GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kane & Lynch Dead Men wyłącza się

03.02.2008
18:46
[1]

Ford GT [ Legionista ]

Kane & Lynch Dead Men wyłącza się

Witam, mam problem z grą Kane & Lynch Dead Men mianowicie po paru minutach gry wyłącza się. Nie ma żadnego błędu. Na początku wyłączało się w menu, lub podczas wczytywania, ale po zmniejszeniu przyspieszenia dźwiękowego mozna pograć ze 2 minuty i to samo, tylko dźwięk jest do dupy i nic nie słychać, a taki kompromis mnie nie zadowala... Co można z tym zrobić? Jest jakiś patch? Dzieki..

03.02.2008
19:04
[2]

Stranger [Gry-OnLine] [ Spookhouse ]

Na wywalanie może pomóc zmiana firewalla lub modyfikacja wybranych ustawień, choć nie zawsze jest to możliwe. Jakiego obecnie używasz? Zobacz też czy po otrzymaniu błędu ikona gry nadal nie jest widoczna na dolnym pasku. Być może klikając na niej będziesz mógł grać dalej.

03.02.2008
19:06
[3]

Fett [ Avatar ]

Jak masz zintegrowaną karte muzyki to może pomóc wyłączenie dźwięku. Spróbuj co wtedy się będzie działo

03.02.2008
19:33
[4]

Ford GT [ Legionista ]

Pomogło zaktualizowanie Windows Live :D Dzięki za pomoc :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.