
IDS! [ Junior ]
Dear Penis <YouTube> Co o tym sądzicie!? :D
Dla osób, którzy przynajmniej trochę znają podstawy j.angielskiego :) Ja się szczerze uśmiałem :D
*Jeśli było to przepraszam! ;)

SoulHunter [ Bad Boy ]
hehe dobre
Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]
piosenka stara jak świat ... a te wykonanie średnie
H.S.M.F. [ Pretorianin ]
wolalem wykonanie we flashu ;]
Aceofbase [ El Mariachi ]

AMD® [ Junior ]
Obie wersje fajne. W tej z animacją tylko obraz się zmienia, muzyka jest podłożona ta sama. Widziałem już dużo wersji "Dear Penis", i stwierdzam że były o wiele lepiej zrobione, ale co do samego filmiku to ujdzie :)