GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

crash

03.02.2008
19:49
[1]

NewGravedigger [ spokooj grabarza ]

crash

Dawno temu na pSX była gierka pod tytułem CTR: Crash team Racing. Gierka była niezwykle grywalna. Moje pytanie. Czy oficjalna druga część to crash tag team racing czy nitro kart?

03.02.2008
19:52
[2]

Prof. Lupin [ Generaďż˝ ]

Żadna :( niestety bo tym kolejnym brakuje juz klimatu crasha po czesciach 1 2 3 i ctr crash juz nie istnieje.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.