GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

THC w moczu?

03.02.2008
21:23
[1]

Kolczes [ All vs Me ]

THC w moczu?

Witam, mam male pytanie. Otóz ile utrzymuje się w moczu THC? Słyszałem ,że w laboratorium mogą wykryć nawet 3 miesiące po. Dodam, że nie chodzi tutaj o kogoś, kto pali często, a raczej bardzo rzadko. Więc jak jest? Wiele osób mówi, że mija po 2tyg.. a jak jest naprawdę? Wszędzie piszą inaczej. :/

03.02.2008
21:24
[2]

przemek100 [ Pretorianin ]

chyba zalezy od organizmu

03.02.2008
21:24
[3]

Vojtasek [ Konsul ]

Jak to chodzi o ciebie to 5 lat.

03.02.2008
21:26
[4]

EspenLund [ Live For Speed ]

1 miesiąc po, oczywiście można nawet i później ale to zależy od organizmu.

03.02.2008
21:26
[5]

przemek100 [ Pretorianin ]

revolver to im wiecej pije tym szybciej wydalam thc z siebie??^^ wedlug mnie to zalezy od metabolizmu danego organizmu

03.02.2008
21:27
[6]

Lolter [ Totally ]

W moczu ok. tydzień po paleniu chyba.W krwi dłużej, podobno do pół roku.

03.02.2008
21:27
[7]

Kolczes [ All vs Me ]

Ogółem piję dość dużo, od 2 do 6 litrów płynów dziennie.

03.02.2008
21:28
smile
[8]

Mazio [ Mr Offtopic ]

da się to jakoś wekstrahować?

03.02.2008
21:29
[9]

MasterSkizo [ Pretorianin ]

Kto ci takich głupot naopowiadał? ze 3 miesiące... najdłużej THC jest w cebulkach włosów do roku w krwi do 3 miesięcy a w moczu max 48h o ile pijesz dużo płynów ; ] wiem bo kiedyś sam miałem takie...

03.02.2008
21:30
[10]

Kolczes [ All vs Me ]

MasterSkizo

Nawet testy laboratoryjne?

03.02.2008
21:31
[11]

przemek100 [ Pretorianin ]

ludzie sami sobie zaprzeczacie ^^
skoro jest dluzej we krwi to w moczu moze byc dluzej ^^
przeciez nerki filtruja krew a to co zle staje sie moczem... thc napewno dobre nie jest ;]

03.02.2008
21:33
[12]

Mortan [ ]

w moczu 3-4 tygodznie max, jakby bylo 48 h to by bylo kompletnie bez sensu robic badanie :]

03.02.2008
21:33
[13]

Grand [ The One And Only ]

Pij sok jabłkowy i jedz cytryne(jedna dziennie) powinno szybcjiej zniknąć
Niby 3 miesiace ale powinno sie utrzymać nie dluzej niz 1

03.02.2008
21:34
[14]

Prof. Lupin [ Generaďż˝ ]

Zwykle testy po tygodniu dwoch juz nic nie wykrywaja a powiadaja ze dodanie kropli do oczu visine np do probki pozwala oszukac test 3 miesiace to badanie krwi ktorego nikt nie robi bo jest drogie

03.02.2008
21:35
[15]

MasterSkizo [ Pretorianin ]

przemek100 chyba ty tylko tak myślisz...

kolczes - Tak swego czasu moja rodzinka mnie podejrzewała ,że popalam zachciało im sie testów laboratoryjnych siknąłem do kubka a pamietam ,że chyba dzien czy max 2 dni temu paliłem dzointa i oczywiście nic nie wykryło.

Sam lekarz im powiedział ,że test na mocz jest mało pomocny bo można wykryć thc do max 48h
Mortan - byłeś w takiej sytuacji? chyba nie ja byłem i słyszałem lekarza który badał moje siuśki : p

03.02.2008
21:35
[16]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

a ślina ? MasterSkizo

03.02.2008
21:36
[17]

Loczek [ El Loco Boracho ]


"Zależy jak często sikasz"



Taaa... Bzdury, thc siedzi w tłuszczach więc nie ma nic do "częstości sikania"

03.02.2008
21:37
smile
[18]

Pl@ski [ FlaT ]

A co to jest THC? Jakaś choroba?

03.02.2008
21:37
[19]

MasterSkizo [ Pretorianin ]

Shaybeck - nie wiem jak z śliną miałem tylko badania na mocz sam sie strasznie wtedy bałem jak widać nie potrzebnie.

03.02.2008
21:38
[20]

Lookash [ Senator ]

Drogi autorze.

Zadając takie pytanie na zupełnie niespecjalistycznym forum o grach komputerowych nie spodziewaj się JEDNEJ, jednoznacznej odpowiedzi, bo, jak widzisz tutaj, panuje mieszanka doświadczeń, niedoświadczeń, jeden drugiego o bzdury posądza. Dlatego sądzę, że źle wybrałeś. Spróbuj na hyperreal, to jest serwis dla ciebie!

Pozdrawiam,
Wujek Dobra Rada.

03.02.2008
21:39
[21]

EspenLund [ Live For Speed ]

Pl@ski

Tetrahydrokannabinol

03.02.2008
21:39
[22]

Kolczes [ All vs Me ]

Prof. Lupin - nie , chodzi o to, że ja miałem zator na nerkach i musze teraz oddawać co 1,5 miesiąca wyniki moczu czy wszystko jest ok. Więc za tydzień - dwa będę musiał to zrobic, a starsi chcą zrobić tescik przy okazji.

Lookash
Ironizujesz ze mnie, jak rozumiem. Hyperreal przestudiowałem.

03.02.2008
21:40
[23]

MasterSkizo [ Pretorianin ]

Kolczes - pytanie Paliłeś : P?
Bo nic narazie o tym nie wspomniałeś jak tak to kiedy i ile?

03.02.2008
21:41
[24]

Kumavan [ Bad to the bone ]

Ogólna odpowiedź na tytułowe pytanie jest taka:

THC z moczu znika bardzo szybko. Kwestia kilku dni, do tygodnia, żeby wynik był ujemny (testery z apteki za parę złotych). THC pozostałe w tłuszczu, znika bardzo powoli, kilka miesięcy (oczywiście, jeśli ktoś jara jak smok przez 3 lata, to idę o zakład, że w laboratorium wykryją THC w tłuszczu jeszcze w rok po zaprzestaniu). THC nie przedostaje się do moczu w dużych ilościach (na oszukanie testera z apteki wystarczy; badanie laboratoryjne hmm...). Ciekawe, co jeśli ktoś próbuje schudnąć :) Można przyspieszyć filtrowanie nerek piciem dużej ilości wody + witamina C. Kwasek cytrynowy nie działa.


Loczek ---> THC "siedzi" również w tłuszczach, ale test z apteki bada mocz, nie tłuszcz. Badanie tłuszczu to tylko w laboratorium i nie jest to tania sprawa.

03.02.2008
21:44
[25]

Lookash [ Senator ]

Troszkę tak, ale nie żeby cię dotknać.

Serio, nie znalazłeś tam odpowiedzi? I pytasz tutaj, gdzie 3/4 wypowiadających się widziała zielsko tylko na fotkach? No to się nie doszukasz odpowiedzi, serio mówię. Bo jeśli nie tam, to nie mam zielonego pojęcia, gdzie, jeśli o net chodzi.

03.02.2008
21:46
[26]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Aj zwracam honor... Myślałem że chodzi o obecność w organiźmie :)

03.02.2008
21:46
[27]

Kolczes [ All vs Me ]

MasterSkizo

Ok. grama 4 tygodnie temu.

03.02.2008
21:49
[28]

MasterSkizo [ Pretorianin ]

Spokojnie nic ci nie będzie : P bedziesz czyściutki jak łza mowie ci nie obawiaj się niczego

03.02.2008
21:50
[29]

martusi_a [ Celestial ]

Kolczes --> a Ty w ogóle mnie nie słuchasz, ech! :> Nie pal, nie będzie problemu, przynajmniej dopóki z nerkami się nie uspokoi. I jakżeś Ty to zrobił, że rodzice zauważyli?

4 tygodnie? Moim zdaniem powinno już pójść gładko i czysto.

A hajp wie wszystko, tak jak pisze Lookash. Nie ma lepszej kopani wiedzy na ten temat w necie.

03.02.2008
21:51
[30]

Kumavan [ Bad to the bone ]

Kolczes ---> W takiej sytuacji byłbym dobrej myśli. 4 weeksy to dużo. Nie pal więcej tego śmiecia.

Loczek ---> Dobrze pisałeś. Ja myślałem, że badanko będzie sposobem domowym, a tu się wszystko rozegra w laboratorium, a tam to już tylko modlitwa :P

03.02.2008
21:51
[31]

Jamminsession [ Centurion ]


najbardziej zdziwilo mnie ze w slinie moze wykryc nawet po 72 godzinach ale to pewnie przy bardzo czestym zazywaniu

03.02.2008
21:53
[32]

Kolczes [ All vs Me ]

Kumavan

Rzecz w tym, że lubię. Ale to nieważne. W każdym razie, no cóż, poczekamy zobaczymy. Najwyżej wstrzymam się na jakis czas.

03.02.2008
22:01
[33]

Kolczes [ All vs Me ]

MasterSkizo

Więc jak, jesteś na 100% Pewien? Laboratorium, pamiętaj .. :\.. Eh.

03.02.2008
22:03
[34]

Kumavan [ Bad to the bone ]

Ja stawiam, że nic nie wykryją po takim czasie. A co Ci zrobią nawet jeśli znajdą? W kosmos Cię nie wystrzelą :)

03.02.2008
22:05
[35]

glen dżonson [ mistrz IBF ]

też miałem mieć podobną akcję.
i koledzy mówili żebym jak opętany pił mleko,jadł cebule i czosnek.
ale im chodziło raczej o płuca.

lepiej myśl co starszym powiedzieć :D

powiedz poprostu że jest unia europejska i w holandi jest to normalne,więc nie wiesz oco chodzi...

03.02.2008
22:07
[36]

Kolczes [ All vs Me ]

Ej, chłopaki, Wy mnie pocieszać macie, a nie dołować! :D

03.02.2008
22:09
smile
[37]

ronn [ moralizator ]

Generalnie badanie moczem jest najbardziej lajtowe. Kilka tygodni (4) to maks, jesli palisz sporadycznie, to masz bardzo wysokie szanse na przejscie tych testow.

Wlosy sa troche gorsze, bo okno wynosi 3-4 miesiace (zaleznie jak szybko ci wlosy rosna). W kazdym razie poniewaz od momentu wyrosniecia z cebulki, do momentu pojawienia sie wlosa ponad skora glowy mija okolo 7 dni, to ten ostatni tydzien mozesz jarac bezproblemowo, nawet przed wejsciem do gabinetu :)))

Ja mialem mocz ze 3 razy badany, raz wlosy i wszystko bezproblemowo przeszedlem, a nie bylo to takie oczywiste.

[edit]

Sporadyczne palenie i test na mocz = przejdziesz to badanie pozytywnie. 1-4 tygodnie to okno przy standardowym badaniu uryny :)

03.02.2008
22:10
[38]

Loczek [ El Loco Boracho ]

"powiedz poprostu że jest unia europejska i w holandi jest to normalne,więc nie wiesz oco chodzi..."
Ale sama obecność w organizmie nie jest karalna :)


"Ej, chłopaki, Wy mnie pocieszać macie, a nie dołować! :D"

Jakby co powiesz, że sobie jakaś zepsuta młodzież zrobiła akwarium w kiblu w jakimś klubie i sie nawdychałeś :)))

03.02.2008
22:11
[39]

MasterSkizo [ Pretorianin ]

Kolczes - Spokojnie : p ja paliłem przed testami duuużo a co tam bede to ukrywał : P 15 gram na 3 podczas weekendowej imprezy i kumpla a po 2 dniach no może 3 testy na mocz i nic nie wykryło. Więc śpij spokojnie nic nie wykryje.

I tak to były testy laboratoryjne a nie te zwykłe za 10 zł w aptece.

03.02.2008
22:15
[40]

Kolczes [ All vs Me ]

dzięki za pomoc, ja lecę ogladać filmy.. elo !:)

03.02.2008
22:46
smile
[41]

czapi [ Konsul ]

MasterSkizo - a jestes pewien ze to MJ byla?:>

03.02.2008
22:58
smile
[42]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

Hyperreal powinien być ostatnim miejscem do przeszukania, tam to same boty z reguły siedzą co piszą, że po fajkach mieli haluny albo pieprzą głupoty o rytuałach z jakimiś afrykańskimi wywarami. Wejdź na Erowid, tam powinieneś znaleźć odpowiedź.

15 gram na 3 podczas weekendowej imprezy

5 sztuk wyjarałeś podczas jednej imprezy?

03.02.2008
23:05
smile
[43]

Mastyl [ Legend ]

Znacznie dluzej niz w moczu THC utrzymuje się we włosach, wiec jesli ktos wpadnie na to żeby pobrav próbki włosów, będzie gorzej...

03.02.2008
23:05
smile
[44]

LooZ^ [ be free like a bird ]

ronn: Musze zapytac :P 4 badania? Rodzice musza ci bardzo nie ufac ;)

03.02.2008
23:14
smile
[45]

ronn [ moralizator ]

LooZ^ : Rodzice o dziwo w miarę ufają, gorzej pracodawcy :D

03.02.2008
23:26
[46]

MasterSkizo [ Pretorianin ]

Bullzeye_NEO Nom : P ehhh mielismy tak grubo ,ze kolega przebrał sie za ciuchy, dziewczyny kolegi który palił z nami i robił pizze z kartofli ... a ja podobno rozmawiałem z pralką o problemie głodu w Etiopii...

03.02.2008
23:36
smile
[47]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

To musiała być wspaniała samosieja.

03.02.2008
23:46
[48]

MasterSkizo [ Pretorianin ]

Czyścioch z Holandii K2 dokładniej

04.02.2008
00:05
[49]

Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]

A później mama musiała prześcieradło zmienić.

04.02.2008
00:16
[50]

MasterSkizo [ Pretorianin ]

Niby po co O_0?

04.02.2008
00:18
smile
[51]

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]

Pewnie zaraz potem się doprawiłeś sztuką helu, co?

04.02.2008
00:20
smile
[52]

Łyczek [ Legend ]

Master ---> A koledzy helupy zadowoleni z towaru ?

04.02.2008
00:22
smile
[53]

LooZ^ [ be free like a bird ]

ronn: Pracodawcy? A jakich mam unikac? :)

04.02.2008
00:25
smile
[54]

Mazio [ Mr Offtopic ]

skutecznie!
ja na przykład przychodzę do pracy jedynie po pensję i jak jestem zły
wtedy zwolnię paru gości i humorek wraca :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.