Kolczes [ All vs Me ]
THC w moczu?
Witam, mam male pytanie. Otóz ile utrzymuje się w moczu THC? Słyszałem ,że w laboratorium mogą wykryć nawet 3 miesiące po. Dodam, że nie chodzi tutaj o kogoś, kto pali często, a raczej bardzo rzadko. Więc jak jest? Wiele osób mówi, że mija po 2tyg.. a jak jest naprawdę? Wszędzie piszą inaczej. :/
przemek100 [ Pretorianin ]
chyba zalezy od organizmu
Vojtasek [ Konsul ]
Jak to chodzi o ciebie to 5 lat.
EspenLund [ Live For Speed ]
1 miesiąc po, oczywiście można nawet i później ale to zależy od organizmu.
przemek100 [ Pretorianin ]
revolver to im wiecej pije tym szybciej wydalam thc z siebie??^^ wedlug mnie to zalezy od metabolizmu danego organizmu
Lolter [ Totally ]
W moczu ok. tydzień po paleniu chyba.W krwi dłużej, podobno do pół roku.
Kolczes [ All vs Me ]
Ogółem piję dość dużo, od 2 do 6 litrów płynów dziennie.

Mazio [ Mr Offtopic ]
da się to jakoś wekstrahować?
MasterSkizo [ Pretorianin ]
Kto ci takich głupot naopowiadał? ze 3 miesiące... najdłużej THC jest w cebulkach włosów do roku w krwi do 3 miesięcy a w moczu max 48h o ile pijesz dużo płynów ; ] wiem bo kiedyś sam miałem takie...
Kolczes [ All vs Me ]
MasterSkizo
Nawet testy laboratoryjne?
przemek100 [ Pretorianin ]
ludzie sami sobie zaprzeczacie ^^
skoro jest dluzej we krwi to w moczu moze byc dluzej ^^
przeciez nerki filtruja krew a to co zle staje sie moczem... thc napewno dobre nie jest ;]
Mortan [ ]
w moczu 3-4 tygodznie max, jakby bylo 48 h to by bylo kompletnie bez sensu robic badanie :]
Grand [ The One And Only ]
Pij sok jabłkowy i jedz cytryne(jedna dziennie) powinno szybcjiej zniknąć
Niby 3 miesiace ale powinno sie utrzymać nie dluzej niz 1
Prof. Lupin [ Generaďż˝ ]
Zwykle testy po tygodniu dwoch juz nic nie wykrywaja a powiadaja ze dodanie kropli do oczu visine np do probki pozwala oszukac test 3 miesiace to badanie krwi ktorego nikt nie robi bo jest drogie
MasterSkizo [ Pretorianin ]
przemek100 chyba ty tylko tak myślisz...
kolczes - Tak swego czasu moja rodzinka mnie podejrzewała ,że popalam zachciało im sie testów laboratoryjnych siknąłem do kubka a pamietam ,że chyba dzien czy max 2 dni temu paliłem dzointa i oczywiście nic nie wykryło.
Sam lekarz im powiedział ,że test na mocz jest mało pomocny bo można wykryć thc do max 48h
Mortan - byłeś w takiej sytuacji? chyba nie ja byłem i słyszałem lekarza który badał moje siuśki : p
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
a ślina ? MasterSkizo
Loczek [ El Loco Boracho ]
"Zależy jak często sikasz"
Taaa... Bzdury, thc siedzi w tłuszczach więc nie ma nic do "częstości sikania"

Pl@ski [ FlaT ]
A co to jest THC? Jakaś choroba?
MasterSkizo [ Pretorianin ]
Shaybeck - nie wiem jak z śliną miałem tylko badania na mocz sam sie strasznie wtedy bałem jak widać nie potrzebnie.
Lookash [ Senator ]
Drogi autorze.
Zadając takie pytanie na zupełnie niespecjalistycznym forum o grach komputerowych nie spodziewaj się JEDNEJ, jednoznacznej odpowiedzi, bo, jak widzisz tutaj, panuje mieszanka doświadczeń, niedoświadczeń, jeden drugiego o bzdury posądza. Dlatego sądzę, że źle wybrałeś. Spróbuj na hyperreal, to jest serwis dla ciebie!
Pozdrawiam,
Wujek Dobra Rada.
EspenLund [ Live For Speed ]
Pl@ski
Tetrahydrokannabinol
Kolczes [ All vs Me ]
Prof. Lupin - nie , chodzi o to, że ja miałem zator na nerkach i musze teraz oddawać co 1,5 miesiąca wyniki moczu czy wszystko jest ok. Więc za tydzień - dwa będę musiał to zrobic, a starsi chcą zrobić tescik przy okazji.
Lookash
Ironizujesz ze mnie, jak rozumiem. Hyperreal przestudiowałem.
MasterSkizo [ Pretorianin ]
Kolczes - pytanie Paliłeś : P?
Bo nic narazie o tym nie wspomniałeś jak tak to kiedy i ile?
Kumavan [ Bad to the bone ]
Ogólna odpowiedź na tytułowe pytanie jest taka:
THC z moczu znika bardzo szybko. Kwestia kilku dni, do tygodnia, żeby wynik był ujemny (testery z apteki za parę złotych). THC pozostałe w tłuszczu, znika bardzo powoli, kilka miesięcy (oczywiście, jeśli ktoś jara jak smok przez 3 lata, to idę o zakład, że w laboratorium wykryją THC w tłuszczu jeszcze w rok po zaprzestaniu). THC nie przedostaje się do moczu w dużych ilościach (na oszukanie testera z apteki wystarczy; badanie laboratoryjne hmm...). Ciekawe, co jeśli ktoś próbuje schudnąć :) Można przyspieszyć filtrowanie nerek piciem dużej ilości wody + witamina C. Kwasek cytrynowy nie działa.
Loczek ---> THC "siedzi" również w tłuszczach, ale test z apteki bada mocz, nie tłuszcz. Badanie tłuszczu to tylko w laboratorium i nie jest to tania sprawa.
Lookash [ Senator ]
Troszkę tak, ale nie żeby cię dotknać.
Serio, nie znalazłeś tam odpowiedzi? I pytasz tutaj, gdzie 3/4 wypowiadających się widziała zielsko tylko na fotkach? No to się nie doszukasz odpowiedzi, serio mówię. Bo jeśli nie tam, to nie mam zielonego pojęcia, gdzie, jeśli o net chodzi.
Loczek [ El Loco Boracho ]
Aj zwracam honor... Myślałem że chodzi o obecność w organiźmie :)
Kolczes [ All vs Me ]
MasterSkizo
Ok. grama 4 tygodnie temu.
MasterSkizo [ Pretorianin ]
Spokojnie nic ci nie będzie : P bedziesz czyściutki jak łza mowie ci nie obawiaj się niczego
martusi_a [ Celestial ]
Kolczes --> a Ty w ogóle mnie nie słuchasz, ech! :> Nie pal, nie będzie problemu, przynajmniej dopóki z nerkami się nie uspokoi. I jakżeś Ty to zrobił, że rodzice zauważyli?
4 tygodnie? Moim zdaniem powinno już pójść gładko i czysto.
A hajp wie wszystko, tak jak pisze Lookash. Nie ma lepszej kopani wiedzy na ten temat w necie.
Kumavan [ Bad to the bone ]
Kolczes ---> W takiej sytuacji byłbym dobrej myśli. 4 weeksy to dużo. Nie pal więcej tego śmiecia.
Loczek ---> Dobrze pisałeś. Ja myślałem, że badanko będzie sposobem domowym, a tu się wszystko rozegra w laboratorium, a tam to już tylko modlitwa :P
Jamminsession [ Centurion ]
najbardziej zdziwilo mnie ze w slinie moze wykryc nawet po 72 godzinach ale to pewnie przy bardzo czestym zazywaniu
Kolczes [ All vs Me ]
Kumavan
Rzecz w tym, że lubię. Ale to nieważne. W każdym razie, no cóż, poczekamy zobaczymy. Najwyżej wstrzymam się na jakis czas.
Kolczes [ All vs Me ]
MasterSkizo
Więc jak, jesteś na 100% Pewien? Laboratorium, pamiętaj .. :\.. Eh.
Kumavan [ Bad to the bone ]
Ja stawiam, że nic nie wykryją po takim czasie. A co Ci zrobią nawet jeśli znajdą? W kosmos Cię nie wystrzelą :)
glen dżonson [ mistrz IBF ]
też miałem mieć podobną akcję.
i koledzy mówili żebym jak opętany pił mleko,jadł cebule i czosnek.
ale im chodziło raczej o płuca.
lepiej myśl co starszym powiedzieć :D
powiedz poprostu że jest unia europejska i w holandi jest to normalne,więc nie wiesz oco chodzi...
Kolczes [ All vs Me ]
Ej, chłopaki, Wy mnie pocieszać macie, a nie dołować! :D

ronn [ moralizator ]
Generalnie badanie moczem jest najbardziej lajtowe. Kilka tygodni (4) to maks, jesli palisz sporadycznie, to masz bardzo wysokie szanse na przejscie tych testow.
Wlosy sa troche gorsze, bo okno wynosi 3-4 miesiace (zaleznie jak szybko ci wlosy rosna). W kazdym razie poniewaz od momentu wyrosniecia z cebulki, do momentu pojawienia sie wlosa ponad skora glowy mija okolo 7 dni, to ten ostatni tydzien mozesz jarac bezproblemowo, nawet przed wejsciem do gabinetu :)))
Ja mialem mocz ze 3 razy badany, raz wlosy i wszystko bezproblemowo przeszedlem, a nie bylo to takie oczywiste.
[edit]
Sporadyczne palenie i test na mocz = przejdziesz to badanie pozytywnie. 1-4 tygodnie to okno przy standardowym badaniu uryny :)
Loczek [ El Loco Boracho ]
"powiedz poprostu że jest unia europejska i w holandi jest to normalne,więc nie wiesz oco chodzi..."
Ale sama obecność w organizmie nie jest karalna :)
"Ej, chłopaki, Wy mnie pocieszać macie, a nie dołować! :D"
Jakby co powiesz, że sobie jakaś zepsuta młodzież zrobiła akwarium w kiblu w jakimś klubie i sie nawdychałeś :)))
MasterSkizo [ Pretorianin ]
Kolczes - Spokojnie : p ja paliłem przed testami duuużo a co tam bede to ukrywał : P 15 gram na 3 podczas weekendowej imprezy i kumpla a po 2 dniach no może 3 testy na mocz i nic nie wykryło. Więc śpij spokojnie nic nie wykryje.
I tak to były testy laboratoryjne a nie te zwykłe za 10 zł w aptece.
Kolczes [ All vs Me ]
dzięki za pomoc, ja lecę ogladać filmy.. elo !:)

czapi [ Konsul ]
MasterSkizo - a jestes pewien ze to MJ byla?:>

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]
Hyperreal powinien być ostatnim miejscem do przeszukania, tam to same boty z reguły siedzą co piszą, że po fajkach mieli haluny albo pieprzą głupoty o rytuałach z jakimiś afrykańskimi wywarami. Wejdź na Erowid, tam powinieneś znaleźć odpowiedź.
15 gram na 3 podczas weekendowej imprezy
5 sztuk wyjarałeś podczas jednej imprezy?

Mastyl [ Legend ]
Znacznie dluzej niz w moczu THC utrzymuje się we włosach, wiec jesli ktos wpadnie na to żeby pobrav próbki włosów, będzie gorzej...

LooZ^ [ be free like a bird ]
ronn: Musze zapytac :P 4 badania? Rodzice musza ci bardzo nie ufac ;)

ronn [ moralizator ]
LooZ^ : Rodzice o dziwo w miarę ufają, gorzej pracodawcy :D
MasterSkizo [ Pretorianin ]
Bullzeye_NEO Nom : P ehhh mielismy tak grubo ,ze kolega przebrał sie za ciuchy, dziewczyny kolegi który palił z nami i robił pizze z kartofli ... a ja podobno rozmawiałem z pralką o problemie głodu w Etiopii...

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]
To musiała być wspaniała samosieja.
MasterSkizo [ Pretorianin ]
Czyścioch z Holandii K2 dokładniej
Zenedon_oi! [ Generaďż˝ ]
A później mama musiała prześcieradło zmienić.
MasterSkizo [ Pretorianin ]
Niby po co O_0?

Bullzeye_NEO [ Happy Camper ]
Pewnie zaraz potem się doprawiłeś sztuką helu, co?

Łyczek [ Legend ]
Master ---> A koledzy helupy zadowoleni z towaru ?

LooZ^ [ be free like a bird ]
ronn: Pracodawcy? A jakich mam unikac? :)

Mazio [ Mr Offtopic ]
skutecznie!
ja na przykład przychodzę do pracy jedynie po pensję i jak jestem zły
wtedy zwolnię paru gości i humorek wraca :)