GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pomoc w Goticu 3.

03.02.2008
18:43
smile
[1]

maniana1976 [ Junior ]

Pomoc w Goticu 3.


ratunku!
gram w gotica 3. jestem w koncowym etapie gry. mam znalezc 12 pucharow ognia. mam 11 i nie moge znalezc 1. nie ma nic w poradniku na temat lokalizacji wszystkich pucharów. pomozcie bo cierpie katusze... gotic jest swietny. gralem we wszyskie czesci. czekam na 4 odslone

03.02.2008
18:46
smile
[2]

AMD® [ Junior ]

Trudno będzie Ci pomóc bo nie wiemy, które już zebrałeś, a którego jeszcze nie masz. Dosyć dawno przeszedłem już trójkę więc jakoś ekstra nie pamiętam tej misji ale przeszedłem cały bez żadnego problemu. Wystarczy trochę pomyśleć jak jest jakaś trudniejsza misja. :)

03.02.2008
18:53
[3]

Mac94 [ TF2 Player ]

Nie musisz znaleźć wszystkich pucharów żeby ukończyć grę . W linku znajdziesz opisane gdzie znajdują sie puchary:

03.02.2008
18:54
smile
[4]

AMD® [ Junior ]

Niestety nie mam abonamentu więc nie mogę edytować ..



^^ Poszukaj na tych mapkach, jest wszystko pokazane!

03.02.2008
18:58
[5]

Kapitan-Japuzia [ Konsul ]

Nie musisz mieć tych pucharów aby skończyć gre. Wystarczy że masz artefakty Adanosa

03.02.2008
18:59
smile
[6]

maniana1976 [ Junior ]

Ciezko bedzie mi powiedziec nawet ktorego nie mam. chyba szukam pucharu bedacego na terenie asasynow. miasta juz wszystkie sprawdzilem. u asasynow znalazlem dwa. jednego wyciagnelem z pelzacza, drugiego zabralem zbojcom. pomozcie jak mozecie. jakas opisowka z lokalioz. poszczegolnych miejsc z pucharami.

03.02.2008
19:01
smile
[7]

Kapitan-Japuzia [ Konsul ]

A po co ci te puchary hm?

03.02.2008
19:01
[8]

maniana1976 [ Junior ]

Mam wszystkie artefakty, wiem ze mozna bez pucharow zakonczyc, dlugo ich jednak szukalem... szkoda by bylo.

03.02.2008
19:09
[9]

Mac94 [ TF2 Player ]

Może masz Skype? Jeśli tak to daj swój Nick to wyśle ci tego linka jeśli nie to na email pasuje?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.