GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dear Penis <YouTube> Co o tym sądzicie!? :D

03.02.2008
18:30
smile
[1]

IDS! [ Junior ]

Dear Penis <YouTube> Co o tym sądzicie!? :D



Dla osób, którzy przynajmniej trochę znają podstawy j.angielskiego :) Ja się szczerze uśmiałem :D

*Jeśli było to przepraszam! ;)

03.02.2008
18:32
smile
[2]

SoulHunter [ Bad Boy ]

hehe dobre

03.02.2008
18:32
[3]

Shaybeck [ Bo tutaj był błąd ... ]

piosenka stara jak świat ... a te wykonanie średnie

03.02.2008
18:41
[4]

H.S.M.F. [ Pretorianin ]

wolalem wykonanie we flashu ;]

03.02.2008
18:47
[5]

Aceofbase [ El Mariachi ]

03.02.2008
18:49
smile
[6]

AMD® [ Junior ]

Obie wersje fajne. W tej z animacją tylko obraz się zmienia, muzyka jest podłożona ta sama. Widziałem już dużo wersji "Dear Penis", i stwierdzam że były o wiele lepiej zrobione, ale co do samego filmiku to ujdzie :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.