Ford GT [ Legionista ]
Kane & Lynch Dead Men wyłącza się
Witam, mam problem z grą Kane & Lynch Dead Men mianowicie po paru minutach gry wyłącza się. Nie ma żadnego błędu. Na początku wyłączało się w menu, lub podczas wczytywania, ale po zmniejszeniu przyspieszenia dźwiękowego mozna pograć ze 2 minuty i to samo, tylko dźwięk jest do dupy i nic nie słychać, a taki kompromis mnie nie zadowala... Co można z tym zrobić? Jest jakiś patch? Dzieki..
Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]
Na wywalanie może pomóc zmiana firewalla lub modyfikacja wybranych ustawień, choć nie zawsze jest to możliwe. Jakiego obecnie używasz? Zobacz też czy po otrzymaniu błędu ikona gry nadal nie jest widoczna na dolnym pasku. Być może klikając na niej będziesz mógł grać dalej.
Fett [ Avatar ]
Jak masz zintegrowaną karte muzyki to może pomóc wyłączenie dźwięku. Spróbuj co wtedy się będzie działo
Ford GT [ Legionista ]
Pomogło zaktualizowanie Windows Live :D Dzięki za pomoc :]