NewGravedigger [ spokooj grabarza ]
crash
Dawno temu na pSX była gierka pod tytułem CTR: Crash team Racing. Gierka była niezwykle grywalna. Moje pytanie. Czy oficjalna druga część to crash tag team racing czy nitro kart?
Prof. Lupin [ Generaďż˝ ]
Żadna :( niestety bo tym kolejnym brakuje juz klimatu crasha po czesciach 1 2 3 i ctr crash juz nie istnieje.