzeba się myć i siać, siać, siać... bo tylko jak będziemy siać, to zgasimy płomień nienawiści.





15. Telefon do RM: - Ja sobie taką modlitwę wymyśliłam sama. Mogę powiedzieć?
- Prosimy...
- Jak to dobrze, że jesteś, ojcze Rydzyku, jak to dobrze, że ciebie ta mama urodziła, niepokalana...



16. Rozmowa na antenie RM: - Niech będzie pochwalona Maryja zawsze dziewica. Czy będę na antenie?
- Już pan jest na antenie.
- A co mi ksiądz za pierdoły opowiada, kiedy mam włączone Radio Maryja i tam teraz słyszę ojca dyrektora!
- Bo jeszcze fale radiowe do pana nie zdążyły dolecieć. I proszę się kulturalnie wysławiać.
- Aha...


Całe Radio Maryja




EDIT: tu jest więcej:

03.02.2008
21:42
smile
[7]

przemek100 [ Pretorianin ]

<--


Rydzyk ;]  - przemek100
03.02.2008
21:48
smile
[8]

Piotrek.K [ 'Dual Screen' player ]

Nie wiem czemu, ale ten mnie rozwalil:
Kącik dowcipów w Radiu Maryja:
– Wie pan, zaczęły wypadać mi włosy.
– Był pan u lekarza?
– Nie. Same zaczęły.


03.02.2008
21:50
[9]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

# Słuchaczka: – Czy jak się modlę codziennie i spowiadam, ale też używam wibratora– wie ksiądz, co to jest? – ale po to, aby nie grzeszyć z mężczyznami, to grzeszę?

# o. Rydzyk: – Byłem w Białymstoku i widziałem taki perfidny plakat. Taki wielki... niby był przeciwko AIDS. Pisało na nim: „Wszyscy to robicie, ale róbcie to z głową”. Jakież to wstrętne... wszyscy robicie, a przecież ja tego nie robię.

03.02.2008
21:51
smile
[10]

Masta5433 [ Pretorianin ]

Nie no, to mnie rozbraja...

# telefon do RM: – Właśnie minął mi okres...
– I po co pani telefonuje w tej sprawie do radia?!

# Słuchacz: – W Oświęcimiu nigdy nie było komór gazowych. Ta propaganda głoszona jest przez lobby homoseksualistów amerykańskich.
o. Piotr: – Chyba przez lobby żydowskie.
Słuchacz: – A to nie na jedno wychodzi?

# telefon do RM:– Ja sam na sobie dokonałem eutanazji, bo się zatruwam trucizną o nazwie alkohol. Dzisiaj byłem w kościele – pierwszy raz od wielu lat – i jak posłuchałem co wy tam za idiotyzmy wygadujecie, to Bogu dziękuję, że jestem alkoholikiem. Nazywam się Marian z Płocka...

# Słuchaczka RM: – Idę sobie ulicą, patrzę, a tu takie szesnastoletnie ku... wkładają za wycieraczki samochodów ulotki agencji towarzyskich. Patrzę za chwilę, a jedną taką ulotkę wyciąga nasz ksiądz proboszcz. No to pytam się jego, po co mu ona. A ksiądz odpowiedział, że przyda się jako zakładka do książki. Już nie wiem, co o tym myśleć.

*******murzynek*******

03.02.2008
22:03
smile
[11]

Aen [ MatiZ ]

Ech, aż przyjemnie poczytać, jak ta wypaczona, najobrzydliwsza wersja Kościoła pod postacjią radiomaryjnej swołoczy przedstawia takie bzdury.

03.02.2008
22:06
smile
[12]

Lolter [ Totally ]

O. Rydzyk: - Szatan potrafił mamić wielkich świętych, pokazując im się pod postacią Matki Boskiej czy Jezusa, to co dopiero mówić o dzieciach, którym ukazuje się pod postacią Kaczora Donalda i Harry'ego Pottera?

Biedne dzieci!

03.02.2008
22:18
smile
[13]

Vidos [ Legend ]

To co reprezentuje sobą Rydzyk to nie jest religią, to jest dalece zaawansowana sekta moherowej szabli, wykorzystuje i miesza starszym ludziom w głowach w imię Boga, by go szlak trafił !!!


Rydzyk ;]  - Vidos
04.02.2008
10:59
[14]

Karl_o [ maniaC ]

Dokładnie, zgadzam się z Vidosem. Dla mnie to jest najzwyklejsza na świecie sekta!

04.02.2008
11:01
[15]

NyyKo [ Generaďż˝ ]

-->


Rydzyk ;]  - NyyKo
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.